Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785768 razy)

Offline Aparatczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15615 dnia: Kwietnia 18, 2023, 15:11:13 »
Coś tu cicho, za cicho. Wszystko w porządku?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15616 dnia: Kwietnia 18, 2023, 15:36:16 »
Coś tu cicho, za cicho. Wszystko w porządku?
Zapierdalamy, nie ma kiedy pisać xD

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15617 dnia: Kwietnia 18, 2023, 16:30:50 »
Zapieprzamy na premie i trzynastkę 😁😁. To jest cisza przed burzą 😬😬😬

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15618 dnia: Kwietnia 18, 2023, 17:52:37 »
Na ryneczku gadają ludzie, że sypną groszem, bo wybory xd
Nigdy tego nie rozumiałem, co mają wybory do rozdawania kasy u nas w Zakładzie. Emerytom to jeszcze skumam, bo to głównie oni na nich głosują, ale my z GA Police? Przecież w zachodniopomorskim oni mają najmniejsze poparcie, to co dadzą kasę i Ci, którzy są za Tuskiem, bedą głosować na PiS czy o co chodzi? xd


Osobiście uważam, że już zadnej kasy w tym roku nie dostaniemy, no chyba, że dadzą jednak na ten dzien chemika i to będziee tyle.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15619 dnia: Kwietnia 18, 2023, 18:06:10 »
Na ryneczku gadają ludzie, że sypną groszem, bo wybory xd
Nigdy tego nie rozumiałem, co mają wybory do rozdawania kasy u nas w Zakładzie. Emerytom to jeszcze skumam, bo to głównie oni na nich głosują, ale my z GA Police? Przecież w zachodniopomorskim oni mają najmniejsze poparcie, to co dadzą kasę i Ci, którzy są za Tuskiem, bedą głosować na PiS czy o co chodzi? xd


Osobiście uważam, że już zadnej kasy w tym roku nie dostaniemy, no chyba, że dadzą jednak na ten dzien chemika i to będziee tyle.
To chyba nie wiesz ilu zakładowcow głosuje na PiS xD

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15620 dnia: Kwietnia 18, 2023, 18:18:52 »
Na ryneczku gadają ludzie, że sypną groszem, bo wybory xd
Nigdy tego nie rozumiałem, co mają wybory do rozdawania kasy u nas w Zakładzie. Emerytom to jeszcze skumam, bo to głównie oni na nich głosują, ale my z GA Police? Przecież w zachodniopomorskim oni mają najmniejsze poparcie, to co dadzą kasę i Ci, którzy są za Tuskiem, bedą głosować na PiS czy o co chodzi? xd


Osobiście uważam, że już zadnej kasy w tym roku nie dostaniemy, no chyba, że dadzą jednak na ten dzien chemika i to będziee tyle.
To chyba nie wiesz ilu zakładowcow głosuje na PiS xD
No i co, jak nie dostaną podwyżki, to zagłosują na wnuka z Wehrmachtu?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15621 dnia: Kwietnia 18, 2023, 19:07:11 »
Na ryneczku gadają ludzie, że sypną groszem, bo wybory xd
Nigdy tego nie rozumiałem, co mają wybory do rozdawania kasy u nas w Zakładzie. Emerytom to jeszcze skumam, bo to głównie oni na nich głosują, ale my z GA Police? Przecież w zachodniopomorskim oni mają najmniejsze poparcie, to co dadzą kasę i Ci, którzy są za Tuskiem, bedą głosować na PiS czy o co chodzi? xd


Osobiście uważam, że już zadnej kasy w tym roku nie dostaniemy, no chyba, że dadzą jednak na ten dzien chemika i to będziee tyle.
To chyba nie wiesz ilu zakładowcow głosuje na PiS xD
No i co, jak nie dostaną podwyżki, to zagłosują na wnuka z Wehrmachtu?
Nie, ale myślę że mogą swoją frustrację odbić na twojej starej

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15622 dnia: Kwietnia 18, 2023, 19:13:32 »
Hahahaha lubie nasze forum, bo zawsze mam tu dobry humor xd
No chyba, że ostatnio nie miałem, bo mi posta usunęli.


Wracając do tematu, wcale się nie zdziwię jak tutejsi byliby za PiS, ludzie to obłudnicy, niby każdy mówie, że beee, a poźniej leci i głosuje na tych **** w sumie znam osobiście jedną postać, która zapisała się kiedyś do pisu tylko po to, bo wiedziała, że wygrają i zrobi dzięki temu karierę...


wiecie... taki człowiek gów.o , bez honoru, jakichkolwiek zasad, byleby kasa się zgadzała.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 18, 2023, 19:21:56 wysłana przez Arkona »

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15623 dnia: Kwietnia 18, 2023, 19:26:24 »
Hahahaha lubie nasze forum, bo zawsze mam tu dobry humor xd
No chyba, że ostatnio nie miałem, bo mi posta usunęli.


Wracając do tematu, wcale się nie zdziwię jak tutejsi byliby za PiS, ludzie to obłudnicy, niby każdy mówie, że beee, a poźniej leci i głosuje na tych **** w sumie znam osobiście jedną postać, która zapisała się kiedyś do pisu tylko po to, bo wiedziała, że wygrają i zrobi dzięki temu karierę...


wiecie... taki człowiek gów.o , bez honoru, jakichkolwiek zasad, byleby kasa się zgadzała.
A co, Ty myślałeś, że ludzie zapisują się do PiSu czy do PO dla idei albo dla poglądów? xD
Ile Ty masz lat synu?

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15624 dnia: Kwietnia 18, 2023, 19:57:41 »
Wszystko jasne. Tam dobrych ludzi nie ma. Patrz Kukiz - człowiek, którego wyrzekła się rodzina, Przyjaciele, a ten walczy dalej o swoje jowy czy tam joby xd i kasa się zgadza.


Myślałem, że konfederacja będzie spoko ale tam to samo.
Nie ma na kogo głosować, mniejsze czy większe zło nie istnieje... Zło to zło :)

Offline Kokoszko

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15625 dnia: Kwietnia 18, 2023, 19:58:14 »
Najbardziej mnie zastanawia to że ludzie nie pracujący na zakładach więcej wiedzą niż pracownik...

A ja słyszałem i potwierdzone że w lipcu będzie 13 a na dni chemika ma nie być....

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15626 dnia: Kwietnia 18, 2023, 20:56:56 »
Wszystko jasne. Tam dobrych ludzi nie ma. Patrz Kukiz - człowiek, którego wyrzekła się rodzina, Przyjaciele, a ten walczy dalej o swoje jowy czy tam joby xd i kasa się zgadza.


Myślałem, że konfederacja będzie spoko ale tam to samo.
Nie ma na kogo głosować, mniejsze czy większe zło nie istnieje... Zło to zło :)
powiadasz że Zło to zło...ciekawe jaki byś był mądry gdybyś był pracownikiem kopalni Turów którą to unia i wariaci z PO by najchetniej zamkneli. Ja to mam wrażenie że co niektórym to tu brakuję siódmej klepki. najlepiej to zamknijmy wszystko sprzedajmy wszystko i pozbędźmy się wszystkiego co nam jeszcze zostało,a te kopalnie zakłady i cała reszte nich otworzy sobie niemiec czy jakis jeszcze inny i niech on trzepie kase i niech gospodarka obcych krajow ma sie dobrze bo nasza nie musi.Do tego zapierdalajmy do 67 a inni niech jebia do 62 chociaz francuzi teraz maja do 64 ale to i tak mniej jak my.Jestescie tak ograniczeni i tak ślepi  że to przechodzi ludzkie pojecie. Dostajecie od panstwa kase na dzieci dostaliscie bon turystyczny macie kase na dobry start. PRzyjdzie ze nic nie bedziecie mieli i zoabczymy jacy bedziecie chodzic szczesliwi.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15627 dnia: Kwietnia 18, 2023, 21:04:06 »
Chłopie myślisz, że Ty jak będziesz szedł na emeryturę to dalej będzie od 65?założę się z Tobą, że już po tych wyborach nawet jak wygra Pis będzie od 67 albo i więcej. Poczekaj jak zaczną padać wielkie zakłady jeszcze i to będzie dzięki twojej partii ciemnogrodzie.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15628 dnia: Kwietnia 18, 2023, 21:07:35 »
Kopalnie do których musimy dopłacac a jak przychodzi co do czego to nie ma węgla w kraju? Zamknąć jak najbardziej. Inna sprawa, że atomówki powinny u nas stać w co drugim województwie, a nie dopiero teraz myśleć o budowie. No ale to Polska :)

Post Merge: Kwietnia 18, 2023, 21:08:31
I właśnie. Czy PiS wygra wybory czy PO to odrazu po wyborach zacznie się dokręcanie śruby, bo nie ma innej opcji
Co niektórzy z was sobie przypomną jakie stopki procentowe były w latach 90' xD

Offline Topolol

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15629 dnia: Kwietnia 18, 2023, 21:22:26 »
Zarówno jak będzie dalej rządził PiS czy PO to taki zakład jak nasz za max 10 lat nie będzie miał w Europie racji bytu. Zresztą już teraz widać zalążki co się dzieje zarówno w Policach ale też w Puławach.