Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6852530 razy)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12180 dnia: Maja 26, 2021, 22:00:27 »
Jasiek, przyjacielu, opuszczasz się w tym trollingu. Kiedyś to byłeś kimś, a teraz na te twoje wysrywy to tylko amatorzy się łapią
Nie mordeczko. Nie mogę słuchać tego pierrdolenia o tych mitycznych drożyznach.
Jeżeli ktoś mi pisze, że 6 lat temu miał za stówę cały koszyk, A teraz nie zapełni nawet dna, to co ja mam myśleć o takim typie? xD
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2021, 22:02:45 wysłana przez Jan z nerką »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12181 dnia: Maja 26, 2021, 22:50:12 »
Najważniejsze, że Harnaś jest ciągle w promocji od lat w podobnych cenach. :) No, ale mówią, że pijanym narodem łatwiej się rządzi. ;)

Offline Szmmic92

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12182 dnia: Maja 27, 2021, 00:13:30 »
Dzbanem to jesteś tu tylko ty 😉 a skoro jesteś taki hej do przodu to stan naprzeciwko tu wszystkich i powiedz to w twarz kto jest dzbanem a nie trolu internetowy

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12183 dnia: Maja 27, 2021, 05:56:49 »
Dzbanem to jesteś tu tylko ty 😉 a skoro jesteś taki hej do przodu to stan naprzeciwko tu wszystkich i powiedz to w twarz kto jest dzbanem a nie trolu internetowy
Czyli dalej nie udowodnisz co tak zdrożało.
Za PO to były czasy. Jak w 2007 roku za 100 zł miałeś cały koszyk, to w 2015, jak oddawali władze miałeś takich sześć. I jeszcze zostało pitnaście złotych. Wzrost VAT na książki, artykuły dziecięce i ogolna stawka VAT. Wzrost składki rentowej, likwidowanie ulg podatkowych, podatek od spadków... do byly czasy. A ceny spadały.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12184 dnia: Maja 27, 2021, 06:41:55 »
Wzrost VAT na art. dziecięce platfusy wprowadziły jako rozwiązanie czasowe. I tak to rozwiązanie czasowe trwa przez całe 6 lat rządów miłościwie nam panujących.
Jeszcze z platfusowych czasów, przypomina mi się jarkacz jak biegał po stacjach paliw z karnistrem i krzyczał coś, że trzeba mieć jaja, żeby zdjąć podatki z benzyny. Po latach, jak już ma władzę w łapie, ojazało się że ma cipke
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12185 dnia: Maja 27, 2021, 07:23:08 »
Wzrost VAT na art. dziecięce platfusy wprowadziły jako rozwiązanie czasowe. I tak to rozwiązanie czasowe trwa przez całe 6 lat rządów miłościwie nam panujących.
Jeszcze z platfusowych czasów, przypomina mi się jarkacz jak biegał po stacjach paliw z karnistrem i krzyczał coś, że trzeba mieć jaja, żeby zdjąć podatki z benzyny. Po latach, jak już ma władzę w łapie, ojazało się że ma cipke
Nie wiem czy rozumiesz politykę, ale na tym polega bycie w opozycji. Wszystko zrobiloby się lepiej dopóki się jest w opozycji. Potem optyka się zmienia. I to dotyczy wszystkich. Niestety ta zwierzęca nienawiść do PiSy (najczęściej osób, które wszędzie wytykają nienawiść do czarnych, żydów, homosiów itp.) Nie pozwala takim jak Ty zauważyć plusów  rządów Jarka.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12186 dnia: Maja 27, 2021, 09:00:19 »
Nie pozwala takim jak Ty zauważyć plusów  rządów Jarka.

inflację, która idzie na rekord, możemy do plusów dodatnich zaliczyć XD

tak się kończy rozdawnictwo - drukiem pieniędzy na niespotykaną skalę

ale - zarabiamy więcej - wiadomo XD
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 934
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12187 dnia: Maja 27, 2021, 10:03:03 »
Nie pozwala takim jak Ty zauważyć plusów  rządów Jarka.

inflację, która idzie na rekord, możemy do plusów dodatnich zaliczyć XD

tak się kończy rozdawnictwo - drukiem pieniędzy na niespotykaną skalę

ale - zarabiamy więcej - wiadomo XD
A gdzie w Europie nie ma rozdawnictwa? Oprócz Szwajcarii, Lichtensteinu?
Poza tym zobacz inflację w skali roku i ile średnio więcej zarabiają Polacy między 1 stycznia A 31 grudnia.
Pamiętam jak jeszcze kilkanaście lat temu ci "polscy europejczycy" krzyczeli jak to na zachodzie jest bajka, dają na dzieci na szkołę itp. Ci sami co teraz kręcą bekę z 500+...
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2021, 10:07:48 wysłana przez Jan z nerką »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12188 dnia: Maja 27, 2021, 10:52:35 »
Poza tym zobacz inflację w skali roku i ile średnio więcej zarabiają Polacy między 1 stycznia A 31 grudnia.
Jeżeli nic się na Zakładach do końca roku nie zmieni, to ta średnia większych zarobków będzie niewiele większą od 0.

Od polityki jest kanał kilka linijek niżej.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12189 dnia: Maja 27, 2021, 11:48:52 »
Jasiek, nigdzie na zachodzie socjal na dzieci nie jest tak procentowo wysoko w stosunku do najniższej krajowej.
I od kiedy dobrobyt się buduje na zasadzie wzrost wypłat=wzrost cen w sklepach? Cały czas byłem przekonany o tym, ze aby było lepiej to wypłaty mają rosnąć, a ceny w sklepach nie.
Ale, co ja tam wiem XD
To tak jak tłumaczył podwyżkę prądu pisowski aparatczyk - ta podwyżka, to de facto obniżka w koszyku naszych zakupów. Spoko XD
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12190 dnia: Maja 27, 2021, 12:26:59 »
A tak wracając do tematu Z.Ch, to jaka jest teraz minimalna stawka dla najniższych grup zaszeregowania? Da się z tego wyżyć?

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12191 dnia: Maja 27, 2021, 12:41:41 »
A tak wracając do tematu Z.Ch, to jaka jest teraz minimalna stawka dla najniższych grup zaszeregowania? Da się z tego wyżyć?
Od 2800 + dodatki zaczynają. Brutto oczywiście

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12192 dnia: Maja 27, 2021, 12:58:20 »
+400 po roku. Do 26 roku życia zwolnieni z podatku. I tacy często zbliżają się do tych, którzy pracują tu po 10 lat, bo każdy tylko się martwi tym ile dostaje się na start. Dlatego stażowe to jest bardzo ważny temat do poruszenia.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12193 dnia: Maja 27, 2021, 14:59:27 »
Przyznam, że na taki zakład to wstyd, przy dzisiejszych poziomach cen to kpina z pracowników. Z tego co wiadomo, to dyskonty za siedzenie na kasie więcej płacą... Jak widać zachodni kapitał mniej wyzyskuje ludzi niż rodzimy przemysł. Smutne to trochę.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #12194 dnia: Maja 27, 2021, 17:27:15 »
Przyznam, że na taki zakład to wstyd, przy dzisiejszych poziomach cen to kpina z pracowników. Z tego co wiadomo, to dyskonty za siedzenie na kasie więcej płacą... Jak widać zachodni kapitał mniej wyzyskuje ludzi niż rodzimy przemysł. Smutne to trochę.

Fakt, zarabiamy zbyt mało. Ale nie wiem skąd się wzięło stwierdzenie, że w Bierdonce więcej się zarabia niż w ZCH.P. Wymyślili je chyba totalne nieroby. Znasz kogoś kto pracuje w tych sieciach? że powielasz te bzdury wyssane z palca? W dyskontach wszystko zalezy od lokalizacji, w takiej Warszawie możesz dostać 3tyś netto max.


Oni nie mają tam takiego socjalu, premii itd, wiec nie gadaj bzdur, żę tam wiecej zarobisz.
Dostajesz na koniec roku pit, porównaj sobie ze swoją koleżanką lub kolegą z biedronki itp.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2021, 17:31:02 wysłana przez Arkona »