Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783849 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10755 dnia: Maja 04, 2020, 07:35:36 »



Nie wchodź w szczegóły, planowane chorobowe.

Tak myślałem. Nie spodziewałem się tylko, że można być takim dzbanem żeby chwalić się tym na forum.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10756 dnia: Maja 04, 2020, 07:51:15 »
Tak myślałem. Nie spodziewałem się tylko, że można być takim dzbanem żeby chwalić się tym na forum.
Mógł użyć zwrotu "kolega pyta" i by się nie wydało.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10757 dnia: Maja 04, 2020, 08:35:51 »
Nie wchodź w szczegóły, planowane chorobowe.

Nie zapomnij foteczek na FB wrzucić.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10758 dnia: Maja 04, 2020, 09:27:55 »
chwalić się publicznie o zaplanowanym wolnym(chorobowym L4) na forum, w wątku dotyczącym swojego zakładu pracy - Pani Aniu - normalnie pozazdrościć takich pracowników.


Nieee. To nie pracownik. Pracownicy Zakładów są odpowiedzialni i nie są drobnymi cwaniaczkami. To prowokacja.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10759 dnia: Maja 04, 2020, 10:21:57 »
Dlatego takich cwaniaków powinni sprawdzać. Dużo przyszłych emerytów także bierze zwolnienia ot tak sobie, mimo, że się dobrze czują, a później inni pracownicy muszą robić za dwóch, a taki jeszcze się głupio cieszy.

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10760 dnia: Maja 04, 2020, 10:41:47 »
Jaki jest numer tel. do obsługi pracowniczej?

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10761 dnia: Maja 04, 2020, 11:10:28 »
913173574

Offline bolo

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10762 dnia: Maja 04, 2020, 11:35:42 »
Dzięki wielkie.


Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10763 dnia: Maja 04, 2020, 11:38:47 »
chwalić się publicznie o zaplanowanym wolnym(chorobowym L4) na forum, w wątku dotyczącym swojego zakładu pracy - Pani Aniu - normalnie pozazdrościć takich pracowników.


Nieee. To nie pracownik. Pracownicy Zakładów są odpowiedzialni i nie są drobnymi cwaniaczkami. To prowokacja.

Pozwolę sobie mieć inne zdanie :D

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10764 dnia: Maja 04, 2020, 12:04:41 »


Pracownicy Zakładów są odpowiedzialni i nie są drobnymi cwaniaczkami.

To dopiero prowokacja ;)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10765 dnia: Maja 04, 2020, 13:55:24 »
Pracownicy Zakładów są odpowiedzialni i nie są drobnymi cwaniaczkami. To prowokacja.


Nadawałoby się na pasek w TVP
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10766 dnia: Maja 04, 2020, 14:41:55 »
A tak z innej beczki ale na czasie. Czy ktoś wyjaśni dlaczego zrezygnowano z mierzenia temperatury na bramach,przeciez to pierwsza linia obrony najmniej uciązliwa a weryfikująca potencjalne zagrożenie. Przeciez tłumaczenie że "drogo" hmm ,to drogo będzie jak coś się wydarzy.Chyba że zapotrzebowanie polityczne miesza się z logiką ,a i czyj to pomysł tez ciekawe ale uderz w stół a nozyce sie chyba odezwą.
   Kopalnie zatrzymują ze względu na wiadomo a u nas ograniczono procedury bezpieczeństwa wejść. Kto za tym optował? Kto odpowiada za bezpieczeństwo z ramienia rady "wiadomo jakiej'? Cicho sza?

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10767 dnia: Maja 04, 2020, 17:08:07 »
Jeżeli wyjeżdżam do pracy za granicę ( urlop plus chorobowe  ). To po powrocie chorobowe i kwarantanna wyjdą powyżej miesiąca. To potrzebne będzie zaświadczenie o zakończeniu leczenia?

Napisałem tylko hipotetyczną sytuację "jeżeli..." a tu postów na dwie strony. Że prowokator, nie koleżeński itd. A się nic nie dowiedziałem. Nigdzie nie jadę i jestem zdrowy obecnie😀. Po prostu w pracy analizowalismy taką sytuację.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10768 dnia: Maja 04, 2020, 21:57:52 »
Napisałem tylko hipotetyczną sytuację "jeżeli..." a tu postów na dwie strony. Że prowokator, nie koleżeński itd. A się nic nie dowiedziałem. Nigdzie nie jadę i jestem zdrowy obecnie😀. Po prostu w pracy analizowalismy taką sytuację.

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #10769 dnia: Maja 05, 2020, 08:17:16 »
Dzban Schrödingera


Osoba, która mówi coś obraźliwego lub głupiego i dopiero potem, na podstawie reakcji komentujących, decyduje o tym czy żartowała czy nie.

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...