Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784155 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9105 dnia: Lutego 21, 2019, 14:31:11 »
DMC_nie zamierzam odsyłać Pana ani do ZUZP ani do KP, porozumienie o obniżeniu czasu pracy dotyczy wszystkich pracowników Zakładu a nie tylko pracujących na 5bop, dotyczy rannej zmiany, straży pożarnej, systemu 2 bop, 3 bop i 5 bop. Choćby ranna zmiana docelowo uzyska 10 dni wolnego. Podpisane porozumienie dotyczące obniżenia czasu pracy pracownikom jest identyczne jak wniosek związkow zawodowych.  Nie zostało wprowadzone „z marszu” ponieważ na wielu wydziałach wprowadziłoby dezorganizację pracy stąd rozsądny wniosek związków był o trzyletnie okres zmniejszania czasu pracy - stopniowo też praca która była wykonywana na R i dla innych systemów musi zostać zorganizowana tym samym składem osobowym.

Offline aluwium

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9106 dnia: Lutego 21, 2019, 14:47:02 »
Ciekawość bierze komu zależy żeby sztucznie "grzać" ten temat. Jest ankieta ,niebawem będą wyniki więc o co chodzi w tym biciu piany ? Co do kantyny pomysł może i fajny ale nie u nas . Tam gdzie pracownicy skupieni są pod jednym dachem pewnie dałoby się to zorganizować ,tam gdzie, tak jak w naszej firmie, jesteśmy rozproszeni na ponad kilometrze kwadratowym osobiście tego nie widzę. Stołówka całodobowa ? Niektórzy mają do niej z wydziału kilometr albo i dwa ,dodając do tego fakt , że obsady są okrojone do granic kto miałby tam chodzić ?




Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9107 dnia: Lutego 21, 2019, 18:04:00 »
Na logistyce też była pewna ankieta i ciiicho sza o niej...

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9108 dnia: Lutego 21, 2019, 19:52:56 »
Litości, jakie cicho sza?  Pisałam o jej wynikach, była omawiana na zarządzie, była rozmowa ze związkami zawodowymi na ten temat. Pomijam, że wiele osób nie chciało wziąć w niej (ankiecie)  udziału. Nie są to czasy wystawiania szubienic na dziedziniec miasta. Na wydziale była kontrola Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu dozoru technicznego. Forum owo nie jest miejscem do publikacji szczegółów tego co jest wewnątrz zakładu. W przyszłym tygodniu planowane jest spotkanie związków zawodowych z szefostwem tego wydziału i częścią zarządu czyli mnie. Jeśli chce Pan aby był poruszany konkretny temat, zagadnienie to proszę to zgłosić do mnie lub do swojego związku zawodowego.
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2019, 19:54:43 wysłana przez An_na »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9109 dnia: Lutego 21, 2019, 20:20:06 »
z przymrużeniem  oka .............albo i nie :)

Posiłek  regeneracyjny dla pracownika wykonującego pracę fizyczną powinien posiadać około 1000 kalorii oraz zawierać około:
50-55% węglowodanów,

30-35% tłuszczów,

15% białek.

Czyli spokojnie 3 bułki kajzerki oraz serek topiony w tym sie łapią (kwota około 5 zł) dostajecie 9 zł i trudno wam skomponować posiłek regeneracyjny ? No chyba że chcecie wrócić do Ulubionych Paczek  gdzie dostaniecie właśnie wcześniej opisany zestaw
Ty taki madry to nie badz...ja spalam wiecej kalori podczas swojej pracy :P

Offline kod79

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9110 dnia: Lutego 21, 2019, 20:36:30 »
Nie każdy robi zakupy w biedronce, i jak widać najwięcej na temat maja do powiedzenia ludzie nie związani z zakładami

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka


Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9111 dnia: Lutego 21, 2019, 21:27:23 »
Pisałam o jej wynikach

Gdzie? Jeśli mogę zapytać.

była omawiana na zarządzie, była rozmowa ze związkami zawodowymi na ten temat. Pomijam, że wiele osób nie chciało wziąć w niej (ankiecie)  udziału. Nie są to czasy wystawiania szubienic na dziedziniec miasta. Na wydziale była kontrola Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu dozoru technicznego. Forum owo nie jest miejscem do publikacji szczegółów tego co jest wewnątrz zakładu. W przyszłym tygodniu planowane jest spotkanie związków zawodowych z szefostwem tego wydziału i częścią zarządu czyli mnie. Jeśli chce Pan aby był poruszany konkretny temat, zagadnienie to proszę to zgłosić do mnie lub do swojego związku zawodowego.

Zz doskonale wiedzą o problemach na logistyce.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9112 dnia: Lutego 21, 2019, 23:03:01 »
W październiku w odpowiedzi na zapytanie o ankietę. 

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9113 dnia: Lutego 21, 2019, 23:21:19 »
DMC_nie zamierzam odsyłać Pana ani do ZUZP ani do KP, porozumienie o obniżeniu czasu pracy dotyczy wszystkich pracowników Zakładu a nie tylko pracujących na 5bop, dotyczy rannej zmiany, straży pożarnej, systemu 2 bop, 3 bop i 5 bop. Choćby ranna zmiana docelowo uzyska 10 dni wolnego. Podpisane porozumienie dotyczące obniżenia czasu pracy pracownikom jest identyczne jak wniosek związkow zawodowych.  Nie zostało wprowadzone „z marszu” ponieważ na wielu wydziałach wprowadziłoby dezorganizację pracy stąd rozsądny wniosek związków był o trzyletnie okres zmniejszania czasu pracy - stopniowo też praca która była wykonywana na R i dla innych systemów musi zostać zorganizowana tym samym składem osobowym.
Dziękuję za odpowiedź, choć 3 lata to dość długo...

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9114 dnia: Lutego 21, 2019, 23:26:32 »
Ale udało się porozumieć w sprawie, która od lat była „niemożliwa” :)

Offline DMC

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9115 dnia: Lutego 21, 2019, 23:33:05 »
Dajcie spokój z tymi wyliczeniami i gramami, niech KRP się w tym babrze. Są karty i jest to najlepsze co nas spotkało w temacie posiłków i ich przygotowania/kupienia. Zamknijmy ten temat, bo osoby z zewnątrz zakładu mają piekielnie potężny ubaw z naszych dyskusji i niestety więcej do powiedzenia od nas. Pozdrawiam pracowników "Polic" ;)

Post Merge: Lutego 21, 2019, 23:35:52
Ale udało się porozumieć w sprawie, która od lat była „niemożliwa”
Ok, zacytuję T.Love...  "Jest super, jest super, więc o co ci chodzi? Więc o co ci chodzi? Jest super, jest super..." :D
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2019, 23:35:52 wysłana przez DMC »

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9116 dnia: Lutego 21, 2019, 23:56:46 »
z przymrużeniem  oka .............albo i nie :)

Posiłek  regeneracyjny dla pracownika wykonującego pracę fizyczną powinien posiadać około 1000 kalorii oraz zawierać około:
50-55% węglowodanów,

30-35% tłuszczów,

15% białek.

Czyli spokojnie 3 bułki kajzerki oraz serek topiony w tym sie łapią (kwota około 5 zł) dostajecie 9 zł i trudno wam skomponować posiłek regeneracyjny ? No chyba że chcecie wrócić do Ulubionych Paczek  gdzie dostaniecie właśnie wcześniej opisany zestaw
Ty taki madry to nie badz...ja spalam wiecej kalori podczas swojej pracy :P
To ze chodzisz spocony nieoznaczony ze spalasz więcej  to po pierwsze... po drugie  posiłek regeneracyjne jest jednym z wielu posiłków w ciągu dnia i możesz  sobie tymi posiłkami zrobić nadwyżkę kaloryczną :p

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9117 dnia: Lutego 22, 2019, 10:08:55 »
Pisałam o jej wynikach

Gdzie? Tu na forum? Pytam bo nie widziałem odpowiedzi i nie wiem gdzie szukać.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9118 dnia: Lutego 22, 2019, 10:39:33 »
Tak. W odpowiedzi na zapytanie osoby pod nickiem The Bill bodajże. Zapraszałam rownież do kontaktu ze mną w tej sprawie. Nikt się nie kontaktował nikt też nie dzwonił, że chce spotkania u mnie czy na wydziale. Jedynie związki zawodowe i w tym temacie się spotkaliśmy i powiedziałam w szczegółach o wynikach ankiety. Te forum nie jest miejscem do szczegółowego rozpisywania się na temat tego co dzieje się w zakładzie wewnątrz.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2019, 10:41:35 wysłana przez An_na »

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #9119 dnia: Lutego 24, 2019, 21:31:39 »

Cytuj (zaznaczone)
z przymrużeniem  oka .............albo i nie :)


Posiłek  regeneracyjny dla pracownika wykonującego pracę fizyczną powinien posiadać około 1000 kalorii oraz zawierać około:
50-55% węglowodanów,


30-35% tłuszczów,


15% białek.


Czyli spokojnie 3 bułki kajzerki oraz serek topiony w tym sie łapią (kwota około 5 zł) dostajecie 9 zł i trudno wam skomponować posiłek regeneracyjny ? No chyba że chcecie wrócić do Ulubionych Paczek  gdzie dostaniecie właśnie wcześniej opisany zestaw
Ty taki madry to nie badz...ja spalam wiecej kalori podczas swojej pracy :P
To ze chodzisz spocony nieoznaczony ze spalasz więcej  to po pierwsze... po drugie  posiłek regeneracyjne jest jednym z wielu posiłków w ciągu dnia i możesz  sobie tymi posiłkami zrobić nadwyżkę kaloryczną :p



Ewidentnie z pracy fizycznej sobie jakieś żarty urządzacie. :)

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."