Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6851436 razy)

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5805 dnia: Grudnia 28, 2016, 14:22:55 »
Poszperałem chwilę po necie i wyszło mi coś takiego, więc wygląda na to, że obawy o konflikt interesów nie siedzą tylko w mojej głowie ;)

http://kariera.pb.pl/3002348,71926,zwiazkowiec-w-radzie-nadzorczej

http://www.andrzejnartowski.pl/tag/konflikt-interesow/

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5806 dnia: Grudnia 28, 2016, 15:15:26 »
W takich przypadkach wybrany kandydat często rezygnuje z posady związkowca.
Daleko nie patrzeć, na naszym podwórku już miało to miejsce, kiedy pewien z-ca szefa związków został mianowany wiceprezem GAPS'u.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5807 dnia: Grudnia 28, 2016, 15:51:13 »
Dzień dobry.
Informacja dnia.
Dzisiaj w godzinach porannych jedna z pracownic Biurowca zbierała podpisy pod listą poparcia dla kandydatury R.Kuźmiczonka.
Go Go, Rafałku!
Komentarz:
Muszę przyznać, że zgłupiałem. Co na to Solidarność? Jednego dnia bronią Go Go przed usunięciem ze stanowiska, długiego zakopują Go Go żywcem i namaszczają nowego chłopczyka na posylki. Co dzisiaj?
Czy Go Go wróci do łask Solidarności i doprowadzi odsunięcia na boczny tor nowego pupilka przewodniczącego?

A jeśli nie doprowadzi do usunięcia nowego kandydata Solidarności to może w ramach zemsty zacznie mówić coś na temat wydatków z przeszłości?

Widzisz Rafałku, pańska łaska na pstrym koniu jeździ.
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5808 dnia: Grudnia 28, 2016, 16:14:39 »
To ten którego wykopali ?  To tak moźna? Tu usunięty i dalej się pcha? Troche żałosne.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5809 dnia: Grudnia 28, 2016, 16:47:04 »
To ten którego wykopali ?  To tak moźna? Tu usunięty i dalej się pcha? Troche żałosne.

Zobacz tych wygłodniałych polityków co prowadzą głodówkę w sejmie, tu odsunięci i znowu się pchają, żałosne.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5810 dnia: Grudnia 28, 2016, 17:05:46 »
To ten którego wykopali ?  To tak moźna? Tu usunięty i dalej się pcha? Troche żałosne.
ciągnie ponownie do koryta, oj ciągnie. co zrobisz, jak nic nie zrobisz- mus to mus... dla dobra nas, pracowników zapewne, haha

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5811 dnia: Grudnia 28, 2016, 17:05:54 »
Zobacz tych wygłodniałych polityków co prowadzą głodówkę w sejmie, tu odsunięci i znowu się pchają
po pierwsze nie prowadza głodówki bo sam marszałek załatwia im kanapki. po drugie  ludzie od Nowoczesnej i Kukiza nie byli przy korycie, wiec gadasz głupoty i kłamiesz i powtarzasz brednie głoszone przez pis

Post Merge: [time]28 Grudzień 2016, 17:13:37[/time]

ciągnie ponownie do koryta
No wiadomo gość przyzwyczaił sie do do pewnego poziomu życia a teraz  trza by było sie ograniczać no i złotą kartę zabiorą
mus to mus... dla dobra nas, pracowników zapewne
Dokładnie, on by chętnie dał se spokój ale dobro pracowników mu nie daje spokoju i nie pozwala nie kandydować, a tak miedzy nami brak ambicji i honoru nie wspomnę o wstydzie
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 17:14:12 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5812 dnia: Grudnia 28, 2016, 18:13:33 »
Konkret chyba do RN przy wygranej przez Tarocinską wchodzi na jej miejsce kolejna osoba z listy z poprzednich wyborów czyli Urbanowicz. Ale jeszcze poczytam dzisiaj
Zapewne tak się stanie , choć taka zasada nie zawsze jest tak oczywista. Przykład- ostatnie wybory uzupełniające do RN sprzed dwóch czy trzech miesięcy.  Według powyższej zasady z automatu powinna do RN wejść osoba, która w ostatnich wyborach była trzecia. Trzecią była wtedy M.Więcek , chyba jednak jej kandydatura komuś nie odpowiadała, wiec zostały przeprowadzone wybory uzupełniające, w których wygrała ....M. Więcek.
 Teraz p.Urbanowicz jest kandydatką jak najbardziej  odpowiednią , więc , w razie rezygnaci A.T. , obejdzie się bez wyborów  uzupełniających.
 

Post Merge: Grudnia 28, 2016, 18:52:25
To ten którego wykopali ?  To tak moźna? Tu usunięty i dalej się pcha? Troche żałosne.
A co jeśli "wykopali" go niesłusznie ? Czy ktoś wie za co został odwołany ?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 18:52:25 wysłana przez jorka »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5813 dnia: Grudnia 28, 2016, 19:26:08 »
Zobacz tych wygłodniałych polityków co prowadzą głodówkę w sejmie, tu odsunięci i znowu się pchają
po pierwsze nie prowadza głodówki bo sam marszałek załatwia im kanapki. po drugie  ludzie od Nowoczesnej i Kukiza nie byli przy korycie, wiec gadasz głupoty i kłamiesz i powtarzasz brednie głoszone przez pis


Nie zrozumiałeś morału, który wyniknął z mojej wypowiedzi. Odetchnij, spokojnie, może spróbuj po Nowym Roku, bo święta chyba jeszcze z ciebie nie wyparowały.


Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5814 dnia: Grudnia 28, 2016, 19:32:39 »
Dobry wieczór.
Do jorka:
Za zabawę w klubie Go Go za zakladowe pieniądze  były członek Zarządu powinien spłonąć w piekle. Ze wstydu.
A może wątpisz w prawdomówność Prezesa GA, który o tym mówił publicznie?
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 19:40:54 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5815 dnia: Grudnia 28, 2016, 20:34:49 »
Czy ktoś wie za co został odwołany
Prawdopodobnie za oddanie dla zakładu i bezinteresowne działanie na rzecz firmy i pracowników.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5816 dnia: Grudnia 28, 2016, 20:56:09 »
jorka_ostatnie wybory do Rady nie były wyborami uzupełniającymi a odbyły się dlatego, że Rada została zwiększona z 6 na 7 osób- wtedy jako zz napisaliśmy pismo do rady o to, że pracownicy mają prawo do kolejnej trzeciej osoby a wybory na wiosnę były na dwie osoby i tak było zapisane. Byłoby wygodniej powołać Panią Więcek i taki był nasz wniosek. Kiedyś historycznie na początku kadencji Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy ustalało skład ilościowy. I tak kiedyś (ok dziesięć lat temu) odbyły się wybory na trzech członków. Weszłam ja, W.Markwas i ŚP. A.Kurowski. Tymczasem Walne ustaliło skład Rady z 9 na 6 osób (wtedy pracownicy w myśl Statutu spółki mają uprawnienia do dwóch członków), powołano dwie osoby (W.Markwasa i mnie). I tak przez ten cały czas rada liczyła 6 osób a wybory odbywały się na dwôch członków z ramienia pracowników. Dlatego gdy ktoś z trzech osób z ramienia pracowników przykładowo złoży teraz rezygnację a Rada będzie liczyła siedem lub więcej osób to wchodzi kolejna osoba.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 21:10:31 wysłana przez An_na »

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5817 dnia: Grudnia 28, 2016, 20:58:39 »
SPOKOJNIE, wszyscy wiemy jak było z Panem Rafałem. Jednak prezes nie powiedział publicznie, że pan Rafał był w Go Go. Mówił, że płacone było kartą w klubie ale przez kogo to nie ujawnił bo nie moze. Chyba, że Tobie osobiście zdradził tajemnicę.
Jeśli się mylę to podaj źródło swojej wiedzy.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5818 dnia: Grudnia 28, 2016, 21:35:24 »
Dobry wieczór.
Źródło wiedzy jest mi  znane i ewentualnie przed sądem przedstawię świadka. Czekam na pozew.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 21:37:04 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5819 dnia: Grudnia 28, 2016, 21:52:53 »
Dobry wieczór.
Do jorka:
Za zabawę w klubie Go Go za zakladowe pieniądze  były członek Zarządu powinien spłonąć w piekle. Ze wstydu.
A może wątpisz w prawdomówność Prezesa GA, który o tym mówił publicznie?
Pozdrawiam
Co do wstydu zgoda. Jednak nie dajmy się ponieść tabloidyzacji faktów . Prezes nie ujawnił kto stoi za gogo to po pierwsze primo.
 Po drugie primo prezes w tym samym wywiadzie powiedział , że w związku z wydatkami na kartach (skandalicznymi rzecz jasna ) nie toczy się żadne postępowanie karne a zainteresowani zostali wezwani do uregulowania nieuzasadnionych wydatków.
  Po trzecie primo , prezes podkreślał , że gość od gogo (tajemnica poliszynela jest że wiemy kto to) uregulował należność za te uciechy nawet bez wezwania (odsyłam do wywiadu ) .Jeśli tak było (jeśli uregulował rachunek bez wezwania) a w prawdomówność Prezesa GA nie śmiem wątpić, to uważam , że prezes nie powinien mowić o tym publicznie w tv.
Rozumiem, że temat nośny i przykleił się do rzeczonego kandytata na bardzo długo i źe budzi oburzenie ale" niech ten kto jest bez grzechu pierwszy rzuci kamieniem ".
Żeby byla jasnosć , uważam , że jego ewentualny start to kiepski pomysł  (nie wiem ile prawdy jest w tym ,że zbiera podpisy ale to jutro się okaże),. Powinien poczekać na orzeczenie sądu w tej sprawie . Smród po zakładzie się rozszedł i nikt już nie docieka czy słusznie czy nie .
Więc jeśli ktoś wie za co został odwołany to chętnie poczytam , bo za wydatki z kart to raczej nie było .
 Przedstawicielem w zarządzie był w mojej ocenie ani lepszym ani gorszym od poprzedników i taki będzie kaźdy kolejny kto trafi do zarządu z tzw.układu . Co mam na myśli pisząc układ? Przede wszystkim kandydatów wystawianych do wyborow przez związki .
« Ostatnia zmiana: Grudnia 28, 2016, 21:58:44 wysłana przez jorka »