Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6851495 razy)

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5310 dnia: Listopada 21, 2016, 18:09:58 »
To może jeszcze jedno pytanie odnośnie rewelacji z rozmowy z prezesem , mianowicie co robiła Rada Nadzorcza, że im takie walki pod nosem przechodziły ?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5311 dnia: Listopada 21, 2016, 18:15:19 »
Nie przechodziły. Wszystko jest w protokołach.

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5312 dnia: Listopada 21, 2016, 18:28:56 »
Nie przechodziły. Wszystko jest w protokołach.
W tych protokołach co to są tajne/poufne ?
Czyżby zarząd działał wbrew RN ? Jeśli tak to do kogo trafiały te protokoły i dlaczego nikt nie zastopował tej tak szkodliwej działalności.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5313 dnia: Listopada 21, 2016, 18:45:55 »
Pani Aniu czy członkowie rady też posiadali/ją karty kredytowe?
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5314 dnia: Listopada 21, 2016, 18:47:40 »
Jorka zajdź do nas do biura- daleko nie masz tak myślę.  Zapraszam. Audyt z kontroli kart został wszczęty w 2015 lub nawet koniec 2014 i na wnioski o jego przekazanie otrzymywałam informację, że lada radę go otrzymamy ponieważ cały czas trwa badanie tysięcy dokumentów.

Post Merge: [time]Listopad 21, 2016, 18:53:07 [/time]
Polak_mogę powiedzieć za siebie: tak, ja posiadam kartę służbową i była użytkowana prawidłowo, co potwierdził audyt. Moje jedyne wydatki to koszty ponoszone na delegacje: opłaty za hotel, za przejazd przez autostradę, za bilety parkingowe, na pokrycie kosztów paliwa( liczone wg rozporządzenia o delegacjach czyli ustalonej przez dyrektora personalnego kilometrówki). Żadnych zakupów. Karta została wydana po tym jak została zlikwidowana kasa. Na 92 osoby posiadające karty kilkanaście osób wykorzystywało  karty wg mnie nie tak jak powinny i tak jak w skrócie opisał to Pan Prezes w wywiadzie. Przeczytałam cały bardzo obszerny raport.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2016, 19:01:12 wysłana przez An_na »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 393
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5315 dnia: Listopada 21, 2016, 18:54:08 »
Na miłość boską ludzie dajcie juz spokój z tym byłym zarządem...wszyscy juz wiemy ile warci byli i jak dobrze się bawili za szmal z kart...ile można wałkować ten temat ,a prezes to niech zacznie w końcu rozmawiać o sprawach ważnych dla pracowników czyli podwyżki bo o tych kartach to juz wiemy chyba wystarczająco

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5316 dnia: Listopada 21, 2016, 18:55:54 »
Pani Aniu czy członkowie rady też posiadali/ją karty kredytowe?
Karty kredytowe na pewno posiadają , jak my wszyscy ;)  myślę, że  w/wym pytaniu chodzi raczej o służbowe karty płatnicze .


Post Merge: Listopada 21, 2016, 19:00:08
Jorka zajdź do nas do biura- daleko nie masz tak myślę.  Zapraszam. Audyt z kontroli kart został wszczęty w 2015 i na wnioski o jego przekazanie otrzymywałam informację, że lada radę go otrzymamy ponieważ cały czas trwa badanie tysięcy dokumentów.

Post Merge: [time]Listopad 21, 2016, 18:53:07 [/time]
Polak_mogę powiedzieć za siebie: tak, ja posiadam kartę służbową i była użytkowana prawidłowo, co potwierdził audyt. Moje jedyne wydatki to opłaty za hotel, za przejazd przez autostradę, za bilety parkingowe, na pokrycie kosztów paliwa( liczone wg rozporządzenia o delegacjach czyli ustalonej przez dyrektora personalnego kilometrówki). Żadnych zakupów. Karta została wydana po tym jak została zlikwidowana kasa. Na 92 osoby posiadające karty kilkanaście osób wykorzystywało  karty wg mnie nie tak jak powinny i tak jak w skrócie opisał to Pan Prezes w wywiadzie.
Mowa o karcie dla przew.związkowych czy dla RN ? 
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2016, 19:00:08 wysłana przez jorka »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5317 dnia: Listopada 21, 2016, 19:02:44 »
Mam jedną.

Post Merge: [time]Listopad 21, 2016, 19:03:41 [/time]
A temat podwyżek czeka nas w środę.
Wodnik Szuwarek masz 100% racji. Trzeba skupić się teraz co przed nami. Gaz podrożał i to znacznie, 17 października ruszyły dopłaty dla rolników. Zobaczymy co to przyniesie. Przeszłość zostanie rozliczona- jak nke w firmie to przez odpowiednie instytucje do tego powołane.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2016, 19:14:30 wysłana przez An_na »

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5318 dnia: Listopada 21, 2016, 19:03:45 »
Jorka a co Ty ...nie mozesz sie pogodzic z obecna sytuacją czy może guru odszedł?

Offline Laszlo.Bodi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5319 dnia: Listopada 21, 2016, 19:40:08 »
Na miłość boską ludzie dajcie juz spokój z tym byłym zarządem...wszyscy juz wiemy ile warci byli i jak dobrze się bawili za szmal z kart...ile można wałkować ten temat ,a prezes to niech zacznie w końcu rozmawiać o sprawach ważnych dla pracowników czyli podwyżki bo o tych kartach to juz wiemy chyba wystarczająco




ZARAZ ZARAZ - CO TO ZNACZY DAJCIE SPOKÓJ TYM KARTOM? Ma być wszystko rozliczone i podsumowane co do złotówki.
A CZY CZŁONEK RADY NADZORCZEJ MOŹE TU POD PSEUDONIMEM WYPOWIADAĆ SIĘ NA TYM FORUM? Zapytam prawnika.
Za szefa Jałosińskiego byly podwyźki i "13".
Zobaczymy jak będzie teraz.
Czy TO PRAWDA, ŹE PAN RAFAŁ KUŹMICZONEK MOŻE PONOWNIE STARTOWAĆ W WYBORACH I BYĆ WYBRANY PRZEZ ZAŁOGĘ.
Teraz gdy rządzi Pan doktor - jest lepiej - między innymi zwykli pracownicy mogą w ramach rekrutacji wewnętrznej zmienić stanowisko pracy, są jawnie ukazane wakaty w intranecie, dlaczego tak nie bylo za PO.
Dla obecnego zarządu naprawdę liczą się pracownicy liniowi.

Oby jeszcze zniesiono system oceniania np GOTOWOŚĆ DO ZMIAN. Czy ktoś mi wytłumaczy jak moja przełoźona mnie oceni pod względem GOTOWOŚCI DO ZMIAN. Dla mnie to ponižający element systemu oceniania.
Dlaczego moja premia kwartalna zależy m in od OPERACYJNYCH KOSZTÓW STAŁYCH? Czyli kosztów niezaleźnych od produkcji.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2016, 19:44:49 wysłana przez Laszlo.Bodi »
Kołbasklwo-Krosno-Police

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5320 dnia: Listopada 21, 2016, 19:49:24 »
Jestem tu od lat z imienia i nazwiska.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2016, 19:53:37 wysłana przez An_na »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5321 dnia: Listopada 21, 2016, 19:53:42 »
Zobaczymy jak przy podwyżkach jak nasz zarząd szanuje ceni. A czy szefowie ZZ posiadają karty kredytowe oczywiście chodzi o te nieszczęsne zakładowe
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2016, 20:00:59 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5322 dnia: Listopada 21, 2016, 19:55:49 »
Dzień dobry.
Dyskusja nad decyzjami władz naszej firmy jest ważna. Jednak zajmowanie się delikwentem, który przeszedł do historii  Zakładów trąci nudą. Skoro chwali się, że wszędzie pracował to niech wraca do pracy na stanowisko aparatowego lub niech Zieliński znajdzie mu pracę w swoim związkowym biurze. Zawsze może być u niego drugą sekretarką.
« Ostatnia zmiana: Listopada 21, 2016, 20:00:57 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5323 dnia: Listopada 21, 2016, 20:19:34 »
Na miłość boską ludzie dajcie juz spokój z tym byłym zarządem...wszyscy juz wiemy ile warci byli i jak dobrze się bawili za szmal z kart...ile można wałkować ten temat ,a prezes to niech zacznie w końcu rozmawiać o sprawach ważnych dla pracowników czyli podwyżki bo o tych kartach to juz wiemy chyba wystarczająco
Jak dajcie spokój?
Mają oddać co do grosza nieprawidłowo wydane na swoje zachcianki zarobione przez nas pieniądze!
Wtedy starczy na tak ważną dla Ciebie podwyżkę.
 

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 393
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5324 dnia: Listopada 21, 2016, 20:34:30 »
Na miłość boską ludzie dajcie juz spokój z tym byłym zarządem...wszyscy juz wiemy ile warci byli i jak dobrze się bawili za szmal z kart...ile można wałkować ten temat ,a prezes to niech zacznie w końcu rozmawiać o sprawach ważnych dla pracowników czyli podwyżki bo o tych kartach to juz wiemy chyba wystarczająco
Jak dajcie spokój?
Mają oddać co do grosza nieprawidłowo wydane na swoje zachcianki zarobione przez nas pieniądze!
Wtedy starczy na tak ważną dla Ciebie podwyżkę.
To idź i im powiedz żeby oddali,pewnie ciebie posłuchają...my tu sobie mozemy co najwyżej pogadać...wszyscy wiemy ze coś takiego nie powinno mieć miejsca ale ani Ty ani ja ani nikt z nas do odpowiedzialności ich nie pociągnięmy...od tego są inni tak więc ile można o tym dyskutować...prezes niech się teraz weźmie za sprawy nasze za tą premie która nikomu nie pasuje za te posiłki które nikomu nie odpowiadają i za podwyżki na które nie tylko ja liczę...wystarczająco byliśmy dymani ze tak sie brzydko wyrażę ,tej gownianej nagrody na 50lecie to do końca życia nie zapomnę