Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6868172 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2925 dnia: Maja 12, 2015, 16:18:50 »
Po pierwsze - jeśli wyprzedzacie rowerzystę, a z naprzeciwka nic wam nie jedzie to róbcie to tak jakbyście wyprzedzali samochód. Naprawdę, korona wam z głowy nie spadnie jak trochę bardziej przekręcicie kierownicę i zjedziecie całym autem na lewy pas.

Rozumiem, że Kolega weźmie na siebie moje mandaty i punkty za przekroczenie podwójnej linii ciągłej ??? ?

Nawet wyprzedzając jadących po ścieżce nie jedziesz zgodnie z przepisami bowiem tak jak kolega wyżej napisał 1m odstępu nie zachowasz gdy rowerzysta jedzie przy lewej krawędzi DDR.


Rurowa to taka trochę patologia jeśli chodzi o ruch zarówno aut i rowerów. Stąd mój apel, aby sobie wzajemnie pomóc i szanować się na drodze.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline motyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2926 dnia: Maja 12, 2015, 20:21:37 »
Nawet wyprzedzając jadących po ścieżce nie jedziesz zgodnie z przepisami bowiem tak jak kolega wyżej napisał 1m odstępu nie zachowasz gdy rowerzysta jedzie przy lewej krawędzi DDR.

W art. 24 ustawy prawo o ruchu drogowym czytamy, "Kierujący pojazdem wolnobieżnym, ciągnikiem rolniczym lub pojazdem bez silnika jest obowiązany zjechać jak najbardziej na prawo". Więc niech nie jedzie przy lewej krawędzi, a przy prawej... Wtedy wszyscy się zmieszczą   :)
Można tak sobie tutaj wytykać, tez jeżdżę rowerem, wiem, jak jest. Ale może warto zjednoczyć się i powalczyć o inne wykonanie ścieżki rowerowej, a nie wymuszać na  innych użytkownikach drogi łamania przepisów.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2927 dnia: Maja 13, 2015, 17:52:44 »
Wystarczy, że jedzie dwóch rowerzystów obok siebie i już też nie masz miejsca, żeby 1m zostawić.


Jestem jak najbardziej za nową DDR na Rurowej. Tylko chyba sytuacja prawna tej drogi wygląda jakoś śmiesznie, ona przypadkiem do ZCh nie należy?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2928 dnia: Maja 13, 2015, 22:58:03 »
Czytał ktoś ostatnio biuletyn zakładowy? Chodzi mi o kwas fosforowy jak i straż zakładową.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2929 dnia: Maja 14, 2015, 11:39:18 »
Czytał ktoś ostatnio biuletyn zakładowy? Chodzi mi o kwas fosforowy jak i straż zakładową.

A co tam następne ciekawe pomysły "tęgich" głów?

Offline SIPGA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2930 dnia: Maja 14, 2015, 11:41:58 »
Co do logistyki, czytałem ostatnią "ZMIANĘ" i z tego co tam bylo napisane to maja dać dodatek 500zł, czyli jednak 450zł do tyłu. Może to dla niektórych zadne pieniądze, ale ja bym wolał jednak te 2 nocki....
Co do pracy na zmiany polecam bardzo ciekawą publikację szczególnie dla tych co pracują w nocy. Wydaję mi się, że te parę złotych nie zrekompensuje utraty zdrowia itp. Ta publikacja jest też dla tych co zazdroszczą dodatku zmianowego, który jest u nas i tak za niski. Należy przypomnieć pracodawcy ile nas kosztuje wyrzeczeń i zdrowia praca w ruchu ciągłym bez której firma nie osiągałaby takiego wyniku jaki dziś notujemy.

Zapraszam do ciekawej lektury: http://www.ciop.pl/CIOPPortalWAR/appmanager/ciop/pl?_nfpb=true&_pageLabel=P30001831335539182278&html_tresc_root_id=22718&html_tresc_id=24128&html_klucz=19558&html_klucz_spis=

Co warto jeszcze wiedzieć o pracy zmianowej: http://www.ciop.pl/CIOPPortalWAR/appmanager/ciop/pl?_nfpb=true&_pageLabel=P30001831335539182278&html_tresc_root_id=22718&html_tresc_id=24088&html_klucz=19558&html_klucz_spis=
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2015, 12:19:15 wysłana przez SIPGA »

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2931 dnia: Maja 14, 2015, 11:50:22 »
A co, w tym biuletynie było o fosforowym i o straży?

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2932 dnia: Maja 14, 2015, 12:18:36 »
Ciekawi mnie jedna rzecz że pracownicy wpadli na pomysł że fosforyty z Senegalu biorą do produkcji z ominięciem młynów czyli procesu mielenia ze względu na szybkie zarastanie tych że młynów i postojów związanych z czyszczeniem. Z drugiej strony jak surowiec jest dobrze zmielony to lepiej zachodzi proces chemiczny. Zaś na NPK II chłopaki twierdzą że proces produkcji nawozów na kwasie fosforowym z Senegalu trwa do 15 minut i mieszalniki zarastają, czyszczenie trwa około 5h, produkcja na normalnym kwasie trwa bez awarii przez całą zmianę.

Druga rzecz ciekawi mnie list do redakcji wysłany przez strażaka który to opisuje jak dzielnie uczestniczył w jakimś wypadku samochodowym. Dziękuje kadrze i komendantowi za wyszkolenie, zaś mi się zdawało ze kursy strażackie przeprowadza się w Poznaniu. Druga rzecz czy jak nie istnieje zagrożenie życia nie wyciąga się poszkodowanego z auta bez kołnierza na kręgosłup. Może ten list ma związek z przyjściem nowego komendanta straży.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2933 dnia: Maja 14, 2015, 13:30:26 »
Pisałem o tym już dawno ale czy ktoś sie tym zainteresował ?


dinokio

  • Gość

Offline chemick

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2936 dnia: Maja 21, 2015, 00:27:41 »
Kierowca samochodu musi stosować się do przepisów kodeksu ruchu drogowego - rowerzysta również. Podwójna ciągła jest jak mur - nie można jej przekraczać nawet wyprzedzając rowerzystę jadącego pasem jezdni przeznaczonej do ruchu, chyba że dostosujemy odległość 1m od rowerzysty i nie przekroczymy podwójnej ciągłej. W przypadku który opisujesz rowerzyści mają obowiązek poruszania się po ścieżce rowerowej. Nie naginajmy obowiązującego prawa do naszego widzimisię. Ja jeżdżę do Zch autem, czasami rowerem - nie dam się potrącić jako rowerzysta bo wiem jakie to będzie miało skutki - znicze ,kwiaty...Wielu rowerzystów jeździ po białej linii lub nawet pasem przeznaczonym dla aut - niech nie ryzykują - życie i zdrowie to sprawa nadrzędna. Jeżeli stan ścieżki Ci nie odpowiada (mnie również) to zwróćmy się do naszych władz, aby zmodyfikowały tą drogę rowerową - wylały asfalt , beton etc...Jedź ostrożnie ! Dziękuję za uwagę. Czytała Krystyna Czubówna.

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2937 dnia: Maja 22, 2015, 13:54:52 »
[size=0px]witam, zna ktoś numer do punktu obsługi praconików w biurowcu głównym zch ( pokój czynny od 7-9 ,12-15)[/size][/color]

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2938 dnia: Maja 26, 2015, 19:59:28 »
Pani Aniu są jakieś nowości w sprawie logistyki bo ostatnio coś cicho czy temat zamknięty?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2939 dnia: Maja 27, 2015, 08:10:04 »
Nie ma nowości. Po ostatnim spotkaniu i szeregu pytań ze strony ZZ,  które m.in. opisaliśmy w biuletynie Zmiana -nie ma na razie terminu kolejnego spotkania.