Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6852471 razy)

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1770 dnia: Kwietnia 23, 2013, 20:10:58 »
cooker

Mam wrażenie, że Ciebie z jakiejś firmy związki na taczce wyje...ali.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1771 dnia: Kwietnia 23, 2013, 20:29:26 »
Cytat: "sz-n"
cooker

Mam wrażenie, że Ciebie z jakiejś firmy związki na taczce wyje...ali.


Gdybyś miał odrobinę wiedzy z ekonomii to zrozumiałbyś o czym pisze cooker.

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1772 dnia: Kwietnia 23, 2013, 20:49:29 »
MrW
Cały czas "napada" na związki!

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1773 dnia: Kwietnia 23, 2013, 20:58:15 »
Cytat: "premia22"
Pani An_no a jak tam rozmowy z Panem Prezesem w sprawie płac.


a może by tak Pana Rafała zapytać jak tam rozmowy..........w sprawie płac?

http://kuzmiczonek.pl/kontakt/

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1774 dnia: Kwietnia 23, 2013, 21:48:28 »
Cytat: "sz-n"
Cały czas "napada" na związki!

Związki to takie postkomunistyczne partie. Ludzie się do nich zapisywali, bo na początku powiało świeżością, a potem kierunek wiatru się zmienił i wróciło szambo.
Gdybyś potrafił interpretować rzeczywistość wiedziałbyś o tym (chyba że jesteś związkowcem, to by mnie nie dziwiło, że nie potrafisz) i potrafiłbyś dostrzec jak one funkcjonują.
Nasze związki są też takim trochę odpowiednikiem amerykańskich kościołów - ludzie się zapisują, bo wierzą, że w razie czego związkowy bóg im pomoże (i kończy się dokładnie tak samo: prorocy na stołkach mają się dobrze, a reszta... no cóż - redukcja pokaże).
Przynależność do związków mówi jedną rzecz o członku: jest matołem, któremu się wydaje, że tylko magiczna posada związkowca daje umiejętność myślenia i tylko tacy są w stanie zrozumieć o co chodzi zarządowi i przedstawić stanowisko pracowników w razie sporu (choć wszyscy dobrze wiemy, że jest zgoła odwrotnie - góra prezentuje swoje stanowisko, a związkowcy są od tego żeby to stanowisko poprzeć).

Offline sz-n

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1775 dnia: Kwietnia 24, 2013, 06:56:52 »
cooker

W dużej mierze masz rację! Co do związków, ale gdyby ich nie było to wśród pracowników pracodawca już dawno zrobiłby masakrę. Myślę, że mimo WAD i niedoskonałości, są ludziom potrzebni! Bo bez związków pracownikom byłoby dużo gorzej. Pozdrawiam

Offline errantia

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1776 dnia: Kwietnia 24, 2013, 07:50:29 »
Cytat: "cooker"
)
Przynależność do związków mówi jedną rzecz o członku: jest matołem, któremu się wydaje, że tylko magiczna posada związkowca daje umiejętność myślenia i tylko tacy są w stanie zrozumieć o co chodzi zarządowi i przedstawić stanowisko pracowników w razie sporu (choć wszyscy dobrze wiemy, że jest zgoła odwrotnie - góra prezentuje swoje stanowisko, a związkowcy są od tego żeby to stanowisko poprzeć).



taaaaa....już widzę jak nie ma związków a  zarząd negocjuje z załogą  cokolwiek. wychodzi sam z inicjatywą podwyżek czy nagród, ma otwarte drzwi dla każdego pracownika by w razie sporów prezentować mu swoje propozycje i podpisywać porozumienia   ....
zgadzę się, że" góra prezentuje stanowisko a związkowcy są od tego by je poprzeć" , niestety tak to pewnie wygląda ale bez związków , góra miałaby w głębokim poważaniu by cokolwiek komukolwiek prezentować. Najprawdopodobniej nie wychyliłaby się poza kodeks....

Offline qwer1234

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1777 dnia: Kwietnia 24, 2013, 08:12:09 »
Z tego co wiem to An_na na ostatnim spotkaniu zaproponowała podwyżki dla zarządu ?!

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1778 dnia: Kwietnia 24, 2013, 10:05:16 »
Cytat: "qwer1234"
Z tego co wiem to An_na na ostatnim spotkaniu zaproponowała podwyżki dla zarządu ?!



Jeżeli to prawda to tylko pogratulować... :crazy:

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1779 dnia: Kwietnia 24, 2013, 10:18:41 »
Jest to nieprawda.qwer 1234 zmien informatora bo ten wprowadza cie w błąd a ty te glupoty przelewasz na forum siejac ferment.

Offline bamse58

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1780 dnia: Kwietnia 24, 2013, 10:22:22 »
Ta pani którą tak bez przerwy chwalicie to może tyle samo co wy a może i mniej .

Offline premia22

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 110
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1781 dnia: Kwietnia 24, 2013, 14:45:23 »
http://www.zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=979#comments


I co można tylko u Nas w Z Ch się nasz Pan "Prezes"opiera, ciekawe jak potoczą się rozmowy jutro.Czekamy na wiadomości Pani An_no.
'

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1782 dnia: Kwietnia 24, 2013, 15:55:44 »
Kolejna pensja za nic...
errantia, pisząc "góra" nie miałem na myśli kierownictwa Zakładów, ale kierownictwo związków - tańczycie jak oni wam zagrają. A co do konieczności funkcjonowania związków, czy Wielka Brytania funkcjonuje lepiej czy gorzej po ich przegnaniu lata temu? Jak na razie to my tam jeździmy, a nie oni tu...

Offline errantia

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1783 dnia: Kwietnia 24, 2013, 17:18:07 »
Cytat: "cooker"
Kolejna pensja za nic...
errantia, pisząc "góra" nie miałem na myśli kierownictwa Zakładów, ale kierownictwo związków - tańczycie jak oni wam zagrają. A co do konieczności funkcjonowania związków, czy Wielka Brytania funkcjonuje lepiej czy gorzej po ich przegnaniu lata temu? Jak na razie to my tam jeździmy, a nie oni tu...


może gdyby nasze pensje były zbliżone do tych brytyjskich nie jeździlibyśmy tam a tu nie szukalibyśmy wsparcia w związkowcach....
Od znajomych, którzy tam zarabiają na chleb nigdy nie usłyszałam, że dobrze im się tam (za granicą) pracuje, im się po prostu lepiej zarabia, łatwiej o mieszkanie i jakikolwiek start a wobec takich okoliczności łatwiej się przełyka wszelkie niedogodności w pracy.... poza tym WB to kraj, w którym normą jest dotrzymywanie nawet ustnych umów....

Uważam, że wiązki zawodowe w naszym kraju są koniecznością, choć zgadzam się że w kwestii ich funkcjonowania jest wiele do zrobienia. Bez związków, pracodawcy w naszym kraju szybko zaczęliby testować model chiński - praca za/na miskę ryżu ....

Offline Ona7718

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #1784 dnia: Kwietnia 24, 2013, 17:26:26 »
O czym myślą związkowcy?

Związki poza zakładami pracy. Mity i rzeczywistość


http://opzz.org.pl/aktualnosci/o_czym_mysla_zwiazkowcy.html/id/309
„Naczelną zasadą polityki finansowej mojego rządu będzie stopniowe obniżanie podatków" - Donald Tusk