Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6851616 razy)

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2070 dnia: Sierpnia 13, 2013, 08:04:42 »
Wiecie już może kto dostał indywidualne podwyżki na swoich wydziałach i czy te osoby są zadowolone z kwoty jaka została im przydzielona. U mnie z pracowników nikt nic nie wie.

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2071 dnia: Sierpnia 13, 2013, 09:08:15 »
U nas też cisza, tak samo było ze skoczkami a po czasie wyszło że skoczka dostał specjalista więc nie ma na co liczyć :crazy:

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2072 dnia: Sierpnia 13, 2013, 10:33:44 »
Na intranecie jest informaja, iz Decyzją Prezesa Zarządu Dyrektora Generalnego Grupy Azoty Zakładów Chemicznych „Police” S.A. przyznane zostały indywidualne podwyżki stawek wynagrodzenia zasadniczego. Podwyżki indywidualne, wynikające z Porozumienia zawartego
w dniu 29 maja 2013 r. między Zarządem Spółki
a przedstawicielami Zakładowych Organizacji Związkowych, obowiązywać będą od dnia 01.08.2013 r.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2073 dnia: Sierpnia 15, 2013, 12:25:27 »
Słyszałam, że wracają do "Polic" i spółek osoby co wygrały sprawę w sądzie. Coś wiecie więcej?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2074 dnia: Sierpnia 15, 2013, 22:48:57 »
siedem lub osiem osób wygrało sprawę i powrócili do zakładu

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2075 dnia: Sierpnia 16, 2013, 08:42:12 »
Paini Aniu, czy oni wrócili na swoje stanowiska czy też na wolne wakaty jakie zakład miał?

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2076 dnia: Sierpnia 16, 2013, 16:16:16 »
Ja znam osobę co wróciła na swoje stanowisko i należy mu się wszystko tak jakby pracował przez ten cały czas. Czyli np. 26 dni urlopu za tamten rok co nie był w pracy. Ma otrzymać całe wynagrodzenie za tamten rok oraz dodatkowe pieniądze które dostawali wtedy pracownicy.

Offline bobi

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2077 dnia: Sierpnia 17, 2013, 08:27:04 »
Różowo było.Teraz powracamy ponownie do kłopotów. Magazyny pełne,brak miejsca na placach.Kłopoty ze zbytem produktów.Miejmy nadzieje że w styczniu nie będziemy znowu na minusie.
bobi

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2078 dnia: Sierpnia 17, 2013, 12:01:39 »
nie macie zbytu ? u nas idzie większość nie jakościowe i wszystko odkładane po bokoach wydziału!! Menago jednostki biznesowej pigmenty kupił ukraińskie gówno i kto ma po dupie ? pracownicy na premii bo nie mamy wypracowanej normy choć produkcja idzie !!! Jak aparatowy by zawalił to od razu do ujeb.....a a GÓRA może wszystko.
W nowym roku PENTAGON nagrode dostanie a MY nie bo nie będzie wypracowane:(

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2079 dnia: Sierpnia 17, 2013, 12:52:04 »
pol,  a czemu wynagrodzenie za cały rok skoro nie pracował? Miał pracę np w innej firmie to powinnin pokazać swoje zarobki w "POLICACH" i powinni mu tylko wyrównać. Z resztą się zgodzę, chociaż bony powinny być dla tych co przez ten czas pracowali w zakładach i przynosili zyski dla zakładu.
Wiem, że moje zdanie może się wielu osobom nie spodobać ale tak uważam. Im się należy zaś zleceniowcy co tyrają non stop mają mieć zero?

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2080 dnia: Sierpnia 17, 2013, 14:46:53 »
Mnie nie pytaj. Taka decyzja sądu. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Wina jest tych, którzy wtedy nieprawnie zwalniali. Później brakowało ludzi. Trzeba było robić dużo nadgodzin. I w końcu zaczęli przyjmować całkiem nowych, a tamci i tak wracają. Nikt za te zarządzanie i koszty chyba nie poniósł konsekwencji.
P.S. Nie wiem czy mu już wynagrodzenie wypłacili, bo jest 1,5 miesiąca na płatnym urlopie za tamten rok co nie pracował. Zresztą są to jego prywatne sprawy.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2081 dnia: Sierpnia 18, 2013, 23:48:38 »
Cytat: "Prawdopodobnie"
czy oni wrócili na swoje stanowiska czy też na wolne wakaty jakie zakład miał?
wg mojej wiedzy różnie. Najpierw otrzymali propozycje wakatów, ale chyba 5 osób wróciło na swoje stanowiska.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2082 dnia: Sierpnia 18, 2013, 23:52:52 »
co do odszkodowań dopytywałam.Pracodawca wniósł sprawę /kasację/ do sądu na ten temat i czekają na sprawę.

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2083 dnia: Sierpnia 19, 2013, 21:03:22 »
czy wiecie jaki utwór zespołu "lady Pank" komuna zakazała wykonywać? MNIEJ NIŻ ZERO a wiecie dlaczego? przeanalizuj sobie słowa tej piosenki W skrócie chodziło o ludzi bez mózgów tylko politycznie ideowych  to właśnie jest program wymyślony przez nich  nie będę wyjaśniał do końca bo mogę dostać ostrzeżenie lub usunięcie komentarza jak już parę razy miałem
upierdliwy

Offline lesman

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2084 dnia: Sierpnia 19, 2013, 21:13:16 »
Cytat: "dinokio"
Krążom plotki że w przyszłym roku GRUPA AZOTY nie będzie finansowała dni chemika , ciekawe ile w tym jest prawdy

to może nam więcej dołożą :devil: