Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Biedronka łamie prawo  (Przeczytany 43552 razy)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #90 dnia: Lipca 21, 2011, 15:21:36 »
Co to wogóle za dyskusja? Kupując mieszkanie w centrum Polic byli świadomi o dźwiękach dochodzących z ulicy. A ci którzy kupili mieszkanie po wybudowaniu biedronki mieli za pewne jakiś upust cenowy. A ci którzy kupili wcześniej mają pecha.

[Komentarz usunięty z powodu, że skasowany]

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #91 dnia: Lipca 21, 2011, 18:21:31 »
Cytat: "EVPolice"
Co do Tirów od 6:30 to sam nic nie wiesz a robisz z siebie znawcę -

1. Przy nicku jest znaczek określający płeć, jeżeli jeszcze się na tym nie znasz to zwracam uwagę, że jestem kobietą.
2. Od prawie 5 lat jestem kierowcą, jak to nazywasz "tira" i co nieco wiem o planowaniu transportu i wiem, też nie zawsze jest tak kolorowo z podjazdem pod rampę i rozładunkiem. Więc przestań mi tu zaiwaniać banialuki. BTW to Ty masz problem a nie ja! Czekaj na mnie, ja niedługo przyjadę i pomożesz mi rozładować bezszelestnie towar!

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #92 dnia: Lipca 21, 2011, 22:17:24 »
I to się nadaje do prasy ;))
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #93 dnia: Lipca 21, 2011, 22:51:31 »
Cytat: "Nataleczka"
I to się nadaje do prasy  )
Pod jakim względem? Że ludzie są przewrażliwieni?
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #94 dnia: Lipca 22, 2011, 19:59:04 »
Tak właśnie , że ludzie są przewrażliwienie i tak źle i tak nie dobrze. To ja już nie wiem.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #95 dnia: Lipca 24, 2011, 13:26:45 »
Wiecie co mieszkam w "leningradzie " klateczka 20 i jakoś nie widzę i nie słysze problemu,mam sypialnie w "ostatnim"pokoju i nie mam problemów ze spaniem.To co według was jest hałasem nie dającym spać to jest pikuś (pan pikuś) w porównaniu do mieszkania w Szczecinie (mieszkałem tam przez jakiś czas ) na woj.polskiego  w mieszkaniu mieszczacym sie nad ówczesnym macdonaldem (lekko po prawej stronie).W dzień pełno aut itp plus ludzie w nocy pełno ludzi walacych do tego lokalu i co ?? nic idzie sie przyzwyczaic. Robicie tyle szumu woku tego ze masakra czepiacie sie biednych dziewczyn ,napiszcie do zarzadu i tyle . Za miesiac czy dwa jak to napisał ktoś wcześniej na nowo uruchomia biedronke i netto i sie uspokoi. Dajcie na luz bo naprawde drzecie koty o nic. :crazy:

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #96 dnia: Lipca 30, 2011, 10:50:44 »

Offline zuzanna

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpnia 01, 2011, 09:50:38 »
A jednak widać różnicę i można. Dostawy po 6.30 i te tiry tak nie hałasują, nawet w niedzielę dostawa dopiero przed 9. Nie wiem jak tam mieszkańcy, którzy mieszkają nad Biedronką ale dla mnie jest już lepiej.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpnia 03, 2011, 22:11:30 »
Tak mieszkańcy bloku z Biedronką także odczuwają poprawę, są małe podknięcia ale jest lepiej.
Rozdmuchałem temat to teraz czas na podsumowanieo po rozmowach z p. kierownikiem okręgu Biedronki, który przyjął nasze argumenty sprawę tak skomentowało biuro prasowe:
Cytuj (zaznaczone)

- Po krytycznych sygnałach godziny dostaw zostały zmienione tak, by nie kolidowały z ciszą nocną - informuje Anetta Jaworska-Rutkowska z Jeronimo Martins. - Dziś [w piątek - red.] odbyło się spotkanie naszego przedstawiciela z lokatorami. Zostaną wprowadzone systemy naprawcze: odgłosy z rampy będą zminimalizowane, a wózki wożące towar wyposażymy w miękkie ogumienie.

W całej sprawie nie robił nic właściciel parteru i piwnicy (chociaż w gazecie mówił co innego):
Cytuj (zaznaczone)
Policki radny Jerzy Kardziejonek, członek zarządu wspólnoty przy ul. Przyjaźni i udziałowiec firmy, która dzierżawi Biedronce parter budynku, uważa, że w sprawie nocnych hałasów zrobił wszystko, co mógł.

Protest nigdy nie był skierowany jak mylnie interpretowali to niektórzy z piszących w temacie przeciwko pracownikom sklepu, jak również nigdy nie żądaliśmy likwidacji sklepu.
Czas pokaże czy znowu nie będziemy poświęcać swojego czasu tej sprawie.
Podziękowania dla p. Jakuba z Gazety Wyborczej.

monika6164

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpnia 22, 2011, 12:23:56 »
Cytat: "rbk"
Denver, tłumaczą to tym, że nie ponoszą dodatkowych kosztów za płatność kartą i klient dzięki temu ma mniejsze ceny. Mi to pasuje ;-)

tak sie sklada ze biedronka jest jedna z najdrozszych sieci

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpnia 22, 2011, 12:44:26 »
Oho, zaraz się dowiemy czegoś ciekawego od pracowników konkurencji :D

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpnia 23, 2011, 16:56:57 »
monika6164, przykłady, najlepiej 20 ;)

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpnia 23, 2011, 19:52:41 »
Cytat: "monika6164"
tak sie sklada ze biedronka jest jedna z najdrozszych sieci

Przykłady podaj najlepiej w formie tańszych Twoim zdaniem sklepów. Mi trzy w zupełności wystarczą. Oczywiście pamiętaj, że mówimy o polickich sklepach, wszak tego dotczy ten temat.

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 24, 2011, 14:37:32 »
Wczoraj po południu robiłam zakupy w Biedronce i zauważyłam, że przy śmietniku na Przyjaźni  dzieci bawiły się dużą folią i podrzucały sobie wajemnie banany. Z daleka widać było, że to było kilka kiści całkiem dobrych bananów. Cżyżby Biedronka zamiast przecenić towar, wolała się go pozbyć? Żałuję, że pozostawiłam to tak sobie, ale nadchodziła burza a ja byłam z dzieckiem na spacerze...
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 24, 2011, 22:21:08 »
Agnes_1976, sklepy takie jak biedronka ,netto itp nie moga robic przecen i maja przykaz wywalania spozywki,swego czasu pracownicy np. stokrotki mogli kupic takie towary za pol ceny ale i to zlikwidowali.