Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Biedronka łamie prawo  (Przeczytany 43572 razy)

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 20, 2011, 13:29:41 »
Ogarnijcie się. Wyremontują sklepy to znów będzie spokój. Przy remoncie Wyszyńskiego ruch poszedł mniejszymi drogami i też ludzie narzekali, ale jakoś wszyscy przeżyli. A wy tu pianę bijecie nadaremno. Skoro wam tak to przeszkadza to dzwońcie codziennie na policję, a nie na forum głowę zawracacie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 20, 2011, 13:37:13 »
Cytat: "EVPolice"
my byliśmy tu pierwsi, biedronka przyszła później i jej obowiązkiem jest się dostosować. Mieszkań jest 32 Biedronka 1. Nikt biedronki nie trzyma na siłe.

No właśnie. I nie ma nawet znaczenia, kto był pierwszy. Są reguły współżycia, do których każdy powinien się stosować.
Cytat: "EVPolice"
Pierwszym który wezwie Policję na akcję blokowania dostaw zaręczm ci będzie Kierowniczka sklepu.

Daj znać, jak będziecie blokować.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 20, 2011, 13:46:04 »
Cytat: "cooker"
[..] a nie na forum głowę zawracacie.


No jak, nie czytałeś strony ze stopki? Zebrali całe 22 podpisy :D Jeszcze kilka i będą mogli zmieniać konstytucję :D

A spróbujcie mi zrobić pikietę pod sklepem i przeszkadzać w robieniu zakupów. Psem i widłami pogonię.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 20, 2011, 13:48:08 »
Cytat: "secha"
Cytat: "EVPolice"

Obie ciężarówki łamały przepisy ruchu drogowego zakaz zatrzymywania.


Podobnie jak 20 innych kierowców, którzy zostawiają swoje samochody wzdłuż tego chodnika.

To z innej beczki: uważasz, że kilkudziesięciotonowy zestaw tak samo niszczy polbrukowy chodnik, jak kilka osobówek? Dodam, że chodnik zbudowany za moje i Twoje pieniądze.

quaridis

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 20, 2011, 13:49:18 »
Nie mogę z was. Ja mam wrażenie, że do tych mieszkań wprowadzili się ludzie z jakiś zacisznych wiosek lub ogólnie spoza miasta. To i tak jest cicho, jakbyście mieszkali w Szczecinie lub Poznaniu to dopiero pewnie byłaby jazda  :rotfl:  rozwalacie moje uczucia... A jak się nie podoba to chate sprzedać i z powrotem na wioche krowy doić - tam jest cisza i spokój... Nie szukając daleko na Siedlicach są fajne domy i z dala od biedronki czy innego sklepu... ZNALIŚCIE PROJEKT BUDYNKU KTÓRY ZAKŁADAŁ SKLEP NA DOLE WIEC PO CO TERAZ SAPIECIE!?

Ort. Pozdrawiam - Kuba

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 20, 2011, 14:19:08 »
Cytat: "parian"

To z innej beczki: uważasz, że kilkudziesięciotonowy zestaw tak samo niszczy polbrukowy chodnik, jak kilka osobówek? Dodam, że chodnik zbudowany za moje i Twoje pieniądze.


Musicie ustalić zeznania. Bo najpierw piszecie o łamaniu przepisów, a teraz o niszczeniu chodnika. To w końcu na czym wam zależy bo to już się żałosne zaczyna robić.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 20, 2011, 14:47:13 »
Biedronka wynajmując pomieszczenia jako załącznik do umowy dostała Regulamin Porządku Domowego Wspólnoty Mieszkaniowej "Przyjazny Dom", który zaakceptowała i zobowiązała się go przestrzegać,
ale jak wiemy Biedronka jest słynna z nieprzestrzegania umów szczególnie pracowniczych.
A co do pikiety to nie za bardzo ktoś nas pogoni bo działka jest nasza.
A wy ciągle swoje - niech Biedronka szanuje otoczenie, była tu taka firma Berti, która umiała się dogadać i szanować sąsiadów.

My tylko chcemy aby Biedronka przestrzegła zasad ustalonych w REGULAMINIE WSPÓLNOTY. Biedronka jest tylko jednym z podmiotów naszej Wspólnoty, a nie egoistycznym i rządzącym się swoimi własnymi prawami, hałaśliwymi i kłopotliwymi - dla reszty Mieszkańców jak i okolicy - pępkiem świata!

mark.suski

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 20, 2011, 14:47:47 »
a ja wiem o tym, że już niektórzy mieszkańcy spotkali się z panem Kardziejonkiem, który stwierdził, że rzeczywiście tak nie może być i ze zrozumieniem i pełną aprobatą orzekł, że rozwiąże w trybie natychmiastowym umowę z Biedronką a pracowników przeniesie na wróbla i do przyszłej biedronki na Zamenhofa. Robicie tyle szumu a wystarczyło porozmawiać z panem Kardziejonkiem i dać mu się wykazać złotym sercem - dla niego nie liczy się czynsz od biedronki tylko dobro mieszkańców - stąd jego empatia i zrozumienie dla mieszkańców. Oby każdy z nas miał taki gest jak on.......

quaridis

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 20, 2011, 14:58:49 »
hehe suski mistrz ironii  :rotfl:  a właśnie przy okazji mi się przypomniało i chciałem zdementować plotkę która krąży po Policach - biedronki na zamena nie będzie tylko jakiś mniejszy sklep...

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 20, 2011, 15:03:33 »
Cytat: secha
Cytat: "parian"

Musicie ustalić zeznania. Bo najpierw piszecie o łamaniu przepisów, a teraz o niszczeniu chodnika. To w końcu na czym wam zależy bo to już się żałosne zaczyna robić.

Nie mieszkam tam, nic nie muszę ustalać. Ty sam porównałeś parkowanie ciągnika siodłowego z parkowaniem osobówki.
Prawo jest prawem i żadna Biedronka nie ma prawa :) go łamać.

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 20, 2011, 15:16:01 »
Dyskusja schodzi w dziwne tory co do zakłócania ciszy nocnej mają sprawy pracownicze, zakupy, itp.

Ja poprostu chciałbym położyć się wieczorem i obudzić rano.

Offline Jan

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 20, 2011, 15:45:04 »
Jestem oburzony wypowiedziami, które bronią hałasu.Jak można wjeżdżać tirami gdzie jest sypialnia.Taki sklep nie powinien tu być.Co innego na uboczu, jak Lidll i Netto.Może za daleko na zakupy dla tych co ten hałas popierają.
Jan

Offline zuzanna

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 20, 2011, 16:22:21 »
Cytat: "BRX"
Śmieszy mnie tylko opinia użytkownika powyżej, który jest święcie przekonany, że wygra z Biedronką

Nic takiego nie pisałam, zauważ że ci, którym przeszkadza ten hałas dzielą się na mieszkających nad biedronką i naprzeciw niej a to jest różnica.
Cytat: "quaridis"
Nie mogę z was. Ja mam wrażenie, że do tych mieszkań wprowadzili się ludzie z jakiś zacisznych wiosek lub ogólnie spoza miasta.

W Policach mieszkam prawie 30 lat ale jakoś wcześniej nie doświadczyłam czegoś takiego, dopiero w tej lokalizacji niestety.

quaridis

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 20, 2011, 16:22:42 »
Jan, zrozum, że projekt tego budynku od początku zakładał, że tam będzie sklep więc wszyscy przed zakupem mieszkań o tym wiedzieli... Mogli kupić mieszkanie gdzie indziej bo obecność sklepu i to o takiej powierzchni wiąże się z większymi dostawami w porównaniu do małych sklepików więc wiadomo było, że dostawy będą przyjeżdżać na tirach a nie samochodami osobowymi... Wiedzieli w co się pchają...

quaridis

  • Gość
[Police] Biedronka łamie prawo
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 20, 2011, 16:25:11 »
Zuzanna, mieszkam w leningradzie obok Biedronki i jakoś mi to nie przeszkadza... jak komuś się chce spać to śpi. Kwestia przyzwyczajenia do życia w mieście