Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: naleśnikarnia  (Przeczytany 39691 razy)

Schludny

  • Gość
naleśnikarnia
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 23, 2011, 10:08:30 »
Cytat: "pazurkowa90"
Siostra odwiedziła naleśnikarnie , nie pamiętam chyba zamówiła z warzywami ? i nie była zachwycona wiec się nie wybieram , chociaż każdy ma inny gust ale osobiście lubię sprawdzone potrawy :p


Naleśniki z warzywami??? O matko <rzygi>...!!!

Offline pazurkowa90

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 23, 2011, 14:15:29 »
nalesnik - hot dog z surówką , parówką  ;p sorry ;D

poi

  • Gość
naleśnikarnia
« Odpowiedź #77 dnia: Września 23, 2011, 15:42:21 »
Ja jestem stałym bywalcem i uważam , że naleśniki są pyszne  :chef:  Jeśli nie masz ochoty płacić 8 zł to nie płać - idź na kebaba Idziesz do KFC to wydasz 15 zł i jakoś nie płaczesz NALEŚNIKI SĄ SUPER I BARDZO POLECAM  :jupi:  PYCHA PYCHA PYCHA

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #78 dnia: Września 23, 2011, 16:08:33 »
Właściciel'ka ?
Reklama pierwsza klasa :)

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #79 dnia: Września 23, 2011, 17:13:25 »
ja nie jestem właścicielką, ale potwierdzam opiinię o naleśnikach, a gofry to już w ogóle pierwyj sort
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #80 dnia: Września 23, 2011, 18:36:56 »
Reklama,nie reklama-widzę że niektórym wszystko w tym temacie kojarzy się li tylko z reklamą.Dobry produkt sam się "sprzeda" nie potrzebuje reklamy i czyjegoś "widzimisię" czy uzna to za reklamę czy nie.Naleśniki są pyszne i niech już takie zostaną ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #81 dnia: Września 23, 2011, 20:02:43 »
Cytat: "Król podziemia"
Reklama,nie reklama-widzę że niektórym wszystko w tym temacie kojarzy się li tylko z reklamą.Dobry produkt sam się "sprzeda" nie potrzebuje reklamy i czyjegoś "widzimisię" czy uzna to za reklamę czy nie.Naleśniki są pyszne i niech już takie zostaną ;-)


Jeżeli ktoś ma 1 post na swoim koncie, w którym wychwala konkretny lokal to jak to ma wyglądać?

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #82 dnia: Września 23, 2011, 20:11:33 »
ale o tym wszyscy wiedzą, więc po co się nad tym rozwodzić ?
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #83 dnia: Września 23, 2011, 21:56:05 »
Cytat: "Król podziemia"
Reklama,nie reklama-widzę że niektórym wszystko w tym temacie kojarzy się li tylko z reklamą.Dobry produkt sam się "sprzeda" nie potrzebuje reklamy i czyjegoś "widzimisię" czy uzna to za reklamę czy nie.Naleśniki są pyszne i niech już takie zostaną ;-)


tutaj racja, przykład? turecki kebab obok kingi. 0 reklamy, bez przerwy kolejki, od rana do nocy

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #84 dnia: Stycznia 03, 2012, 11:49:21 »
nie tylko naleśniki ale i gofry, widziałam też, że mają Kebaba, nie wiem jaki ale spróbuje następnym razem (zwłaszcza, że ten przy PCK zlazł na psy)
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #85 dnia: Października 06, 2012, 11:57:53 »
Niestety za obiad w lokalu się płaci. Zgodzę się, żę naleśnik z dżemem nie jest równy naleśnikowi z mięsem. Znajoma tam była i nie bardzo zadowolona wyszła tak więc i ja sobie odpuściłam :)

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #86 dnia: Października 06, 2012, 12:53:04 »
Cytat: "maluszkowa"
Niestety za obiad w lokalu się płaci. Zgodzę się, żę naleśnik z dżemem nie jest równy naleśnikowi z mięsem. Znajoma tam była i nie bardzo zadowolona wyszła tak więc i ja sobie odpuściłam
O ilę się orientuję, to omawiana w temacie naleśnikarnia już nie istnieje.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #87 dnia: Października 06, 2012, 19:05:19 »
dokładnie już dawno jest tam kawiarnia, bardzo klimatyczna zresztą. Dla tych co nie lubią hałasu idealna.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline maluszkowa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 199
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #88 dnia: Października 11, 2012, 15:23:37 »
tak tak wiem, że już jej tam nie ma i można teraz tam napić się kawki w zacisznym spokojnym miejscu.