Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: naleśnikarnia  (Przeczytany 39742 razy)

martaunia

  • Gość
naleśnikarnia
« dnia: Czerwca 24, 2011, 15:42:09 »
Słyszałam,że w Policach otworzyli naleśnikarnię, był już ktoś może? Warto się wybrać?

WXXXXX

  • Gość
naleśnikarnia
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 24, 2011, 16:21:15 »
Kupiłam gofra a on zimny bez szału.

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 24, 2011, 17:43:20 »
Gdzie otworzyli??:>

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 24, 2011, 18:12:52 »
Dostałam ulotkę do domu ,patrze oferta nowa może warto spróbować ? A tu falstart mąż szukał nowo otwartej  naleśnikarni i figa .Ogłoszenia było 2 tygodnie wcześniej  !!! Tak się nie robi mąż szedł ok 2 km .

WXXXXX

  • Gość
naleśnikarnia
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 24, 2011, 19:30:15 »
Na ul Bankowej po byłym akropolisie

Offline DiSi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 24, 2011, 20:00:42 »
jakie tam są ceny?

Schludny

  • Gość
naleśnikarnia
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 24, 2011, 21:13:11 »
Cytat: "Storczyk"
Dostałam ulotkę do domu ,patrze oferta nowa może warto spróbować ? A tu falstart mąż szukał nowo otwartej  naleśnikarni i figa .Ogłoszenia było 2 tygodnie wcześniej  !!! Tak się nie robi mąż szedł ok 2 km .


2km są spod Górala do starego akropolisu i spowrotem ???Chyba szedł jakąś okrężną droga :crazy:   Jak zawsze kobiecina wyolbrzymia.

Ps. Czekamy na dowody (chcemy obejrzeć sikajacych kierowców)tyle gadała i zadnego nie złapała...?? :crazy:

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 24, 2011, 22:25:25 »
Ano ulotki mogli rzucić jak już by było otwarte lub napisać kiedy oficjalnie otwarcie bo sam pocałowałem klamkę. Ale menu mają zachęcające, jak zasmakuje będę częstym bywalcem ;]

Offline addicted

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 26, 2011, 20:31:34 »
Ja byłam. Dla tych którzy jeszcze nie byli to naprawde polecam. Są tam nalesniki obiadowe ale tez na słodko, naprawde pyszne! Ale nie bede wypisywać wszystkich wrażeń tylko napiszę że warto pojsć, sprobówać i przekonać się samemu, szczególnie że ceny są bardzo przystępne a najeść sie można do syta. :)

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 03, 2011, 13:57:42 »
Ja też skorzystałam ale w moim mniemaniu szału nie ma.. w smaku nienajgorzej, ale ok. 8 zl za 1 szt nalesnika to spora przesada.. musialam zjesc 3 by sie najesc, wiec 24 zl poszlo.. maz pewnie musialby zjesc z 5 wiec razem 64 zl za 1 obiadek? gruuubo..
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Malgorzata2052

  • Gość
naleśnikarnia
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 04, 2011, 08:07:12 »
Z tym najedzeniem się to kwestia pojemności żołądka  :lol2:  ja byłam tam z córcią zamówiłyśmy sobie naleśniki obiadowe (po jednej porcji) i byłyśmy najedzone. Jedyną rzeczą jaka mi przeszka to to iż podają jedzonko na styropianowych tackach zamiast na talerzach. Teraz plusy piękny wystrój i bardzo smaczny koktajl truskawkowy. Polecam

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 04, 2011, 09:07:52 »
Malgorzato, nie zartuj! najesc sie 1 nalesnikiem? to chyba przyszlas juz po obiedzie, na deserek..
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 04, 2011, 09:58:37 »
caarola, ja też najadam się jednym naleśnikiem, a drugi zjadam z łakomstwa. I nie należę do chudzinek i niejadków. Natomiast mój mąż je dwa naleśniki, a trzeci je z łakomstwa.  ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
naleśnikarnia
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 04, 2011, 10:06:26 »
Kurka rurka, to rzeczywiscie na glodomorka tu wychodze.. moze to kwestia tego ze chwilowo wystepuje w 2 osobach ;D chociaz kuzynka ktora byla ze mna jest patyczakiem i tez pochlonela 3.. hmm ;) coz, zdania nie zmienie, iz 8zl/szt to jednak drogo, bo za 40 zl grubciu ktore wydaliscie, zrobilabys goooooore nalesnikow - zapewne nie gorszych ;)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
naleśnikarnia
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 04, 2011, 10:57:08 »
Cytat: "caarola"
Kurka rurka, to rzeczywiscie na glodomorka tu wychodze.. moze to kwestia tego ze chwilowo wystepuje w 2 osobach ;D

Nie wychodzisz. Jeden naleśnik to przekąska.
Cytat: "caarola"
chociaz kuzynka ktora byla ze mna jest patyczakiem i tez pochlonela 3.. hmm ;) coz, zdania nie zmienie, iz 8zl/szt to jednak drogo

A może on był z truflami?  :chef:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.