Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!  (Przeczytany 86251 razy)

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #90 dnia: Września 10, 2012, 15:04:01 »
Topole jeśli są starsze a co za tym idzie osłabione łamią się jak zapałki... nie chciałabym oberwać gałązką w dach auta bądź w głowę. Dodatkowo topola zasypuje okolicę watą i gałęziami,jest kruche są bardzo podatne na silniej wiejący wiatr. Poza tym jest rozsadnikiem szkodników dla innych drzew.

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #91 dnia: Września 15, 2012, 12:53:55 »
Wycięte drzewa stojące do niedawna wzdłuż dawnego chodnika przy Zamenhofa to były topole. Topole to chwast wśród drzew i chyba nikt ich  nie żałuje. Natomiast szkoda tych drzew, które rosły na dawnym trawniku. A na powstałym dla klientów  Biedronki parkingu, to "przeszkadzające drzewo" zostało podparte kołkiem i jest ostatnim w rządku drzew o bordowo-wiśniowym kolorze liści. Są to chyba śliwy wiśniowe (odmiana ozdobna), posadzone wzdłuż dawnego trawnika, jeszcze w czasie gdy teren należał do Gminy i w budynku po prawej działało przedszkole. Teraz jest to teren należący do inwestora prywatnego i pewnie Gmina nie ma wpływu na decyzje inwestora.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #92 dnia: Września 15, 2012, 13:12:04 »
Niezaleznie od tego czy teren jest prywatny, publiczny, kościelny czy zagraniczny, przepisy obliguja własciciela do wystepowania z wnioskami o wycięcie drzew. Wnioskami, które trzeba równiez opłacić.
Interweniowałem wczesniej w Gminie w sprawie drzew wzdłuz ul. Zamenhofa ale okazało się, że inwestor miał stosowne zgody na wycinkę. Jak jest z tym uszkodzonym drzewem wisniowo-śliwowym - nie wiem. Mam nadzieje, że inwestor postara się ten temat rozwiązać zwłaszcza, że jak widac, wokół tego drzewa jeszcze nei wykonczono chodnika, wskazuje to zatem, ze jakies prace jeszcze tam będą wykonywane.

Mnie bardziej interesuje obsługa komunikacyjna - wjazd/wyjazd. Czy bedzie to droga jednokierunkowa? Czy inwestor uzyskał słuzebnośc drogi gminnej(wjazd od strony Boh. Westerplatte). Podczas budowy wielkie samochody dostawcze zniszczyły trawniki, kwrawężniki i spowalniach przy Boh. Westerplatte. Inwestor to wszystko naprawił za co mu chwała.
Obawiam się jednak, że dostawczaki z Bidronki, jesli będą wjeżdzac od tamtej strony, szybko znów zniszczą okolice wjazdu.
Czekam jak sie to rozstrzygnie.

A zakupy w Biedronie pewnie już w przyszłym tygodniu :)

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #93 dnia: Września 15, 2012, 16:40:18 »
Strefa dostaw została chyba wyznaczona od strony Zamenhofa. I obawiam się, że samochody będą zastawiały przejście chodnikiem pomiędzy miejscami parkingowymi. Wydaje mi się zresztą, że chodnik jest trochę za wąski i gdy na miejscach do parkowania będą stały samochody, trudno będzie się przecisnąć np. dwom wymijającym się wózkom z dziećmi.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #94 dnia: Września 15, 2012, 18:43:55 »
ja obawiam się że samochody dostawcze będą blokowały Zamenhofa bo się nie zmieszczą na tym polu
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #95 dnia: Września 15, 2012, 19:25:44 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Obawiam się

Cytat: "kaskada"
ja obawiam się

Cytat: "zefir"
obawiam się


Przecież w tym miejscu można było zrobić np. parking albo plac zabaw, przecież to nasz pan radny był za sprzedaniem i takim zagospodarowaniem tego terenu do kogo teraz ten lament.
Chciałem również przypomnieć że nasi radni uchwalili nam ostatnio więcej takich kwiatków a potem udają jak by byli z innej  planety  :'(

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #96 dnia: Września 15, 2012, 20:42:55 »
Czy to bajka, czy nie bajka - czwarta Biedronka ma być przy Orlenie na Mazurskiej-)
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

CichyJoe

  • Gość
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #97 dnia: Października 06, 2012, 15:48:40 »
Agnes, skąd taka pewność, skąd ta informacja? Pytam, bo dziś przejeżdżając obok zauważyłem teren ogrodzony siatką z czymś żółtym stojącym na działce.

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #98 dnia: Października 06, 2012, 16:30:52 »
Dowiedziałam się od kogoś, kto pracuje w Biedronce, więc trzymam się tego, że to prawda-)
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #99 dnia: Października 06, 2012, 19:19:06 »
Trochę lipnie wybrali lokalizację, ale to skupisko wszystkich marketów, pewnie dlatego.
Jeszcze zostało im wykupienie 'społem' na starych policach i obstawią już wszystko.

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #100 dnia: Października 06, 2012, 20:26:01 »
lokalizacja jak dla mnie idealna :D robię zawsze duże zakupy i zawsze część w biedronce i część w lidlu, zawsze po coś trzeba do rosmana jeszcze wpaść. Teraz będę miał wszystko w jednym miejscu.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Super
« Odpowiedź #101 dnia: Października 07, 2012, 02:08:25 »
Jeżeli to BIEDRONKA to jestem Happy, bo nie ma w pobliżu właśnie tego fajnego sklepiku ;p część zakupów będę robił w LIDLu, a pozostałą część w Biedronce ;D

CichyJoe

  • Gość
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #102 dnia: Października 07, 2012, 10:34:37 »
Przed remontem Regulusa chodziły pogłoski, że zrobią tam biedronkę. Podobnie było jak naprzeciw starego kościoła stał pusty budynek po berti (teraz jest tam brw).
Jeśli przy wiadukcie faktycznie budują biedrę to jestem zadowolony.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #103 dnia: Października 07, 2012, 11:30:49 »
Szkoda tylko, że Biedronka już wcale nie jest taka tania. Ale to efekt genialnego marketingu, wyrobili w ludziach poczucie tego, że tam jest tanio (bo swego czasu rzeczywiście było), a stopniowo ceny podnosili. Z Lidlem jest podobnie (zauważcie, że już się nie reklamują, że "Lidl jest tani").

Niemniej jednak i tak wolę robić zakupy tam niż np. w carefurze czy innym realu. Chociaż to też zależy od produktu.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

CichyJoe

  • Gość
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #104 dnia: Października 07, 2012, 13:16:35 »
KrP, ostatnio czytałem, że real jest akurat najdroższym sklepem tego typu w polsce, co niestety jest prawdą, czasami nawet w stokrotce ceny są niższe niż tam..
Ja tam się cieszę, że w tym miejscu będzie biedronka. Coś można będzie kupić w biedrze, coś w lidlu, coś w netto, są na tyle blisko, że to dość logiczne nawet.