Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Ochrona w sklepie....  (Przeczytany 23845 razy)

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 14, 2011, 13:52:37 »
No właśnie, ja jeszcze nie wyszedłem ze sklepu, a zostałem zatrzymany i niesłusznie posądzony o kradzież....

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 14, 2011, 14:52:51 »
Czaisz? Nie zostałeś posądzonym tylko stałeś się podejrzanym! To jest różnica. Sam mówiłeś, że wychodziłeś i Cie złapali, a nie że "chciałeś coś jeszcze kupić". Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Przestań już płakać i następnym razem sprawę rozwiązuj na sklepie (wystraczyło, że byś otworzył plecak). Jak by Ci chcieli zaglądać w odbyt to też byś dał?

Meren_Re

  • Gość
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 15, 2011, 10:11:39 »
No to widzę, że kolega Piotr mocno poirytowany sprawą, postanowił zrobić profesjonalną antyreklamę sklepu:

http://www.mmszczecin.pl/38671/2011/2/15/ochroniarze-podejrzewaja-o-kradziez-co-wtedy?category=news

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 15, 2011, 11:54:16 »
Jesteście zadowoleni udało Wam się zgnoić faceta ? :lol2:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 15, 2011, 12:14:09 »
Cytat: "Storczyk"
Jesteście zadowoleni udało Wam się zgnoić faceta ?  


Dla mnie to nie jest smieszne, raczej zalosne.

Meren_Re

  • Gość
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 15, 2011, 13:19:05 »
Cytat: "Storczyk"
Jesteście zadowoleni udało Wam się zgnoić faceta ?  


Oooo wypraszam sobie. Ja tylko przekazałam jakże oficjalne info, nie oceniam, nie komentuję i przede wszystkim daleka jestem od "gnojenia". Odcinam się "ciach" ;)

Pozdrawiam  ;D

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 15, 2011, 13:40:20 »
Cytat: "Meren_Re"
No to widzę, że kolega Piotr mocno poirytowany sprawą, postanowił zrobić profesjonalną antyreklamę sklepu:

http://www.mmszczecin.pl/38671/2011/2/15/ochroniarze-podejrzewaja-o-kradziez-co-wtedy?category=news


No i nawet rzecznik konsumenta powiedział to samo co my tutaj. Teraz ten koleżka to musi chyba siedzieć gdzieś pod łóżkiem i płakać, że nikt go nie rozumie.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 15, 2011, 20:04:18 »
A może chce po prostu wyciągnąć trochę kasiorki od HM,po tym jak na forum nie znalazł zrozumienia dla swoich żałosnych  dylematów. Na początku tak tego nie odbierałem ale po tym artykule widzę to inaczej.
Na razie nie ma podpisu......

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 16, 2011, 06:41:50 »
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110215/SZCZECIN/627264756

Na gs też widzę info odrazu skojarzyło mi się z postem z forum  :devil:

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 16, 2011, 07:50:33 »
Cytat: "Sikora"
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110215/SZCZECIN/627264756

Na gs też widzę info odrazu skojarzyło mi się z postem z forum  :devil:


Normalnie afera na skalę światową. Czekam jeszcze na artykuł w Fakcie i relację w Superstacji.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 16, 2011, 09:58:35 »
Widzę, że nic nowego nie napiszę he he. Facet się strasznie przejął sprawą. Nie wyobrażam sobie swojego męża, jak roztrząsa ten problem wszędzie gdzie się da.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

pinki

  • Gość
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #41 dnia: Lutego 16, 2011, 10:21:22 »
Ja tam jestem, zdumiony ile syfu może zrobić jeden człowiek.
1- Oczerniać sklep i markę.
2- Oczerniać ochroniarzy którzy wykonują tylko swoją robotę.
3- Nie zdziwię się jeśli zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec tych panów. Choć na nie pewnie nie zasłużyli.

b.b.

  • Gość
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #42 dnia: Lutego 16, 2011, 12:22:21 »
Nie rozumiem tego pana. Do kogo w zasadzie ma pretensje? Został podejrzany o kradzież i dobrowolnie poszedł na jakieś zaplecze. Skoro dobrowolnie to nie ma tematu. Nikt go nie zmuszał. Ja bym nie poszedł.
Tutaj przestroga - nigdy nie idźcie bez postronnych świadków na żadne zaplecza! Po prostu wyjść ze sklepu a jeżeli siłą zatrzymają to czekać na policję ale nie na zapleczu! Przecież na zapleczu w każdej chwili może "okazać się", że znaleźli u was w kieszeni np. pendriva czy inną drobną rzecz...

A to żalenie się na forum i we wszystkich gazetach . . . jak dziecko :) Aż trudno uwierzyć, że "normalny człowiek dobrze ubrany, wykształcony" się tak zachowuje. Żeby część tej energii przeznaczyć na coś pożytecznego...

Szanowny Panie, musi Pan jednak jakoś to przeżyć, proponuję otrzeć łzy, otrzepać ubranie, i spojrzeć na swój dyplom dla dodania sobie otuchy. Będzie dobrze.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #43 dnia: Lutego 16, 2011, 12:57:51 »
Cytat: "piotrch"
No właśnie, ja jeszcze nie wyszedłem ze sklepu, a zostałem zatrzymany i niesłusznie posądzony o kradzież....


Beksa lala w kącie stała.........

A tak naprawdę……. Panowie wykonywali swoją robotę, co dzień mają do czynienia z klientami którzy (przez przypadek, niechcący,  zdarzyło się, ja pierwszy raz) coś tam biorą no niestety zostałeś wytypowany i sprawdzony (chyba żle ci z oczu patrzy), ale też przeproszony za zaistniałą sytuacje. Nie roztrząsaj problemu bo go nie ma.

staryczlek

  • Gość
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #44 dnia: Lutego 17, 2011, 16:01:02 »
samo zycie , ajednoczesnie takie sytuacje wymagaja od Nas-klientów choćby podstawowej znajomosci życia , zasad i minimium procedur( vide.choćby nie udac sie na zaplecze hehe).

a z drugiej strony obsługa sklepow salonow tez musi umiec odpowiednio reagowac..to bywa i delikatne i trudne.
ostatnio sam byłem swiadkiem w polickim empiku jak dwóch młodych ludzi( okolo 8-11 lat...) a taki wiek juz stwarza dodatkowe komplikacje - by personel nie byl dodatkowo o cokolwiek posądzony / np przymuszanie czy wmawianie../  = otóz tych dwóch mlodych ludzi krecilo sie przy plytach cd , wykazujac sie werbalnie niezla znajomcia rzeczy i trendów.A gdy wychodzili -pisk na bramce...reakcja Pan z obslugi bardzo lagodna -zaczekacie ..sprobuj jeszcze raz wejsc moze to przyPADEK..itp
powtorny pisk bramki i w chwili cofniecia spod kurtki wypada jednemu i drugiemu po dwie plytki.Oczywscie wielkie oczy,,lzy,,,to nie oni,,,nie wiedza skad to sie wzielo...
Zatem obie strony maja co robic,,,,a niewinne spojrzenia dzieci nie daja zadnej gwarancji.... :rotfl:  takie czasy..