Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] Ochrona w sklepie....  (Przeczytany 23602 razy)

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #45 dnia: Lutego 21, 2011, 07:39:32 »
Cytat: "Ciekawy"
Uważam że ochrona zadziałał prawidłowo,oprócz jednej kwestii.
bzdura ochrona nie za działała prawidłowo, nie mając pewności nie może nikogo zatrzymać, ciekawe czy posiadali licencje ochrony, jeżeli nie to dokonywali tzw. zatrzymania obywatelskiego a takiego można dokonać tylko natychmiast i trzeba widzieć że masz kradziony towar
proponuję skargę do komendanta wojewódzkirgo Policji na firmę ochroniarską, podejrzyj nazwę w sklepie i pisz skargę

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #46 dnia: Lutego 21, 2011, 11:44:32 »
Co się dziwić skoro jako ochroniarz może pracować każdy. Jak dla mnie zero kultury. Nie przeprosili, narobili niewinnemu człowiekowi wstydu i zamiast załatwić sprawę gdzieś na boku zrobili to na środku sklepu.  Jako, że sama często robię zakupy w tym sklepie o którym mowa i też nieraz widziałam leżące klipsy  od ciuchów to ciesze się, że mnie nie spotkała podobna sytuacja bo chyba bym się rozpłakała i nie byla wstanie nic powiedzieć. Ludziom łatwo jest oceniać zachowanie innych, kiedy nigdy nie byli w podobnej sytuacji...
“imperfections make you more beautiful”

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #47 dnia: Lutego 21, 2011, 15:50:33 »
EVPolice, oni nikogo nie zatrzymali, poprosili o pójście na zaplecze w celu wyjaśnienia sytuacji. Gdyby nasz bohater powiedział, że chce załatwić wszystko na sklepie nie było by problemu. Jedynym ich błędem było to, że od razu powiedzieli, że chodzi o kradzież zamiast normalnie poprosić o przejście na zaplecze. Reszta to już tylko i wyłącznie wina naszego bohatera, że na wszystko się zgodził.

Lilo, Ty to chyba jak jedziesz samochodem i widzisz policjantów sprawdzających trzeźwość to porzucasz auto i uciekasz do lasu.

Zrozumcie, nikt mu nie narobił wstydu, nikt na niego nie krzyczał, nikt go nie pobił, nikt mu niczego nie wpierał. Pokazał plecak i koniec.

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #48 dnia: Lutego 21, 2011, 17:14:28 »
Taki uczciwy, wykształcony, porządny obywatel i nie wiedział jak sobie z taką sytuacją poradzić.
Bardzo dziwne bo gdzie się żalić   i mazgaić to wiedział.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #49 dnia: Lutego 21, 2011, 20:21:33 »
Cytat: "NIKA"
Taki uczciwy, wykształcony, porządny obywatel i nie wiedział jak sobie z taką sytuacją poradzić.
Bardzo dziwne bo gdzie się żalić   i mazgaić to wiedział.


Dzisiaj dostałem oficjalne pismo z przeprosinami od przedstawiciela firmy ochroniarskiej.
Tylko tego oczekiwałem przeprosin i wyjaśnienia całej sytuacji, a nie jak ktoś napisał, że będę próbował wyciągnąć jakieś odszkodowanie od firmy - bzdura!
Nie rozumiem skąd te ataki na Mnie z Wszej strony chciałem tylko przestrzec forumowiczów przed podobną sytuacją! Bo dla mnie była ona bardzo przykra, a może spotkać każdego z Was! Może dla Was to normalne, że zatrzymuje Was ktoś w sklepie i każe przejść na zaplecze w celu okazania. Druga sprawa mogłem się z nimi kłócić na środku sklepu i wzywać policje ale co by to dało??? Straciłbym tylko czas! Robiąc zakupy wydaję ciężko zarobione pieniądze i nie życzę sobie, żeby ktoś Mnie zatrzymywał i niepokoił nie mając uzasadnianych podejrzeń!
NIKA jestem uczciwy i nie czepiaj się o Moje wykształcenie, bo jestem z tego dumny,że skończyłem studia, ale chyba nie wszystkim się to udało i po prostu zazdrość ich zjada!
To forum chyba  tylko na tym polega, żeby pociskać innym użytkownikom!
Pozdrawiam! :)

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 21, 2011, 22:35:14 »
Ja proponuje wytatuować sobie na czole 'skończyłem studia' może wtedy by Cię ochrona w sklepie nie zaczepiła.


chciałeś przeprosin?

sam napisałeś, że Cię przeprosili jeszcze w sklepie..

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 22, 2011, 04:41:42 »
"ataki na Mnie", "nie zycze sobie by ktos Mnie", "Moje wyksztalcenie".

Cos mowiles o wyzszym wyksztalceniu?

Troche pokory czlowieku.

P.S. Skonczenie studiow to nie jest jakis wielki wyczyn.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 22, 2011, 06:22:59 »
Cytat: "KrP"
P.S. Skonczenie studiow to nie jest jakis wielki wyczyn.


Zależy gdzie, jeżeli mówisz np. o politologii na US-ie, to się z Tobą zgodzę, ale jeżeli ktoś skończył prestiżowy kierunek na UJ-ocie lub "Handlówkę" w Warszawie, nie mówiąc o studiach za granicą, to takie twierdzenie jest niesprawiedliwe i krzywdzące.

Zafrina

  • Gość
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 22, 2011, 07:30:58 »
Wydaje mi się, że sprawy nie ma - klient został przeproszony za nieporozumienie i skoro więcej nie oczekuje, jak sam napisał, to nie ma o czym dyskutować.
Tematem stało się wykształcenie forumowicza i jego dość wysokie mniemanie o sobie, ale myślę, że to trochę "durny" temat do roztrząsania. Dajcie sobie wszyscy spokój i dajcie spokój piotrchowi, bo tak na prawdę nic złego nie napisał i nie sądzę by pisząc pierwszego posta chciał komukolwiek udowadniać, że jest lepszy. Ot po prostu tak wyszło. Nie rozumiem waszych ataków i tego całego jadu, który z siebie wylewacie. Porozmawiajcie lepiej o czymś konstruktywnym.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 22, 2011, 08:18:27 »
A ja dalej nie rozumiem przed czym nasz bohater nas ostrzega? Bo cały czas pisze
Cytuj (zaznaczone)

chciałem tylko przestrzec forumowiczów przed podobną sytuacją

to znaczy, że w jaki sposób mamy uważać?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 22, 2011, 13:17:57 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "KrP"
P.S. Skonczenie studiow to nie jest jakis wielki wyczyn.


Zależy gdzie, jeżeli mówisz np. o politologii na US-ie, to się z Tobą zgodzę, ale jeżeli ktoś skończył prestiżowy kierunek na UJ-ocie lub "Handlówkę" w Warszawie, nie mówiąc o studiach za granicą, to takie twierdzenie jest niesprawiedliwe i krzywdzące.


Zagraniczne (aczkolwiek też nie wszystkie) - zgoda. UJ czy UW jednak nie jest jakimś tam wielkim prestiżem. Wiadomo, dziobać trzeba ostro, ale ukończenie go nie jest imo wyczynem na tyle wielkim by podkreślać to przy każdej możliwej okazji.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Szczecin] Ochrona w sklepie....
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 22, 2011, 13:50:35 »
Cytat: "KrP"
UJ czy UW jednak nie jest jakimś tam wielkim prestiżem. Wiadomo, dziobać trzeba ostro, ale ukończenie go nie jest imo wyczynem na tyle wielkim by podkreślać to przy każdej możliwej okazji.


Bardziej mi chodzilo o sam "wyczyn". Co do kwestii chwalenia sie wyksztalceniem - tutaj sie zgadzamy. Czesto bywa tak, ze poziom wyksztalcenia w zaden sposob nie idzie w parze z poziomem kultury osobistej. Osobiscie nic do Piotrcha nie mam, moge sie jedynie domyslac, ze gdy wspomnial o swoim wyksztalceniu, mial na mysli pewnie to, ze ludzie z wyzszym wyksztalceniem nie kradna, nic bardziej mylnego. Czarne owce zdarzaja sie wszedzie.