Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zwierzaki do adopcji  (Przeczytany 57780 razy)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« dnia: Października 27, 2010, 20:01:30 »
Temat, gdzie można się dzielić informacjami o zwierzakach, które czekają na nowy dom.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #1 dnia: Października 28, 2010, 18:25:37 »
Simba

Oto Simba. Dostojny mały książę o lśniącym czarnym futerku i nienagannej figurze. Ten młody kocurek jest ogromnym pieszczochem – sam dopomina się o głaskanie, strzela „baranki”, z radością wskakuje na kolana, z których najchętniej by już nie schodził. Ma niezwykle przyjazne usposobienie, jest bardzo towarzyskim i pogodnym kotkiem. Simba mocno tęskni za kimś kto pogłaszcze, przytuli, on po prostu potrzebuje dużo miłości i zainteresowania. Ten uroczy kocurek sprawi mnóstwo radości swoim przyszłym opiekunom. Wychowuje się wśród dzieci, także jest przyzwyczajony do och obecności. Do szczęścia brakuje mu tylko nowego domu, którego z tęsknotą wypatruje każdego dnia. Nie pozwól, by zgasł blask w jego ślicznych, miodowych oczach…

Kontakt w sprawie adopcji:
tel. 506 284 256


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. IMIĘ: Tosia
2. PŁEĆ: kotka
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ:
5. UMASZCZENIE: szara
6. WIEK: 2 lata
7. STAN ZDROWIA: dobry
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak
9. UPODOBANIA I NAWYKI :



Tosia ma 2 latka i sporo w swoim życiu przeszła. Została skazana na zimno, głód i cierpienie. Błąkała się podczas wrześniowego deszczu pomiędzy blokami. Przybiega na zawołanie. Tosia nie boi się innych zwierząt, bez względu na to czy mowa o psie czy kocie. Umie korzystać z kuwety i dba o stan swojego futra. Uwielbia wylegiwać się w promieniach słońca, przybierając przy tym przedziwne pozy. Jest niezwykle łagodna, Bardzo głośno mruczy i rozkłada się w ramionach opiekuna pokazując brzuch i wyrażając tym samym swą ufność.
Niestety los nie rozpieszcza Tosi. Okazało się że ma wodobrzusze. Jest to choroba, z która może żyć, ale potrzebuje opiekuna, który będzie bacznie ją obserwować czy jej stan nie ulega pogorszeniu. Tosia uwielbia przebywać na zewnątrz, dlatego może być kotką wychodzącą. Ale musi mieć zapewnione schronienie, pełną miseczkę. Najlepiej gdyby trafiła do domku z ogródkiem. Tosia poszukuje rodziny, która już nigdy jej nie zostawi, nie porzuci, a zapewni dużo miłości  i poczucie bezpieczeństwa na długie lata.

DANE ZGŁASZAJĄCEGO:

IMIĘ I NAZWISKO: Sylwia Ł.
ADRES:
TELEFON KONTAKTOWY: 514 032 196
ADRES E-MAIL:
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 29, 2010, 17:05:07 »
Miałam przyjemność osobiście poznać Pawełka! Jest niesamowity! Namawiam znajomą na niego, która chce kotka, ale jeszcze nie jest pewna czy malucha czy już dorosłego. Osobiście uważam (przerabiałam już dwa małe kocięta), że lepiej wziąć kotka większego tak od sześciu do dwunastu miesięcy(jeżeli ktoś nie chce staruszka) albo więcej. Kot jest wtedy nauczony wielu rzeczy i już wiadomo jaki ma charakter tzn czy jest spokojny czy raczej psoci, czy nadaje się do dzieci lub dla osób starszych itp. Moja szwagierka wzięła np malucha, który jest teraz nieufny do obcych nawet trochę zdziczały a ja mam kota, który okazał się niszczycielem wszystkiego i ma kocie ADHD:) I napewno nie nadawałby się dla dzieci.
Prócz Pawełka poznałam również Tosię, która także jest przeurocza, kochana i wdzięczna! Widziałam ją krótko po zabiegu sterylizacji, ale naprawdę sprawiała wrażenie strasznego pieszczocha, podobnie jak Pawełek.
Zachęcam wszystkich do adopcji! Sama już nie mogę przygarnąć kolejnego kotka, ale adopcja albo chociaż zgłoszenie się jako rodzina zastępcza to nie tylko dobry uczynek, ale możliwość do dawania szczęcia.
Nie tylko człowiek ma prawo być szczęśliwym...
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 30, 2010, 22:35:29 »
Piękne kociaki! Oby znalazły kochającą rodzine!
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Natalia:)

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 01, 2010, 10:53:44 »
Przygarnęłam pieska średni czarny kundelek, mam go w pracy więc do 14 muszę znaleźć kogoś kto się nim zaopiekuje albo chociaż zawiezie do Szczecina do towarzystwa opieki nad zwierzętami tyle w stanie jest załatwić nasze TOnZ.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 02, 2010, 00:44:45 »
Daj nam siedzibę,gdzie będziemy mogli trzymać psiaki,gdzie sąsiedzi nie będą skarżyć do gminy,że psy hałasują,że przeszkadzają to z chęcią zabierzemy.Czy wy ludzie nie rozumiecie,że jest nas kilka osób,na palcach zliczę spokojnie członów,tych aktywnych,którzy pomagają dzień w dzień jest około 5 osób.My wszystkie mamy rodziny,dzieci,musimy posprzątać,uprać,coś ugotować,my też chorujemy,mamy swoją pracę a za pomaganie nam nikt nie płaci złotówki nawet,jeszcze często dokładamy od siebie.Za benzynę,telefony nikt mi w życiu nie zwrócił,a w sprawach zwierząt z Tozu nie raz jeździłam,o tym ile razy dzwoniłam nie wspomnę.Obudźcie się i zacznijcie myśleć.Chcecie,żeby było lepiej to zacznijcie też pomagać,a nie tylko narzekać.Pozdrawiam.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 02, 2010, 07:55:07 »
W końcu tatankas napisała to jasno i bez ogródek. taka jest niestety prawda, ze kazdy z nas ma swoje zycie i prace. A kazdy liczy na to ze zgłosi do TOZ jakas sprawe np ze chodzi bezdomny psiak albo kot i TOZ zabierze to zwierze. Niestety tak łatwo sie nie da.
 Ale wszystkich którzy chcieli by pomagac a nie tylko narzekac TOZ przyjmie z otwartymi ramionami.

Offline Lilly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 02, 2010, 18:47:21 »
Taka jest prawda, My same nie uratujemy wszystkich zwierzat !!! Ludzie opamietajcie sie !!! Nie myslcie tylko o sobie. Dzisiaj idac do sklepu, widzialam na ul. Kollataja 33 malego, czarnego pieska spiacego pod balkonem, byl bardzo zmarzniety. Chcialam go zlapac, ale mi uciekl jest kulawy, mial na szyi czarna obroze przeciwpchelna, niewiem czy ma dom czy jest bezdomny ? Ludzie zlitujcie sie, wpusccie zwierzaka na klatke schodowa zeby sie ogrzal, dajcie jesc nie wspomne o okienkach w piwnicy, zeby sie mogly koty schowac. Nie dajmy tym zwierzakom zamarznac.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 03, 2010, 00:06:03 »
Cytat: "Natalia:)"
Przygarnęłam pieska średni czarny kundelek, mam go w pracy więc do 14 muszę znaleźć kogoś kto się nim zaopiekuje albo chociaż zawiezie do Szczecina do towarzystwa opieki nad zwierzętami tyle w stanie jest załatwić nasze TOnZ.


Rozmawiałam dzisiaj z naszą panią prezes,która mówiła,że stanęła na głowie i psiaka odebrali jednak od pani około godziny 15.00.Piesek został zawieziony do Toz-u w Szczecinie przez nią do domku tymczasowego jednej z inspektorek.Łatwo jest nas oczernić,ale sprostowanie to już trudniej napisać.Pozdrawiam.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Natalia:)

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 03, 2010, 10:16:51 »
Informuje, iż piesek został przewieziony do Szczecińskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami transport załatwiło nasze polickie Towarzystwo za co bardzo dziękuję.
Pani ze Stowarzyszenia poinformowała mnie również że opłacili szczepienia pieska, oby tera kundelek znalazł kochający dom. Pozdrawiam

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 06, 2010, 21:49:27 »
Sunia jest u ludzi,którzy ją znaleźli już ponad 5 tygodni,Próbowali znaleźć jej dom. Ogólnie piesek jest wesoły, lubi koty lecz jeden z nich nie lubi jej. Jest przyjazna dla wszystkich. Nie chcą jej oddać do schroniska.Kontakt: malutkapolice1997@wp.pl Właściciele już raczej się nie znajdą,ogłoszenia od dwóch tygodni są na internecie,szukamy nowego domku dla suni,kto przygarnie z chęcią tą śliczną kruszynkę.Dziś był ten pan u nas w siedzibie i prosił o szybki kontakt,bo naprawdę dużej nie może się nią zajmować.
tel:791509212 lub 791509212

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

mysza007

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 19, 2010, 18:12:09 »
Witam,

Zeby już nie zakładać nowego wątku, to zamieszczam śwój post w tutaj, bo dotyczy on adopcji.
Poszukuję świnki morskiej, samiczki, gładkiej lub rozetki, do zaadoptowania.
Posiadam już jedną i poszukuję dla niej koleżanki. :)
O info proszę na PW gdyby ktoś coś wiedział. ;)

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 19, 2010, 20:16:32 »
mysza007, polecam zajrzeć tu http://www.dogomania.pl/forums/1207-Gryzonie

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 20, 2010, 00:15:27 »
Masz rację DJK.Na dogomanii można znaleźć mnóstwo zwierzaków do adopcji,jakiego sobie tylko chcesz,mnie na boksiach i astowatych też można znaleźć,polecam!!!W razie czego służę pomocą.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 04, 2011, 23:22:30 »
Poszukujemy domków tymczasowych dla psiaków,kto chce zaopiekować się maluszkiem lub maluszkami przez kilka dni!!!
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!