Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zwierzaki do adopcji  (Przeczytany 57758 razy)

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 09, 2011, 17:35:06 »
W związku z kolejną podjetą interwencja szukamy na razie domów tymczasowych do opieki nad dwoma szczeniakami i ich matką. Jeden dom tymczas.  dla jednego szczeniaka to jest dla TOZ Police  bardzo duzo.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b46e7e8e22b9cdbc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5627bed4e39684f1.html

Amstafizna

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 12, 2011, 10:17:46 »
Znalazłam to ogłoszenie na infoludku. wstawiam je tu bo może znajdzie sie osoba ktora bedzie mogla  cos poradzić na tą sytuacje. ogloszenie jest z 09.01.2011.:...........................................Pragnę ponowic swoje ogłoszenie. Piszę je do ludzi, którzy będą w stanie mi pomóc. Mam suczkę którą przygarneliśmy bo ktoś ją porzucił w listopadzie urodziła szczeniaki 4 pieski i 1 suczka nie zamierzaliśmy miec piesków ale się stało. Moja sytuacja materialna oraz mieszkaniowa nie pozwala na utrzymanie tylu psów,mam też małe dziecko. Dlatego piszę to ogłoszenie i nadal poszukuję ludzi, którzy będą w stanie przygarnąc psiaki zapewnią im dom i pozywienie jak również podstawowe szczepienia. Pieski są posłuszne, przyjazne potrafią wykonywac wszelkie czynnosci w tej chwili tylko się męczą a mnie serce ściska że nie mogę im zapewnic warunków dokonałam wszelkich starań ale dziś nikt nie chce brac psów nie chcę by straciły życie bo każdy chce życ. Taki psiak potrafi okazac wdzięcznośc i byc wiernym kompanem na całe życie. Proszę nie rezygnujcie pomóżcie znajśc im dom żeby były kochane. Udzielę wszelkich odpowiedzi. Oto mój nr tel 607465200

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 12, 2011, 10:35:32 »
Amstafizna wyslij mi zdjecia i opis psiakow na tatankas@vp.pl
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Amstafizna

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 12, 2011, 10:41:17 »
Cytat: "tatankas"
Amstafizna wyslij mi zdjecia i opis psiakow na tatankas@vp.pl
niestety nie mam zdieć pieskó to ogloszenie jest z infoludka. Widac ze pani wielokrotnie wstawiala juz  te ogloszenie a sa one platne wiec zalezy jej na tym zeby psiak znalazly  dom a nie jak wiekszosc potopila by itp. dlatego chcialam jej jakos pomoc i wstawilam tu  je. Ale zadzwonie do tej Pani i poprosze ja by przesłała mi zdiecia na meila jak je dostane odrazu prześle Ci. :):)

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 12, 2011, 13:50:41 »
Dzisiaj, w radiu usłyszałam o zdarzeniu, w Szczecinie dot. adopcji pieska.
Trochę mnie poruszyło. Komentarze były różne i dlatego nie wiem co o tym myśleć.
Starszej pani, ze Szczecina, zaginął psiak. Nie rasowy, mieszaniec, mały. Wyrwał się jej czy uciekł. Nieważne. Właścicielka, kochająca swojego pupila, intensywnie go szukała wypytując ludzi, rozlepiając ogłoszenia własnej produkcji.
Była w schronisku, w TOZ. W końcu dowiedziała się, że zwierzak jest w Berlinie. Adopcja zagraniczna. Prosi o swojego pieska. Ponieważ pies trafił do adopcji już po tygodniu od znalezienia, mam pytanie - dlaczego tak szybko, dlaczego właśnie ten, dlaczego nie dano szansy właścicielce itp.
Zabiera się dzieci rodzicom bo za starzy, bo metraż mieszkania za mały.
Czy w przypadku adopcji pieska nie decydował wiek właścicielki?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 12, 2011, 15:20:21 »
Z adopcjami zagranicznymi nie wiem dokładnie jak to jest,ale z tego co mi wiadomo w Niemczech żaden pies czy suczka nie wychodzą ze schroniska niewysterylizowane,sterylizacja/kastracja są finansowane z pieniędzy danego miasta,dlatego u nich ciężko o szczeniaki bezdomne na przykład i dlatego chętni są zawsze na zabieranie ich z Polski.Do tego w Niemczech przychodzą ludzie chcący adoptować zwierzaka i jeżeli nie znajdą takiego,jakiego chcą,to sobie zamawiają psiaka-mogą wtedy wybrać wielkość,płeć,maść i charakter.Rasowe czy kundelki.
Dario nie ukrywajmy,ale w Polsce większość pisaków nie jest odbierana przez właścicieli,nie wiem jak było w tamtym wypadku,dlatego nie mogę powiedzieć jak to się stało,że już po tygodniu został pies oddany i czy faktycznie go nie było tylko tydzień w domu.Do Tozu przychodzą ludzie ze znalezionymi lub swoimi psiakami i kłamią,że znaleźli tydzień lub dwa wcześniej,dlatego pies do nich przyzwyczajony,ale nie mogą się nim więcej zająć bo:i tu wymieniane są tysiące powodów.Nie piszę,że wszyscy kłamią,ale jest wielu takich ludzi.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Amstafizna

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 12, 2011, 16:47:58 »
Cytat: "Daria"
tygodniu od znalezienia, mam pytanie - dlaczego tak szybko, dlaczego właśnie ten, dlaczego nie dano szansy właścicielce itp.
Pies po trafieniu z np, interwencji lub znaleziony przez chycla gdzie wlasiciciel nie jest znany w kwarantannie/poczekajni siedzi 14 dni, wtedy jest sprawdzane czy nie jest zaczipowany itp. Pies zwłaszcza mieszaniec ktory nie dosc ze nie siedzial wyznaczonego czasu 14 dni i znalazl tak szybko "nowego właściciela" nie bedzie miał kolorowego życia. Podejrzewam  jaki jego los bedzie ale nie bede  rozpisywac sie o nim miejmy nadzieje ze zaszla jakas pomylka itp. Pozdrawiam

Amstafizna

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 12, 2011, 17:03:33 »
Cytat: "tatankas"
Ostatnio miałam sytuację z bokserkiem,temat skopiuję z dogomanii,bo nie chce mi się drugi raz pisać:
to zdjęcie ze schronu:
dzis pojawilo sie "nowe" ogloszenie o tym psie, ale ja widzialam ogloszenie o nim jakies 1,5 miesiaca ze oddam  z powodu wyjazdu. Facet ewidentnie cos kreci, uwazaj na niego.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 12, 2011, 21:09:55 »
Tego mi nie musisz mówić,dlatego najpierw przedstawiłam się jako osoba chcąca adoptować.Miał się do mnie zgłosić,żebyśmy zaczęli go ogłaszać na całą Polskę,oprócz tego,że współpracuję z Tozem u nas w Policach,to jestem również współpracownikiem Fundacji SOS Bokserom,mają swoją stronkę www,działają na cały kraj,jak by znalazł się chętny do adopcji psiaka nawet na drugim końcu Polski to fundacja pomaga w organizacji transportu psiaka,naprawdę wiele ludzi tam pomaga,oczywiście z dogomanii.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Amstafizna

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 17, 2011, 17:34:28 »
Cytat: "tatankas"
To te psiaki,Jeżeli komuś się spodobają,to Amstafizna zaofiarowała pomoc w transporcie,bo psiaki przebywała poza Szczecinem:
Jeśli chodzi o te pieski pani dzwoniła do mnie i poinformowała ze zostały jeszcze 3. Bardzo prosi o pomoc w znaleźieniu i kochajacych opiekunów. Tak jak Tatankas pisała  moge dostarczyc pieski lub zabrac kogos by je obejrzała.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 31, 2011, 20:17:19 »
tel kontaktowy do Gapcia - 501 264 932 Oferta TOZ


Gapcio od zawsze przy budzie. Takiego psa ze świecą szukać. jest takim psim dżentelmenem:) Kiedy do niego podchodzimy to siada i podaje łapkę:) lubi się bawić zabawkami, chowa je sobie do budy. załatwia się w jednym miejscu jak najdalej od budy. Lubi być głaskany i strasznie cieszy się kiedy nas widzi. Nic dodać nic ując jest czarujący! Od paru miesięcy chodzimy z nim na spacery. bardzo je lubi:) spuszczamy go ze smyczy, nie ucieka.
> > Moze Ty go pokochasz i dasz szanse na lepsze życie?

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 08, 2011, 19:38:59 »
___________________________________________________________________________

Imię: ZNALEZIONO!!!!!!
Płeć: samiec
Rasa: labrador
Wielkość: duży
Umaszczenie: biszkoptowe
Wiek: około roku
Stan Zdrowia: bardzo dobry
Kastracja / Sterylizacja: nie
Upodobania i nawyki: Pies został znaleziony na ul. Grzybowej w Policach
Miejsce pobytu: dotychczasowy dom
Uwagi: dodano 07.02.2011
Kontakt: 608 352 859 lub justynaroza@wp.pl



Dostałyśmy kolejnego maila od pani zajmującej się psiakiem:

Witam
 Proszę o umieszczenie opisu ze zdjęciem na stronie. Od 3 tygodni walczę o
 tego pieska (ja nie mogę się nim zająć bo mam już labradora a mieszkam w
 bloku), był już w schronisku, u 2 nowych właścicieli (w tym jedna go od
 razu porzuciła - zupełnie nie rozumiem po co chciała pieska, a druga ma
 yorka, który się rzuca na labradorka i nie może go adoptować. Do
 schroniska nie może trafić bo go inne psy gryzą bo on jest tak łagodny,
 że nie potrafi się bronić. Proszę o pomoc bo już nie mam pomysłu jak mu
 pomóc a naprawdę wart jest tego. jest cudowny.
Justyna
 608 352 859
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

nazapl

  • Gość
czesc
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 13, 2011, 20:52:56 »
oddam kotkę 6 miesięczna  dachowca bardzo piekna wraz z kuweta żwirkiem jedzeniem i drapaczka piętrowa :) więcej na gg 7883207.  PILNIE

Amstafizna

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 14, 2011, 10:42:04 »
Cytuj (zaznaczone)
oddam kotkę 6 miesięczna dachowca bardzo piekna
a czy ta kotka  jest przyzwyczajona do psów czy boi się?

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 25, 2011, 10:20:38 »
Dostałyśmy wiadomość na maila:

Cytuj (zaznaczone)


Witam serdecznie. Wysyłam Pani zdjecia pieska o ktorym mówiłam. Siostra na przełomie kwietnia - maja wyjeżdża do anglii do pracy. Piesek zostałby ze schorowana babcia która nie chodzi więc bedzie problem by pies mógł chociażby wychodzić na podwórko za potrzebą. Gdyby nie wyjazd siostry Nala zostałaby u nich napewno do końca swojego zywota,,, W zwiazku z tym bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu Nali dobrego domu.

OPIS NALI :

Piesek ma około 9 - 10miesięcy, jest tzw znajdą. Jest bardzo przyjazna, nikogo sie nie boi, wrecz odwrotnie jest dla ludzi a przedewszystkim dla dzieci bardzo miła. Lubi towarzystwo ludzi, lubi sie przytulać i spac w łóżku pod kołderką :) Głównym pozywieniem byla do tej pory sucha karma Pedigrie Junior, prócz tego babcia "pod stołem" dokarmiała Nale stąd tez jej okragłe kształty :) Boi się suszarki do włosów. Jest w miare posłuszna.

Do tej pory miała 2 szczepienia "BIOCAN DP" data: 10.08.2010r., "BIOCAN DHPPi" data:31.08.2010r. plus ODROBACZENIE data:31.08.2010r. leczona w prywatnym gabinecie weterynaryjnym w szczecinie.


Szukamy małej domku :)

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!