Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zwierzaki do adopcji  (Przeczytany 57809 razy)

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Pilnie poszukuję domu dla kociaka
« Odpowiedź #90 dnia: Lipca 25, 2011, 17:36:35 »
Kotek ma ok 3 miesięcy - zdjęcie troche starsze, bardzo zależy mi żeby jak najszybciej znalazł dom. To kotka, odpchlona i odrobaczona, korzysta z kuwety. Bardzo przyjacielska i łagodna.
Telefon: 505-026-369.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #91 dnia: Lipca 26, 2011, 23:07:06 »
śliczne maleńswto! Oby znalazło kochających ludzi :'(
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #92 dnia: Lipca 28, 2011, 16:33:21 »
fajnie, ale po co nowy wątek? przecież już są zwierzaki szukające domu, a mój mały piesek nie jest gorszy od Twojego kotka i myślę, że lepiej i uczciwiej będzie jak wszystkie ogłoszenia będą w jednym wątku, a nie każdy z osobna ;)

Pozdrawiam.
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #93 dnia: Lipca 28, 2011, 19:02:19 »
Cytat: "mat_tk"
fajnie, ale po co nowy wątek? przecież już są zwierzaki szukające domu, a mój mały piesek nie jest gorszy od Twojego kotka i myślę, że lepiej i uczciwiej będzie jak wszystkie ogłoszenia będą w jednym wątku, a nie każdy z osobna ;)

Pozdrawiam.

Ale jednak to nic złego, skoro moderator nie przesunął. Ja poprostu nie pomyślałam, żeby pisać o kotku w tamtym temacie.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #94 dnia: Lipca 30, 2011, 21:17:32 »
Cytat: "palana"
Ale jednak to nic złego, skoro moderator nie przesunął. Ja poprostu nie pomyślałam, żeby pisać o kotku w tamtym temacie.


Przesunięte,tu są zwierzaki do adopcji-pozdrawiam.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

forest1

  • Gość
Re: Oddamy szczeniaczki:)
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpnia 05, 2011, 09:14:49 »
Mam do oodania dwa szczeniaki (psy kundelki) 2 miesięczne zaszczepione.
info tel. 605-545-030

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Puma-los nie szczędził jej cierpienia!
« Odpowiedź #96 dnia: Września 29, 2011, 20:39:35 »
Udało mi się zrobić zdjęcia amstaffce,o której pisałam dziś o godzinie 0.20 powyżej.Poszła za psem znajomych sąsiadów do domu,oni zawiadomili mnie:











Znajomi przetrzymają sunię do jutra na pewno,co będzie dalej to nie wiadomo :( Niestety dwa duże psy i dwójka małych dzieci to nie jest dobre połączenie.Sunia jest albo świeżo po cieczce,albo po szczeniakach,ma duże cycuch i cip....;)
W razie,jakby ktoś rozpoznał sunię to proszę dzwonić do mnie:Ada 502-350-461
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #97 dnia: Września 30, 2011, 09:31:37 »
Cytat: "tatankas"
Udało mi się zrobić zdjęcia amstaffce,


Na moją wątłą znajomość tych ras, to bym jednak uznała, że to pittbullka :)

Amstaffy mają zwykle bardziej skośne oczy i szerszą kufę, bardziej proporcjonalną do głowy.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #98 dnia: Września 30, 2011, 13:56:28 »
Cytat: "draculka"
Na moją wątłą znajomość tych ras, to bym jednak uznała, że to pittbullka :)

Amstaffy mają zwykle bardziej skośne oczy i szerszą kufę, bardziej proporcjonalną do głowy.


Dla mnie wsio rybka,ja się nie znam,zresztą szczerze dla mnie nie ma różnicy,jaka rasa,jak trza ratować.Już się ze swoją fundacją Nadzieja Amstaffa ze Szczecina skontaktowałam,dziewczyny szukają domku tymczasowego dla niej,może za dzień dwa ją zabiorą.Zostanie zgłoszona do schroniska jako znaleziona,sprawdzą czy ma chipa,wybadają jej zachowanie z behawiorystką,a później-o ile się nikt po nią nie zgłosi-znajdą jej nowy domek :)
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Citrus

  • Gość
Pokochaj Dudka
« Odpowiedź #99 dnia: Stycznia 10, 2012, 21:49:28 »
IMIĘ: Dudek
PŁEĆ: kocurek
RASA: europejska
WIELKOŚĆ: odpowiednia do wieku
UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
WIEK: ok. 12 m-cy
STAN ZDROWIA: bardzo dobry
KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak
UPODOBANIA I NAWYKI:
Gdybym mógł opowiedzieć Wam moją historię, zacząłbym od swojej długiej wędrówki. Kiedyś miałem dom. Po długich podróżach znalazłem się na ulicy, gdzie zaopiekowali się mną dobrzy ludzie. Teraz mieszkam w domu tymczasowym i szukam kochającej rodziny. Jestem bardzo przytulnym kotkiem. Uwielbiam głakanie i obecność człowieka, potrafię zasnąć u niego na kolanach mrucząć z rozkoszy. Mieszkam w pokoju z trzema kotkami, jeśli nie wchodzą mi w drogę akceptuję je. Lubię wyzwania, dlatego im wyżej wejdę tym jestem szczęśliwszy. Wzorowo korzystam z kuwety i nie jestem wybredny w kwestii jedzenia. Mógłbym powiedzieć, że z zamiłowania jestem kucharzem, ponieważ uwielbiam wtrącać się w przygotowywanie posiłków przez moich opiekunów.

OFERTA  TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI KOŁO W POLICACH

Kontakt: 888 816 843





1. IMIĘ: Piorun
2. PŁEĆ: pies
3. RASA: mieszaniec
4. WIELKOŚĆ: będzie średni
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: ok. 5 m-cy
7. STAN ZDROWIA: dobry – zaszczepiony
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie
9. UPODOBANIA I NAWYKI:
Piorun to 5 m-czy śliczny szczeniak. Jest bardzo mądry i lubi się uczyć. Jak przystało na szczeniaka wszystko go interesuje, jest ciekawy świata. Jest bardzo towarzyski i przytulaśny. Szukamy dla niego odpowiedzialnych opiekunów. Spragniony jest ciepła i miłości człowieka. Będzie świetnym kompanem do spacerów. Niewiele mu potrzeba, ot miłości ze strony człowieka, miseczkę jedzenia i ciepły kąt. W zamian odda całe swoje serce, przyjaźń i wierność.
Piorun czeka na swój szczęśliwy domek pełen kochających ludzi.
Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po-adopcyjnej.

Oferta Toz Police 514 032 196


<- Kliknij aby powiększyć

 <- Kliknij aby powiększyć

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #100 dnia: Stycznia 13, 2012, 09:16:23 »
1. IMIĘ: Psotka
2. PŁEĆ: kotka
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: ok. 5 m-cy
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (wkrótce na koszt TOZ Police)
9. UPODOBANIA I NAWYKI :
Psotka to urocza, koteczka o przepięknym umaszczeniu i wdzięcznym spojrzeniu. Koteczka ma w sobie dużo radości i pogody ducha. Niezwykle towarzyska, żywiołowa "gadatliwa". Uwielbia wszelkie pieszczoty: głaskanie, przytulanie, drapanie za uszkiem. Ponad wszystko uwielbia towarzystwo człowieka. Obecność innych zwierząt jej nie przeszkadza - bardzo ładnie dogaduje się z innymi kotami i psami. Wzorowo korzysta z kuwetki.
Koteczka jest zdrowa, dba o swoja higienę. Ponadto jest odrobaczona i odpchlona
Psotka szuka przyjaznego domku i kochających opiekunów, którzy okażą jej dużo opieki i miłości.
Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po-adopcyjnej.

Oferta TOZ Police 888 816 843



Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #101 dnia: Stycznia 13, 2012, 09:21:51 »
Kolejny psiak przybłąkał się do jednego z Polickich warsztatów.Wygląda jak Owczarek kaukazki.Więcej informacji o psie pod num.tel.535007906
Jeżeli ktoś zna psiaka,to prosimy o telefon do pana,który psiaka zgłosił nam lub do nas ;)







Znalazłam psa na stronie schroniska,odbył 2 tygodniową kwarantannę w Sierakowie i jest do adopcji:

http://www.schronisko.szczecin.pl/zwierzeta/pokaz/815
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Citrus

  • Gość
Pokochaj Agatkę
« Odpowiedź #102 dnia: Stycznia 19, 2012, 21:13:39 »
1. IMIĘ: Agatka
2. PŁEĆ: kotka
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: drobna
5. UMASZCZENIE: biało-czarne
6. WIEK: ok. 1,5 roku
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry (odpchlona i odrobaczona)
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak
9. UPODOBANIA I NAWYKI:
Agatka to typowo domowa koteczka, której ktoś się pozbył. Wywiózł  ją do lasu i skazał na pewną śmierć, Tam zaatakowały i pogryzły ją lisy. Została jednak  przez nas odnaleziona i wyleczona. Rany pięknie się zabliźniają. Agatka jest koteczką drobną i delikatną. Jest ogromnym pieszczochem , sama domaga się głaskania oraz uwielbia towarzystwo człowieka. Wzorowo korzysta z kuwety i nie jest wybredna w kwestii jedzenia.
.

OFERTA  TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI KOŁO W POLICACH

Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po-adopcyjnej.  

Kontakt nr:888 816 843




Citrus

  • Gość
Gaja-kotka, którą już raz skrzywdzono
« Odpowiedź #103 dnia: Stycznia 19, 2012, 21:18:31 »
1. IMIĘ: Gaja
2. PŁEĆ: kotka
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: drobna
5. UMASZCZENIE: czarna
6. WIEK: ok. 1 roku
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry (odpchlona i odrobaczona)
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: wkrótce na koszt TOZ koło w Policach
9. UPODOBANIA I NAWYKI:
Gaja została porzucona w stanie krytycznym pod śmietnikiem na jednym z osiedli. Została zabrana do naszego domu tymczasowego, w którym obecnie przebywa. Po oględzinach lekarskich okazało się, że kotka została prawdopodobnie pobita przez człowieka. W skutek czego ma trwałe uszkodzone oczko-co nie przeszkadza jej w noralnym funkcjonowaniu. Gaja jest drobną i delikatną koteczką. Uwielbia towarzystwo człowieka. Kocha gdy sie ją głaszcze i trzyma na kolanach, gdzie często czując się bezpiecznie zasypia. Gaja wzorowo korzysta z kuwety i nie grymasi w kwestii jedzenia.

OFERTA  TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI KOŁO W POLICACH

Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po-adopcyjnej.  


Kontakt nr:888 816 843





Citrus

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 03, 2012, 15:38:24 »
1. IMIĘ: Maciek
2. PŁEĆ: kocurek
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: duży
5. UMASZCZENIE: biało-czarny
6. WIEK: ok. 1.5 roku
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry (odpchlony, odrobaczony)
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak
9. UPODOBANIA I NAWYKI:
Maciek został wyrzucony na terenie jednego z polickich zakładów. Kompletnie nie radził sobie na wolności. Był przeganiany przez inne kocury. Szukając schronienia chował się pod zaparkowane samochody przy zakładzie. Gdy noce stały się bardzo zimne, Maciek szukając ciepłego miejsca schował się pod maskę samochodu. W ten sposób został przywieziony do Polic. To cud, że przeżył, ponieważ jechał przy pracującym silniku. Maciek jest kocurem bardzo ufnym w stosunku do ludzi i do innych kotów. Uwielbia bliskośc człowieka. Kocha jak się go głaszcze i poświęca mu swoją uwagę. W kwestii jedzenia nie jest wybredny. Załatwia się do kuwety.

Szukamy Maćkowi ciepłego i kochającego domku, w którym poczuje się bezpiecznie i już nikt go nie skrzywdzi.

OFERTA  TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI KOŁO W POLICACH


Zastrzegamy sobie prawo do kontroli przed i po-adopcyjnej.  

Kontakt nr:888 816 843