Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Zwierzaki do adopcji  (Przeczytany 59631 razy)

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 20, 2011, 07:45:09 »
A nie prościej było zeby znajomy dopilnował wczesniej swoją suczkę. Nie zaszła by w ciążę, nie byłoby małych i nie musiałyby one trafiać, najparwdopodobniej, do schronu. Albo do jakiś nieodpowiedzialnych ludzi.
Szczeniaków  w schronach pewnie nie brakuje:(((

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 20, 2011, 15:29:47 »
Pewnie by było prościej, kilkanaście lat się udawało, a raz nie... Nie będę tutaj pisał dlaczego, bo tu chodzi o to, żeby znaleźć im domek, a nie gdybać jakby można było zapobiec temu...

Pozdrawiam.

PS wygląda na to, że jeszcze tylko dwa zostały, ale jeszcze nie zostały odebrane, więc szukamy dalej...
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 20, 2011, 21:21:33 »
A ja bym sobie jednak pogdybała.
Jak już się urodziły to można było uśpić ślepe mioty. I teraz nie trzeba by było szukać im domów. Dobrych domów.

Schludny

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 20, 2011, 21:27:10 »
Cytat: "sylwia637"
A ja bym sobie jednak pogdybała.
Jak już się urodziły to można było uśpić ślepe mioty. I teraz nie trzeba by było szukać im domów. Dobrych domów.


Może to Ciebie matka powinna uśpić!!!!Byc może też nie byłas jej potrzebna tylko sprawił to przypadek!!!!

No co za durne babsko,ale mnie wpieniła!

Offline Lilly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 20, 2011, 23:48:39 »
Schludny, a cos Ty taki nerwowy ? Proponuje przejechac sie do schroniska, to zrozumiesz dlaczego sylwia637 tak pisze ? A te dobre domy, to sa na poczatku jak szczeniaczek jest maly i slodki, a pozniej to jest roznie !!! Szkoda gadac i tak tego nie zrozumiesz.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 21, 2011, 03:01:08 »
Cytat: "Lilly"
Proponuje przejechac sie do schroniska, to zrozumiesz dlaczego sylwia637 tak pisze
Prawdę pisze bo szczeniaki nie mają szans .Proponuje sprawdzić .

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 21, 2011, 08:42:37 »
Schludny
licz się ze słowami!!!
Ja Ciebie nie obrażam a mam prawo na tym forum wyrazić swoje zdanie. Jak nie potrafisz zrozumiec to po co to forum czytasz wogóle.

Jestem tu zalogowana i bede pisała to co chce. Mam do tego takie samo prawo jak ty. zrozumiałeś??????
Pewnie nie bo Twoje wypowiedzi świadczą o Twojej osobie.
Jak się tak szybko wpieniasz to weź sobie krople walerianowe.:))
Zastosowanie: Łagodny środek uspokajający, usuwający stany napięcia.

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 21, 2011, 15:33:04 »
Cytat: "Schludny"
Cytat: "sylwia637"
A ja bym sobie jednak pogdybała.
Jak już się urodziły to można było uśpić ślepe mioty. I teraz nie trzeba by było szukać im domów. Dobrych domów.


Może to Ciebie matka powinna uśpić!!!!Byc może też nie byłas jej potrzebna tylko sprawił to przypadek!!!!

No co za durne babsko,ale mnie wpieniła!


True! =]

Co do szans szczeniaków w schronisku mam odmienne zdanie, sam ostatnio przygarnąłem dwa psiaki ze schroniska....
A co do 'gdybania' to proponuję założyć nowy temat np: "Pogadajmy o losie piesków w schroniskach..." Jak już wcześniej nadmieniłem - szukam domku dla piesków, a nie rozmowy na temat zapobiegania zapłodnieniu czy usypiania młodych psiaków...

Pozdrawiam
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 21, 2011, 23:26:08 »
Super,że tym dwom się udało,ja np.wzięłam pół roku temu szczeniaka boksia ze schroniska ,niestety po tygodniu walki z wirusem parvo psiak padł.Wirus parvo atakuje właśnie szczeniaki,bo to one najczęściej trafiają do schroniska nieszczepione,na psiaka kilku letniego szczepionego nie zadziała w ogóle,lub przejdzie mocniejsze przeziębienie,dla szczeniaka zawsze prawie jest śmiertelny,w kilku przypadkach na powiedzmy 1000 psiak zdrowieje,po podaniu surowicy bardzo trudno dostępnej,oraz codziennym nawadnianiu kilka razy dziennie przez kroplówkę,pies musi wtedy mieć ciepło.Koszt leczenia takiego psiaka to od 800zł wzwyż,mój Rocky mimo zastosowania leczenia,surowicy i nawadniania dzień i noc kroplówkami odszedł.W schronisku nikt takich psów nie leczy,po prostu odchodzą w mękach odwodnione wykrwawiają się na śmierć.

Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć coś więcej o tej historii,tu na dogomanii jest temat Rockiego:

http://www.dogomania.pl/threads/195957-Odwodniony-i-niedozywiony-szczeniak-boksera-przegral-z-parwo-*?highlight=bokser+rocky

To taki opis dla wszystkich,którzy uważają,że usypianie ślepych miotów jest bezduszne,ale zaznaczam,one nic nie czują,odchodzą w spokoju,a nie chcielibyście widzieć jak psiak chory na parvo odchodzi,jakie to są ogromne cierpienia.Tego obrazu nigdy już nie wymarzę ze swojej pamięci :(:(:(
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Lilly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 21, 2011, 23:26:41 »
OSTRZEŻENIE z FB.
"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz C. lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"

Tak maja dobrze szczeniaki w schroniskach !!!!

Schludny

  • Gość
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 21, 2011, 23:45:36 »
Cytat: "Lilly"
OSTRZEŻENIE z FB.
"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz C. lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"

Tak maja dobrze szczeniaki w schroniskach !!!!



Brak jakich kolwiek informacji na ten temat.Informacja sprawdzana nigdzie indziej nie została taka sytuacja zgłoszona.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 25, 2011, 16:09:55 »
Aktualnie pod opieką TOZ Police jest 18 kociąt w różnym wieku i różnej płci,oraz 9 kotów dorosłych.Jeżeli ktoś chciałby zaadoptować kociaka,ale najpierw sobie oglądnąć,lub dowiedzieć się jakie są-dzwonić proszę do Izy:888-816-843
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 01, 2011, 09:56:06 »
1. IMIĘ: Puszek i Filuś
2. PŁEĆ: kot
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: 2 m-ce
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry – odpchlone i odrobaczone
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (po osiągnięciu dojrzałości na koszt TOZ)
9. UPODOBANIA I NAWYKI :
Puszek i Filuś to bracia bliźniaki. Są podobni do siebie jak dwie krople wody. Mają piękne umaszczenie.
Wychowywani są w domu. Lubią towarzystwo człowieka, glaskanie i przytulanie. Dnie spędzają na zabawie, jedzeniu i spaniu . Dogadują się z innymi kotami.
Szukają przyjaznych domków i kochających opiekunów, którzy okażą im mnóstwo miłości i zatroszczą sie o nich do końca ich życia. Mogą być adoptowane razem lub osobno.

Oferta TOZ Police 888 816 843






1. IMIĘ: Gucio
2. PŁEĆ: kot
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: 2 m-ce
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry – odpchlony i odrobaczony
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (po osiągnięciu dojrzałości na koszt TOZ)
9. UPODOBANIA I NAWYKI :


Gucio to braciszek Pszczólki. Podobnie jak siostra jest przepiękny i drobniutki. Ma śliczną, błyszczącą sierść. Wychowany w domu, przyjazny dla ludzi. Uwielbia kocie zabawy, świetnie dogaduje się z innymi kotami. Nie grymasi przy jedzeniu. Gucio szuka domku, w którym będzie czuł sie bezpieczny, kochany i zostanie otoczony opieką do końca swego życia. Może to będziesz właśnie Ty?



DANE ZGŁASZAJĄCEGO:
Oferta TOZ Police 888 816 843



1. IMIĘ: Pszczółka
2. PŁEĆ: kotka
3. RASA: europejska
4. WIELKOŚĆ: typowa dla kota
5. UMASZCZENIE: jak na zdjęciu
6. WIEK: 2 m-ce
7. STAN ZDROWIA: bardzo dobry – odpchlona i odrobaczona
8. KASTRACJA/STERYLIZACJA: nie (po osiągnięciu dojrzałości na koszt TOZ)
9. UPODOBANIA I NAWYKI :


Pszczólka jest drobniutką, przepiękną koteczką. Ma śliczną, błyszczącą sierść. Wychowana w domu, przyjazna dla ludzi. Uwielbia kocie zabawy, świetnie dogaduje się z innymi kotami. Nie grymasi przy jedzeniu. Dla nowego domu będzie promyczkiem, prawdziwą kocią iskierką.
Do szczęścia brakuje jej tylko troskliwego domu, w którym będzie czuła się kochana i potrzebna. Może taki dom stworzysz jej właśnie Ty?


Oferta TOZ Police 888 816 843

Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 01, 2011, 14:19:43 »
Po co Wam ta przepychanka słowna i te odgrażanie się?
Nie masz pomysłu co zrobić z kotkiem? No to ten z kartonem jest najlepszy. Tam gdzie chcesz go zanieść nikt mu nic złego nie zrobi.
A tak na poważnie to jeśli dasz radę to faktycznie może sam poszukaj mu właściciela. Niestety nie pomogę bo nie znam nikogo kto by kotka zechciał.

Jeśli o TOZ chodzi to jestem w stanie bronić ich do upadłego.
Widziałam ich prace z bliska. Adoptowałam tam rudą łobuziarę (kotkę).
Dają z siebie wszystko.

Jeśli zaś chodzi o dotacje z gminy to Police chyba powinny się wstydzić.
Teraz Toz ma 2 mini kanciapy w blaszakach. Ciekawe co zrobią jak blaszaka zlikwidują?
Słyszałam, że nie mamy w Policach schroniska bo miasto małe.
Bzdura.
Taki powiat jak Police moim zdaniem powinien mieć schronisko a jeśli faktycznie nie spełnia wymogów liczebnych to można pewnie obejść prawo no nie?
Skoro dla złodziei można to dlaczego nie dla zwierzaków?
Chodzi mi o to dlaczego by nie połączyć toz-u ze schroniskiem.
Mogło by im miasto zafundować odpowiednie bardziej miejsce niż to, które posiadają dziś i pewnie dalej działo by się tak jak do tej pory.
Na moje oko to dziś toz i tak jest mini schroniskiem.
Są u nich zwierzątka, opiekują się nimi to z pieniędzy ofiarowanych , to ze swoich.
Chyba nasze władzę wykorzystują dobre serca wolontariuszy zamiast docenić ich za ich dobro i wytrwałość.


Kiedyś zwróciłam uwagę na takie zabudowania od strony jeziorka przy zakładach.
Wyglądem przypominają parterowy pawilon.
na moje oko to dobre miejsce.
Nie na końcu świata, nie blisko ludzi, którym zwierzaki mogły by szczekaniem przeszkadzać no bo wiadomo przeszkadzałoby i nie ma w tym nic dziwnego.
Nie wiem kto jest właścicielem tego przybytku ale warto by gmina się tym zainteresowała.
Może udało by się odkupić ...
Skoro Kościołowi tak przecież niezbędnemu bo zaledwie dopiero trzeciemu w Policach można pomóc to...
Warto o tym pomyśleć.
Zobaczcie dziewczyny co to za miejsce i może napiszcie do burmistrza taką prośbę, petycję, zróbcie wśród mieszkańców ankietę.
Wydaje mi się, że ludzie będą widzieli potrzebę istnienia takiego miejsca.
Ja się pod tym podpiszę.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Zwierzaki do adopcji
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 01, 2011, 15:27:31 »
Cytat: "NIKA"
Po co Wam ta przepychanka słowna i te odgrażanie się?


..bo co niektórzy mają za dużo wolnego czasu w pracy ;)