Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu  (Przeczytany 38057 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #105 dnia: Lipca 20, 2010, 19:09:55 »
Ja takich ludzi nie widzę u władzy.Nie chcę państwa wznaniowego,szperania w teczkach,szukania haków.Pytam się gdzie tam jest recepta na lepsze jutro dla mnie,dla nas i naszych dzieci????NIE i jeszcze raz NIE!PO zdecydowanie spokojniejsza jest i to nie ma dwóch zdań.Nikt nie jest idealny,dajmy im szansę...Jeśli zawiodą to ja napewno nie zagłosuję na nich więcej.Nie jestem talibem z klapkami na oczach.Przekonamy się jak będzie.Monopol PIS okazał się klapą,czego dowodem była porażka w wyborach 2007.Jaką ścieżką powędruje PO?Oby lepszą...Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

bob

  • Gość
[Ogólne] Marta Kaczyńska w Pałacu Prezydenckim do końca 2 tu
« Odpowiedź #106 dnia: Września 10, 2010, 19:00:39 »
Tytułem epilogu - cytat z najnowszego "Przeglądu":
Cytuj (zaznaczone)
Marta Kaczyńska mogła zakończyć pakowanie już miesiąc wcześniej i że na tydzień przed drugą turą wyborów proszono ją o oddanie kluczy, na co miała odpowiedzieć, że prezydenta Kwaśniewskiego nikt tak natarczywie nie popędzał, aby zabrał swoje rzeczy po upływie jego kadencji.

Pełny tekst artykułu tutaj.