Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie.  (Przeczytany 80393 razy)

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpnia 14, 2010, 02:03:40 »
Moje wartości-dzieci, rodzina, ja. Potem cała reszta. Przekonania- nie pozwolić katolikom zawładnąć polityką i ustalać przepisy prawne pod kątem ich religii. Dlatego jestem przeciwniczką PiS. I dlatego w nadchodzących wyborach zagłosuję przeciwko nim. My, niewierzący, mamy takie same prawa, jak katolicy. Szkoda tylko, że PiS o tym zapomina...
 Również pozdrawiam :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpnia 14, 2010, 02:38:35 »
Cytat: "Mamabije"
Moje wartości-dzieci, rodzina, ja. Potem cała reszta.


Bardzo zdrowa kolejność, gratuluję. Oby każda osoba niewierząca i wierząca kierowała się takimi wartościami...

Cytat: "Mamabije"
Przekonania- nie pozwolić katolikom zawładnąć polityką i ustalać przepisy prawne pod kątem ich religii


Gdyby polityka kierowała się wartościami, jakie głosił Chrystus , to dzisiaj nie mielibyśmy szalonego i zwariowanego świata dążącego w pierwszej kolejności do pustego zaspokojenia ludzkich, egoistycznych, materialnych potrzeb. Polską, tak na prawdę nigdy nie rządziła polityka czysto katolicka-Chrystusowa. To, co się działo do tej pory (po roku 1989), było podróbami ślizgania się na głodzie poznania prawdy przez Polaków. Może jestem naiwny, ale wierzę, że kiedyś zwycięży prawdziwa prawda, a nie oczywista oczywistość.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpnia 14, 2010, 08:36:24 »
Cytat: "jasia"
A ja myslę, że ludzie nawet mało wyksztalceni dobrze zrozumieli podwyzkę Vat... z 22% na 23%... niezależnie, jak to dziennikarze przekazali

Sęk w tym, że tak to właśnie było przekazywane: wzrost stawki z 22 na 23 proc., a krytykujący straszyli, ze za trzy lata będzie 25 proc. Przynajmniej w tych stacjach, które oglądam, czyli TVP i TVN.
Może u Rydzyka albo w jakimś innym "Fakcie" było inaczej, nie wiem.

[ Dodano: 2010-08-14, 08:45 ]
Cytat: "dnfan1"
tak zwłaszcza Ci co brali kredyty w CHF po kursie 2,30-1,90 a w EUR 3,70-3,30

Ja brałem. I szat nie rozdzieram, a wręcz przeciwnie.

[ Dodano: 2010-08-14, 08:48 ]
Cytat: "speedbax"
większość ludzi nie myśli indywidualnie i jest podatna na sugestie "spikera dziennika".

Zapewne masz na myśli tę "normalną część społeczeństwa" z pierwszego postu w tym wątku...
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpnia 14, 2010, 09:08:45 »
Cytat: "Mamabije"
Moje wartości-dzieci, rodzina, ja. Potem cała reszta. Przekonania- nie pozwolić katolikom zawładnąć polityką i ustalać przepisy prawne pod kątem ich religii. Dlatego jestem przeciwniczką PiS. I dlatego w nadchodzących wyborach zagłosuję przeciwko nim.

A czy nie lepiej głosować ZA kimś, a nie PRZECIW komuś? Ja wiem, że kierując się uprzedzeniami jest łatwiej, bo skoro Twój głos nie jest wyrazem Twoich oczekiwań odnośnie danego kandydata czy opcji, to i zawieść się na nim/nich nie możesz, ale... trochę to jednak smutne... Ale powiedz, bo może źle zrozumiałem: czy Ty w ogóle oczekujesz czegoś od tych, na których głosujesz? Bo jak rozumiem, ci na których głosujesz właśnie teraz Polską rządzą. Czy wymagasz czegoś od nich? A może wystacza Ci, że trzymają z daleka od sterów władzy tych, Twoim zdaniem, złych?
I jeszcze jedno: zastanawiałaś się kiedyś co będzie kiedy zabraknie na naszej scenie politycznej PiSu? Przeciwko komu będziesz wtedy głosować? Czy wtedy zrobisz analizę - którzy teraz są ci najgorsi? A może nie pójdziesz na wybory, bo nie będzie przeciw komu głosować?
Cytat: "Mamabije"
My, niewierzący, mamy takie same prawa, jak katolicy. Szkoda tylko, że PiS o tym zapomina...

Rozwiń tę myśl jeśli możesz, bo nie bardzo rozumiem w jakich sytuacjach prawa osób niewierzących są ograniczane kosztem uprawnień katolików. I jakie działania PiSu świadczą o tym, że taki stan rzeczy jest przez PiS pożądany.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpnia 14, 2010, 09:23:09 »
Cytat: "Wykidajło"
Zapewne masz na myśli tę "normalną część społeczeństwa" z pierwszego postu w tym wątku...


Nie, nie miałem na myśli Sekatora. On, w przeciwieństwie do niektórych, nie łapie się na przymrużone, zatroskane oczy Donldinia i inne PR-owskie tanie chwyty jego całej ekipy. Niektóre media łyknęły ten chłam i sprawnie puściły w eter. Bajki o "drugiej Irlandii", czy "zielonej wyspie" są tutaj bardzo dobrym przykładem. Donald i jego świta trochę się pospieszyli z oceną sytuacji panującego kryzysu. Myślę, że jego skutki będą dla Polski poważniejsze i nastąpią trochę później, niż miało to miejsce u naszych europejskich sąsiadów. Zobaczymy, czy ta "zielona wyspa" nie utonie w "czerwonej fali" zadłużenia publicznego. Na tą ocenę trzeba nam będzie jednak jeszcze trochę poczekać. Jako Polak mam nadzieję, że przeżycie skutków kryzysu przez rodaków, nie będzie tak ekstremalnie trudne, jak miało to miejsce np. tutaj, w południowych Niemczech.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpnia 14, 2010, 09:54:17 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Wykidajło"
Zapewne masz na myśli tę "normalną część społeczeństwa" z pierwszego postu w tym wątku...


Nie, nie miałem na myśli Sekatora. On, w przeciwieństwie do niektórych, nie łapie się na przymrużone, zatroskane oczy Donldinia i inne PR-owskie tanie chwyty jego całej ekipy.

Mój pies też się nie łapie. I - w przeciwieństwie do niektórych - nie łapie się także na jeszcze tańsze pisowskie socjotechniki.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpnia 14, 2010, 10:00:58 »
Cytat: "Wykidajło"
Mój pies też się nie łapie.


Porównywanie człowieka z psem jest dla mnie poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Cytat: "Wykidajło"
I - w przeciwieństwie do niektórych - nie łapie się także na jeszcze tańsze pisowskie socjotechniki.


Nie jestem zwolennikiem PiS-u. Zabolało? Po co to polsko-polskie odbijanie piłeczki? Jeżeli masz na myśli fortepian i okulary Jarosława, to wiedz, że również dobrze się ubawiłem, jak zobaczyłem ten teatrzyk nawrócenia na polsko-rosyjską przyjaźń.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpnia 14, 2010, 10:14:38 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Wykidajło"
Mój pies też się nie łapie.


Porównywanie człowieka z psem jest dla mnie poniżej jakiegokolwiek poziomu.

A kto porównuje człowieka?

Cytat: "speedbax"
Cytat: "Wykidajło"
I - w przeciwieństwie do niektórych - nie łapie się także na jeszcze tańsze pisowskie socjotechniki.


Nie jestem zwolennikiem PiS-u. Zabolało? Po co to polsko-polskie odbijanie piłeczki?

Co niby miało zaboleć? Chciałem Ci tylko zwrócić uwagę, że niełapanie się na platformowy PR nie jest jeszcze dowodem na samodzielność myślenia.

Ps. Pisząc o "normalnej części społeczeństwa" miałem na myśli autorów komentarzy, których czytanie zalecił w pierwszym poście tego wątku tutejszy król tchórzy, nie jego samego.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpnia 14, 2010, 10:24:48 »
Cytat: "Wykidajło"
A kto porównuje człowieka?


Ja przetoczyłem przykład Sekatora, Ty wpasowałeś w ten temat psa. Jak to inaczej rozumieć? Widzę, że ściemę masz opanowaną do perfekcji, równie dobrze jak Twoi idole.

Cytat: "Wykidajło"
Chciałem Ci tylko zwrócić uwagę, że niełapanie się na platformowy PR nie jest jeszcze dowodem na samodzielność myślenia.


Zgadzam się z tym twierdzeniem, jednak taki "filtr PO-wskiego bajeru" dobrze sobie zainstalować.

Cytuj (zaznaczone)
których czytanie zalecił w pierwszym poście tego wątku tutejszy król tchórzy, nie jego samego.


Hehehe, na prawdę tak myślisz, czy tylko ironizujesz? Każdy ma wolny wybór, nikt nikogo nie przymusza tutaj do czytania czegokolwiek, wystarczy jeden klick na ominięcie tematu. "Król tchórzy" powiadasz, zamiast obrzucać błotem w stylu Nitrasa pokaż, że jesteś odważniejszy.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpnia 14, 2010, 10:30:46 »
Kolega jezat chyba w końcu dostał zasłużonego bana, ale mu odpowiem. ;]

Cytuj (zaznaczone)

O,key,uznaję ,że nie potrafisz wyjaśnić różnicy bo jej nie ma.


Skoro tak twierdzisz. ;] [;
Nadal polecam Google, ja Ci wszystkiego na tacy podawać nie zamierzam.

Cytuj (zaznaczone)
Przejdz na paliwo stałe np;węgiel,sieczka,trawa itp.


Nie udała Ci się ironia. ;/

Cytuj (zaznaczone)
Pozwolisz,że ja będę decydował o wielkości pierwszej litery a nie ty.W swoich tekstach możesz używać nawet liter niewidocznych.To twój problem.


Spoko, skoro tak bardzo lubisz kompromitować się poprzez robienie błędów ortograficznych. Myślałem, że kompromitacja poglądami i ogólnym stylem Twojego bycia Ci wystarcza. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpnia 14, 2010, 10:48:29 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Wykidajło"
A kto porównuje człowieka?


Ja przetoczyłem przykład Sekatora, Ty wpasowałeś w ten temat psa. Jak to inaczej rozumieć?

Normalnie. Tak jak napisane.

Cytat: "speedbax"
Cytuj (zaznaczone)
których czytanie zalecił w pierwszym poście tego wątku tutejszy król tchórzy, nie jego samego.


Hehehe, na prawdę tak myślisz, czy tylko ironizujesz? Każdy ma wolny wybór, nikt nikogo nie przymusza tutaj do czytania czegokolwiek, wystarczy jeden klick na ominiecie tematu.

????
Wskazałem tylko grupę, nic więcej.

Cytat: "speedbax"
"Król tchórzy" powiadasz, zamiast obrzucać błotem w stylu Nitrasa pokaż, że jesteś odważniejszy.


Nie rozśmieszaj mnie. Ja nikomu niczego pokazywać nie muszę i nie zamierzam. Wielokrotnie pisałem, co sądzę o szczylach chowających się za ksywką po to, żeby sobie pozwalać na więcej niż pozwoliliby sobie w sytuacji, gdy adwersarz zna ich tożsamość. Możesz sobie poszukać.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpnia 14, 2010, 10:55:08 »
Cytat: "Wykidajło"
Normalnie. Tak jak napisane.


Więc dobrze zrozumiałem.

Cytat: "Wykidajło"
Wskazałem tylko grupę, nic więcej.


Jasne...

Cytat: "Wykidajło"
Nie rozśmieszaj mnie. Ja nikomu niczego pokazywać nie muszę i nie zamierzam. Wielokrotnie pisałem, co sądzę o szczylach chowających się za ksywką po to, żeby sobie pozwalać na więcej niż pozwoliliby sobie w sytuacji, gdy adwersarz zna ich tożsamość. Możesz sobie poszukać.


Skoro tak, to zacznij występować tutaj oficjalnie używając imienia i nazwiska jako swój nick.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpnia 14, 2010, 12:49:54 »
Za rządów PO Polska stała sę krajem przewidywalnym i odpwiedzialnym w europie i na świecie w przeciwieństwie do PIS i ich popleczników , PIS to partia skrajnie nieodpowiedzialna nie dbająca o obywateli ,tylko o interesy swojej partii tak jak powiedział wczoraj ksiądz Sowa żadne rozmowy negocjatorów nie pomogą tylko intrwencja lekarza .Zreszta po co tu tyle dyskutować sami to wszystko oglądamy .
Mariusz

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpnia 14, 2010, 15:41:45 »
Cytat: "speedbax"
Masz rację, większość ludzi nie myśli indywidualnie...

Nie wiem czy większość może znaczna część ogółu tych obligatoryjnie zwolnionych z myślenia i w pełni z tego korzystających.
Cytat: "jasia"
A ja myslę, że ludzie nawet mało wyksztalceni dobrze zrozumieli podwyzkę Vat...

I ja jestem pewna że do zrozumienia niepotrzebne wyższe wykształcenie czy znajomość definicji.
Cytat: "speedbax"
Gdyby polityka kierowała się wartościami, jakie głosił Chrystus...

Politykami są różni ludzie i mają różne poglądy.Tak jest i niech tak zostanie.Tylko niech swoje obowiązki traktują poważnie i niech pamiętają za czyje "żyją".

[ Dodano: 2010-08-14, 15:52 ]
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Wykidajło"
Nie rozśmieszaj mnie. Ja nikomu niczego pokazywać nie muszę i nie zamierzam. Wielokrotnie pisałem, co sądzę o szczylach chowających się za ksywką po to, żeby sobie pozwalać na więcej niż pozwoliliby sobie w sytuacji, gdy adwersarz zna ich tożsamość. Możesz sobie poszukać.


Skoro tak, to zacznij występować tutaj oficjalnie używając imienia i nazwiska jako swój nick.

Wykidajło chyba nie musi bo wiemy kim jest w realu ale nic nie stoi na przeszkodzie ku temu by zrobiły to osoby które deklarowały taką chęć. ;)
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpnia 15, 2010, 03:32:15 »
Cytuj (zaznaczone)
Uraziło! A co? Ciebie ucieszyłoby gdybym np. publicznie ogłosił, że jesteś gwałcicielem nieletnich wiedząc, że nim nie jesteś.


No, faktycznie. Porównanie godne problemu.


Cytat: "Wojtek Dudek"
Zdanowicz.J napisał/a:
A skąd Wojtku u Ciebie tyle agresji?

O jakiej agresji mówisz?! Zdecydowana odpowiedź na Twoje kłamliwe wywody nazywasz agresją. Z nas dwóch to raczej Ty uciekasz się do agresji. Wplątujesz moje nazwisko w swoje kłamliwe wywody, przypisujesz mi poglądy i dokonania, z którymi nie mam nic wspólnego i oczekujesz abym Cię za to błogosławił.

Zdanowicz.J napisał/a:
Czy może uraziło Cię to że w ogóle śmiałem użyć Twojego nazwiska?

Nie! Nie uraziło mnie użycie nazwiska. Uraziło mnie to, że przypisałeś doń kłamstwa i brednie a to już nie jest jedynie użycie nazwiska, lecz naganna próba dyskredytowania mojej osoby.


Wojtku, zaczynasz zachowywać się jak "prawdziwy PiS-owiec. Piszesz o "kłamstwach i agresji" w momencie gdy jedynie zwróciłem Tobie uwagę że "odszedłeś od stołu" trzaskając drzwiami jak Beata Kempa na komisji hazardowej, Wróć do tekstu:
Cytat:
Każdy napisał już chyba wszystko co powinien w temacie "turystycznym" Teraz proszę o efekty.
Let's Make a Deal. Bo domyślam się że gdy poddamy się formie dyskusji Bill'a, on pozostanie sam na ringu.

Ty uznasz że problem leży nie koniecznie po stronie amerykańskiej
Ja przyznam że nie wszystkie procedury są fair wobec Polaków
Bill uzna że "dla chcącego nic trudnego" jak chce się być godnym Polakiem.

Pominięcie tego w Twojej odpowiedzi uznałem jako brak ochoty na kompromisowe rozwiązanie konfliktu. Konfliktu, który to przy Twojej odpowiedzi, prowadzi do eskalacji. Mógłbym także napisać że nie jesteś słowny. Odnoszę się tu do kilku obietnic z Twojej strony. Tych prywatnych i politycznych. Z niecierpliwością oczekuje na jakiś program Twojej organizacji - Police XXI.
Cytuj (zaznaczone)
- Zarząd nakreślił także nowe zadania na II kwartał 2010 r. Do najważniejszych z nich zaliczono m.in.: przygotowanie programu wyborczego na potrzeby tegorocznych wyborów do samorządów lokalnych oraz przygotowanie fundamentów organizacyjnych pod te wybory,

Wybory tuż, tuż a programu nie widać. Tylko nie pisz mi że jest i mogę o niego spytać będąc na zebraniach. Ja oczekuję publikacji. W swoim poście nie widzę tam żadnych "kłamstw i agresji" a jedynie stwierdzenie faktu.
A fakty są takie że to ja sam prosiłem Ciebie abyś użył swojego nazwiska. Po kilku naszych rozmowach, wydawało mi się że będziemy mogli pokazać jak powinna wyglądać dyskusja społeczna. Wyobraź sobie że mam duże doświadczenie w kontaktach z ludźmi. Mnie bardzo interesuje jakie masz poglądy ale także jak potrafisz rozwiązać problemy i najważniejsze - w jakim stylu. Tym razem, dobrego stylu Tobie zabrakło. Stawiasz swoje cele ponad wszystko. A co gorsze, wąskie grono osób te cele zna. Wróć i przeanalizuj ten post ponownie bo ja tam powodów do urazy nie znajduje.
Pozdrawiam

P.S
Cytat: "Wojtek Dudek"
Mówisz że zarozumialstwo…, itd. to polskie cechy. A ja myślałem, że szacunek wyrażany do samego siebie, do własnej wiedzy, do umiejętności, zdolności i przyzwoitego poziomu intelektualnego, to zjawisko bardziej amerykańskie niż polskie.


I dobrze myslałeś. Szczególnie po ostatnich wydarzeniach warszawskich.