Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Co sądzicie o debacie  (Przeczytany 53710 razy)

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #120 dnia: Lipca 01, 2010, 15:50:48 »
Cytat: "hubalczyk"
No chłopie! Skąd oni dają nam te pieniądze? Uważasz, że Francja czy Niemcy wpłacają więcej i mniej biorą na powrót, żeby Polska dostała więcej niż wpłaca? A jeśli nawet by tak było, to tak bezinteresownie? Chcą żebyśmy mieli lepiej, a oni sobie i tak poradzą? Absurd!


Tak... Tak właśnie uważam ! Bo tak jest... I nie dlatego że chcą, tylko tego od nich Unia wymaga... Aaaaaaaa... Nie przewidywałeś tego co ?  :devil:

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 01, 2010, 15:51:48 »
Cytat: "Mariusz1989"
no dobra...



sory :lol2:


No to czuję się ustatysfakcjonowany. Więc przypomnijmy:

75% skazańców poparło w I turze (popieranego również przez użytkownika "Mariusz1989") Bronisława Komorowskiego!

Ale obciach Mariusz :rotfl:
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 01, 2010, 15:51:59 »
Cytat: "Marcin069"
Cytat: "jezat"
Cytat: "Marcin069"

cały twój post, który wcześniej przytoczyłem był o takim charakterze, za czasów rządu PIS na jaw wyszły afery, które nigdy by nie ujrzały światła dziennego, bo inne partie, w tym PO mają tendencje to ukręcania łba takim sprawom, POlityka oparta na kłamstwie to jednak nie dla mnie, wolę by wszyscy byli rozliczeni za swoją przeszłość i ukarani. Barbara Blida karę wymierzyła sobie sama...

Musisz uważać,żeby ciebie nie spotkało to samo co B.Blidę jeśli przypadkiem do władzy powróci PiS,bo jak nie będziesz z nimi to czarno to widzę.


Hmm myślisz, że wszyscy są tacy jak B.Blida? Nie każdy potrafiłby narażać życie innych ludzi dla uzyskania korzyści majątkowych...


Weź ty się człowieku opanuj. Zostaw zmarłą osobę w spokoju. Kim jesteś żeby oceniać i sądzić, że sama sobie wymierzyła sprawiedliwość ?

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 01, 2010, 15:53:33 »
Cytat: "Mariusz1989"
Cytat: "hubalczyk"
No chłopie! Skąd oni dają nam te pieniądze? Uważasz, że Francja czy Niemcy wpłacają więcej i mniej biorą na powrót, żeby Polska dostała więcej niż wpłaca? A jeśli nawet by tak było, to tak bezinteresownie? Chcą żebyśmy mieli lepiej, a oni sobie i tak poradzą? Absurd!


Tak... Tak właśnie uważam ! Bo tak jest... I nie dlatego że chcą, tylko tego od nich Unia wymaga... Aaaaaaaa... Nie przewidywałeś tego co ?  :devil:


A Unia to kto?
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 01, 2010, 15:57:06 »
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "Mariusz1989"
no dobra...



sory :lol2:


No to czuję się ustatysfakcjonowany. Więc przypomnijmy:

75% skazańców poparło w I turze (popieranego również przez użytkownika "Mariusz1989") Bronisława Komorowskiego!

Ale obciach Mariusz :rotfl:


I co ? Uważasz, że jestem skazańcem ? I ukrywam pod pryczą w celi laptopa z internetem w Plusie i po nocach klikam na polickim forum ?  :crazy:  Przytul się do kogoś i spokojnie possij palca... Uspokój się... Weź dwa, trzy głębokie wdechy... A tak poważnie  :rotfl:

To ja mam pełne i autonomiczne prawo do swojego poglądu i popierania kogo chcę. Ty masz to samo... I co, że kryminaliści popierają w 75% Komorowskiego ? A może Kaczyńskiego popiera 10% i to z najcięższymi wyrokami za najgorsze przestępstwa ? Dla mnie to żadne wytłumaczenie. Jak widzę ile razy próbujesz mnie przekonywać ty lub inni słowami: głosuj na Jarka... to czuje się jak za komuny lub w Państwie na wzór Białorusi... Gdzie obywatel nie może mieć swojego zdania, bo nawet moja babcia jest agresywna gdy mówie, że nie głosuję na Jarka...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 01, 2010, 16:02:43 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: hubalczyk
Cytat: "Mariusz1989"
Czyli mniej wpłacamy i więcej otrzymujemy a nie odwrotnie.


No chłopie! Skąd oni dają nam te pieniądze? Uważasz, że Francja czy Niemcy wpłacają więcej i mniej biorą na powrót, żeby Polska dostała więcej niż wpłaca? A jeśli nawet by tak było, to tak bezinteresownie? Chcą żebyśmy mieli lepiej, a oni sobie i tak poradzą? Absurd!

O kurcze,następny po sekatorze, ujawnił się nam przedsiębiorca,który teskni za komuną.Współpracuje z Niemcami a nie wie jaki mają budżet.Nie wie ,że do budżetu UE płaci się składke w wysokości 1% PKB.To cud,że jeszcze nie zbankrutowałeś siedząc cały czas przy kompie zamiast pilnować biznesu.Ale kierując się ideologią Kłamczyńskiego powinieneś natychmiast przerwać interesy ze spadkobiercami Wehrmachtu.Jak się Jaro dowie możesz skończyć tak jak B.Blida.Ja się po trosze kieruję wskazówką Jarkacza z wiecu w Piszu,kiedy apelował"głosując na PO pomożecie sobie ,pomożecie Polsce.Głosując na Komorowskiego pomożesz Polsce i uratujesz firmę od nacjonalizacji.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #126 dnia: Lipca 01, 2010, 16:08:51 »
Cytat: "Mariusz1989"
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "Mariusz1989"
no dobra...



sory :lol2:


No to czuję się ustatysfakcjonowany. Więc przypomnijmy:

75% skazańców poparło w I turze (popieranego również przez użytkownika "Mariusz1989") Bronisława Komorowskiego!

Ale obciach Mariusz :rotfl:


I co ? Uważasz, że jestem skazańcem ? I ukrywam pod pryczą w celi laptopa z internetem w Plusie i po nocach klikam na polickim forum ?  :crazy:  Przytul się do kogoś i spokojnie possij palca... Uspokój się... Weź dwa, trzy głębokie wdechy... A tak poważnie  :rotfl:

To ja mam pełne i autonomiczne prawo do swojego poglądu i popierania kogo chcę. Ty masz to samo... I co, że kryminaliści popierają w 75% Komorowskiego ? A może Kaczyńskiego popiera 10% i to z najcięższymi wyrokami za najgorsze przestępstwa ? Dla mnie to żadne wytłumaczenie. Jak widzę ile razy próbujesz mnie przekonywać ty lub inni słowami: głosuj na Jarka... to czuje się jak za komuny lub w Państwie na wzór Białorusi... Gdzie obywatel nie może mieć swojego zdania, bo nawet moja babcia jest agresywna gdy mówie, że nie głosuję na Jarka...


Oj tam zaraz. Nie przesadzaj! Żartem pisałem. A żebyś zrozumiał, że to żart wstawiłem taki znaczek:  :rotfl: A Ty się zaraz unosisz. Nie twierdzę też, że jesteś kryminalistą... zresztą kilka razy przysłodziłem Ci, że mam Cie za inteligentnego człowieka, więc jestem jak najdalej od przyrównywania Cię do tej osławionej grupy społecznej jakim są kryminaliści. Jednak nie jest to powód do chluby dla Komorowskiego, że aż tylu ich go popiera. Nie zmuszam też, czy na siłę nie przekonuję nikogo do głosowania na Kaczora. Polemizujemy sobie. Jeśli każdy argument, którego użyję za poparciem Kaczyńskiego, odbierasz jako przymuszanie z mojej strony, to nasza dyskusja staje się bezzasadna. A lubię podyskutować sobie z kimś kto ma odmienne zdanie, lecz podyskutować na poziomie. Dlatego dyskutuję z Tobą, a nie z "jezotem"  na przykład.
hubalczyk

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #127 dnia: Lipca 01, 2010, 16:20:31 »
Cytat: "Mariusz1989"
Cytat: "Marcin069"
Cytat: "jezat"
Cytat: "Marcin069"

cały twój post, który wcześniej przytoczyłem był o takim charakterze, za czasów rządu PIS na jaw wyszły afery, które nigdy by nie ujrzały światła dziennego, bo inne partie, w tym PO mają tendencje to ukręcania łba takim sprawom, POlityka oparta na kłamstwie to jednak nie dla mnie, wolę by wszyscy byli rozliczeni za swoją przeszłość i ukarani. Barbara Blida karę wymierzyła sobie sama...

Musisz uważać,żeby ciebie nie spotkało to samo co B.Blidę jeśli przypadkiem do władzy powróci PiS,bo jak nie będziesz z nimi to czarno to widzę.


Hmm myślisz, że wszyscy są tacy jak B.Blida? Nie każdy potrafiłby narażać życie innych ludzi dla uzyskania korzyści majątkowych...


Weź ty się człowieku opanuj. Zostaw zmarłą osobę w spokoju. Kim jesteś żeby oceniać i sądzić, że sama sobie wymierzyła sprawiedliwość ?



No tak najlepiej wszyscy co mają coś na sumieniu niehc się pozabijają, wtedy nie będziemy ich osądzać i pociągać do odpowiedzialności, bo przecież o zmarłych źle się nie mówi :)

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #128 dnia: Lipca 01, 2010, 16:53:04 »
Cytat: "jezat"
Musisz uważać,żeby ciebie nie spotkało to samo co B.Blidę jeśli przypadkiem do władzy powróci PiS,bo jak nie będziesz z nimi to czarno to widzę.
Cytat: "marcin069"
Hmm myślisz, że wszyscy są tacy jak B.Blida? Nie każdy potrafiłby narażać życie innych ludzi dla uzyskania korzyści majątkowych...


Cytat: "Mariusz1989"
Weź ty się człowieku opanuj. Zostaw zmarłą osobę w spokoju. Kim jesteś żeby oceniać i sądzić, że sama sobie wymierzyła sprawiedliwość ?



Cytat: "Marcin069"
No tak najlepiej wszyscy co mają coś na sumieniu niehc się pozabijają, wtedy nie będziemy ich osądzać i pociągać do odpowiedzialności, bo przecież o zmarłych źle się nie mówi :)

O zmarłych należy mówić prawdę nawet jeżeli w celach komercyjnych Krk ,przypadkiem leżą na Wawelu.Jeśli zaś chodzi o B.Blidę nie postawiono jej żadnych zarzutów a sprawa  samobójstwa nie została udowodniona.Z pistoletu,którym rzekomo się zastrzeliła, w cudowny sposób zniknęły ślady lini papilarnych sprawcy.

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #129 dnia: Lipca 01, 2010, 16:53:05 »
Ku mojemu zaskoczeniu :ble: , debata zdecydowanie na plus dla "kaczki" :faja: .

pozdr
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #130 dnia: Lipca 01, 2010, 16:56:13 »
W takim samym celu wstawiłem Hubalczyk taki sam emot  :rotfl:  Więc ja też żartowałem  ;D

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #131 dnia: Lipca 01, 2010, 17:18:33 »
Cytat: "Mariusz1989"
Cytat: "millena"
Dziecko, które przychodzi na swiat ma poważna szansę, jesli PO zapewni sobie monopol władzy, nie tylko w wyborach prezydenckich, ale parlamentarnych, szorować kible w Unii Europejskiej, niezależnie od wykształcenia. Jaką z tego korzyść będzie miało państwo jako podatkobiorca, i my, jako przyszli emeryci? W tym względzie PO nic nie będzie chciała zmienić. Dlatego nie inwestuje w biedniejsze rejony. Zobacz, co się dzieje ze Szczecinem.
Komorowski dobrze powiedział? zastanów się, czy człowiek powiązany z WSI od dziewięćdziesiątych lat "kręcący" swoje interesy przy wojsku naprawdę miał dylemat "komu czapkę, komu szalik"? Dlatego jego głosowanie w sejmie tak wyglądało, jak pokazał Kaczyński? No i nie zapominaj, że to PO było spieszno do Europy, a to cudotwórca Tusk chciał wprowadzic euro, a ile Ty byśmy wtedy zarabiali 300-400 euro?


A ty uważasz, że Szczecin jest regionem biedniejszym ? ;| Spójrz kobieto w statystyki i poszukaj w jakiś źródłach np. o PKB w każdym województwie. To zobaczysz jaki region jest biedny a jakie miejsce zajmuje Szczecin. Takie zadanie domowe dla Ciebie. A tak a propo zaglądałaś w portfel Komorowskiemu w latach kiedy jego dzieci były małe ? Bo ja nie, więc na ten temat się nie wypowiadam. Nie jeden polityk PiSu ma podobną przeszłość i pokaźne pewnie sumy na koncie. Więc różnicowanie tutaj pod tym względem na partie jest nie stosowne i bez sensu.

I jeszcze pytanie do Hubalczyka. Skąd ty masz takie dane że 75% kryminalistów poparło Komorowskiego ? Prowadzisz jakieś statystki, badania ? Chyba tak rzetelne i wiarygodne jak Millward Brown... Podaj źródło i zweryfikuj bo za rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji grozi brak poszanowania publicznego... Swoją drogą kóry kryminalista podczas sondaży wyborczych przyzna się, że nim jest ?


Nie kwestionuj, że Szczecin się wyludnia i staje się gospodarczą ruiną. To jest fakt, a z faktami chyba nie będziesz dyskutować.
Może też uważasz, że w regionie też się super dzieje, nie ma długotrwałego bezrobocia i kolejek po zasiłki, a młodzi nie wyjezdżają na zachód.
Odpuść sobie takie gadanie, bo obrażasz inteligentnego czytelnika.
Radzę poczytać sobie więcej, to i wiedzy przybędzie, a i kontaktu z rzeczywistością by się trochę przydało.
millena

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #132 dnia: Lipca 01, 2010, 17:33:02 »
Pomyliłaś się bardzo, bo ze statystykami jestem na codzień bardzo blisko, jak i również kontakt z rzeczywistością mam spory z racji takiej a nie innej pracy. Patrzysz tylko przez pryzmat znajomych i własnego województwa. To normalne. Ale spójrz jak wyludniają się inne miasta... Ludzie wyjeżdzają ze Szczecina, Poznania, Krakowa, Wrocławia itd. ale na wieś. Młodzi ludzie jednak wyjeżdzają za granicę w większości. Ja nie kewstionuję tych faktów, aczkolwiek tobie radzę spojrzeć na statystyki wszystkich województw. I sama mówiłaś o biedzie i o tym jak ubogi jest nasz region. A zapewniam Ciebie, że nasz region nie jest ubogi w stosunku do innych regionów Polski. A chyba w stosunku do innych regionów mierzy się poziom biedy... Więc to są fakty !

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #133 dnia: Lipca 01, 2010, 17:42:50 »
Cytat: "jezat"

O zmarłych należy mówić prawdę nawet jeżeli w celach komercyjnych Krk ,przypadkiem leżą na Wawelu.Jeśli zaś chodzi o B.Blidę nie postawiono jej żadnych zarzutów a sprawa  samobójstwa nie została udowodniona.Z pistoletu,którym rzekomo się zastrzeliła, w cudowny sposób zniknęły ślady lini papilarnych sprawcy.


Kolejne dziecko propagandy TVN-u .  Baronowie SLD wraz z ich POtomkami z B.Blidy zrobili wielce poszkodowaną, skierowali sprawe na inny tor, na tor "sfabrykowanego samobójstwa", byle tylko media jak najmniej interesowały się sprawą mafii węglowej. A co do Lecha Kaczyńskigo, to obraz, kreowany przze mass media był nad wyraz wyolbrzymiony...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #134 dnia: Lipca 01, 2010, 18:07:02 »
Cytat: "Mariusz1989"
Pomyliłaś się bardzo, bo ze statystykami jestem na codzień bardzo blisko, jak i również kontakt z rzeczywistością mam spory z racji takiej a nie innej pracy. Patrzysz tylko przez pryzmat znajomych i własnego województwa. To normalne. Ale spójrz jak wyludniają się inne miasta... Ludzie wyjeżdzają ze Szczecina, Poznania, Krakowa, Wrocławia itd. ale na wieś. Młodzi ludzie jednak wyjeżdzają za granicę w większości. Ja nie kewstionuję tych faktów, aczkolwiek tobie radzę spojrzeć na statystyki wszystkich województw. I sama mówiłaś o biedzie i o tym jak ubogi jest nasz region. A zapewniam Ciebie, że nasz region nie jest ubogi w stosunku do innych regionów Polski. A chyba w stosunku do innych regionów mierzy się poziom biedy... Więc to są fakty !

Mariusz czy nie zauważyłeś,że zwolennikom PiSu w tym również Millenie chodzi o powrót komunizmu, pod szczytnym kierownictwem charyzmatycznego przywódcy.Jego charyzma sprowadza się do kłamstw ,niedomówień,przeinaczeń i insynuacji.Dla niego Polska jest najważniejsza a nie Polacy.Naiwni Polacy są tylko środkiem do celu.Kiedy braciszkowie jednojajowi rządzili Polską żaden pisior nawet nie wspomniał o monopolu władzy.Dzisiaj wylewaja wraz ze swoim wodzusiem krokodyle łzy,że Polsce grozi monopol władzy.Nie pamięta wół jak cielęciem był.Elektorat PiSu to ściana wschodnia,żyjąca głównie z rolnictwa,bogobojna,bardzo podatna na manipulację.Dlatego cuda Kłamczyńskiego są adresowane głównie do nich.To było wyraznie widać po pierwszej turze kiedy pokazano
jak Polska jest podzielona.To właśnie zasługa Kaczyńskich i radia maryja.Dzisiaj cudotwórca obiecuje wszystkim prawo do szczęścia ,jednocześnie odbierając go małżeństwom które przy pomocy metody in vitro chcą mieć dzieci.Zapewnił już szczęście
najzamożniejszym obniżając podatek dochodowy z 40 na 32% zamiast obniżać deficyt budżetowy i dług publiczny.Szczęście dla niezamożnych wycenił tylko na obnżkę podatku dochodowego na poziomie 1% a dzisiaj kłamie oferując dobrobyt wszystkim.Trzeba być wyjątkowym frajerem żeby mu wierzyć.Ale mamy demokrację ,której Millena nie lubi,więc każdy ma prawo być frajerem albo naiwnym jak nauczyciele,którzy jak pokorne baranki
dali się spacyfikować przez watykańskich funkcjonariuszy,często pedofilów.