Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka  (Przeczytany 79647 razy)

lusia

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 02, 2010, 22:41:34 »
Do archanioła, nefretete im podobnych...
Nie mogę czytac tych bredni:
Po pierwsze-nikt normalny nie nosi noża przy sobie.
Po drugie-uderzył prosto w serce, to zwyrodnialec chciał zabić.
No coment.

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 02, 2010, 22:47:05 »
Cytat: "Kuba"
Równie dobrze usunąć to konto mogła administracja n-k, bo treści zamieszczane w komentarzach były sprzeczne z prawem i spokojnie nadawały się do wyciągnięcia konsekwencji prawnych.
No na pewno administracja. koń by się uśmiał Nie panują nad obrzydliwymi fotkami i zboczonymi komentarzami a tu akurat ingerowali?ty wiesz swoje ja wiem swoje.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 02, 2010, 23:19:52 »
Cytat: "lusia"
Do archanioła, nefretete im podobnych...
Nie mogę czytac tych bredni:

Więc ich nie pisz a wtedy nie będziesz musiała czytać! Przecież to takie proste!

Offline kasia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 02, 2010, 23:20:55 »
O ile komentarze na profilu zabójcy można zrozumieć ja nie rozumiem komentarzy na profilu jego brata. Każdego poruszyła ta tragedia, ale nie można zachowywać się jak zwierzęta, a napiętnowanie rodziny nic nie da , a trzeba zrozumieć że oni również przeżywają koszmar, dla nich również jest to tragedia bo w tym przypadku rodzina ( jaka by nie była ) nie jest winna.

ojciec r

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 02, 2010, 23:26:56 »
Współczucia dla oby dwóch rodzin.

Offline jak54

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 02, 2010, 23:38:34 »
Znałem Marcina Chyba zbyt krótko, ale jedno co mogę powiedzieć > to to , że
BYŁ naprawdę Wspaniałym Człowiekiem....
Dlatego będę o Nim Pamiętał do końca moich dni...
Wierzcie mnie że Warto o NIM Pamiętać........
W życiu piękne są tylko chwile...tak...tak... DŻEM
Zawsze warto być człowiekiem, choć tak łatwo zejść, zejść na psy o yes... * Ryszard Riedel *

yoggi

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 03, 2010, 09:07:09 »
Fatum w Policach!!!.
Niedługo   dam link do strony  internetowej clubu 83.
Marcin bd pamiętac

gruba

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 03, 2010, 12:11:46 »
Cytat: "faecd"
Cytat: "Natalia:)"
a powiem tylko tyle przeraża mnie ilość niepełnoletnich osób pokazanych na fotkach z imprezy.
Nie jest to wina klubu ale jakoś mnie to zdarzenie zraziło do tego miejsca.
jak juz to nieletnich, i jak to nie jest wina klubu, przeciez maja obowiazek wpuszczac od 18 lat albo 21 w zaleznosci jaki klub. Dobra bylaby selekcja po obuwiu!

Cytat: "Natalia:)"
Również jestem za tym żeby dane mordercy były ujawnione i najlepiej jego morda też.
Prawo Karne stanowi przeciez o nie ujawnianiu danych domniemanych sprawcow. Jak juz udowodnia mu wine to moze ujawnia dane osobowe. Poki co pozostaje dowiedziec sie od znajomych itd itd moze ktos sie wygada.

Cytat: "Natalia:)"
aecd napisał/a:   
PS powinnien ktos ze znajomych rodziny podac nr konta by kazdy mogl wpłacic kilka groszy wg uznania na jakis wieniec albo przekazac uzbierana kwote rodzinie na pokrycie chociaz czesci kosztów pochówku!


Podpisuje się pod tym pomysłem!!!
Jest tu jakis przyjaciel rodziny? witam zbiurka na wieniec jest dobrym pomysłem pieniądze mozna przekazac do klubu w przęsocinie

[ Dodano: 2010-05-01, 22:01 ]
Cytat: "Nataleczka"
Przecież już każdy wie kto zabił
to poprosze o info na pw...ahhhh ta piepszona ludzka ciekawosc  :) prosze o pw kto zabił? ludzka ciekawośc

[ Dodano: 2010-05-01, 22:04 ]
Cytat: "speedbax"
sekator napisał/a:   
Najlepszym dowodem pewnej bezradności służb porządkowych są np. zdewastoawane przystanki. Uważam, że za dużo patroli jeździ po mieście do południa i nie wiem po co ? Lepiej żeby zostały wzmocnione patrole właśnie w weekendy w godzinach nocnych. O straży miejskiej w ogóle nie mówię, bo od dawna się zastanawiam po co służba porządkowa, która pracuje do 17.00, chyba po to żeby doić nas podatników z pieniędzy.
Ten tragiczny wypadek, powinien być sygnałem dla służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w mieście, że dawno nad nim nie panują i trzeba ruszyć d....,żeby znowu było bezpiecznie....szkoda, że musiało dojść do takiej tragedii......   


Podpisuję się pod tym obiema rękami.
W dzien patroluja by wylapac cpunow. Jakby nie bylo jest ich kilku w Policach. [ciach!]a jak sie powazne rzeczy dzieja to ich nie ma... Patrol powinien przejezdzac tam w rtrakcie imprez co 10-15 minut! Ale nie lepiej malolatom wlepiac po 5 stów...paranoja


[ Dodano: 2010-05-03, 12:49 ]
Cytat: "police100"
Mariusz1989, Nikt nie zasługuje na śmierć takich okolicznościach. Ty sam piszesz "prawdopodobnie". Jestem ostatnią osobą, która chce kogokolwiek oczernić i pomówić. Nie wiem co bym zrobiła gdyby zabili mi dziecko.
Ale nie mogę już czytać niesprawiedliwych opinii dotyczących klubu i samego właściciela. Wszyscy wszystko przeinaczają. Właściciel jest nowy i chciał żeby to wszystko było inaczej.

Bestialstwo jest na świecie i z tym trzeba walczyć.

Rozumiem ciebie. Znałeś chłopaka. Był młody i całe życie było przed nim. Nie można jednak szkalować ciągle klubu i z klubem wiązać tego zabójstwa. Wiem, że wczoraj dziewczyna Marcina wraz z grupka przyjaciół rozmawiali z właścicielem i stwierdziła , że nie ma do niego absolutnie żadnych pretensji.
gdzie byli świadkowie tej zbrodni dlaczego stali i patrzyli

[ Dodano: 2010-05-03, 13:08 ]
gdzie moge znaleść fotki z otwarcia klubu

= oxo =

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #98 dnia: Maja 03, 2010, 13:31:48 »
Ci którzy obarczają lokal winą są jacyś INNI !!!, bo przecież od miejsca tego zdarzenia jest bliżej do kościola niż do Clubu 83 - idąc tym tokiem rozumowania mamy juz winnego proboszcza, bo przeciez kler dla niektorych jest tak samo traktowany jak my traktujemy tę chołotę ze Starego Miasta, Skolwina, czy Stołczyna. Po co czepiać sie tego loklau ??? Należy się czepiać tego bydła, co niszczy, zabja i nie potrafi normalnie funkcjonować w społeczenstwie.

Mnie w tym zdarzeniu bardzo interesuje, za co tak naprawdę ta kosa poszła w ruch, co ten chłopak musiał wcześniej zrobić nożownikowi ??? jak ktoś wie napiszcie to może rzuci to jakieś nowe swiatło na te całą sprawę

gruba

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #99 dnia: Maja 03, 2010, 13:34:35 »
co trzeba zrobic żeby zostać zabitym kto normalny na balety zabiera ze sobą nóż

[ Dodano: 2010-05-03, 13:35 ]
http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?t=5995

= oxo =

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #100 dnia: Maja 03, 2010, 13:49:43 »
jakie balety ???? co ty piszsz, myślisz  ???

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #101 dnia: Maja 03, 2010, 14:14:38 »
Cytat: "gruba"
kto normalny na balety zabiera ze sobą nóż

A co to ma do rzeczy? Jak będę chciał to komuś głowę rozwalę mocną komórką, a kluczami od domu zadźgam, albo gardło podetnę, jeśli będą wystarczająco ostre. Nie ważne co masz w kieszeni/za pazuchą, tylko w głowie.

police100

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #102 dnia: Maja 03, 2010, 14:41:39 »
Co ty kobieto piszesz, jakie balety? To się nie stało na żadnych baletach.
Ggy kogoś zabiją w okolicy kościoła, to zapytasz kto nosi nóż na mszę.

Poza tym ze wstępnych ustaleń wynika, że zabójca poszedł po nóż do domu i czekał na Marcina, po tym jak wcześniej doszło między nim,i nie wiadomo z jakiego powodu do bójki na Staszica. W tym starciu Marcin okazał się silniejszy. Niestety następne było dla niego tragiczne w skutkach.

Oczywiście napiętnuję zabójcę.  Powinien dostać dożywocie. Jednak trzeba to zostawić odpowiednim służbom.

Nie można tego faktu ciągle odnosić do klubu. Jeżeli ktoś nie chce to niech tam nie chodzi, ale ciągłe przywoływanie nazwy klubu jest bardzo sugestywne.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #103 dnia: Maja 03, 2010, 16:42:58 »
Cytat: "Opaler"
Z drugiej strony, matka tego, ktory to zrobil tez nic nie zawinila, a niestety bedzie musiala znosic plotki i wytykanie palcami.

to też prawda,a wiadomo,że matki dla swoich dzieci nigdy nie chcą źle,tej matce też współczuję oraz całej jego rodzinie,na pewno będa cierpieli tez za jego czyn,choć nie mają z tym nic wspólnego.
Cytuj (zaznaczone)
Na klubie jest napisane "tu lać w mordę"? To wina agresywnego towarzystwa, nie właściciela. Gdyby się tłukli pod kościołem też byś go kazało zlikwidować? W szkołach też się dzieciaki szarpią non stop, zamknąć, jako źródło wszelkiego zła?

dokładnie nie ważne miejsce,ale ludzie,to ludzie zabijają!!!
Cytat: "Welma"
ale nosił ten nóż w jakimś (wiadomym) celu, chyba nie po to żeby sobie chleb kroić :( Zabił z premedytacją! i to jest fakt.

 tak niestety,do obrony to sobie mógł gaz pieprzowy kupić,albo coś innego,co nie zabija tylko rani lub powstrzymuje atak.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

gruba

  • Gość
[Police] Klub 83 - pchnięto nożem chłopaka
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 03, 2010, 17:11:04 »
Cytat: "police100"
Co ty kobieto piszesz, jakie balety? To się nie stało na żadnych baletach.
Ggy kogoś zabiją w okolicy kościoła, to zapytasz kto nosi nóż na mszę.

Poza tym ze wstępnych ustaleń wynika, że zabójca poszedł po nóż do domu i czekał na Marcina, po tym jak wcześniej doszło między nim,i nie wiadomo z jakiego powodu do bójki na Staszica. W tym starciu Marcin okazał się silniejszy. Niestety następne było dla niego tragiczne w skutkach.

Oczywiście napiętnuję zabójcę.  Powinien dostać dożywocie. Jednak trzeba to zostawić odpowiednim służbom.

Nie można tego faktu ciągle odnosić do klubu. Jeżeli ktoś nie chce to niech tam nie chodzi, ale ciągłe przywoływanie nazwy klubu jest bardzo sugestywne.
pisaliście że robiono mu zdięcia na baletach chciała bym je zobaczyć nie wiąże zbrodni z klubem