Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Pilchowo] Dziurawe drogi  (Przeczytany 44742 razy)

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« dnia: Kwietnia 03, 2010, 13:11:00 »
Widać, że na Osiedlu Chemik wreszcie połatano trochę dziury
np. przy wjeżdzie w 1 maja. Ale zastanawiam się nad tym,
kto odpowiada za drogę w Pilchowie (na wysokości kościoła).
Przecież dawno już po zimie a tam się nic nie robi, codziennie jeżdżę tamtędy do pracy i "trafia" mnie !!!
Może by popędzić pewne służby jakimś specjalnym apelem?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 03, 2010, 13:49:10 »
Z tego co wiem niedługo planowany jest remont tego odcinka.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

głos rozsądku

  • Gość
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 03, 2010, 13:54:53 »
Oby ten remont był jakiś porządny bo np. mostek na tym dziurawym odcinku remontowali w lipcu 2007 roku. Przecież nie minęły jeszcze 3 lata a już się nie da tamtędy normalnie przejechać.

Offline salomon

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 03, 2010, 14:34:20 »
Zastanawia mnie jedno, czy firmy które remontują te drogi dają jakąś gwarancję na swoją pracę. Jakby musieli za swoje poprawiać swoją fuszerę to może zaczeliby robić porządnie te drogi. Dlaczego kilka kilometrów dalej po drugiej strony granicy można porządnie załatać drogę? nie ma górek, dołów, dziur , a u nas szkoda gadać. Dlaczego jedynym kryterium wyboru wykonwacy u nas jest cena? i tak wychodzi później o wiele drożej. Jak to się mówi skąpy traci podwójnie. Życzę wszytkim Wesołych Świąt i porządnych dróg!

Offline bodek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 03, 2010, 17:21:49 »
Ten odcinek łatali już w tym roku, jak jeszcze leżał śnieg, ale zaraz za nimi to to wypadało z tych dziur  :rotfl: .

Elton

  • Gość
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 04, 2010, 21:27:19 »
Mnie to juz Ch... strzela jak tamtedy jezdze , niby na szosie polskiej to samo a jednak i tak zenada i nie bede jezdzil tamtedy bo mam nie podrodze.Staram sie omijac te dziury ale omijajac jedna mala wpadam w druga wieksza.Na ''rurowce'' to samo na samym poczatku wjezdzajac od tanowskiej ;/// .Za miesiac mam przeglad i juz sie boje jak bedzie wygladala skutecznosc amoryzatorow ,ehh tanowska zrobili kilka lat temu porzadnie i nie widzialem tam zadnych dziur moze poza kilkoma przed lukiem w tanowie .Ogolnie to pojade chyba porobie jakies zdjecia i znajde w piwnicy  stara przecieta opone podjade do urzedu czy gdzie tam i moze dostane jakies odszkodowanie .Nie wiem ile kosztuje postawienie masztu z fotoradarem ale ten w pilchowie jest i tak nie potrzebny jak i tak kazdy zwalnia prawie do zera  na  tym łuku  .Poprostu zal ze czlowiek placi podatki ,mandaty a nie moze dojechac porzadna droga do Szczecina... :crazy:

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 05, 2010, 08:28:55 »
Cytat: "Elton"
Ogolnie to pojade chyba porobie jakies zdjecia i znajde w piwnicy stara przecieta opone podjade do urzedu czy gdzie tam i moze dostane jakies odszkodowanie

Chyba trzeba jeszcze jakieś potwierdzenie policji spisane w miejscu zdarzenia.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Pieczka00

  • Gość
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 05, 2010, 09:49:11 »
Cytat: "Elton"
Ogolnie to pojade chyba porobie jakies zdjecia i znajde w piwnicy  stara przecieta opone podjade do urzedu czy gdzie tam i moze dostane jakies odszkodowanie .Nie wiem ile kosztuje postawienie masztu z fotoradarem ale ten w pilchowie jest i tak nie potrzebny jak i tak kazdy zwalnia prawie do zera  na  tym łuku.


Życzę powodzenia z próba wyłudzenia odszkodowania:)A co do tego fotoradaru to dalej sobie myśl że działa :lol2:

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 05, 2010, 10:08:34 »
Cytat: "salomon"
Zastanawia mnie jedno, czy firmy które remontują te drogi dają jakąś gwarancję na swoją pracę. Jakby musieli za swoje poprawiać swoją fuszerę to może zaczeliby robić porządnie te drogi. Dlaczego kilka kilometrów dalej po drugiej strony granicy można porządnie załatać drogę? nie ma górek, dołów, dziur , a u nas szkoda gadać. Dlaczego jedynym kryterium wyboru wykonwacy u nas jest cena? i tak wychodzi później o wiele drożej. Jak to się mówi skąpy traci podwójnie. Życzę wszytkim Wesołych Świąt i porządnych dróg!


http://pl.wikipedia.org/wiki/R%C4%99kojmia

Tylko czesto jest tak ze problem juz jest na etapie projektowania oszczedza sie na wszystkim co sie da, dlatego zamiast budowac dane odcinki od podstaw (tak jak to zrobiono na Wyszynskiego) zrywa sie tylko wierzchnia warstwe i kladzie nowa, to juz nie jest wina wykonawcy.

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 05, 2010, 21:23:53 »
odpowiedzialność za drogi

Akurat łuk w Pilchowie leży po stronie polickiej, bo kawałek dalej w stronę Szczecina jest już lepiej, choć to dalej jeszcze Pilchowo. Zatem nasze władze nie są jakby zainteresowane tymi "dziurkami", no tak! Nie dojeżdżają tamtędy do pracy! "czego nie widzę, tego nie ma" A puścić tamtędy birmistrza, albo starostę!

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 05, 2010, 22:02:52 »
Dziś tamtędy jechałem,i szybko nie pojadę.
Tragedia nie idzie ich ominąć (dziur)
Powiadomcie  jak te dziury polatają.
Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 05, 2010, 22:47:43 »
Swego czasu słyszałem, że mieszkańcy mieli zablokować tę drogę, ale coś to ucichło. Chyba czas najwyższy to zrobić, wystawić jakieś złomy i niech blokują do czasu przyjazdu robót drogowych.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline manieczek83

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 05, 2010, 22:59:23 »
Wiem na pewno że będą kłaśc nowy asfalt w Pilchowie,już nie długo mają zacząc robic

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 06, 2010, 23:11:40 »
Cytat: "manieczek83"
Wiem na pewno że będą kłaśc nowy asfalt w Pilchowie,już nie długo mają zacząc robic


Trzeba częściej czytać forum (do czego serdecznie namawiam). O remoncie drogi Siedlice - Pilchowo mówi się już od zakończenia remontu odcinka Police - Siedlice. Czyli od dawna. Jakoś w marcu rozstrzygnięto przetarg. Na szczęście wygrał Strabag. Umowę podpisano pod koniec marca. Pracę mają się zacząć "na dniach". Czas zakończenia prac to bodajże koniec września, ale przy dobrej pogodzie uda się może do końca czerwca. Niestety remont nie obejmie bardzo dziurawej części drogi, która znajduje się we władaniu Szczecina.

Offline magdaa

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Pilchowo] Dziurawe drogi
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 07, 2010, 10:01:22 »
ale prace bedą przeprowadzone  z Siedlic do Pilichowa : czyli w sensie ,że do tablicy jak sie miejscowośc zaczyna i koniec, czy remont bedzie aż do końca Pilichowa w stronę Szczecina ? :P