Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego  (Przeczytany 39028 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 07, 2010, 12:21:18 »
Cytat: "jasia"
...
Kierowco wjezdzając na rondo nie masz pierwszeństwa przejazdu......, niezależnie jakie to rondo jest...


Ojojoj, cóż za nadużycie! A jak nie będzie znaku "ustąp pierwszeństwa" ?

Ogółem mi się tam dobrze jeździ, nie narzekam. Trochę ciasne jest, ale ma to swoje plusy - nie ma kretynów, którzy nie umieją korzystać z dwóch pasów i skręcają w lewo z prawego.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 07, 2010, 12:29:00 »
Może dopowiem, chodzi mi o to konkretne rondo ( a tam znak jest).
Stwierdzenie, że "niezaleznie jakie ono jest", miało znaczyć - małe, czy duże....
Wiem, że są inne ronda, ale w Policach nie ma - ot co.
pozdrawiam jasia

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 07, 2010, 12:40:07 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Rekordy bezmyślności biją kierowcy sppk!!!Święte krowy,dla których na rondach nie ma nikogo oprócz nich

Takim dużym pojazdem nie jest łatwo jeździć, zwłaszcza na takim rondzie jak na Wyszyńskiego, więc wykazałbyś odrobinę zrozumienia. A jeśli masz konkretne uwagi, to sprecyzuj je i wyślij do SPPK z prośbą o dokształcenie kierowców w zakresie poruszania się po drogach.
Cytat: "Kuba"
Ja bym powiedział, że chyba nawet krótkie autobusy nie przejadą ronda bez ścięcia chociaż kawałka lewego pasu

Ja bym powiedział, że Administrator, który poprawia błędy w cudzych postach, powinien wiedzieć jak się odmienia wyraz 'pas'.

Poprawiłem - literówka ta wynikła z tego, że na początku chciałem inaczej sformułować zdanie, ale w trakcie się rozmyśliłem. Nie zauważyłem, że coś zostało z poprzedniej wersji. Pozdrawiam - Kuba

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 07, 2010, 12:54:39 »
Akurat rozumiem ze autobus to nie maluch,ale jak idiota widzi,ze wyjezdzam z ronda i wcina sie na hama to wybacz!!!!Jego obowizuja takie same zasady jak innych kierowcow!!!!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 07, 2010, 12:56:12 »
A jednak wielokrotnie widziałem, jak kierowca jechał całe rondo po zewnętrznym pasie, a na wewnętrznym jechała osobówka. Wynika z tego, że się da. Tylko, że kierowcom się zazwyczaj nie chce. Co innego też, gdyby tego kierowcę po lewej puszczali, ale oni się pchają na chama bez żadnego kierunkowskazu.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 07, 2010, 18:16:16 »
Jeżeli mam kierunek do wyjazdu z ronda to oczywiście ja mam pierszeństwo!!! Jeśli ty tego nie wiesz to strach za tobą jeździć!!!!!Wyjeżdżam w strone siedleckiej a tu bach mimo ze mam kierunkowskaz to święta krowa z sppk na chama kij ze mną....On ma czekać az ja zjade!!!!!Według twego rozumowania autobusom wolno wszystko i wszędzie są urzywilejowane tak?Ja tu nuie gdybam tylko podaje konkretny przypadek!!!I to nieraz było i jeszcze środkowy palec pokazany z uśmieszkiem....no comments...

[ Dodano: 2010-02-07, 18:17 ]
dd2f jak ty masz rozumowanie kto pierwszy ten lepszy, to nie chciałbym spotkać cię na drodze:/
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 07, 2010, 18:33:00 »
Skoro Ty zjeżdżasz i sygnalizujesz to, to dlaczego autobus wjeżdżający na rondo ma czekać ?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 07, 2010, 18:34:14 »
Bo ja jestem na jego drodze!Wyjeżam na siedlecką,a ten wcina mi śię ze musze hamulce ostro w podłoge walić!!!!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 07, 2010, 19:19:04 »
Nie rozumiem Cię, weź to narysuj lub opisz dokładniej (nie nazwami ulic). Jeśli ZJEŻDŻASZ z ronda, a on WJEŻDŻA to nie widzę sensu by czekał aż łaskawie zjedziesz.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 07, 2010, 19:24:33 »
Steve Wonder by to widział!!!

TrzebieżCity zjeżdża z ronda w ulicę Siedlecką. Autobus jedzie od strony NETTO.

To pomyśl dlaczego on ma przepuszczać autobus?!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 07, 2010, 19:30:27 »
Dokładnie tak jak mówi mateusz!!!A to są nagminne sytuacje!!!i jeszcze ten fakulec i śmiech buca...normalnie wyciągnąć przez szybe,ale widzę,że kolega też w myśl zasady byle do przodu...Strach normalnie.Moje auto za zjazdem w strone szczecina i to już uprawnia a poza tym to ja jestem na rondzie i ja mam pierszeństwo dopóki nie zjadę!!!!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 07, 2010, 19:34:12 »
No to mów od razu, że spotykacie się na wysokości ulicy Wyszyńskiego/PCK. Bo z tego jak to opisywałeś można było wywnioskować, że jesteś już przy zjeździe na Siedlecką, a autobus z tej samej Siedleckiej chce wjechać.

Poza tym jeśli już miałeś włączony kierunek na wysokości Wyszyńskiego/PCK to nie zdziwiłbym się gdyby pomyślał, że chcesz właśnie w tę ulicę zjechać.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 07, 2010, 19:39:34 »
Ja jadę z grzybowej w kierunku Siedleckiej,autobus jedzie ze szczecina w kierunku osiedla.Ja za ostatnim możliwym zjazdem włączam kierunek do zjazdu,a on przecina mi na chama drogę mimo iż powinien poczekać!Teraz jaśniej?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline bydy

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • http://www.KamieniarzPolice.pl
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 07, 2010, 19:46:39 »
Teraz jasno i wyraźnie;) więc nie hamuj tylko wal ;] albo zainstaluj sobie kamerkę w samochodzie i jak już zjedziesz na siedlecką, to zajedź z filmem na komisariat;p

Pozdro!
Cannot join to channel #real-life (You are banned!!!)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Nowe rondo na Wyszyńskiego
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 07, 2010, 19:53:03 »
Najlepsi kierowcy świata nie umiejąś jeździc po rondach!!!Scyzor się otwiera..Walnąłbym,gdybym nie musiał robic dziennie 70 km do pracy i spowrotem...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...