Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wyprowadziła ponad milion złotych  (Przeczytany 28474 razy)

wtrych

  • Gość

sekator

  • Gość
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 27, 2010, 10:45:28 »
no to pięknie nadzoruje się w Policach publiczne pieniądze...a gdzie byli przełożeni i RIO ?...skandal, ciekawe kiedy podadzą bliższe szczegóły ? powinny polecieć głowy...marnotrastwo i złodziejstwo...

[ Dodano: 2010-01-27, 10:50 ]
takie są skutki zatrudniania ,,fachowców" po znajomości w polickich urzędach, których można ,,rąbać" na publicznej kasie , bo nie mają o niczym pojęcia...

1gruby

  • Gość
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 27, 2010, 11:20:39 »
A jak jest w innych placówkach podległych Powiatowi i Gminie ? :devil:

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 27, 2010, 11:30:16 »
Czy wiadomo juz kto to i o jaką placówkę chodzi?

sekator

  • Gość
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 27, 2010, 11:37:18 »
jeżeli moga odchodzic takie numery i do tego na taka skalę, to wyobrażam sobie jaki musi byc burdel w finansach...o tym, że są marnotrawione pieniadze m.innymi w polickiej oświacie, słyszłem od dawna, ale tutaj skala przerasta po prostu wszelkie wyobrażenie...

Offline tommen0

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 27, 2010, 15:05:02 »
Cytat: "polo"
Czy wiadomo juz kto to i o jaką placówkę chodzi?

wiem o kogo chodzi,ale nie moge przekazać informacji

Offline R1cz4rdz00n3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Przeprowadzki Szczecin R1 Trans
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 27, 2010, 15:43:49 »
Cytat: "tommen0"
wiem o kogo chodzi,ale nie moge przekazać informacji
Jesteś cool :faja:

Sunny29

  • Gość
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 27, 2010, 18:51:03 »
słyszałam o tej sprawie dzisiaj w Teleexspresie,przykre.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 27, 2010, 22:29:39 »
Niepokojące jest to, że sprawa ma charakter rozwojowy. Może to oznaczać, że zawłaszczona suma może być wyższa lub, że sprawa może dotyczyć tzw. osób trzecich. Co na to przełożeni? Gdzie kontrola?

Offline bodek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 28, 2010, 00:18:50 »
Cytuj (zaznaczone)
kobieta przez ostatnie osiem lat wyprowadziła z dwóch kont ośrodka

Ośrodków w Policach jest bodajże cztery nie licząc MOK-u, więc nie ma za wiele do kombinowania. A czy może w ciągu ostatnich dwóch lat wybudowała domek? To by pasowało  :rotfl:

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 28, 2010, 00:24:09 »
Dla jasności: w mieście Police są dwa ośrodki szkolno-wychowawcze, trzeci w Tanowie. W Trzebieży funkcjonuje Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy. Wszystkie są placówkami powiatowymi.
PS. Każdy z ośrodków ma odrębną księgowość.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 28, 2010, 07:52:55 »
Widzę, że mój post był dla kogoś bardzo niewygodny i został usunięty. Ciekawe kto się tak wystraszył. Chyba panowie admini lekko przeginacie pałkę z tym usuwaniem postów.
 Jeszcze raz zadam pytanie jak  to mozliwe, że przez tyle lat nikt z powiatu nie przeprowadził żadnej kontroli tej podległej placówki. Co robiła pani skarbnik i radni.  Z najnowszych informacji słyszałem, że platfusy chcą za ten numer uwalic wicestarostę Bednarka, nie było jak do tej pory żadnego lepszego powodu no to teraz jest. Chociaz uważam że głóni odpowiedzialni są kilka szczebli niżej za takie zaniedbania. O ile się dobrze orientuje to chyba polecenia przelewu kasy muszą podpisać dwie osoby.  Ale jak można przeczytać wyżej sprawa jest rozwojowa.

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 28, 2010, 08:41:29 »
Z tego co mi wiadomo to kobieta fałszowała faktury VAT i to jest powód tego, że to tak długo trwało. Urzędnicy przeciez nie będą prześwietlać każdej faktury VAT, tym bardziej że w jednostkach gminnych tych faktur jest całkiem sporo.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 28, 2010, 10:51:12 »
Cytat: "C80"
Z tego co mi wiadomo to kobieta fałszowała faktury VAT i to jest powód tego, że to tak długo trwało. Urzędnicy przeciez nie będą prześwietlać każdej faktury VAT, tym bardziej że w jednostkach gminnych tych faktur jest całkiem sporo.


Tutaj się z kolegą raczej nie zgodzę, a ja z tego zo się dowiedziałem , to nie były tylko faktury Poza tym to , że jest np dużo dokumentów księgowych nie zwalnia to od kontroli przez odpowiednie służby i  przełożonych czy ne dochodzi do nieprawidłowości. Przecież ten proceder trwał 8 lat!. Świadczy to albo o braku nalezytej kontroli albo była jakaś spóła. Wkońcu robi się jakieś bilanse roczne czy sprawozdania itp. i dziwne , że wszystko wszystkim pasiło.

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 28, 2010, 10:53:51 »
Jeżeli PO przypisze winę za tę sprawę wicestaroście - to skandal. Decyzję o przeprowadzeniu kontroli w placówce powiatowej podejmuje ktoś inny wydając odpowiednie upoważnienie.