Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wyprowadziła ponad milion złotych  (Przeczytany 28480 razy)

bob

  • Gość
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 01, 2010, 18:13:18 »
"Organ kontrolny" z reguły tylko podpisuje i stawia pieczatkę, a całą resztą zajmują się oddelegowani pracownicy. Wystarczy więc lekko zafarbować fakturę za jakieś towary czy usługi i tak powstałą "nadwyżkę" przelać na własne konto - albo napisać zupełnie fikcyjną fakturę i położyć szefowi na biurko... Mieliśmy już prezydenta, który ułaskawił parę osób przez przypadek - bo nie czytał tego, co podpisuje - więc czego się spodziewać po dyrekcji SOSW?

marta45

  • Gość
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 01, 2010, 19:18:47 »
Ale jak można nie było przeprowadzić badania bilansu , raz na cztery lata. Główny ksiegowy sprawdza i kontroluje. Myslę, że nowa pani Dyrektor wymieni całą kadrę i juz nikt nie zrobi takiego swiństwa dla tego ośrodka i dzieci pokrzywdzonych przez los.

Offline Zając23

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 02, 2010, 00:25:59 »
ja Tylko przypomnę, że  chodzi o ten mniejszy ośrodek. A nie tą duża placówkę SOSW dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo :)
I\'m hot cause I\'m fly, you ain\'t cause you not

Endrju

  • Gość
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 16, 2010, 20:09:54 »
Cytat: "marta45"
Ale jak można nie było przeprowadzić badania bilansu , raz na cztery lata. Główny ksiegowy sprawdza i kontroluje. Myslę, że nowa pani Dyrektor wymieni całą kadrę i juz nikt nie zrobi takiego swiństwa dla tego ośrodka i dzieci pokrzywdzonych przez los.


przepraszam, ale pomyliłaś ośrodki :) chodzi o ten pierwszy dla upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim, a dokładnie to nazywa się to "grupy wychowawcze", więc to taki mini poprawczak, nie mogę napisać co konkretnie i kto ma na sumieniu, ale większość z was spadło by z krzeseł :) pozdrawiam

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 16, 2010, 22:59:41 »
Już jest 2 miliony podała kablówka .Obliczyli że brała 20 tyś miesięcznie .Ciekawa sprawa że nikt nie zauważył .A nie mieli pieniędzy na remonty i stale byli dofinansowani.

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 17, 2010, 07:53:37 »
Cytat: "Storczyk"
Już jest 2 miliony podała kablówka .Obliczyli że brała 20 tyś miesięcznie .Ciekawa sprawa że nikt nie zauważył .A nie mieli pieniędzy na remonty i stale byli dofinansowani.


Słyszałem, że kwota przewyższa podane 2mln. Jakoś nie wierzę, że nikt nie wiedział, może liczono, że nikt sie nie połapie i rozejdzie się po kościach. Nalezy zapytać jak podleglą placówkę nadzorowali przez te wszystkie lata naczelnicy wydziału oświaty w starostwie. Może była naczelnik pani Maria Górska nick airam chciała by zabrać głos w dyskusji.

Offline zuzanna

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 17, 2010, 09:15:12 »
Cytat: "Endrju"
chodzi o ten pierwszy dla upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim, a dokładnie to nazywa się to "grupy wychowawcze", więc to taki mini poprawczak


Z relacji w tv kab można usłyszeć, że jest to SOSW nr 2, więc co rozumiesz pod pojęciem pierwszy? A przyglądając się tabliczkom, które także pokazuje tv widać, że są tam szkoły: podstawówka, gimnazjum oraz szkoła zawodowa.

Offline bodek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 20, 2010, 01:05:57 »
Pierwszy znaczy to że jest pierwszy na ulicy a dalej jest ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Tabliczki informują, jakie szkoły funkcjonują przy ośrodku.
Chciałbym żeby dobrali się do tyłków również tym, co już na emeryturach są. Pewnie sporo by wyszło na wierzch a długo długo widziałem co tam się wyprawia.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 20, 2010, 11:59:25 »
Cytat: "bodek"
Pierwszy znaczy to że jest pierwszy na ulicy a dalej jest ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Tabliczki informują, jakie szkoły funkcjonują przy ośrodku.
Chciałbym żeby dobrali się do tyłków również tym, co już na emeryturach są. Pewnie sporo by wyszło na wierzch a długo długo widziałem co tam się wyprawia.


To czemu tego nie zgłosiłeś ?

Offline bodek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #39 dnia: Marca 20, 2010, 16:19:20 »
Cytat: "Sikora"
.../
To czemu tego nie zgłosiłeś ?

Z perspektywy czasu dopiero wszystko zaczyna się do kupy sklejać, kilka rzeczy składa się na to, że wtedy nic nie było robione, a podstawową było to, że część tego wszystkiego było jeszcze przed 1989 rokiem, a o reszcie nie będę tutaj się rozpisywał. Podejrzewam że mieszkający na terenie ośrodka pracownicy obsługi i nauczyciele mieli by coś do powiedzenia a wtedy grunt nie jednemu zacząłby się palić pod nogami, tylko zawsze jest strach przed zwolnieniem prawda?. Akurat ja tego bać sie nie musiałem.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 23, 2010, 22:57:41 »
Scaliłem dwa wątki o tej samej tematyce.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline bodek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 23, 2010, 23:58:13 »
Może dokopią się do większej ilości grzeszków nie tylko księgowej, jak już zaczeli kopać. Mam taką nadzieję.

[ Dodano: 2010-03-24, 09:00 ]
A pani dyrektor niech nie udaje ze nie wiedziała o poczynaniach księgowej, bo tez ma swoje za skórą.

Offline krych

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 24, 2010, 13:48:25 »
Zwinęła milion ,a moze więcej i co z nią ,chyba wyjechała na Florydę do Drzewieckiego.

[ Dodano: 2010-03-24, 21:05 ]
Chyba wszyscy są z Platformy.
piecia

marta45

  • Gość
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 26, 2010, 20:48:26 »
Obecnie siedzi na trzy miesiące.Co dalej to już sąd zdecyduje ,bo jak sie okazuje wszyscy wiedzieli a jakoś nikt nie umiał dotrzeć do konkretnych osób z woadomościami. Oberwie się chyba wszystkim pracownikom.

Offline bodek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
[Police] Wyprowadziła ponad milion złotych
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 28, 2010, 13:58:27 »
Cytat: "marta45"
Obecnie siedzi na trzy miesiące.Co dalej to już sąd zdecyduje ,bo jak sie okazuje wszyscy wiedzieli a jakoś nikt nie umiał dotrzeć do konkretnych osób z woadomościami. Oberwie się chyba wszystkim pracownikom.

Bo pracownicy bali się konsekwencji, dlatego nabrali wody w usta. Z ośrodka nie tylko pieniądze wypływały.
Jeszcze emerytom powinni dobrać się do skóry.