Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I  (Przeczytany 97001 razy)

Offline charlotta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #90 dnia: Maja 18, 2010, 11:00:16 »
Cytat: "draculka"
w żłobku - kryterium dochodowe.


To wiem, bo moje drugie chodzi do żłobka, tylko do starszej grupy. I tu mnie dziwił fakt, dlaczego życzyli sobie podawać dochody rodziców, których dzieci już były przyjęte, skoro w regulaminie jasno było napisane, że kryterium dochodowe nie obejmuje dzieci przyjętych przed kwietniem 2010.

Co do losowań, to przykre, ale chyba się spodziewałam, po zeszłorocznych akcjach. W zeszłym roku  losowanie z tego co wiem było w 3 przedszkolach, na pewno w 11 i 5.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #91 dnia: Maja 18, 2010, 11:15:29 »
Losowanie w przedszkolach to fikcja. Najpierw w takim "losowaniu" dostają się dzieci znajomych którzy nie dostali sie do innych przedszkoli w drugiej turze,dostają sie z takiego niby losowania. A co do kryterium dochodowych dostania sie o złobka - zman paru rodziców którzy mają firmy i maja możliwość zaniżenia sobie dochodów na piśmie. Są poprostu nie uczciwi.

Offline charlotta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #92 dnia: Maja 18, 2010, 11:59:26 »
Cytat: "polo"
Losowanie w przedszkolach to fikcja. Najpierw w takim "losowaniu" dostają się dzieci znajomych którzy nie dostali sie do innych przedszkoli w drugiej turze,dostają sie z takiego niby losowania.


Polemizowałabym.
Sama chciałam po dość bliskiej znajomości, takie życie :faja: . Dziecko się nie dostało. I dobrze, patrząc z perspektywy czasu, przynajmniej sumienie mam czyste.
Na losowaniu sie po prostu nie da.

Co do dochodów, ja nie zaniżałam, tylko zastanawiam się po co im moje dochody, jak moje dziecko z marszu przechodzi do kolejnej grupy. Regulamin to określał. Chcieli sobie zrobić jakies statystyki?

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #93 dnia: Maja 18, 2010, 12:10:04 »
Cytat: "charlotta"
ylko zastanawiam się po co im moje dochody, jak moje dziecko z marszu przechodzi do kolejnej grupy


U mnie było tak samo. Regulamin był tak skonstruowany, że by brano wniosek pod uwagę -miał on być kompletny. Jeśli miał być kompletny, to musiał zawierać zaświadczenie o dochodach.

Cytat: "polo"
A co do kryterium dochodowych dostania sie o złobka - zman paru rodziców którzy mają firmy i maja możliwość zaniżenia sobie dochodów na piśmie. Są poprostu nie uczciwi.

Nieuczciwi owszem, ale zobacz - przez to, że więcej zarabiają (jakby to było jakieś przewinienie!) byli zrzucani na koniec kolejki z niedopowiedzianym argumentem "bo ich stać na opiekunkę".  Błędne koło. Lepiej zarabiają to można im więcej zabrać?
Lepszy w tym kryterium był rodzic niepracujący z dochodami z opieki społecznej, po to by oddać dziecko do żłobka i nic nie robić w domu.  Z jakiej strony by sprawę nie ugryźć to nie ma sprawiedliwości :/
Jest po prostu za mało żłobków na taką ilość dzieci w gminie!
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline charlotta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #94 dnia: Maja 18, 2010, 12:18:13 »
Cytat: "draculka"
Nieuczciwi owszem, ale zobacz - przez to, że więcej zarabiają (jakby to było jakieś przewinienie!) byli zrzucani na koniec kolejki z niedopowiedzianym argumentem "bo ich stać na opiekunkę". Błędne koło. Lepiej zarabiają to można im więcej zabrać?
Lepszy w tym kryterium był rodzic niepracujący z dochodami z opieki społecznej, po to by oddać dziecko do żłobka i nic nie robić w domu. Z jakiej strony by sprawę nie ugryźć to nie ma sprawiedliwości :/
Jest po prostu za mało żłobków na taką ilość dzieci w gminie!

draculka  masz rację.

Cytat: "draculka"
U mnie było tak samo.

Nie wątpię skoro mamy dzieci już uczeszczające do żłobka, wyjątków raczej nie ma :faja:

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #95 dnia: Maja 18, 2010, 14:22:25 »
Cytat: "hipcio10"
Magdalena daj znać jak wam poszło w 10-ątce


Dziś wyniki i się dostały. młodsza normalnie ze swoją grupą, a starsza z rok starszymi. Lepsze to niż w_ogóle nie miec przedszkola.

Offline charlotta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #96 dnia: Maja 19, 2010, 11:15:21 »
Cytat: "Magdalena"
starsza z rok starszymi

To może będzie chodziła z moim synkiem :)

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #97 dnia: Maja 20, 2010, 19:27:00 »
Cytat: "charlotta"
Cytat: "Magdalena"
starsza z rok starszymi

To może będzie chodziła z moim synkiem :)


Nie mam pojęcia może?
A jest jedna czy dwie grupy 6 latków?

[ Dodano: 2010-05-28, 14:18 ]
Nie wiem czy dobrze słyszałam, że w przedszkolu nr10 utworzyli 3 grupy trzylatków?

Hary

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #98 dnia: Czerwca 12, 2010, 09:15:30 »
Możliwe że już ktoś i gdzieś poruszył ten temat ale mam pytanie czy w naszych Polickich przedszkolach jest angielski :study:  i czy jest płatny????

Offline kalia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #99 dnia: Czerwca 12, 2010, 09:43:28 »
W tej chwili angielski jest we wszystkich przedszkolach, bezpłatnie, codziennie godzina w każdej grupie wiekowej. Nie wiem jak od września.

Mamabije

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #100 dnia: Czerwca 17, 2010, 23:07:29 »
Witam.
Rzeczywiście,zapisać dziecko do przedszkola nie jest łatwo...Całe szczęście,że moja trzylatka dostała się do 10-tki bo i blisko mamy i ładnie tam jest.Co prawda dostała się po 2 losowaniu a wcześniej odpadła w 8-ce ale i tak jestem zadowolona że wogóle się udało.

Offline charlotta

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #101 dnia: Czerwca 18, 2010, 13:31:45 »
Cytat: "Magdalena"


[ Dodano: 2010-05-28, 14:18 ]
Nie wiem czy dobrze słyszałam, że w przedszkolu nr10 utworzyli 3 grupy trzylatków?

Tak, nie będzie za to sali gimnastycznej, gdzie do tej pory była rytmika.

Amanda

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #102 dnia: Września 15, 2010, 14:24:02 »
Witam,ja również polecam URWISKA na Starym rynku mój synek tam chodzi i jestem bardzo zadowolona,ceny nie są wcale wysokie,pakiety do wyboru,wykwalifikowana kadra i codziennie zdają relacje rodzicom o dokonaniach ich pociech.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #103 dnia: Września 20, 2010, 08:59:05 »
Rok przedszkolno-żłobkowy w pełni?
Jak tam Wasze dzieciaki w "instytucjach"?

W najmłodszej grupie żłobkowiczów już 4 dzieci z 20 osobowej grupy się wypisało :|

Moi żłobkowicze póki co zdrowi i chodzą.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

wtrych

  • Gość
Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. I
« Odpowiedź #104 dnia: Września 20, 2010, 10:15:24 »
moja pociecha jak zwykle w pełni szczęścia i zadowolenia z PP8