Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 441789 razy)

Offline beerman

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpnia 18, 2010, 15:08:31 »

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpnia 18, 2010, 15:47:42 »
wolę w ampio płacić 60zł za 8Mb/s niż espolowi 59zł za 12Mb/s. Jeżeli ktoś nie rozumie dlaczego, to proszę zdać sobie sprawę jakie doświadczenia trzeba mieć z espolem, jakie zdanie o nim i jakie zdanie o rzetelności usług w espolu. Normalne wybiera się korzystniejsza ofertę - a jednak.......  daję każdemu to do przemyślenia. Najłatwiej jest pochopnie, bez zastanowienia się i przeanalizowania gwiazdek podpisać umowę i być uwięzionym przez czas umowy.... Najpierw dobrze pomyślcie..... To jest przestroga od byłego naiwnego do przyszłych możliwych naiwnych byście nie musieli żałować. Nie mówie, że ampio to raj - można wybrać w ogóle co innego, ale wiem, że espol to bagno.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpnia 18, 2010, 16:08:58 »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpnia 18, 2010, 16:09:19 »
Co ty się czepiłeś tych gwiazdek-http://www.espol.com.pl/pub/uploaddocs/regulamin_promocji_twoj_espol_fibre_speed_27072010.pdf-poczytaj sobie zanim coś powiesz!

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpnia 18, 2010, 18:02:12 »
nie muszę czytać, bo pani w dziupli na Piłsudskiego, po moim drążeniu sprawy powiedziała wyraźnie ale niechętnie, że gwiazdki z wcześniejszych abonamentów obowiązują również w tych nowych abonamentach. Czyli jeżeli masz w umowie 12Mb/s, to: na www gwarantowaną prędkością jest 50% prędkości z umowy, a na p2p 25% prędkości umowy. Powiedziała, że zgodnie z umową zaniżanie prędkości do 6 Mb/s na www i 3Mb/s na p2p przy umowie na abonament na 12Mb/s jest możliwe i umowa to dopuszcza. Jeżeli umowa to dopuszcza, to wiem jak będzie to wyglądało na co dzień, bo byłem 4 lata w espolu. Wiem dobrze jak espol będzie się przejmował prędkością na moim kompie, jeżeli to będzie w ramach prędkości gwarantowanej. Do nowych abonamentów obowiązują gwiazdki ze starszych abonamentów mówiące o prędkościach gwarantowanych. Umowę podpiszesz a później słyszysz taki tekst jak ja słyszałem:" Proszę pana nawet jeżeli pan mówi, że o 1Mb/s ma pan niższy test na speedtest.net niż zakłada prędkość w umowie,to umowa zakłada takie wahania i jest to zgodne z umową":) I krótka piłka - trzeba było czekać do końca umowy i na dodatek co dwa tyg. dzwonić po technika, by urządzenie na klatce zresetował, bo muliło - już nie mówiąc o zaniżaniu prędkości.
Nie zmyślam głupot i nie mówię, że inny operator jest lepszy. Uważam tylko, że od espola warto trzymać się daleko.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpnia 18, 2010, 18:38:29 »
Jak dobrze,że odszedłeś-na Twoje miejsce przyszło(napewno)10 osób-Ja jestem w Espolu  od 6 lat i nie narzekam-co jakiś czas idę do biura i robię aneks do umowy-wyobraż sobie tylko aneks(umowa mi sie kończy w 10.2010),a w lipcu zroibiłem aneks i mam 12 Mb-nie lubię takich ludzi, a szczególnie w Policach,którzy wiecznie narzekają.
Bądz sobie w Ampio,Vektrze,Espolu-zmieniaj operatorów jak masz taka możliwość-tylko proszę Cię nie narzekaj na firmę,która jako jedyna w Policach ma światełka,zainwestowała w sprzęt i się rozwija!(Niedługo antenki i koncentryk to będzie za mało).
Pozdrowieni i więcej uśmiechu na twarzy :jupi:

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpnia 18, 2010, 18:52:29 »
zainwestowała w światełka......tylko jak tym kręci dalej:) zobacz co napisał dziś sołtys w temacie o wejściu UPC do Polic o espolu - zobaczysz jak te światełka espol wykorzystuje......polecam lekturę..... - jakoś nie odniosłaś się do prędkości gwarantowanych w espolu...... może głupotę zmyśloną napisałem....?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpnia 18, 2010, 18:54:33 »
To dlaczego ja mam ZAWSZE na www 100% łącza? A jak coś zamula to już zamula na wszystko i jest to po prostu jakaś awaria po ich stronie?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpnia 18, 2010, 21:01:38 »
bo akurat masz taka lokalizację, że podczas szczytu nie tracisz za dużo, bo w otoczeniu nie ma aż takiego zużycia...... akurat masz szczęście - nie tylko ty, ale wolałbym, by to była generalna zasada a nie uśmiech losu....

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #234 dnia: Sierpnia 18, 2010, 21:27:47 »
A ja jestem z espola zadowolona.... juz od  x lat...

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #235 dnia: Sierpnia 18, 2010, 21:51:36 »
a mi 4 lata starczyły, bym nie miał takiego zdania jak ty.....

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #236 dnia: Sierpnia 18, 2010, 23:33:42 »
Nie no, na początku to była masakra. A jestem z Espolem od dni kiedy zaczynali wchodzić na policki rynek. Ciągłe pady neta, zamulanie i ogólna bieda. Ale człowiek przesiadł się z modemu to i tak nie narzekał.

Teraz już się chłopaki bardziej wyrabiają, w październiku zamierzam przejść na 6Mbps za 49PLN i dla mnie jest to ok. Ale gdybym tylko mógł to przeszedłbym do Ampio z jednego tylko powodu - nie trawię monopolu i zachowania prezesunia spółdzielni Chemik, który nie dopuszcza do NASZYCH (NIE jego) bloków innych sieci.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #237 dnia: Sierpnia 19, 2010, 22:16:46 »
O 4 lata za dużo byłeś w Espolu-trzeba było na Mieszka wcześniej podłączyć się pod Neostrade i nie narzekać co 5 min-już Ci pisałem-Nie ma Cię w Espolu to się ciesz,korzystaj z życia-a nie tylko ostrzegasz,narzekasz,płaczesz -jest taka piosenka zespołu Perfect(posłuchaj sobie)- w refrenie koleś krzyczy"Idz Precz" i przejdż na forum Ampio.
Dobrej nocy- :sleep:

Jak już pisałeś wcześniej o tym, to nie pisz więcej, bo uznam to jako spam.
Kolejne wycieczki i powtórki z rozrywki w temacie nagrodzę ostrzeżeniem, to tyczy się wszystkich.
Jeden stęka, a drugi mu wyciera łzy. - rbk.

Offline beerman

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #238 dnia: Września 01, 2010, 17:02:55 »






Moje 12 Mb od dziś, godz. 17:00

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #239 dnia: Września 13, 2010, 20:06:08 »
brał ktoś może ostatnio telewizje w espolu? byłem dziś u nich w biurze i pani powiedziała mi że mają teraz jakieś nowe dekodery i że niby dzięki temu nie ma juz takich problemów z jakością?!