Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 503283 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpnia 03, 2010, 10:27:45 »
Cytat: "jasia"
Dzisiaj byłam w espolu, mam umowe do października, ale chciałam skorzystać z promocji.... i co sie dowiedziałam, w czasie trawania umowy nie mogę zmniejszyć kwoty abonamentu z 56, 90 za 2 mb/s, na 49 zł za 6 mb/s...moge podwyższyć abonament na 59,- zł za 12 mb/s....taka operację by mieć więcej za mniej, to dopiero w pażdzierniku, ale nie wiadomo, czy wtedy bedzie jeszcze ta promocja....szok.


ROTFL

A ja głupi wierzyłem w espol... Ciekawe co mi powiedzą.

Swoją drogą wykrakałem, od wczoraj wieczorem espol padł i nie działa. :) Siedzę teraz na laptopie z internetem 115kbps z komórki. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Espol
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpnia 03, 2010, 10:31:38 »
Podobno zaje..., znaczy się ukradli kabel między Policami a Szczecinem. Gminny serwer też przez to nie działa.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpnia 03, 2010, 10:49:51 »
No, nie działa w całych Policach niby. Już nawet nagrali automatyczną wiadomość pod numerem technicznym. ;]

Jak dobrze, że są komórki, laptopy, bluetooth i taryfa 2gr za 100kb. ;]
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline beerman

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpnia 03, 2010, 13:13:20 »
Już działa :)

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpnia 03, 2010, 13:23:58 »
U mnie też już działa od ok godziny i na razie wszystko ok!  ;D

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpnia 03, 2010, 13:59:37 »
Nowa promocja?? Bardzo mi sie podoba.

Jesli chodzi o te 50% to faktycznie to jest i jest to uzaleznione od godizny jako ze z internetu korzystam glownie w nocy to nie przeszkadza mi to w ogole.

A czy ktos wie czy moge podpisac nowa umowe w nowej promocji jesli pozostalo mi jeszcze kilka miesiecy starej?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpnia 03, 2010, 14:11:44 »
Jest tak jak jasia pisala, nie mozna przejsc na wyzsza predkosc za nizsza cene.

Promocja trwa do 31 pazdziernika, ja mam umowe do pazdziernika rowniez wiec moge przyjsc wczesniej (miesiac wypowiedzenia jest) i podpisac nowa z nowym cennikiem. I tak tez zamierzam zrobic.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Manqt

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpnia 03, 2010, 14:13:16 »
Tak czytam wasze wypociny i jedno co mi się bardzo rzuca w oczy to wasze wieczne niezadowolenie z tej firmy. Może powinniście zwrócić uwagę na operatorów komórkowych. Mają dobre stawki za abonamenty i dosyć duże limity transferu, a i nawet u dwóch operatorów można zakupić modemoruter E5 i takie łącze można podzielić na 5 komputerów. Warto poszperać w ofertach. Sam mam 3 lata blueconecta i nie zamienię go już na żadną "kablówkę".

Cubee

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpnia 04, 2010, 00:32:57 »
Cytat: "C80"
Podobno zaje..., znaczy się ukradli kabel między Policami a Szczecinem. Gminny serwer też przez to nie działa.


News Roku.
Nie mogę w to uwierzyć ;D

Espol całkiem wygodny jest tylko, że jak chce się coś ściągnąć czasem trzeba się naszukać i z tego co mi się wydaję to trzeba się pogodzić z brakiem prywatności ^^

Nie narzekam ogólnie bo daję radę zagrać w mmo, odpalić flashówkę w przeglądarce etc^^

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpnia 04, 2010, 09:49:22 »
Cytat: "Cubee"

Espol całkiem wygodny jest tylko, że jak chce się coś ściągnąć czasem trzeba się naszukać i z tego co mi się wydaję to trzeba się pogodzić z brakiem prywatności ^^


Eeee? Anonimowość w sieci nie istnieje więc co ma do tego espol? I czego trzeba się naszukać?

P.S. Też wam padł espol wczoraj koło północy? Mi padł, sąsiadom chyba też bo przez ich niezabezpieczony espol też nie łączyło. ;p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3869
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpnia 04, 2010, 10:01:31 »
Espol miał odgórne przełączenie łącza, 'padło' na 10-15minut.

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 185
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpnia 04, 2010, 18:05:58 »
1. Prędkość gwarantowana na www to 50% 24 Mb/s czyli 12 Mb/s - czyli espol z jakich będzie sobie przyczyn chciał to może na www sobie zmniejszyć prędkość do 50% na www i będzie oki, bo ma takie prawo według umowy. Czyli jak będzie wąskie gardło, czy jakikolwiek problem to oni są na prawie. I tu w razie zaniżania prędkości nie ma z nikim umowy

-PRZECZYTAŁEM KOLEGO CENNIK I UMOWĘ I NIC TAKIEGO O TWOICH 50% NIE MOGĘ SIĘ DOCZYTAĆ. POŚWIECĘ SIĘ I PRZEPISZE TOBIE  TWOJE "GWIAZDKI "Z CENNIKA:

*Maksymalna prędkość pobierana od rutera brzegowego.
*Oferta ograniczona terytorialnie do obszaru,na którym technologia łącza pozwala na świadczenie usługi do internetu o danej przepustowości.

WIĘC NIE OSZUKUJ LUDZI "LARIKSI"

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpnia 04, 2010, 19:22:10 »
Cytat: "rawiki"
1. Prędkość gwarantowana na www to 50% 24 Mb/s czyli 12 Mb/s - czyli espol z jakich będzie sobie przyczyn chciał to może na www sobie zmniejszyć prędkość do 50% na www i będzie oki, bo ma takie prawo według umowy. Czyli jak będzie wąskie gardło, czy jakikolwiek problem to oni są na prawie. I tu w razie zaniżania prędkości nie ma z nikim umowy

-PRZECZYTAŁEM KOLEGO CENNIK I UMOWĘ I NIC TAKIEGO O TWOICH 50% NIE MOGĘ SIĘ DOCZYTAĆ. POŚWIECĘ SIĘ I PRZEPISZE TOBIE  TWOJE "GWIAZDKI "Z CENNIKA:

*Maksymalna prędkość pobierana od rutera brzegowego.
*Oferta ograniczona terytorialnie do obszaru,na którym technologia łącza pozwala na świadczenie usługi do internetu o danej przepustowości.

WIĘC NIE OSZUKUJ LUDZI "LARIKSI"


Twoje rozumowanie wyglada jak rozumowanie uciekinierow z NK ktorzy oburzeni tym ze od tej pory serwis jest wlascicielem wszystkich zdjec, zbulwersowani urzytkownicy przenosza sie na facebook'a a paradoksalnie ich regulamin stanowi tak samo.

Tak samo tutaj Espol ustala gwarantowana predkosc, innni operatorzy tego nie robia wole wiedziec ile bede mial na 100% niz podany tylko maksymalny pulap. Trzeba dodac ze predkosci w Espolu sa uzaleznione od godizny i rozwiazania tego sie trzymaja. Nie robie reklamy espolowi ale w ocenach chce sie doszukiwac obiektywizmu i odnoszenia konkretnych zarzutow do innych umow na przyklad.

Cubee

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpnia 04, 2010, 19:45:45 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "Cubee"

Espol całkiem wygodny jest tylko, że jak chce się coś ściągnąć czasem trzeba się naszukać i z tego co mi się wydaję to trzeba się pogodzić z brakiem prywatności ^^


Eeee? Anonimowość w sieci nie istnieje więc co ma do tego espol? I czego trzeba się naszukać?

P.S. Też wam padł espol wczoraj koło północy? Mi padł, sąsiadom chyba też bo przez ich niezabezpieczony espol też nie łączyło. ;p


Prywatnosc zapewniana jakos przez neostrade:D

Mi też padł. Myślałam, że ktoś jest na tyle zdesperowany, że drugi raz kradnie kabel :D

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3869
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpnia 04, 2010, 21:37:59 »
Cytat: "Cubee"
Prywatnosc zapewniana jakos przez neostrade:D


Rozumiem, że to żart, bo się uśmiałem :)