Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy  (Przeczytany 217460 razy)

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #480 dnia: Marca 01, 2012, 20:51:47 »
Jak brakuje argumentów zaczyna się straszenie sądami   :ble:

Niedługo psirze z Tatankas na czele założą sprawę tym co im kupy przeszkadzają i jeszcze przyjdzie nam płacić odszkodowanie za obrazę i nazwanie ich brudasami, a znajc polskie prawo to kto wie  :lol2:

Offline Sweeti Belle

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #481 dnia: Marca 01, 2012, 22:05:10 »
Cytat: "ona"
Sweeti Belle tylko weź zauważ, ze te złośliwe koty to często leją w rzeczy nie wszytskich domowników tylko wybrańca, często ten wybraniec nie cierpi kota. Koty to wyczuwają. Właśnie taka jest różnica między kotem a psem. Kot pokocha tylko domownika który go akceptuje, kocha i odpowiednio traktuje, innych ma w nosie. Pies pokocha każdego kto mu jeść daje, byle pijczyna znajdzie w psie przyjaciela.Na miłośc kota trzeba zapracować, kot nie pokocha za resztki z obiadu.



Ann no faktycznie strasznie to dziwne, ze ktoś pragnie mieszkać w czystej okolice, no nie do pomyślenia dla psiarza który lubi brud i jest do niego przyzwyczajony.

tatankas weź ty się kobieto już nie ośmieszaj. Ja nie uważam bym cię obraziła, ty sama siebie obrażasz jak piszesz głupoty których nawet nie przemyślisz. A z pijaczkami i wandalami to ty się porównywałaś, ja tylko cytowałam to co sama piszesz.
ONA,czyli kotów też nie lubisz ?Ja właśnie za to uwielbiam koty,że mają charakter,choć nasza kotka jest z nami już 11 lat,wciąż pokazuje pazurki,jest traktowana jak członek rodziny i wierz mi nie wyjada resztek po obiedzie  :lol2:Traktuje nas jednakowo,nie robi szkód,głównie je i śpi,jak to pieszczoch. :sleep:

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #482 dnia: Marca 01, 2012, 22:10:32 »
Sweeti Belle źle zrozumiałaś. Ja właśnie wolę zwierzęta na których miłość trzeba zapracować, nie idę na łatwiznę. Napisalam to w pozytywnym sensie. Pies pokocha każdego kto mu jeść daje, własciciel może pić, bić, pies i tak będzie kochał. Kot może takiemu co najwyżej w ciuchy nasikać. Dlatego koty są tak nielubiane. A z tymi resztkami z obiadu to nie o kotach pisałam.

Psy lubię, ale nie jestem zaślepiona miłością jak naktórzy tutaj. Dla mnie to już się chore robi, że ludzie tak chętnie pieska do domu biorą, wręcz moda jakaś, że już nie jeden piesek tylko najlepiej niech każde dziecko ma swojego, trzy pieski w jednym mieszkaniu. Na dodatek nikt się nie kwapi by posprzątać, no i mieszkamy w tym gnoju. A już te pijaczki co na deptakach wystają i belty od rana piją, pies lata obok nogi, no nie wiem po co taki psa trzyma i czy podatek za niego płaci  :crazy:

Małe ciasne mieszkania, trójka dzieci, wielki pies, cztery koszatniczki i co jeszcze? Zoo czy mieszkanie? Nie zapominajmy, że mieszkamy w bloku a nie gospodarstwie rolnym  :crazy:
Już moda na małpy kiedyś była, co niedługo nastanie, może moda na świnie i kury , owce?

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #483 dnia: Marca 01, 2012, 23:38:20 »
Cytuj (zaznaczone)
Małe ciasne mieszkania, trójka dzieci, wielki pies, cztery koszatniczki i co jeszcze? Zoo czy mieszkanie? Nie zapominajmy, że mieszkamy w bloku a nie gospodarstwie rolnym :crazy:
Już moda na małpy kiedyś była, co niedługo nastanie, może moda na świnie i kury , owce?


I znowu się czepiasz,naprawdę ci mówię uważaj,bo moja cierpliwość ma granice,a 63m2 to nie tak mało miejsca,jak umiesz sobie przestrzeń zagospodarować.Kiedyś mieszkałam z rodzicami i dwiema siostrami w hotelu robotniczym na jednym pokoju,w drugim żyłą druga rodzina,dla wielu mieszkanie z takim metrażem to luksus.My się spokojnie mieścimy-wystarczy porządek utrzymać,już cię zapraszałam do siebie-przyjdź to ci pokarzę jak to się robi!!!

A poza tym wciąż czekam,aż się odniesiesz do tej części postu:


Cytat: "tatankas"
Chcesz,by się coś zmieniło,to zacznij działać,a nie tylko siedzisz na czterech literach przed kompem i obrażasz innych.

Ja chciałam,by zwierząt było mniej bezpańskich,zapisałam się do tozu w Policach,oprócz tego jestem założycielką Szczecińskiej Nadziei Amstaffa i wolontariuszką Sos Bokserom z Warszawy.W tym tygodniu tylko udało mi się zrobić ponad 900 ogłoszeń na necie,dzięki czemu 10 psiaków bezdomnych znalazło nowe domki.W ten sposób i w inne dążę do swojego celu.

Co ty robisz,by było mniej kup na chodnikach i trawnikach????Piszesz na forum.Nie łódź się,że coś się zmieni.


 i do tej części:

Cytat: "tatankas"

Marshall napisał/a:   
Ja byłbym za petycją do burmistrza.


Jestem jak najbardziej za.Może onanapisze petycję,dowie się o adres mailowy burmistrza i wklei petycję + mail tu na forum i wtedy wystarczy,że ktoś wejdzie,skopiuje sobie i wyśle.Mogę również powysyłać prośby o wysyłanie takich maili do innych,mogę wpisy na innych forach zrobić z prośbą o wysyłanie maili.ona wykaż się inicjatywą,bo widzę,że ci to najbardziej przeszkadza,najgłośniej o tym krzyczysz,więc do dzieła.


Póki nie odpowiesz mi na te pytania,nie będę zabierać więcej głosu w tym temacie,bo widocznie tylko paplać potrafisz i nic oprócz tego.Jesteś dla mnie zbyt prosta,bym ciągnęła tą dyskusję dalej.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #484 dnia: Marca 02, 2012, 08:12:05 »
Łooooooo 63 m, toż to faktycznie mega mieszkanie !!!! Możesz jeszcze sobie ze trzy świnie zacząć hodować. Albo jeszcze ze cztery psy przygarnij. Po jednym dla każdego dziecka plus jeden dla ciebie, nie pomyślałaś o tym?

Niepotrzebnie daję się sprowokować prostaczce i wkręcam za bardzo w ten temat, ona ma czas na wysiadywanie na forum, ja nie bardzo, ale jak się wkręce to siedzę i tylko bez sensu nerwy szargam przez buraka. Tym bardziej, że i tak zbyt ograniczone by jakiekolwiek argumety trafialy. Do tej pory tatankas cię nie obrazałam, ale tym razem nie dało się, sory.

To nie ja mam coś robić by było mniej kup na chodnikach, ja tych kup nie produkuję tylko wy psiarze! Po drugie od tego jest forum by pisać. To, że nie piszę petycji do burmistrza (co wcale nie znaczy, ze tego w przyszlości nie zrobie) nie znaczy, że nie mam prawa się tutaj wypowiadać. Po trzecie mogłam nie odpowiadać tobie na to pytanie, może wreszcie byś spełniła swoją obietnicę i przestała sie produkować w tym temacie bo az przykro ciebie czytać.

Fajne było jak Marshall napisał, że cię zna, od razu przestałaś się rzucać do niego jak pchła na grzebieniu  :rotfl: Od razu inna gatka ;)

Offline Marshall

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #485 dnia: Marca 02, 2012, 08:48:03 »
W sumie ja też uważam, że 63m to nie jest tak dużo…a przede wszystkim klatka schodowa jest wspólnym dobrem, i mieszkańcy też powinni mieć prawo głosu czy pies jest np. uciążliwy dla otoczenia…byłem kiedyś u moich przyjaciół w bloku, wchodzimy na górę a tu zbiega spory pies bez smyczy i kagańca…oczywiście zaczął szczekać na nas i przy próbie przejścia chciał sprawdzić, jakość moich spodni, co się stało? W obronie własnej i mojej rodziny dostał potężnego strzała z buta 46 coś tam poskamlał i odpuścił, natomiast cierpliwie czekałem na właściciela…niestety okazała się nim kobieta, może i szczęście dla mnie, bo dostała tylko wiązankę słowną. Straszyła mnie, że zadzwoni na policję, że jej psa pobiłem itp. Oczywiście powiedziałem, aby dzwoniła, ale jakoś do tego nie doszło… ONA myślę, że w naszym mieście jest zbyt dużo zacofanych właścicieli psów i może za 10-15 lat jak zajrzymy na forum to się okaże, że temat zniknie, ponieważ ludzie zaczną sprzątać. Dużo jeżdżę po PL oraz zachodzi i w niektórych miastach PL naprawdę ludzie sprzątają głównie duże miasta. Oczywiście i tam są osoby, które nie sprzątają…tego się nie wyplewi całkowicie. Proponuje duży podatek od posiadanie zwierząt domowo-podwórkowych i aby Nasza kochana Staż Miejska się tym tematem zainteresowała. Police są małym miastem i fama o tym, że są wręczane mandaty za zabrudzanie miasta odchodami w postaci 500zł mogłoby poskutkować.
Na forum są różne tematy ale ten zawsze wzbudza we mnie wstręt oraz niedowierzanie jak ludzie mogą (są) zacofani. Inna sprawa to papierosy, wręcz ogrom petów rzucanych gdzie popadnie nie mówiąc o fajczeniu w miejscu publicznym…

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #486 dnia: Marca 02, 2012, 09:36:06 »
No właśnie, typowy właściciel burak, nie dość, ze trzyma bestię niebezpieczną dla otoczenia, to jeszcze sie rzuca, zastrasz i grozi policją.

Ja też mam nadzieję, że za kilka, kilkanaście lat to się zmieni, luzie wreszcie się oswoją z myślą, że sprzątać trzeba, przejdą z tym do porządku dziennego, a tatankas wchodząc na stary temat będzie się wstydziła tego, że tak zaciekle broniła i usprawiedliwałała tych co nie sprzątali. Bo to tak jakby usprawiedliwiać tych co puszki, pety i torebki po chipsach na ziemie rzucają, bo przecież mało koszy na śmieci.

A co do tematu klatek schodowych to już w ogóle drazliwy temat, znam klatkę schodową co najpierw była z gory do dołu obszczywana przez jednego psa, którego właściciel nie raczył z nim nawet na spacer wyjść, tylko puszczał samopas. Klatka wręcz zdewastowana przez jednego kundla. To nie jest odosobniony przypadek. Zaraz mi taka ann napisze, że jakaś dziwna jestem, że olana klatka schodowa mi przeszkadza. No bo to my dziwni jesteśmy, nie własciciele piesków co zadbac o czystość własnego otoczenia nie potrafia  :crazy:

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #487 dnia: Marca 02, 2012, 13:13:40 »
Jak tak czytam wypowiedzi ona i  Marshall to mi tylko jedno przychodzi do głowy - wyprowadżcie sie gdzies daleko, z dala od bloków, w głąb lasu sobie cos wybudujcie. Tam Wam nikt srał, szczał i przeszkadzał nie bedzie.
Jak tak bardzo zwierzat nie lubicie, prócz tych które sami posiadacie/posiadaliście to zastanawiam sie czy samych siebie lubicie, szanujecie?
 Wszytsko co wy robiecie i co jest po waszej mysli jest ok, a wszystko inne jest złe.

Biedne sa te zwierzeta, nic im nie wolno, nie długo to jeszcze im oddychac zabronicie. Masakra, az sie nie chce tego czytac.

Tatankas, daj se spokój, nie ciągnij z nimi tego tematu.
Rób swoje, a oni niech dalej narzekaja i gadaja jak im żle. Ludzi którzy nie mają zwierzat, nie przekonasz ze to kochane stworzenia, i ze fajnie je miec nawet miszkając w bloku.

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #488 dnia: Marca 02, 2012, 13:22:49 »
Sylwia to ja równie dobrze mogę napisać, że ty jako wielka miłośniczka zwierząt wyprowadź się spowrotem na wiochę, widać wlaśnie tam twoje miejsce. Możesz tam nawet w oborze zamieszkać jak ci smród nie przeszkadza. W mieście szanuj innych, ty lubisz smród, inni nie, uszanuj to!
Ojjj daleka droga jeszcze do cywilizowanego świata, daleka...:/

Tylko jeszcze niech mnie ktoś oświeci co ma nienawiść do zwierząt do nienawiści do osranych chodników? To tak jak by mi ktoś wmawiał, ze nienawidzę chipsow bo mi opakowania po nich na trawnikach przeszkadzają  :crazy:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #489 dnia: Marca 02, 2012, 13:32:16 »
Koniec wycieczek osobistych - mam tu na myśli jedną i drugą stronę.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #490 dnia: Marca 02, 2012, 13:34:28 »
To dla ciebie nie obraźliwe:


Cytuj (zaznaczone)
Dla mnie ty nie sprzątając po swoim psie jestes na tym samym poziomie co właśnie menel srający po krzakach




Cytuj (zaznaczone)
większość pisrzy to zwykłe brudasy i buractwo




Cytuj (zaznaczone)
Jesteście takim samym marginesem społecznym jak te pijaczki srające po krzakach!




Cytuj (zaznaczone)
Tym argumentem o sarnach i dzikach po raz kolejny pokazałas jaka jesteś ograniczona.




Cytuj (zaznaczone)
i pokazujesz swoją pustość.



Cytuj (zaznaczone)
macie wspólną cechę z tymi menelami, wy syficie i oni też.



Cytuj (zaznaczone)
Małe ciasne mieszkania, trójka dzieci, wielki pies, cztery koszatniczki i co jeszcze? Zoo czy mieszkanie? Nie zapominajmy, że mieszkamy w bloku a nie gospodarstwie rolnym :crazy:
Już moda na małpy kiedyś była, co niedługo nastanie, może moda na świnie i kury , owce?



Pisać ci nikt nie zabrania,ale obrażać i owszem.I nie chodzi tu tylko o mnie,ale wszystkich,którzy kochają zwierzęta.Teraz Sylwię jeszcze obrażasz,której też nie znasz i do pięt jej nie dorastasz.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #491 dnia: Marca 02, 2012, 13:35:11 »
Cytat: "Kuba"
Koniec wycieczek osobistych - mam tu na myśli jedną i drugą stronę.


Tak jest Panie Władzo :) Z mojej strony temat skończony :)Ja wierzę, że ktoś czyta to forum i coś się wreszcie zmieni w tym temacie.

tatankas fajnie cytaty. Cała prawda o tobie  :ble:Bo ja dalej nie wiem co za problem sprzątać, wtedy już wielbicielami zwirząt nie będziecie? No bo z twoich wypowiedzi wynika , ze tak ;)

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #492 dnia: Marca 02, 2012, 13:39:44 »
Cytat: "Kuba"
Koniec wycieczek osobistych - mam tu na myśli jedną i drugą stronę.


Zgadzam sie, bo i tak do porozumienia nie dojdziemy.
 szkoda nerwów na osoby, którym trezba wszystko tłumaczyc, a i tak jak grochem o ściane, nic nie kumaja.

Offline sylwia637

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #493 dnia: Marca 02, 2012, 13:41:45 »
Cytat: "ona"
Sylwia to ja równie dobrze mogę napisać, że ty jako wielka miłośniczka zwierząt wyprowadź się spowrotem na wiochę, widać wlaśnie tam twoje miejsce. Możesz tam nawet w oborze zamieszkać jak ci smród nie przeszkadza. W mieście szanuj innych, ty lubisz smród, inni nie, uszanuj to!
Ojjj daleka droga jeszcze do cywilizowanego świata, daleka...:/

Tylko jeszcze niech mnie ktoś oświeci co ma nienawiść do zwierząt do nienawiści do osranych chodników? To tak jak by mi ktoś wmawiał, ze nienawidzę chipsow bo mi opakowania po nich na trawnikach przeszkadzają  :crazy:


Jak tak czytam Twoje wpisy, to mysle ze nawet kawałek papierka po cukierku leżacego na chodniku by Ci przeszkadzał.

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #494 dnia: Marca 02, 2012, 13:44:06 »
ona, czytam Twoje wypowiedzi w tym temacie i uważam, że Twoja arogancja i bezczelność już dawno zasługują na warna! Jesteś złośliwa. Kąsasz i plujesz jadem, obrażasz i wyśmiewasz przede wszystkim tatankas. Niestety to tylko świadczy o Tobie...

Zastanów się nad swoim zachowaniem, bo możesz odpowiadać z art. 212 kk, a tatankas ma ku temu podstawy. Mimo, że występuje na forum pod nikiem, to wszyscy wiemy kim jest, czym się zajmuje i gdzie ją można znaleźć. Pohamuj swoje dzikie zapędy bo możesz napytać sobie biedy.