Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Tęczowy piątek  (Przeczytany 22828 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Tęczowy piątek
« dnia: Października 29, 2018, 21:30:57 »
Jeśli w szkołach [size=78%]w których uczą się moje dzieci dojdzie do "tęczowego piątku"- natychmiast powiadamiam prokuraturę i pozywam do sądu dyrekcje i organizatorów tych spotkań.[/size]
Mam nadzieje źe w Policach i Szczecinie nie dojdzie do takich "lekcji". Mamy prawo bronić swoje dzieci.
Dominik Dolnoślązak

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #1 dnia: Października 30, 2018, 06:51:29 »
Ciemnogród pełną gębą. Biegnij, tylko szybko!
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #2 dnia: Października 30, 2018, 15:21:05 »
Mamy prawo bronić swoje dzieci.
Ale przed czym, ja bym proponował, abyś obronił swoje dzieci przed  samym sobą.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #3 dnia: Października 30, 2018, 16:01:52 »
Ciemnogród pełną gębą.
Wcale się nie dziwię skoro organizatorzy akcji nawet nie piszą w jakich szkołach ma się odbywać, tj. podstawowych, średnich itp. http://kph.org.pl/teczowy-piatek-w-ponad-200-szkolach-w-calej-polsce/ Poza tym w polskiej edukacji zdecydowanie brakuje wychowania seksualnego. Może od tego zacząć, a nie wpuszczania z ulotkami promującymi odmienne zachowania seksualne? (tak - promującymi - jeśli ja się dowiaduję z ulotki o orientacjach, o których nigdy nie słyszałem to jest to promocja).

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #4 dnia: Października 30, 2018, 16:57:36 »
Uważaj tylko, żebyś się nie skusił na tą promocję :)
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #5 dnia: Października 30, 2018, 17:35:24 »
Nie muszę, Panie "argument" :P

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #6 dnia: Października 30, 2018, 18:51:10 »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #7 dnia: Października 30, 2018, 19:56:26 »
"Zanim osądzisz innych, popatrz na ślady własnych mokasynów."


[/size]Poza tym, dziś każde dziecko ma dostęp do internetu i często dziecko wie więcej od dorosłego. Takie tematy nie są im obce, a niektórzy myślą, że to jakaś zamknięta kraina, jakieś tabu. To są zupełnie inne czasy. [/color]

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #8 dnia: Października 31, 2018, 08:10:20 »
Przecieź jest w polskich szkołach przedmiot "przystosowanie do źycia w rodzinie". Zgodny z programem nauczania.
Czy "tęczowy pan" ma 12 latkom mówić w państwowej szkole o edukacji seksualnej? Czy rodzice nic juź nie mają do powiedzenia? ???
Od czego są nauczyciele tego przedmiotu?
Dzieci są bardzo podatne na sugestie, a co będzie jeśli "tęczowy pan " powie źe inność seksualna jest na czasie, jest cool, ok. Niech uczą takiej tolerancji na swoich dzieciach, a nie na moich. Tylko pedagog wykwalifikowany moźe prowadzić takie lekcje w ramach przedmiotu szkolnego.
Są jeszcze niezaleźne sądy w Polsce.

« Ostatnia zmiana: Października 31, 2018, 08:14:14 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #9 dnia: Października 31, 2018, 16:42:28 »
Są jeszcze niezaleźne sądy w Polsce.
Wal do sądu, i mniej nadzieje ze sąd skarze tych co prowadzili  na wysokie kary, proponował bym, 25 lat, lub dożywocie. A tak na marginesie, to czytasz to co piszesz.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #10 dnia: Października 31, 2018, 18:08:34 »
Zanim pobiegniesz (nie pierwszy raz jak sobie przypominam) na prokuraturę,  policję, czy innych egzorcystów, wychamuj piętą i zastanów się jak beznadziejnym musisz być rodzicem, skoro obawiasz się że 45 minutowa pogawędka o orientacjach seksualnych i ich ewentualnej tolerancji, lub nie, może namieszać w głowie twojemu dziecku. Trzymaj je pod kloszem i karm słodkimi bąkami dalej
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #11 dnia: Października 31, 2018, 18:55:49 »
Przecieź jest w polskich szkołach przedmiot "przystosowanie do źycia w rodzinie". Zgodny z programem nauczania.
Czy "tęczowy pan" ma 12 latkom mówić w państwowej szkole o edukacji seksualnej? Czy rodzice nic juź nie mają do powiedzenia? ???
Od czego są nauczyciele tego przedmiotu?
Dzieci są bardzo podatne na sugestie, a co będzie jeśli "tęczowy pan " powie źe inność seksualna jest na czasie, jest cool, ok. Niech uczą takiej tolerancji na swoich dzieciach, a nie na moich. Tylko pedagog wykwalifikowany moźe prowadzić takie lekcje w ramach przedmiotu szkolnego.
Są jeszcze niezaleźne sądy w Polsce.

A co z nauczaniem religii (2 razy w tygodniu!)?

Co czarny pan ma 12 latkom mówić w państwowej szkole o edukacji seksualnej, rodzinie itp.?

Dzieci są bardzo podatne na sugestie, a co będzie jeśli czarny pan powie, że inność seksualna to zło, że tacy ludzie są źli? Niech uczą takiej tolerancji na swoich dzieciach... oh wait.


"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #12 dnia: Października 31, 2018, 19:09:35 »
tacy ludzie są źli

Nie znam katechety, który by tak mówił :P. A jeśli coś takiego ktoś mówi, to głosi herezje ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #13 dnia: Października 31, 2018, 19:36:34 »
Z jednej strony oburzenie na tęczowy piątek, na brak kwalifikacji wykładowców, z drugiej - całkowita aprobata katechezy w szkole i brak
obiekcji do tego, że katecheta nie musi mieć żadnego wykształcenia pedagogicznego, a co gorsza - jest całkowicie odrębnym tworem i jego praca nie podlega pod kuratorium oświaty.
Brawo. Amen i do przodu, indoktrynować następne pokolenia.
Kuba - mój syn, jak jeszcze chodził na religię  (gimnazjum),  kiedyś wrócił z informacją z lekcji Religi, że osoby homoseksualne to osoby nieszczęśliwe i zagubione. Pomijam sam fakt, że tak nie jest, ale nasuwa się pytanie skąd ksiądz czerpie taką wiedzę?
« Ostatnia zmiana: Października 31, 2018, 19:48:44 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Tęczowy piątek
« Odpowiedź #14 dnia: Października 31, 2018, 21:20:55 »
całkowita aprobata katechezy w szkole i brak obiekcji do tego
http://wyborcza.pl/7,162657,23966579,wiekszosc-polakow-chce-religii-w-szkolach-jest-jednak-ale.html - 39% nie chce religii w szkołach, więc nie całkowita.