Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kaczyński chłodno wita prezydenta...  (Przeczytany 23269 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 14, 2016, 07:42:07 »
Obecnie w pałacu na krakowskim przedmiesciu jest marionetka/referent,  na pewno nie inteligentny prezydent

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 14, 2016, 12:50:16 »
Obecnie w pałacu na krakowskim przedmiesciu jest marionetka/referent,  na pewno nie inteligentny prezydent

Trochę szacunku piotrzpl dla Prezydenta RP!!!

Żebyś czasem nie przeholował.

http://www.arslege.pl/czynna-napasc-lub-zniewazenie-prezydenta/k1/a165/

piotrzpl

  • Gość
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 14, 2016, 12:57:29 »
Na szacunek  trzeba zasłużyć,  na marginesie ja go nie obrażam ja stwierdzam fakt,  i tyle.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 14, 2016, 13:02:31 »
Na szacunek  trzeba zasłużyć,  na marginesie ja go nie obrażam ja stwierdzam fakt,  i tyle.

A kim ty jesteś, żeby oceniać tego człowieka, któremu nota bene do kostek nie sięgasz. Nie wspomnę już o obrażaniu. 

piotrzpl

  • Gość
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 14, 2016, 13:11:18 »
Kim jestem obywatelem tego kraju,  a jako obywatel mam prawo oceniać działania rządu i "prezydent", dla was może być kimś Wielkim dla mnie nie jest.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 14, 2016, 13:16:09 »
dla was może być kimś Wielkim

Tutaj nie chodzi o wielkość, tylko zwykły szacunek do drugiego człowieka, którego tak naprawdę nie znasz. Myślę, że czas na ocenę przyjdzie pod koniec kadencji, tak jak to było z Bronkiem.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 14, 2016, 15:04:03 »
http://www.arslege.pl/czynna-napasc-lub-zniewazenie-prezydenta/k1/a165/

JanuszuW. to tak żaden z tych punktów mnie nie dotyczy, a za moje określenia jak by mnie miał ukarać, no to polityków  PiS  zeszłej kadencji to chyba ze 2/3 najmie powinna być ukarana, za obrażanie urzędującego wtedy prezydenta, a wielu z was tu na forum tez powinna iść siedzieć,,,

 
tylko zwykły szacunek do drugiego człowieka
wiesz jako człowiek tez musi zadłużyć sobie na szacunek, jak na razie daleko mu do tego


Myślę, że czas na ocenę przyjdzie pod koniec kadencji
do końca kadencji będzie marionetka i referentem PiS  bo już nie ma wyjście, jak się sprzeciwi jarkowizbawicielowinarodu to pis go postawi przed trybunałem za łamanie konstytucji, a jak zakończy kadencje nowa władza postawi go przed trybunałem tak jak szydło, obydwoje jadą na tym samym wózku 

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 14, 2016, 15:11:50 »
Nie wiem co z Tobą piotrzpl, tu chodzi o urząd Prezydenta RP, a nie to, czy jest z PiS, SLD, PO itp.
Po prostu nieładnie będąc Polakiem obrażać Prezydenta swojej ojczyzny. Ja tak uważam i myślę, że wielu ze mną się zgodzi.
Uważam, że powinieneś się zreflektować i najzwyczajniej wycofać w porę ze swoimi obraźliwymi epitetami w stosunku do Prezydenta RP.
Zrobisz jak uważasz.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 14, 2016, 16:00:02 »
Zaskakujące jak nagle wyznawcom Partii się przypomniało, że prezydentowi należy się szacunek z racji zajmowanego stanowiska. Za poprzedniego prezydenta jakoś o tym nie pamiętali :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 14, 2016, 16:31:42 »
Za poprzedniego prezydenta jakoś o tym nie pamiętali


Kilof, ten syf, który poszedł na Bronka miał głównie miejsce pod koniec jego kadencji, w trakcie kampanii wyborczej. Poziom arogancji i traktowania ludzi jak idiotów przebiły wszelkie normy, dla przypomnienia mój ulubiony klip (rodzynek :) ),  z otwarcia obwodnicy Inowrocławia:


« Ostatnia zmiana: Kwietnia 14, 2016, 16:34:21 wysłana przez DEtonator »

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 14, 2016, 16:33:26 »
miał głównie miejsce pod koniec jego kadencji
Mam inne wspomnienia na ten temat :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 14, 2016, 16:38:26 »
Mam inne wspomnienia na ten temat

Oczywiście wcześniej, też, ale on sam sobie to zgotował. Ten człowiek przynosił nam tylko wstyd za granicą. Za Dudę nie musieliśmy się do tej pory wstydzić, przynajmniej zna języki obce i potrafi się zachować, jak porządny reprezentant Polski.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 14, 2016, 17:33:16 »
Po prostu nieładnie będąc Polakiem obrażać Prezydenta swojej ojczyzny
no jakoś pis i wy nie mieliście za hamowań w stosunku do Komorowskiego i obrażali go politycy pis i tu w Polsce i w Europie,,,
 
powinieneś się zreflektować i najzwyczajniej wycofać w porę ze swoimi obraźliwymi epitetami
a wy się zreflektujecie  w stosunku do Komorowskiego, po drugie nazwanie go marionetką czy referentem nie jest obraźliwe, podług tego jakie używane były do Komorowskiego no moje brzmią jak pochwała,,, po drugie niech zachowuje się jak przystało na prezydenta to może zmiennie zdanie, a po trzecie jak co pójdę siedzieć z wieloma znanymi którzy używaj w stosunku do niego wiek gorsze epitety,,, a na marginesie jeżeli własny uniwersytet i  profesorowie się odcinaj od niego i wstyd im za niego,,,

ps  ;
Cytuj (zaznaczone)
Marionetka – lalka teatralna poruszana (od góry) za pomocą nitek lub drucików zawieszonych na tzw. krzyżaku[1]. Każda linka jest przymocowana do innej, oddzielnej części ciała marionetki i przy ruchu krzyżaka są one poruszane.W przeciwieństwie do pacynki – lalki zakładanej na dłoń – marionetka może przedstawiać całą postać

Referent (prowadzący sprawę) – w polskim porządku prawnym to osoba (urzędnik) upoważniony do merytorycznego załatwienia danej sprawy

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 14, 2016, 17:41:13 »
Na szczescie ten wstyd dla  Polski ,przeszedl juz  na stale do  lamusa.

PO,tylko dla idiotów.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Kaczyński chłodno wita prezydenta...
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 14, 2016, 18:39:01 »
Na szacunek  trzeba zasłużyć,  na marginesie ja go nie obrażam ja stwierdzam fakt,  i tyle.

A kim ty jesteś, żeby oceniać tego człowieka, któremu nota bene do kostek nie sięgasz. Nie wspomnę już o obrażaniu. 
A kim ty jesteś,żeby oceniać czyjąś opinię.Dzięki dudapomocy zmierzamy szybkim krokiem do dyktatury z wyraznymi cechami faszyzmu.Na końcu tej drogi wspieranej przez dudapomoc będzie wyjście z UE i wysłanie wszystkich polskich pracobiorców do ich heimatu."Demokrację ludową" już przerabialiśmy,czyżbyś za nia tęsknił?
jestem gorszego sortu