Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!  (Przeczytany 34757 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 30, 2015, 22:41:43 »
pan czy pani jestem za następny wszedł napisał jeden post i na tym pewnie się zakończy, a dlaczego albo jest pracownikiem straży albo członkiem rodziny,,, a teraz odpowiem na to co napisałeś,  a dlaczego a bo no kłamiesz jak najęty, wszystko co napisałeś jest kłamstwem wiarołomnym,,, starz miejska uraczyć na osiedlu to ze świecą, pokazują się od święta tak jak dziś bo pan komendant kazał bo było spotkanie z ludźmi, i zbiera się podpisy o referendum w temacie ich rozwiązania,,, o kłamstwem jest ze już od 6 rano stoi tam grono podchmielonych smakoszy bełtów ja tam jakoś nie widzę a widok na ten sklepik mam idealny,  a nieraz widzę pracowników zmianowych po noce jak idą na jedno piwko po pracy (sam tez chodzę i bełtów nie pije),,, co do wyprawiania jakoś nie widziałem aby pijaczyska jakieś ekscesy wyprawiali, oczywiście zdarzają się sporadyczne ale to nie jest uzależnione od pory roku ani od tego ze jest tam sklep monopolowy, takie ekscesy zdarzają  się w wielu miejscach polic i nie tylko polic,,,  a to ze tylko straż tam tylko interweniuj tez kłamstwo, nigdy ich nie widziałem a widziałem właśnie policje,,, a to ze zaczepiaj dzieci ze szkoły to już przesada i poniosła pana/panią fantazja nigdy nie widziałem takiego zajścia, a co do kilkakrotnych patroli w ciągu dnia no to albo p/p często odwiedzasz ten sklepik i masz już zwidy, nawet dziś po reprymendzie komendanta przeszli się po przyjaźni i po 15 minutach odjechali, i tyle ich widziano,,, sklepik nie traci klienteli bo ma stała i wielu jest zadowolona ze jest tu taki sklepik, a na pewno żurki tam nie kupują bo złom sprzedaj koło deptak, i tam mają sklepiki gdzie alkohol maj tańszy,,, reasumując jesteś pan kłamca i jak widać frustrat, no i chyba zładujesz pan ze p. Krystianowi udało się w biznesie i trafił z asortymentem,,,     

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 30, 2015, 23:04:01 »
Aż szkoda mi pani odpowiadać. Bo po prostu nie da się tego czytać. To że "pracuje" w owym sklepie nie oznacza mojejc chęci do zlikwidowania straży miejskiej ponieważ pomysł pojawil się dużo prędzej. Szkoda że nie jest tak jak pani mówi że ci strażnicy naprawdę kontrolują bo gdyby było tak jak pani mówi pod sklepem nie było by pijanych ludzi. Mam nadzieję że kiedyś pani powie mi to w twarz skoro wie pani kim jestem. Przypomnę też że po pierwsze sklep przechodzi reguralne kontrole które są niezapowiedziane i przechodzij je pozytywnie a po drugie przypomnęz że zanim sklep otworzono telewizja Police wyemitowała program o sprzeciwie ludzi powstania tego sklepu ludzie którzy na tym krótkim filmie wypowiadają się negatywnie o sklepie dziś są stałymi klientami. I powiem panu na koniec tak od 26 lat mamy wolną Polskę i dzięki temu możemy pracować tam gdzie chcemy i możemy starać się zlikwidować służbę na którą wydaje się 1,2 mln zł rocznie a jej pozytywnych działań nie widać. Dobranoc i życzę owocnych zakupów.
« Ostatnia zmiana: Listopada 30, 2015, 23:42:04 wysłana przez stugiewa »

Offline Confirm

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 02, 2015, 23:28:48 »

Co pani wygaduje za głupoty?!Znając życie, sama Pani lata do tego sklepu, jak większość ludzi, którzy tak bardzo byli "przeciwni powstania sklepu".Zresztą, co Panią interesuję co "Paniusie" robią w czasie swojej pracy?Raczej to nie Pani sprawa, a ich oraz szefostwa, Pani nic do tego. Jeżeli "nie da się okna otworzyć" to proszę wzywać Policję a Oni już zrobią swoje.Zresztą, nigdy nie widziałam by "Pijaczyska" zaczepiały jakiekolwiek dzieci...Rozumiem, że była Pani świadkiem takiego zdarzenia? Bo ja osobiście codziennie tamtędy idę wraz ze swoją córką i jakoś nigdy nie spotkała mnie tak przykra sytuacja, a zapewne to matki byłby pierwszymi osobami do zainterweniowania, gdyby ich dzieci ktoś zaczepiał. Szuka po prostu Pani dziury w całym i tyle. bez pozdrowień. Ps. Proszę o mniej zastosowań "Caps Lock'a" :)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 05, 2015, 21:01:36 »
no i po rozmowach z komendantem pospacerowali się po każdym  osiedlu pokazali się mieszkańcom i okay,,, ludzie widzieli i teraz  będzie okey SM działa,,, ale chyba nie o to nam nie chodziło ,,,

Post Merge: Grudnia 06, 2015, 11:21:28
No na krotko starczyło im tego zapału,,, taki słomiany ten zapał,,,
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2015, 11:21:28 wysłana przez piotrzpl »

Offline Grigorij

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 09, 2015, 11:59:02 »
Tak mnie zastanawia, zauważyłem że wzrosła "aktywność" Straży Miejskiej, gadanie do "pijaczka" siedzącego na ławce (nawet nie pijącego i palącego) o nie wiem czym? że siedzi krzywo? ... ale tak jak banda tzw" młodzieży" wysiaduje na przedszkolu na wyszka i popija piwko i pali papieroski albo coś mocniejszego bo czasem zalatuje to zbytnio jakoś większej aktywności z wieczora nie widzę. stanie pod kościołem też ciekawe, aa zwiększają bezpieczeństwo przejścia przez pasy, jak ich nie ma to i tak zatrzyma się co 4 kierowca i przepuści... zobaczymy co z tego wyniknie ...
O jak to możliwe <mysli>

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 09, 2015, 12:29:35 »
dziś na konferencji w gminie miało być tez poruszane likwidacja straty miejskiej, poszedł bym ale za późno się dowiedziałem,,,

Offline Jony

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 17, 2015, 17:54:15 »
Sami pracownicy SM pracują dobrze , a większość ludzi którzy piszą że nie widzą patroli niech się nie dziwią bo strażników jest mało i wszędzie nie mogą być. Problem leży na samej górze SM czyli KOMEDIANT. Komendant sm to kolega burmistrza i innej elity Polic. Gdy tylko zadzwoniom do komedianta żeby gdzieś trzeba po coś podjechać ten natychmiast dzwoni i każe jechać. Czy ktoś widział kiedyś komendanta na ulicy w patrolu ? Wątpię bo siedzi w ciepłym od 7 do 15 a w weekendy to można go spotkać jak z pieskiem maszeruje (ciekawe czy sprząta po psie). A w tygodniu niech ktoś przyjdzie po 15 do komendanta w celu załatwienia jakiś spraw hehe Z jak zapomnij że to tam zastaniesz , po 15 jedzie autobusem i to bez biletu na legitymacje może jeździć za darmo tak ma dobrze . proponuję sprawdzić oświadczenia majątkowe komendanta , dopiero można się zdziwić ile w sm można zarobić i nic nie robić (5 tyś.) . Proponuje organizatorom zrobić referendum i starszego Pana wysłać na emeryturę która już zresztą ma , a na nowego komendanta wybrać młodego człowieka który nie posiada emerytury i będzie dawał z siebie wszystko aby mieć pracę i by ludzie nie pisali zle o sm i nie chcieli referendum o rozwiązaniu sm.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 17, 2015, 18:46:03 »
Czyli kolesiostwo  działa w najlepsze i widzę że blokowanie etatów przez emerytów to norma w gminie,   i niech tu nikt nie pisze o doświadczeniu i typ podobnych bzdurach bo jak widać ten komendant się nie nadaje,  i chyba przedmówcą ma rację że problem tkwi w kierowaniu ta formacją,,,
« Ostatnia zmiana: Grudnia 17, 2015, 19:30:32 wysłana przez piotrzpl »

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 17, 2015, 19:06:56 »
Po ostatnich komentarzach widać, że odpowiedniej ilości głosów pod referendum zebrać się nie uda, i niektórym zaczynają puszczać nerwy.
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

Offline Grigorij

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 26, 2015, 11:03:17 »
Tak się zastanawiam gdzie się straż miejska ukrywa, jeszcze przed świetami latali teraz jakoś ich nie widzę, ile dobrze doczytałem jest zakaz używania materiałów pirotechnicznych mogą wlepić śmiało 500zł mandatu i ich nie ma ? faktycznie jak ich nie ma to niech ich po nowym roku nie będzie...
O jak to możliwe <mysli>

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 26, 2015, 11:43:51 »
Działają incognito,  a poważnie to działają jak się o nich robi głośno.

Offline Grigorij

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 26, 2015, 13:57:25 »
Tak samo w nocy, podpalenia śmietników od przyjaźni aż po wyszka, no ciekawe jak podpalono te śmietniki? zapałkami raczej komu by chciało się nurkować, oczywiście znając pomysłowość nudzącej się młodzieży wrzucają petardy do kubłów i jest oto efekt czterech wyjazdów straży pożarnej, jakieś patrole w późnych godzinach wieczornych ktoś gdzieś coś widział ? jakieś fotki że coś u nas działa jak należy ? ....
O jak to możliwe <mysli>

Offline karol

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 26, 2015, 14:30:14 »
Trudno, żeby strażnicy byli wszędzie - jest ich 12 czy 13 - ostatnio oglądałem w internecie sesję rady miejskiej z 22 grudnia i tam jest obszerny materiał o straży.
Jeśli działają na dwie zmiany czyli połowa z nich w tym samym czasie ma do ogarnięcia wszystkie wioski oraz wszystkie osiedla w całej gminie. A ponoć mają tylko 2 pojazdy.
Trudno, żeby ich zobaczyć np. w Tatyni gdy w tym samym czasie są w Przęsocinie czy w Trzebieży.
Jeśli są na Wróblewskiego to w tym samym czasie nie ma ich na Okulickiego, w Jasienicy, w wieżowcach przy Zamenhofa, starych Policach albo w wieżowcu przy Przyjaźni - a tam się dużo dzieje.
Materiał z tej sesji pokazanej w internecie otworzył mi oczy na to co robią.
Ja też myślałem, że słabo działają ale zaczynam zmieniać zdanie.
Życzę miłego wypoczynku w tym ostatnim dniu świąt i wszystkiego najlepszego w NOWYM, 2016 ROKU.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 26, 2015, 18:04:01 »
albo w wieżowcu przy Przyjaźni - a tam się dużo dzieje.
no dzieje się ale rzadko ich widać nawet jestem gotów powiedzieć ze w ogóle, ostatnio byli widziani po spotkaniu z mieszkańcami, i od tego czasu słuch i widok o nich zaginął,,,   

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 27, 2015, 22:45:26 »
Grigorij, piotrzpl i inni którzy tak negatywnie wypowiadacie się o straży miejskiej! Po Waszych wypowiedziach widać, że kompletnie nie interesujecie się pracą straży miejskiej. Piszecie, co Wam ślina na język przyniesie. Jedynie Karol z tego forum obejrzał materiał z sesji i pogłówkował. Na całą gminę jest 13 strażników. Mniejsza ich część pracuje przed południem, reszta po południu. W nocy nie pracują, bo SM funkcjonuje od 7.00 do 22.00. Jeżdżą po Policach i wioskach gminnych. W takim razie jak ich można widzieć w całym mieście? A jeśli których idzie na zwolnienie lekarskie, to jest ich mniej na służbie.  Strażnicy miejscy też mają prawo chorować, to ludzie jak i my. 
Grigorij, piotrzpl, czy chociaż raz zareagowaliście, gdy widzieliście, że coś złego się dzieje w miejscu, w którym jesteście? Z Waszych wypowiedzi wynika, że nie. Jeśli widzicie, że ktoś strzela z petard, to powinniście dzwonić do straży. Sądzicie, że strażnicy będą ganiać po Policach i szukać strzelających patrząc, gdzie słychać strzały? Postawcie się na miejscu strażników. Gdybyście pracowali w SM, tak jak byście szukali sprawców strzelanki?
Grigorij, piotrzpl, wykażcie odrobinę odwagi i konsekwencji! Skoro chcecie wiedzieć, jak pracuje straż miejska, zadzwońcie do SM, powiedzcie, że Wam przeszkadza hałas, wskażcie, że na ulicy.... czy w miejscu.... widzieliście strzelających i chcecie, by ich ukarano. To tak łatwo komuś wykazywać winę, a samemu nie przyłożyć się ani odrobinę, gdy widzicie chuliganów.
Przepisy prawa wyraźnie mówią, że ukarać za hałasowanie można wtedy, gdy ten hałas komuś przeszkadza. Gdy nie ma poszkodowanych, nie ma winnych, więc skoro nie dzwonicie, a widzicie, kto i gdzie strzela, to hałas Wam nie przeszkadza.