Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!  (Przeczytany 34402 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 23, 2015, 22:45:15 »
dokładnie do takich raportów można bajdurzyć wszystko, pytanie tylko czy ktoś to zweryfikował, no chyba jest ktoś ich zwierzyniakiem,,, po drugie p. Grzegorzu nas szarych obywateli którzy łozą na nich nie interesują jakieś tam słupki, nas interesują ich działania i to takie które my widzimy, a nie widzimy, a jak widzimy no to jak wyżej, sam mogę podać negatywne przykłady działania straży,,, wiec proszę się nie dziwić ze o starzy jest taka opinia jaka jest  >:( i wiele miejscowości rozwiązuje te formacje, jak by nie patrzeć sami zapracowali na ta opinie   

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 24, 2015, 00:00:02 »
Nie, nie dziwię się.
Straż sama jest sobie winna, że jest tak postrzegana.

Mój poprzedni wpis ma tylko jedno na celu, pokazanie, że ich praca to nie tylko jeżdżenie radiowozem po mieście.
Nie chcę by likwidowano SM tylko dlatego, że to mundurowi, że dają mandaty i podpisując wniosek można im dopiec, może się zemścić za jakieś mandacik albo pouczenie w przeszłości...?

Chcę jasnej i klarownej koncepcji. Likwidujemy SM bo to coś, co źle działa, a w zamian proponujemy konkrety, które sprawią, że się poprawi, że będzie bezpieczniej.
Żałuję, że wnioskodawcy nie przedstawiają realnej i konkretnej alternatywy.
Mówią - zlikwidujmy.
Ale co w zamian? Coś tam się mówi, że zaoszczędzone pieniądze damy na policję. Ale czy sprawdzono czy jest to możliwe formalnie? Czy sprawdzono że można skutecznie dać te pieniądze policji i przełoży się to na konkretną poprawę stanu bezpieczeństwa?

Do tego jeszcze jedna sprawa trochę mnie kłuje w oczy. Rozumiem, że trudno jest się organizować ale zbieranie podpisów w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w sklepie monopolowym wydaje mi się odrobinę niestosowne.

Ale żeby nie wyszło, że ja jestem tu jakimś adwokatem SM.

Na początku tego roku występowałem do Burmistrza z pytaniami o funkcjonowanie SM, o koncepcje jej funkcjonowania, o ewentualne plany zmiany formuły.

http://grzegorzufniarz.pl/2015/03/

Pytałem, bo miałem i mam do dziś wrażenie, że obecna formuła SM jest trochę przestarzała, anachroniczna. Może SM powinna działać bardziej zadaniowo, np. zwalczać konkretne negatywne i nie akceptowane przez mieszkańców zjawiska? Nie wiem jakie? Może kontrolowanie przyłączy do kanalizacji? może zwalczanie nielegalnego parkowania na przejściach dla pieszych?
Można "sfokusować" działania SM na konkretnych problemach i doprowadzić do ich rozwiązania w krótkim czasie. Poprzez sankcje, poprzez presję, nieuchronność kontroli itd.
Sądzę, że chociażby taka zmiana w funkcjonowaniu SM mogłaby sprawić, że wzrośnie akceptacja społeczna dla tej służby.
Ale to trzeba usiąść, pomyśleć, nałożyć zadania i rozliczać efekty.

Wracając do głównego wątku.
Uważam, że zlikwidować jest łatwo, zbyt łatwo.
Trudniej coś nowego i pożytecznego wymyślić. Ale to lepsza droga, niż burzenie.

Wniosku o referendum nie podpiszę. Nawet jeśli lista nie będzie leżała w monopolowym tylko np. w kwiaciarni.
Ale dobrze, że taka inicjatywa jest. Ona powinna być czytelnym sygnałem, że coś działa nie do końca tak jakby sobie ludzie tego życzyli.




Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 24, 2015, 00:46:22 »
Nie chcę by likwidowano SM tylko dlatego, że to mundurowi, że dają mandaty i podpisując wniosek można im dopiec, może się zemścić za jakieś mandacik albo pouczenie w przeszłości...?
I tak to w dużej mierze pewnie działa. Jeśli dojdzie do (a też nie jestem zwolennikiem likwidacji SM) referendum to jestem na 100% przekonany, że 3/4 głosujących nie będzie miało więcej niż 20 lat. Gdyby poprzez referendum można było zlikwidować Policję już dawno by jej nie było. Tylko co by było...
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 24, 2015, 08:47:17 »

Myślę, że ważnym i realnym zarzutem dla polickiej Straży Miejskiej jest to, że nie prowadzi absolutnie żadnych działań informujących o tym co robi i jak się wywiązuje ze swoich zadań.
A przede wszystkim - jakie są te zadania, bo pewnie tego też wiele osób nie wie.

 

Radzę przestać ich bronić i przestać pieprzyć głupoty, oraz stanąć po dobrej stronie barykady, bo jak tak dalej pójdzie, to przy okazji następnej kadencji i pan odpowie za swoją arogancję. Bierze pan udział w dyskusji, gdy ma pan jakieś argumenty (najczęściej niskiej jakości, ale czego się spodziewać, gdy ktoś nie ma tak na prawdę żadnych argumentów, tylko te z krainy fantazji). Gdy temat jest dla pana niewygodny, (a jest tak najczęściej) to nagle pan znika i jest zero odzewu. Każdy z gryfa ma swoje za uszami, a jak wiadomo ręka rękę myje, także w sprawi sm.

Co do straży miejskiej to ich głównym problemem jest lenistwo, brak działa  i ogólne bycie darmozjadem, a nie pokazywanie statystyk. 
Sam w ciągu kilku lat przekonałem się jak działają. Np. zgłaszanie źle zaparkowanych aut, na drodze pożarowej, na wyjeździe z posesji, czy na martwym polu, lub trawniku konczyło się tym, że przyjeżdżali po kilku godzinach, przejeżdżali i odjeżdżali dalej, ewentualnie przyjeżdżali, gdy już danego kierowcy łamiącego prawo nie było na miejscu.
Gdy zgłaszałem sąsiadów, którzy uprzykrzali mi życie, także jako ogólne zachowanie nawet po 22 to nie przyjmowano zgłoszeń, do tego stopnia, że przy ostatnim takim zachowaniu w siedzibie straży miejskiej na grunwaldzkiej przekazałem rudej ladacy ze straży, że złożę na niąskargę. Błagając mnie, bym tego nie robił biegła za mną aż pod mój dom...
Oczywiście skarga nie podziałała, bo Duce całego gryfu uznał, że straż miejska jest w mieście bardzo potrzebna. Do czego? Nie wyjaśnił.


Wystarczy poczytać ze zrozumieniem temat o straży miejskiej na forum, na grupie na fb, czy chociażby temat z łosiami parkingowymi,oczywiście jeśli posiada się taką umiejętność.


PS Pani Ufniarz, nie liczę, że pan odpowie na ten post, w końcu zapewne będzie dla pana niewydogny, więc do zobaczenia za tydzień, w innym wątku.
I proszę wybaczyć brak form grzecznościowych, traktuję zasadę, że ludzi powinno się traktować z wzajemnością, a pan wraz ze swoją partią trakujecie ludzi jak idiotów i śmieci do płacenia podatków, oraz stawiania krzyżyka na karcie do głosowania, a jakby nie patrzeć żyjecie i balujecie za nasze, a nie na odwrót. Z waszej strony nie ma żadnego szacunku..
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2015, 08:57:06 wysłana przez Studarc »

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 24, 2015, 14:57:20 »
Panie Studarc
Będę zobowiązany jeśli skupimy się w tej dyskusji na wymianie poglądów i argumentów na temat wniosku o referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej, a nie ocenie innych rozmówców.
Proszę aby odniósł się Pan do moich opinii, a nie do mnie personalnie. A jeśli Pana razi jakość moich argumentów, to proszę je obalić swoimi argumentami. Skoro moje są marne, nie będzie miał Pan z tym większego problemu.


piotrzpl

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 24, 2015, 15:34:05 »
no p. Grzegorzu co do oceny pana przez Studarc no to ma racje i nie jest to odosobniona opinia tylko wszystkich forumowiczów, na tak opinie zasłużyła pan sobie sam, i proszę się nie dziwić ze ludzie to piszą, jak kiedyś inne zdanie ale zmieniłem, prawdopodobnie zamilkniesz pan znowu jak przedstawione zostaną tu argumenty na rozwiązanie straży miejskiej jak w przypadku "śmieciowym",,, to tak na początek a teraz pogadamy o straży ,,, pisze pan ze napisał interpelacje  w tym temacie  i co z tego napisał pan ja w marcu, a dziś jest listopad czyli 8 miesięcy i co i nic, no chyba ze pan dostał odpowiedz a ze jest tak negatywna ze pan je nie opublikował,,, no to jedziemy dalej

Post Merge: [time]Listopad 24, 2015, 15:36:00 [/time]
Mój poprzedni wpis ma tylko jedno na celu, pokazanie, że ich praca to nie tylko jeżdżenie radiowozem po mieście.
no właśnie  jesteś pan w błędzie tylko jedzą i wożą sobie tyłki radiowozie, nie mailem okazji ich spotkać pieszo na patrolu


Post Merge: Listopada 24, 2015, 15:38:15
Nie chcę by likwidowano SM tylko dlatego, że to mundurowi, że dają mandaty i podpisując wniosek można im dopiec, może się zemścić za jakieś mandacik albo pouczenie w przeszłości...?
nikt tu tak tego nie stawia, po prostu jak wielu się przekonała jest to formacja która nie spełnia tego do czego została powołana
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2015, 15:38:15 wysłana przez piotrzpl »

Offline stugiewa

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 81
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 24, 2015, 15:41:37 »
Grzegorzu odpowiem na twój post. Nie interesują mnie powody przez które ktoś podpisze wniosek liczy się dla mnie że to zrobi. Jeżeli zrobi to aby się zemścić ok niech to zrobi w końcu mamy demokrację. Ja już wiele razy się wypowiedziałem dlaczego chce likwidacji SM. Jeżeli ktoś ma ochotę mogę napisać to jeszcze raz. Inicjatorzy myślą nad tym co zrobić w zamian ale wszystko trwa (używam argumentu radnych i posłów) i muszą rozeznać się w kwestiach prawnych. Już wspominałem na fb a jestem przekonany że tam też zaglądasz że przekazanie pieniędzy na policję jest nie możliwe. Ale powiem tak inicjatorzy dają wam możliwość zaoszczędzenia 700 tys zł, jeżeli nie wiecie jak je wykorzystać w celu poprawienia bezpieczeństwa to ja się pytam po co jesteście radnymi? Bo chyba nie po to aby wymyślić że za te pieniądze można poprawić oświetlenie ulic dofinansować budowę parkingowca czy poprawić monitoring i zatrudnić profesjonalną jego obsługę bo niektore miejskie kamery pamiętają chyba jeszcze erę systemów 16 bitowych. To wy jesteście radnymi którzy mają służyć społeczeństwu a uwaga żaden radny nie skontaktował się ze mną w tej sprawie żaden nie zastanowił się że może warto z nim pogadać bo gościu zamierza nam nieźle narobić koło dupy. Gdyby w 3 dni na fb zebrało się 700 osób które chcą zlikwidować moją firmę to pierwsze co bym zrobił to zaprosił inicjatora na rozmówcy widoczne ktoś miał to gdzieś a nawet naczelnik sm mówi że czytał o naszej akcji.
Jeżeli zbieranie podpisów w monopolowym jest niestosowne to zbieranie podpisów pod likwidację parkingu wśród osób nie posiadających samochodu też by takie było ( i tu znowu korzystam z metod radnych i posłów tym razem z kampanii wyborczej) logicznym jest że poruszamy się w środowisku od którego takich podpisów możemy zebrać jak najwięcej. Mam nadzieję że nasi radni gdy pęknie rura nie dzwonią po krawca bo niestosowne by było dzwonić po hydraulika. Nie będę wypowiadał się o zatajeniu rapartow z wydawania publicznych pieniędzy bo za to też mam zamiar was rozliczyć ale o tym w następnej mojej akcji którą już powoli szykuje. Na koniec powiem tak problem jest i to od was radnych zależy czy pozwolicie zmarnować kolejne pieniądze na niepotrzebne referendum i zlikwidujecie staż natychmiast czy jednak poczekajcie z tym na referendum i dopiero zaczniecie dzielić się zaoszczędzonymi pieniędzmi. Wybacz mi ale mimo że szanuje cię jako jednostkę to nie szanuje cię jako radnego gryfu i będę oceniać was całościowo a uważam że czym prędzej w Polsce pozbędziemy się tego typu tworów tym szybciej zwycięży demokracja której podstowym mechanizmem jest właśnie inicjatywa społeczna oraz referendum, a ja jakoś nie pamiętam aby kiedykolwiek radni Polic pytali mieszkańców o ich sprawy e ten sposób. Dodatkowo radzę pomyśleć czy aby nie warto w przypadku organizowania referendum w mojej sprawie nie dopisać do niego innych pytań.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 24, 2015, 15:56:32 »
Do tego jeszcze jedna sprawa trochę mnie kłuje w oczy. Rozumiem, że trudno jest się organizować ale zbieranie podpisów w sprawie likwidacji Straży Miejskiej w sklepie monopolowym wydaje mi się odrobinę niestosowne
no wie pan jest to inicjatywa społeczna i jakieś miejsce musi być według mnie jest równi dobre jak każde inne, a sa tez zbierane w sklepie sportowym na deptaku, tez nie dobre,,,

Ale żeby nie wyszło, że ja jestem tu jakimś adwokatem SM.
no z tej interpelacja co pan napisałeś do burmistrza wynika ze jesteś pan ich adwokatem i zwolennikiem

 
Może SM powinna działać bardziej zadaniowo, np. zwalczać konkretne negatywne i nie akceptowane przez mieszkańców zjawiska?
właśnie powinna działać, troche własnej inicjatywy w działaniach,,, sam pokazałem im łamanie przepisów, odpowiedz była ze przyjechali do innej interwencji, takiego zgłoszenia nie mieli,,,

 
Uważam, że zlikwidować jest łatwo, zbyt łatwo
tak jest łatwo i bez kosztowne po co jeszcze wydawać na nich, te pieniądze można przeznaczyć na inne ważne cele

Wniosku o referendum nie podpiszę. Nawet jeśli lista nie będzie leżała w monopolowym tylko np. w kwiaciarni.
no ja podpisze i wielu podpisze nawet jak by leżała w szalecie publicznym koło ryneczku


Ale dobrze, że taka inicjatywa jest
no pan tylko pisze i czeka miesiącami na odpowiedz i ...... tylko tyle


Ona powinna być czytelnym sygnałem, że coś działa nie do końca tak jakby sobie ludzie tego życzyli.
no chyba rada i burmistrz się przekonali w sprawie opłat śmieciowych, no i chyba zrozumieliście ze ludzie wam patrzą na ręce,,, i jak przypuszczam najwięcej podpisów by zebrano jak by było zbierane w temacie odwołania radnych i burmistrza,,, a jak przypuszczam teraz pan zamilkniesz na jakiś czas

Offline Driv3r

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 24, 2015, 19:12:46 »
A ja petycji nie podpiszę. Uważam naszą S M za chyba jedną z najbardziej efektywnych w kraju. Widziałem jak patrolują parki i uganiają się za miłośnikami tanich trunków. Również wpadli do mnie na wieś do domku i kontrolowali kwity za wywóz szamba. I nie mam im tego za złe pomimo tego, że była to godzina 21. Byly też przypadki kontrolowania długości łańcucha przy psiej budzie. Uważam, że powinni istnieć i działać, bo bez nich to np. wszystkie parki i skwery zapełnią się piwoszami i innym menelstwem aż strach będzie przejść wieczorem. Może faktycznie powinni być bardziej efektywni ale zdecydowanie mówie STOP likwidacji SM w Policach. Trzeba ich poprostu zmusić do bardziej efektywnych i szbszych działań

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 24, 2015, 19:22:00 »
Trzeba ich poprostu zmusić do bardziej efektywnych i szbszych działań

Raczej wymienić tych najbardziej "pracowitych i zmotywowanych". :)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 24, 2015, 20:18:54 »
Krystian, dzięki, że powtórzyłeś swoje argumenty i wyjaśniłeś dlaczego robisz swoją akcję.

Nie sądzę, by był jakiś problem z rozdysponowaniem 700 tys. potrzeby są duże, a środków zawsze za mało.

Moim zdaniem Straż Miejska wykonuje pracę, która składa się na sumę działań w sferze bezpieczeństwa i porządku w naszej gminie. Przy czy, zgodnie z kompetencjami ustawowymi, częścią tych zadań zajmuje się policja, częścią SM.

Moje pytania wypływają z obawy o to, że gdy skasowana zostanie SM, pozostanie wyłom, luka w tym całym obszarze bezpieczeństwa i porządku. Luka, której nie wypełni policja ani monitoring. W efekcie, pogorszy się stan bezpieczeństwa w Policach. Jak rozumiem, wnioskodawcom nie o to chodzi.
Dlatego pytałem, co w zamian?

Jeśli chodzi o wskazaną przeze mnie niestosowność zbierania podpisów w monopolowym. Nie wiem, może już zdziadziałem albo mi starość szkodzi na umysł? Po prostu wydało mi się niestosowne to, że SM ściga "czerwone nosy" by nie piły na osiedlu, w klatkach, placach zabaw, w parkach. A potem te same "czerwone nosy" widzą, że w ich ulubionym sklepie można podpisać wniosek o zlikwidowanie ich prześladowców.
Ale sprawa się sama rozwiązuje, bo widzę, że przybywa innych punktów, gdzie można podpisywać.

I jeszcze o interpelacji, bo padło słuszne pytanie, co wynika z tej mojej pisaniny interpelacyjnej.
Podstawowym i najważniejszym celem mojego wystąpienia było pokazanie burmistrzowi, że rośnie liczba negatywnych opinii na temat SM i podpowiedzenie, że może warto podjąć działania, nazwijmy to, reformujące działanie tej służby(padło wprost takie pytanie).

Odpowiedź, którą otrzymałem, nie jest warta cytowania. Wynikało z niej, że nie ma co oczekiwać zmian.
Skutek jest taki, jaki można było przewidzieć. Zbieranie podpisów pod wnioskiem o likwidację SM.
 

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 24, 2015, 21:04:20 »
Moje pytania wypływają z obawy o to, że gdy skasowana zostanie SM, pozostanie wyłom, luka w tym całym obszarze bezpieczeństwa i porządku.
Obawa całkowicie nieuzasadniona.SM w stopniu niewielkim realizuje ustawowe zadania związane z bezpieczeństwem szerzej rozumianym.
Luka, której nie wypełni policja
W obszarze bezpieczeństwa i porządku publicznego realizują zadania na właściwym poziomie.Brak takiej formacji jak SM w żadnej mierze nie przełoży się na wzrost zagrożenia przestępczością czy zdarzeniami o charakterze chuligańskim bo te i tak głównie są i dalej będą w obszarze zainteresowania Policji.
W efekcie, pogorszy się stan bezpieczeństwa w Policach.
Nie przesadzajmy i nie przeceniajmy SM w Policach.Gdyby tak było,odczucie społeczne byłoby zupełnie inne.
Odpowiedź, którą otrzymałem, nie jest warta cytowania. Wynikało z niej, że nie ma co oczekiwać zmian.
Każda arogancja władzy to choroba,która niszczy,zabija-to pycha i buta,lekceważenie elektoratu,lekceważenie tych od których w dużej mierze zależy dalszy polityczny byt.
Skutek jest taki, jaki można było przewidzieć.
Dokładnie taki ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 24, 2015, 23:26:26 »
Królu podziemia, ja wiem, że Wy na Kasprowicza nie przepadacie za Strażą Miejską.
Nie dziwi mnie zatem to, że mówisz o "bezpieczeństwie szerzej rozumianym" i o zagrożeniu przestępczością i wzrostem zachowań chuligańskich. To ustawowa domena policji, a Straż Miejska policją, ani policją-bis nie jest.
Zadania SM leżą w innych sferach.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 24, 2015, 23:26:42 »
Może zbierać w kościele podpisy ?

Post Merge: Listopada 24, 2015, 23:35:15
Wstyd mi za pana Panie Ufniarz to co pan wypisuje to skandal .Straż Miejska to banda nierobów i obijaków .Proszę przeczytać   co napisałam  powyżej.
« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2015, 23:35:15 wysłana przez Storczyk »

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
Odp: Police-REFERENDUM ws likwidacji Straży Miejskiej!
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 24, 2015, 23:35:21 »
Królu podziemia, ja wiem, że Wy na Kasprowicza nie przepadacie za Strażą Miejską.
Ale o to proszę pytać TYCH z Kasprowicza-najlepiej rzecznika lub któregoś z Komendantów.Z mojej wiedzy i obserwacji wynika,że obie formacje współpracują ze sobą poprawnie ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-