Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!  (Przeczytany 45124 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #90 dnia: Grudnia 06, 2015, 10:58:23 »
Wikidajlo nie rób zamieszania sensacji, nnikt tu nikogo nie dzieli i stawia przeciwko komuś, po prostu ,urzednicy twierdza że TN wskazuję ze smieci jest więcej i przybywa od zadeklarowanych, i my tu pokazujemy skad sie to bierze, i nikt nie ogólnie, jedni tak ja p. Ania uczcwie pakuja w pojemniki które im gmina dała, a inni dostawiaja, i TN zamiast jednym kursem zabrac np, z tanowa zabrac smieci musi zrobić to dwoma kursami,

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #91 dnia: Grudnia 06, 2015, 11:53:04 »
Nie robię. Zobacz - ktoś napisał, że z jakiejś posesji w Tanowie TN zabiera worki ze śmieciami, i już wpada włodziu z tekstem, że ci z domków mają dodatkowo płacić za liście. To co to niby jest, jak nie ustawianie jednych przeciw drugim?
Po pierwsze - nie wiadomo, czy ten ktoś dodatkowo nie zapłacił. TN zdaje się sprzedaje worki dla tych, którym pojemnik nie wystarcza.
Po drugie - nie wiadomo, czy to nie jest dom jakiegoś wysoko postawionego gryfity.
Po trzecie - liście mogę zgrabić, a mogę zostawić i czekać na wiatr, który je wywieje na ulicę. Sąsiad ma na działce wysokie drzewo. Ściąłby je, ale gmina nie pozwala, bo to dobro wspólne. No to grabi te liście co roku. Powinien jeszcze dopłacać za ten przywilej?
Po czwarte - wzdłuż mojej ulicy przy jezdni są pasy, które powinny być chodnikami, i o które powinna dbać gmina. Ale nie są, a zamiast gminy dbają o nie mieszkańcy. Niektórzy mają do tego dbania więcej niż na swoim podwórku, bo są na rogu. Też powinni płacić dodatkowo za tę trawę, którą sami na gminnym terenie zasiali i koszą?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline włodziu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #92 dnia: Grudnia 06, 2015, 14:13:32 »
Nie robię. Zobacz - ktoś napisał, że z jakiejś posesji w Tanowie TN zabiera worki ze śmieciami, i już wpada włodziu z tekstem, że ci z domków mają dodatkowo płacić za liście. To co to niby jest, jak nie ustawianie jednych przeciw drugim?


Drogi Panie,
Popada Pan w paranoję.
Byłby Pan dobrym dziennikarzem śledczym lub mógłby Pan pracować w piśmie detektywistycznym bo w każdej wypowiedzi nie po Pana myśli wietrzy Pan sensację i podstęp. Wszystkich, którzy nie mówią tak, jak Pan sobie życzy nazywa Pan kłamczuchami. A może nasze każdy z nas wierzy w swoją prawdę.
Ja specjalnie kupiłem sobie na wyjazdy tablet z mobilnym internetem i podobnie jak teraz przeglądam wiadomości będąc kilkaset kilometrów od domu.
Nie mam zamiaru ustosunkowywać się do wszystkich wypowiedzi a to, że do którejś się odniosłem to myślę, że nie jest niczym zdrożnym.
Ja też mieszkam w domu jednorodzinnym, co prawda nie w tak okazałym jak Pana ale każdy ma to co chce, co potrzebuje albo na miarę własnych możliwości.
Myślę, że nikt tu nie wietrzy teorii spiskowych i nikt nikogo na innych nie nasyła, każdy ma prawo mówić to co myśli byleby nikt nikogo nie obrażał.

A co do sprzątania Pana ulicy lub koszenia trawy czy przycinania gałęzi ja sam kilka lat temu pisałem pismo do urzędu (podpisało się kilku właścicieli posesji) aby objęli sprzątaniem i przycinaniem gałęzi moją uliczkę i to robią.
Ja też mieszkam w jednej z bocznych uliczek, która kiedyś była zapomniana.

Pozdrawiam -
Ugodowy mieszkaniec

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #93 dnia: Grudnia 06, 2015, 15:35:34 »
Ja też mieszkam w domu jednorodzinnym, co prawda nie w tak okazałym jak Pana
O takim właśnie ustawianiu jednych mieszkańców przeciw drugim pisałem. Nie dajcie sobie wcisnąć gryfowej propagandy. "Bogacze" z domków to często para emerytów w poniemieckiej chałupie, a deklarację "ubogiego" kiszącego się w 40-metrowej klitce przed chwilą pokazywali w sąsiednim wątku. O, tutaj: http://forum.police.info.pl/index.php?topic=13117.msg179825#msg179825
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline włodziu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #94 dnia: Grudnia 06, 2015, 21:04:55 »
O takim właśnie ustawianiu jednych mieszkańców przeciw drugim pisałem. Nie dajcie sobie wcisnąć gryfowej propagandy. "Bogacze" z domków to często para emerytów w poniemieckiej chałupie, a deklarację "ubogiego" kiszącego się w 40-metrowej klitce przed chwilą pokazywali w sąsiednim wątku. O, tutaj: http://forum.police.info.pl/index.php?topic=13117.msg179825#msg179825


No i???????
Do czego Pan pije???
Nikt nikogo nie ustawia.
Chyba, że ma Pan coś na sumieniu.
Nie mieszkam w poniemieckim domu na 40 metrach.
Co do 2 emerytów to prawie się zgadza. Za 3 tygodnie nabędę praw do emerytury - zbieram dokumenty i składam dokumenty do ZUS.
Mimo, że mieszkam w domku i mam niewielki ogródek to z niego nie oddaję odpadów do Trans Netu - mam zakupiony dawno temu kompostownik na bio i jestem zadowolony - polecam stronę gdzie można je zakupić: 
 http://www.leroymerlin.pl/uprawa-i-ochrona-roslin/szklarnie-tunele-kompostowniki/kompostowniki,a2214,info_301.html

Wówczas opłata za odpady będzie sprawiedliwa - każdy będzie płacił za to co wyprodukuje w domu a ogród to odrębna sprawa i nie ma co się obrażać na tych z bloków, że się wypowiadają inaczej niż Pan. Oni z doniczek nie wyprodukują za wiele.
Pozdrawiam

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #95 dnia: Grudnia 08, 2015, 10:53:45 »
mam zakupiony dawno temu kompostownik na bio i jestem zadowolony - polecam stronę gdzie można je zakupić:

Niestety, nie mam tak dużej działki, aby kompostownik dało się ustawić tak, żeby śmierdziało sąsiadom, a nie mnie. Ale skoro jesteś zadowolony ze swojego, to chętnie pomogę sąsiadowi i dostarczymy ci liście, które spadły z dobra wspólnego rosnącego na jego prywatnej działce. Powiedz tylko, gdzie.
A jak sobie jeszcze płot okleisz plakatami z podobizną burmistrza, to pewnie znajdą się tacy, którzy ci podrzucą więcej dobra do przerobienia na kompost ku chwale jaśniepaństwa.

nie ma co się obrażać na tych z bloków

Od obrażania się za wypowiadanie opinii odmiennych niż głoszone przez miłościwie panujących to mamy w gminie zupełnie innych specjalistów: tych zgromadzonych pod zielonym sztandarem.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline włodziu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #96 dnia: Grudnia 08, 2015, 17:49:40 »
Moim kandydatem na burmistrza był obecny vice starosta. Jest osobą bardzo skromną i nie wiem czy chciałby takiej reklamy :-)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #97 dnia: Grudnia 08, 2015, 17:54:55 »
Przed dostaniem sied do stołka, wszyscy są skromni i wrażliwi na ludzie krzywdy i trudny los. Po dostaniu się odminia im się o 360°

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #98 dnia: Grudnia 08, 2015, 18:07:30 »
Przed dostaniem sied do stołka, wszyscy są skromni i wrażliwi na ludzie krzywdy i trudny los. Po dostaniu się odminia im się o 360°
Jakby odmieniło się komukolwiek o 360 stopni, byłby dokładnie w punkcie startu. 😁
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline włodziu

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #99 dnia: Grudnia 08, 2015, 18:27:01 »
Niestety, nie mam tak dużej działki, aby kompostownik dało się ustawić tak, żeby śmierdziało sąsiadom, a nie mnie. Ale skoro jesteś zadowolony ze swojego, to chętnie pomogę sąsiadowi i dostarczymy ci liście, które spadły z dobra wspólnego rosnącego na jego prywatnej działce. Powiedz tylko, gdzie.
A jak sobie jeszcze płot okleisz plakatami z podobizną burmistrza, to pewnie znajdą się tacy, którzy ci podrzucą więcej dobra do przerobienia na kompost ku chwale jaśniepaństwa.


Mój kompostownik ma zamknięcie i nie utrudnia życia sąsiadom - nie obrażam się i nie chodzi mi o trzymanie czyjejkolwiek strony. Staram się myśleć realnie -  przepisy są jakie są. Sami widzimy, że nie tylko przepisy śmieciowe są skopane. Sama chociażby ustawa o ochronie danych osobowych - jak urzędnicy mówili, że nie mają za dużo możliwości aby dokładnie policzyć osoby w blokach to pytałem na wyjazdach jak to jest w innych gminach. Nawet ludzie, niepracujący w urzędach potwierdzali, że GIODO zabrania spółdzielniom podawania do urzędów danych o osobach czy to niepłacących czy tych którzy mieszkają. Mogą podawać urzędom tylko ile osób wpisało się do opłaty, a ani urzędnicy ani pracownicy spółdzielni nie mają prawa do wejścia do ich mieszkań. Z racji zawodu jeżdżę dużo po Polsce - siłą rzeczy rozmawiam z ludźmi choćby w w przerwach między wyjazdami. Nigdzie nie jest różowo. W Poznaniu urzędnicy próbowali udowadniać niektórym mieszkańcom, że mieszka więcej osób na podstawie zwiększonego zużycia wody – nie udało się. Oparło się o sąd.
Ponoć  były tłumaczenia a to zapałaniem miłością do częstszego mycia, a to rura pękła i woda się lała a to zalecone terapie masażami wodnymi. Były też mniej dorzeczne tłumaczenia.
Ustawa o ochronie danych wiąże ręce urzędom a  nic się nie robi aby banki, operatorzy telefonii i inni nie udostępniali danych swoich klientów osobom postronnym.

Post Merge: Grudnia 08, 2015, 18:49:27
Przed dostaniem sied do stołka, wszyscy są skromni i wrażliwi na ludzie krzywdy i trudny los. Po dostaniu się odminia im się o 360°

Nie mam nic do obecnego burmistrza - ani On ani urzędnicy nic mi nie zrobili a więc bez powodu też nie mam zamiaru na nikogo naskakiwać. Co do mojego idola, Pana Mirowskiego to myślę, że raczej się nie zmienił - woda sodowa nie uderzyła mu do głowy.
Posiada inteligencję wrodzoną a nie nabytą i inteligencję na bardzo wysokim poziomie jako jedyny z polickich urzędników i innych z PIS.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2015, 18:49:27 wysłana przez włodziu »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #100 dnia: Grudnia 08, 2015, 19:26:57 »
Moim kandydatem na burmistrza był obecny vice starosta. Jest osobą bardzo skromną i nie wiem czy chciałby takiej reklamy :-)
On pewnie też ma w takim samym poważaniu prawo konstytucyjne jak dudapomoc.Tego wymaga dobro narodu czyli prezesa.Na szczęście jeszcze nie zamachnęli się na samorządy w których rządy dusz są kreowane w oparciu o koneksje towarzyskie.
jestem gorszego sortu

Offline pismak

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #101 dnia: Grudnia 08, 2015, 20:12:23 »
Moim kandydatem na burmistrza był obecny vice starosta. Jest osobą bardzo skromną i nie wiem czy chciałby takiej reklamy :-)
On pewnie też ma w takim samym poważaniu prawo konstytucyjne jak dudapomoc.Tego wymaga dobro narodu czyli prezesa.Na szczęście jeszcze nie zamachnęli się na samorządy w których rządy dusz są kreowane w oparciu o koneksje towarzyskie.


Punkt widzenia z punktu siedzenia.
Realia mówią same za siebie. Choćby w ZCh POLICe -   bez koneksji w tych czasach to nawet z wieloma fakultetami najlepszych uczelni się nie dostaniesz na etat. Ilu bardzo zdolnych ludzi w  biurowcu pracuje na umowy śmieciowe, na zastępstwo na najniższej stawce bez szansy na normalną umowę w czasie gdy ludzie bez wiedzy ale z plecami dostają wysokie stawki i na dzień dobry normalne umowy o pracę.

To, co się dzieje w ZCH Police i innych spółkach skarbu państwa gdy do władzy doszła obecna partia mówi samo za siebie.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #102 dnia: Grudnia 08, 2015, 21:08:08 »
To, co się dzieje w ZCH Police i innych spółkach skarbu państwa gdy do władzy doszła obecna partia mówi samo za siebie.

I tu się znacząco mylisz- to jest akurat "przywilej" każdej nowej władzy.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Police Burmistrzu PRL już dawno się skończył!
« Odpowiedź #103 dnia: Grudnia 08, 2015, 21:25:38 »
To, co się dzieje w ZCH Police i innych spółkach skarbu państwa gdy do władzy doszła obecna partia mówi samo za siebie.
A co ma do tego nowa włądza oni dopiero co zaczeli rządzić a już widzisz jakieś zmiany w ZCh Police ? ciekawe jakie, podwyżki czy coś innego Ci się nie podoba może 500zł na dziecko ? Ja akurat na tym skorzystam i cieszy mnie to.