Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868464 razy)

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1110 dnia: Lipca 01, 2016, 14:21:43 »
W. Bartoszewski - był bohaterem, prawym i uczciwym człowiekiem, niezwykle inteligentnym i błyskotliwym.
Całym życiem służył Polsce. Chyba zgodzisz się ze mną Afgan2402 ?

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1111 dnia: Lipca 01, 2016, 14:31:56 »
Jako jedyny zostal zwolniony na zly stan zdrowia z obozu w Oswiecimiu.Tylko kapusie i kolaboranci mieli takie mozliwosci.
PO,tylko dla idiotów.

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1112 dnia: Lipca 01, 2016, 14:44:01 »
Afgan przerażasz mnie - ile złej woli i zakłamania trzeba mieć , aby o Władysławie Bartoszewskim napisać takie słowa.
Napisz więc, kto jest twoim bohaterem ?

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1113 dnia: Lipca 01, 2016, 15:13:37 »
Pilecki ,Inka ,Zolnierze Wykleci.
PO,tylko dla idiotów.

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1114 dnia: Lipca 01, 2016, 15:26:26 »
Afgan rozbawiłeś mnie :)
Myślałem, że zwolennicy PiS mają jakieś poglądy, a tu widać jak prymitywna pisowska propaganda zrobiła spustoszenia w umysłach niektórych ludzi ( umysłach zresztą nie skalanych jakąś szerszą wiedzą ).
Odnośnie twoich bohaterów -  nie wszyscy byli kryształowi .
Z mojej strony koniec dyskusji. Jeśli mam słuchać tej Pisowskiej papki, pisania historii na nowo -  włączę TVP.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1115 dnia: Lipca 01, 2016, 16:09:36 »
Dla ciebie pewnie tez normalka bedzie ,jak na rocznice szczecinskiego grudnia w ramach "obrony demokracji" przyjda buczec i gwizdac zomowcy.

Ale rozumiesz, że istotą nie jest tutaj sam fakt gwizdania tylko sposób jego przedstawienia?


http://www.wykop.pl/ramka/3249173/projekt-nowelizacji-ustawy-hazardowej-z-28-06-monopol-i-blokada-stron/ kolejne działania PiSu na szkodę obywateli... Nie wierzę czasem, że to się dzieje naprawdę.


Cytuj (zaznaczone)
4. Podmiot urządzający gry hazardowe przez sieć Internet jest obowiązany zapewnić funkcjonariuszom celnym dostęp, w tym dostęp zdalny, do danych przechowywanych w urządzeniu archiwizującym oraz udostępnić w tym celu odpowiednie narzędzia i oprogramowanie zapewniające bezpieczeństwo danych.



Znów inwigilacja.

Cytuj (zaznaczone)
Stawka podatku od gier wynosi dla: (...) 5) gry na automacie, gry cylindrycznej, gry w kości, gry w karty - 50%


50% podatku. WTF?!


Ale cóż się spodziewać po typowo lewicowej partii jaką jest PiS.



« Ostatnia zmiana: Lipca 01, 2016, 16:30:50 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Dlaczego nikt z PiS-u nie pojawił się na pogrzebie redaktor Paradowskiej?
« Odpowiedź #1116 dnia: Lipca 03, 2016, 12:50:32 »
Oglądałam relację z pogrzebu pani redaktor Paradowskiej. Widziałam, że nawet europosłowie na co dzień w Brukseli pracujący przyjechali... Nie potrafię zrozumieć jednej rzeczy. Dlaczego nikt z obozu rządzącego, nikt otwarcie nie wyraził smutku po utracie ikony dziennikarstwa?
Minister kultury nawet nie napisał paru zdań, które by jakikolwiek jego wysłannik przeczytał - wstyd. Widać było gruntowny brak państwa na pogrzebie.
Czy naprawdę takie burasy i pomioty mamy w obozie rządzącym??? Zero kultury, klasy, szacunku, zero podstaw dobrego wychowania z domu wyniesionych...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nikt z PiS-u nie pojawił się na pogrzebie redaktor Paradowskiej?
« Odpowiedź #1117 dnia: Lipca 03, 2016, 18:07:18 »
Pani Paradowska nie była z obozu pisu, dlatego.

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Jarząbek PiS-u... łubu-dubu...
« Odpowiedź #1118 dnia: Lipca 03, 2016, 22:17:41 »
Czy to brak samokrytyki, ślepy autorytet czy zakaźna schizofrenia?

« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2016, 22:21:42 wysłana przez anna.kupiec »

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego nikt z PiS-u nie pojawił się na pogrzebie redaktor Paradowskiej?
« Odpowiedź #1119 dnia: Lipca 03, 2016, 22:31:54 »
ale nawet dyrektora departamentu żadnego nie było, by cokolwiek przeczytał... to są kurduple intelektualne... czy pis czy po, ikona dziennikarstwa stoi ponad tym.

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Obietnice rządowe bez pokrycia - apetyt na OFE...
« Odpowiedź #1120 dnia: Lipca 03, 2016, 22:35:29 »
Czułam się powoli przekonywana oglądając relację z kongresu PiS, że środki z OFE mogłyby się przydać na inne cele. Czyżby OFE miało pokryć 500+ w następnych budżetach? Wychodzi szydło z worka dobrej zmiany?
Proszę przeczytać artykuł...

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pis-skok-na-ofe-firmy-wykup-akcji,215,0,2116823.html
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2016, 22:37:57 wysłana przez anna.kupiec »

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Odp: Jarząbek PiS-u... łubu-dubu...
« Odpowiedź #1121 dnia: Lipca 03, 2016, 23:30:21 »
Kto to jest?
Mnie to wyglądało na robienie sobie jaj z przemówienia Jarka. Taka mała prowokacja lub nawet sabotaż.
 A jeżeli to było na poważnie... No to tutaj trzeba by dodać: ein Volk, ein Polen, ein Führer!
Z drugiej strony to widać jaki niesamowity magnetyzm ma prezes. Ludzie zaczynają bardziej wierzyć w niego niż w jego ideologię i reformy.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Jarząbek PiS-u... łubu-dubu...
« Odpowiedź #1122 dnia: Lipca 04, 2016, 09:19:50 »
To nie jest  ;D  wręcz odwrotnie tu trzeba  :'(  takich ludzi jest dużo, prostym przykładem nasz afgan    ;) , napisz namaluj identyko  ;)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #1123 dnia: Lipca 04, 2016, 16:33:39 »
Jak tam pisowiercy? Zadowoleni z planów jedynie słusznej dotyczących   ofe?  Tak krzyczeliscie, że peło was okradło. Jarek zrobi to bez mydła. Brawo Wy.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Podejrzane: Sejmowa Komisja d/s Amber Gold bez Nowoczesnej i PSL
« Odpowiedź #1124 dnia: Lipca 05, 2016, 12:22:42 »
Zupełnie nie rozumiem dlaczego PiS i PO powołali sejmową komisje d/s Amber Gold - bez ludowców i partii Ryszarda Petru.
Wypacza to całkowicie sens tej komisji. Czy obie partie mają coś do ukrycia?
Czy boją się niewygodnych pytań posłanki Kamili  Gasiuk-Pichowcz i posła Piotra Misiło z Nowoczesnej?
Ta komisja ma wyjaśniać - a nie ukrywać partyjne powiązania - jeśli takowe były.

Dlaczego osoba z wyrokami za takie same oszustwa - legalnie załoźyła Amber Gold?

Co z pieniędzmi oszukanych ludzi? Gdzie są? Czy kiedykolwiek okradzeni je dostaną?
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2016, 12:26:59 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak