Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868740 razy)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #225 dnia: Grudnia 18, 2015, 10:10:24 »
Weszli do centrum kontrwywiadu nocą. Wyważyli drzwi. Po co? Dobra zmiana / nocna zmiana
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #226 dnia: Grudnia 18, 2015, 10:11:54 »
Pis-owski standard,  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/ludzie-macierewicza-w-centrum-kontrwywiadu-nato/ar-BBnH4YZ?ocid=spartandhp no ale nie ma się co dziwić jak się ma w swoich szeregach takich jak wyżej wymienieni członkowie, a oni mają wprawę 

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #227 dnia: Grudnia 18, 2015, 18:18:19 »
Pis-owski standard,  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/other/ludzie-macierewicza-w-centrum-kontrwywiadu-nato/ar-BBnH4YZ?ocid=spartandhp no ale nie ma się co dziwić jak się ma w swoich szeregach takich jak wyżej wymienieni członkowie, a oni mają wprawę 

PeOwski standard to współpraca z ruskimi służbami.

http://www.rp.pl/artykul/1053599-Tajemnicza-wspolpraca-Sluzby-Kontrwywiadu-Wojskowego-z-rosyjska-FSB.html

Warto swoją wiedzę opierać na kilku źródłach. Nie tylko na tym co bredzą nie wykonujący rozkazów oficerowie.

http://wpolityce.pl/polityka/275534-ton-niczym-z-obiadow-drawskich-kompromitacja-skw-pozaprawna-umowa-z-fsb-medialna-histeria-zolnierza-i-centrum-jeszcze-nie-nato-wskie-analiza-kolejnej-absurdalnej-afery



piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #228 dnia: Grudnia 18, 2015, 18:44:16 »
Polski wywiad prowadzi współpracę z wieloma służbami innych krajów,  i jest to normalne na świecie,  a jak można wyczytać dziennikarz* przypuszcza * i to jest  kluczowe słowo,  a PiS z nikim by nie współpracował bo według Antoniego wszyscy są podejrzani,  ja daje mu jeszcze trochę i dojdzie do tego że sam siebie oskarżył

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #229 dnia: Grudnia 18, 2015, 19:10:07 »
Uzupełniam brakujący cytat:
"...Po przemówieniu rozległy się gromkie oklaski. Najgłośniej prezydentowi Andrzejowi Dudzie bili brawo jego koledzy z PiS: Andrzej Kryże i Stanisław Piotrowicz. Oni najlepiej wiedzieli, jak słuszne są to słowa - w końcu pierwszy w czasach PRL skazywał wrogów władzy ludowej, a drugi ich oskarżał."

Zarzut kłamstwa dotyczył całego fragmentu podanego przez ciebie jako niby "brakujący cytat".

Tu nie chodzi o przynależność partyjną, bo o ile się nie mylę sędziowie nie mogą należeć do żadnej partii. Moje obawy budzi jednak fakt pisania ustawy o TK przez sędziów tego trybunału, w dodatku pisania niechlujnego (ustawa częściowo niezgodna z Konstytucją) na zamówienie partyjne (PO), tak jak za komuny: PZPR rozkazał a towarzysz Rzepliński (należał do PZPR) wykonał.
Takie są standardy demokracji???

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #230 dnia: Grudnia 18, 2015, 19:20:53 »
Żeby cię uświadomić to twoi pisowcy wielu z nich było członkami PZPR  i za komuny się wykształcili ,  więc  zastanów się ci piszesz,  no koniec  nie będę się  wdawał  z tobą w dyskusje bo nie ma sensu,  dlaczego  ja już przeżyłem w swoim życiu takich zapatrzonych  w jedną słuszna partie i ich przywódców,  i mam nadzieję że twoja partia skończy jak ta za moich dawnych lat, tylko abyśmy nie musieli znowu wyjść na ulice i przegonić  te tałatajstwo,  a spoko rozliczenie nastąpi  to jest pewne
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2015, 19:55:18 wysłana przez piotrzpl »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #231 dnia: Grudnia 18, 2015, 19:39:41 »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #232 dnia: Grudnia 18, 2015, 21:26:23 »
Żeby cię uświadomić to twoi pisowcy wielu z nich było członkami PZPR  i za komuny się wykształcili ,  więc  zastanów się ci piszesz,  no koniec  nie będę się  wdawał  z tobą w dyskusje bo nie ma sensu,  dlaczego  ja już przeżyłem w swoim życiu takich zapatrzonych  w jedną słuszna partie i ich przywódców,  i mam nadzieję że twoja partia skończy jak ta za moich dawnych lat, tylko abyśmy nie musieli znowu wyjść na ulice i przegonić  te tałatajstwo,  a spoko rozliczenie nastąpi  to jest pewne

Szanuję wszystkich bez względu na poglądy i wyznanie. Nie mam szacunku tylko dla morderców, złodziei, kłamców, oszustów, krętaczy, łapówkarzy, zdrajców ojczyzny i narodu.
Nie posiadam też "swojej partii", i do żadnej nie należę, więc daruj sobie przytyki o "jednej słusznej partii". A twoje buńczuczne słowa: "... twoja partia skończy jak ta za moich dawnych lat..."
są oderwane od rzeczywistości, bo tacy jak ty pozwolili, by przywódcy tamtej partii żyli w luksusach do swych ostatnich dni nie ponosząc za swe zbrodnie żadnej odpowiedzialności, bo jak nazwał ich twój guru byli to "ludzie honoru".
Pisowców nazywasz "tałatajstwem", a jak nazwiesz ich poprzedników? Umawiających się ze wspólnikami na cmentarzach i pod śmietnikami.
A pana Petru, który po przeprowadzeniu rozdzielczości majątkowej z żoną zostawił sobie "marne" oszczędności: 1 milion złotych, 160 tysięcy euro, 160 tysięcy dolarów, 3 mieszkania w Warszawie i "stare" (2014) Volvo.?


Post Merge: [time]Grudzień 18, 2015, 21:29:45 [/time]

i cenzurę czas zacząć.
http://polska.newsweek.pl/zakaz-lotow-dronami-nad-warszawa,artykuly,375996,1.html#fp=nw

Nie bój nic. TVN ma śmigłowiec, a jak zabraknie na paliwo to zrobią relację z 30 piętra Pekinu.

Post Merge: [time]Grudzień 20, 2015, 14:06:48 [/time]



Każdy kolejny post zaśmiecający temat obrazkami będzie w całości usuwany.
~Ważniak
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2015, 09:56:16 wysłana przez Ważniak »

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #233 dnia: Grudnia 21, 2015, 23:01:07 »
Przestańcie już wklejać te obrazki.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #234 dnia: Grudnia 24, 2015, 09:37:38 »
i cenzurę czas zacząć.
Cenzura kaczystowska dopiero się zacznie.Do pełni szczęścia pozostał tylko podpis dudapomocy,ale już dziś Pani Joanna Szczepkowska po słowach "proszę Państwa 4 czerwca 89 roku skończył się w Polsce komunizm" powinna dodać a 22 grudnia  2015 roku o godz 22.15 ZACZĄŁ SIĘ W POLSCE FASZYZM DEMOKRATYCZNY ALBO JAK KTO WOLI DEMOKRACJA FASZYSTOWSKA.



jestem gorszego sortu

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #235 dnia: Grudnia 24, 2015, 10:22:32 »
no koowalski może troche przesadziłeś z tym faszyzmem, ja uważam ze od 22grudnia 2015 zaczęła się IV Rzeczpospolita,,, no zacznie się dziać ,,,

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #236 dnia: Grudnia 28, 2015, 13:17:54 »
no koowalski może troche przesadziłeś z tym faszyzmem, ja uważam ze od 22grudnia 2015 zaczęła się IV Rzeczpospolita,,, no zacznie się dziać ,,,
W maju 1933 roku rząd Austrii zmusił trzech sędziów Trybunału Konstytucyjnego do rezygnacji,w Polsce 2015 roku prezydent z błogosławionego łona
ignoruje orzeczenie TK o legalności wyboru trzech  sędziów przez sejm VII kadencji i nie przyjmuje od nich ślubowania.Paraliż TK w Austrii miał umożliwić Hitlerowi tzw Anschluss czyli zagarnięcie Austrii w objęcia III Rzeszy.W Polsce nie mamy Hitlera ale mamy wodza dla którego władza nad narodem jest tak samo bezcenna.Polski Trybunł Konstytucyjny stał na przeszkodzie do jednowładztwa więc władza ludowa podniosła na niego rękę.Mamy początki narodowego socjalizmu w Polsce który w przeszłości wywołał w Europie II wojnę światową.Oczywiście taboretowy wódz III wojny światowej nie wywoła ale zasady demokracji faszystowskiej albo jak kto woli faszyzmu demokratycznego będzie wdrażał siłą i umacniał przy pomocy sejmowej większości.W latach trzydziestych w Niemczech,kiedy kapral Adolf dochodził do władzy też mówiono,że nie robi nic złego bo działał dla dobra narodu.Tak,działał dla dobra narodu a zwłaszcza dla powiększenia przestrzeni życiowej rasie aryjskiej i miał jej pełne ,wymuszone propagandą Goebelsa poparcie.Tamta polityka Adolfa tak jak dzisiaj polityka taboretowego wodza w Polsce staje ponad prawem.Tutaj już nie ma miejsca na pobłażanie.Pochodzący z błogosławionego łona zakpił sobie z rozumnych Polaków i ogłosił urbi et orbi ,że podpisał ustawę likwidującą de facto Trybunał Konstytucyjny grając zdarta płytą pn "dobrej zmiany"
jestem gorszego sortu

Offline mmarker

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #237 dnia: Grudnia 28, 2015, 21:02:18 »
Po dzisiejszych ustawach jak myślicie czym lub jak to wszystko się skończy?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #238 dnia: Grudnia 28, 2015, 21:45:35 »
Tylko ślepy i głupi nie widzi do czego to wszystko doprowadzi. Zdeptanie demokracji, całkowita władza-dyktatura, w najbliższej przyszłości inwigilacja obywateli pod byle pretekstem, a na koniec zemsta.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #239 dnia: Grudnia 29, 2015, 20:35:19 »
Tylko ślepy i głupi nie widzi do czego to wszystko doprowadzi. Zdeptanie demokracji, całkowita władza-dyktatura, w najbliższej przyszłości inwigilacja obywateli pod byle pretekstem, a na koniec zemsta.
Zemsta nie jest głównym celem tej narodowo-socjalistycznej partii realizującej potrzeby ludu pracującego miast i wsi zgodnie z leninowską zasadą każdemu wg potrzeb.Celem jest dokonanie zgodnie z regułami faszyzmu czyli z pogwałceniem demokratycznych reguł zawłaszczenia Państwa.Cel uświęca środki dlatego lektorem dobrej zmiany ustawy o Trybunale Konstytucyjnym został komunistyczny prokurator,który w PRLu zapisał się do PZPR aby czynić   buahaha....dobro.No i cały czas czyni.Właśnie skończył swój kabaretowy występ w TV jeden z największych znawców prawa w kolektywie mgr zwanego przez Milera zerem niejaki Patryk Jaki wymachując przed kamerą artykułem 197 konstytucji.Artykuł mówi wyraznie -"Organizację Trybunału Konstytucyjnego oraz tryb postępowania przed Trybunałem okresla ustawa".Gdzie w tym artykule napisano,że ustawa może regulować tryb pracy Trybunału Konstytucyjnego? Zgodnie z drugą częścia zdania w art 197 po wyrazie "oraz"ustawa określa tryb postępowania przed Trybunałem Konstytucyjnym a nie tryb pracy Trybunału Konstytucyjnego - tylko tyle.
jestem gorszego sortu