Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868763 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 07, 2015, 09:39:02 »
Tak z ciekawości zapytam: Dlaczego piszesz Kaczyński z małej litery a np. Jaruzelski z dużej i tłumaczysz, że pisownia zamierzona?
Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
jak wiesz prawidłową pisownią jest pisanie z dużej litery nazwisk, ale te osoby musza prezentować jakieś wartości, i chociaż mieć minimalny autorytet,,, chyba ci wyjaśniłem,,, 

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #136 dnia: Grudnia 07, 2015, 09:44:42 »
Czyli rozumiem. Poprostu Twoim autorytetem prezentującym wartości jest Jaruzelski. Ok, masz prawo. Jest wolność.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka


piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #137 dnia: Grudnia 07, 2015, 09:53:49 »
Czyli rozumiem. Poprostu Twoim autorytetem prezentującym wartości jest Jaruzelski. Ok, masz prawo. Jest wolność.
tak dla mnie większym autorytetem jest Jaruzelski jak Kaczyński, chociaż kiedyś było inaczej,  ale odkąd po śmierci brata wyprawia te cyrki, to stracił w moich oczach, i zgadzam się z    posłanka z nowoczesnej Jaruzelski bardziej sanował trybunał jak kaczynski, bo każdy wie ze pisem nie steruje zarząd pisu tylko jarek,,, a to co teraz się dzieje to jest dopiero preludium

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #138 dnia: Grudnia 07, 2015, 21:30:20 »
Czyli rozumiem. Poprostu Twoim autorytetem prezentującym wartości jest Jaruzelski. Ok, masz prawo. Jest wolność.
tak dla mnie większym autorytetem jest Jaruzelski jak Kaczyński, chociaż kiedyś było inaczej,  ale odkąd po śmierci brata wyprawia te cyrki, to stracił w moich oczach, i zgadzam się z    posłanka z nowoczesnej Jaruzelski bardziej sanował trybunał jak kaczynski, bo każdy wie ze pisem nie steruje zarząd pisu tylko jarek,,, a to co teraz się dzieje to jest dopiero preludium
Kaczyński nie steruje PiSem tylko aktualnie przy pomocy PiSu terroryzuje instytucje państwa.Wraz z dudapomocą sparaliżował Trybunał Konstytucyjny a teraz terroryzuje prezesa TK usiłując zmusić go do ustąpienia.Aktualnie w kolejce do rozwalenia czekają NIK,RPO,Rzecznik Praw Dziecka a IPN otrzyma nowe przepisy do lustracji/inkwizycji niewygodnych.Kaczyński ,gdyby był czlowiekiem odważnym stanąłby do wyborów prezydenckich ale bał się konfrontacji z E.Kopacz.Po zwycięstwie dudapomocy miał kolejną okazję wykazać się odwagą stając na czele rządu.Nic takiego nie miało miejsca.Widzimy go natomiast jak wyłażącego z nory nie powiem co ,w towarzystwie człowieka skazanego na 3 lata odsiadki jak knują po kątach przeciwko państwu.W takim aspekcie mówienie,że Jaruzelski był człowiekiem honoru jest w pełni uzasadnione.
jestem gorszego sortu

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #139 dnia: Grudnia 08, 2015, 22:59:03 »
Czy ktoś spodziewała się czegoś takiego

..pomimo dużej tolerancji jestem w szoku...co się dzieję w głowach tych ludzi, jak to wyjaśnić obronić????..żeby przedstawiciel Rządu wygadywał takie rzeczy??? dokąd zmierza ten kraj??? czy naprawdę musimy przejść drogę Irlandii i Hiszpanii aby społeczeństwo się obudziło??

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 09, 2015, 07:15:57 »
Kempa niczym mydełko .Moja tolerancja również jest duża ale kiedy sekta RM świętuje swoje urodziny i widzę całą klikę wchodząca w wielki zadek pana dyrektora bo żaden z niego ojciec,przecieram oczy ze zdumienia.Społeczeństwo sie nie obudziło.Wręcz przeciwnie.Społeczeństwo tego chciało.Takie są fakty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 09, 2015, 08:00:42 »
Ciekawe, co na to wszystko Rysiek Petru? :P

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 09, 2015, 10:04:16 »
aż się tego nie da komentować,,,

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #143 dnia: Grudnia 09, 2015, 10:21:06 »

amen
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #144 dnia: Grudnia 09, 2015, 13:45:45 »
Czego się nie robi dla kasy.



"Narodowe Centrum Kultury zapowiedziało pozew wobec tygodnika „Wprost” w związku z artykułem pt. „Opłacanie swoich za publiczne pieniądze”.  Znalazły się w nim sugestie, iż NCK wspierało finansowo wybranych polityków, wydawców i strony internetowe. <blockquote> Narodowe Centrum Kultury wydawało pieniądze na książki Ryszarda Petru, lidera Nowoczesnej. Zapłaciło też za utworzenie istniejącego już działu kultura na portalu NaTemat.pl Tomasza Lisa
 </blockquote> — podał w niedzielę tygodnik „Wprost”, zapowiadając na stronie internetowej najnowsze wydanie, które do kiosków trafiło w poniedziałek."

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #145 dnia: Grudnia 09, 2015, 16:54:57 »
Ciekawe, co na to wszystko Rysiek Petru? :P
Petru i jego Nowoczesna, wpółsprawcy powstania kaczystowskiej większości w sejmie, kręcą się wokół własnego ogona.Zachłystnęli się wyborem na posłów a teraz kombinują jak zmusić kaczystów do respektowania wyroków Trybunału Konstytucyjnego za pomocą protestów ulicznych.Nie mnie oceniać czy to cynizm,głupota czy jakaś aberacja umysłowa.Ktoś kiedyś   powiedział ,że jeśli PiS uzyska większośc sejmową nigdy już władzy nie odda.Temu celowi służyło między innymi "ułaskawienie "ludzi służb specjalnych przez dudapomoc po to ,żeby aktualnie zbierać "kwity"na potencjalnych "ochotników" do poparcia zmian w konstytucji czyli uzyskania większości konstytucyjnej.A zmiany przygotowane przez kaczystów mają im zagwarantować władzę nieograniczoną i dożywotnią.Widać to bardzo wyraznie po doborze "kadr" - mgr zero,Kamiński,Maciarewicz ,Błaszczak itp mają krótko za twarz trzymać zwolenników państwa prawa,demokracji czy wolności obywatelskiej.Trybunał Konstytucyjny właśnie uznał,że wybór trzech sędziów  TK dokonany przez kaczystów był niezgodny z Konstytucją,skrócenie kadencji prezesa i wiceprezesa TK niezgodne z Konstytucją,złożenie ślubowania przed dudapomocą w ciągu 30 dni nowo wybranych osób niezgodna z Konstytucja.Dudapomoc uprzedzając przewidywny wynik rozstrzygnięcia TK oświadczył dzisiaj,że nie ma zamiaru przyjmować ślubowania od wybranych przez poprzedni sejm 3 sędzów stwierdzając,że skład TK jest juz pełny.Jak daleko jeszcze posunie się kaczyzm?
jestem gorszego sortu

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #146 dnia: Grudnia 09, 2015, 17:29:09 »
Leszek Miller spektakularnie dziurawi i rozgniata balon hipokryzji napompowany przez Platformę i bliskie tej partii środowiska. Bez litości wykazuje zakłamanie i histerię rzekomych „obrońców demokracji”.
Lider SLD, po tym jak lewica nie dostała się do Sejmu, wrócił do felietonistyki i idzie mu to lepiej niż kierowanie partią. W tekście dla „Super Expressu” ściera w pył stwierdzenie Aleksandra Kwaśniewskiego, że „PiS mniej wolno, bo ma wszystko”. <blockquote> Jakby zapominał (Kwaśniewski), że PO też miała wszystko i jakoś nie było słychać, że jej mniej wolno. PO obsadziła wszystkie najważniejsze stanowiska w państwie od ministrów do wojewodów, ambasadorów, zarządy spółek, publiczne media, a także zapowiadała głębokie zmiany ustrojowe, jak uchwalenie nowej konstytucji, zniesienie Senatu, zmniejszenie liczby posłów, lustrację obywateli. Nie bardzo tym się przejmowano, bo przecież PO wolno więcej
 </blockquote> — ironicznie przypomina Miller.
Były premier zwraca uwagę, że zalewa nas fala hipokryzji na tle wyboru sędziów do Trybunału Konstytucyjnego. Według Millera, prezydent Andrzej Duda nie mógł nie przyjąć ślubowania wybranych w poprzedniej kadencji sędziów, „tak samo jak nie może odmówić zaprzysiężenia ministrów, nawet jeżeli mu się bardzo nie podobają”.
 <blockquote> Niemniej jednak całe zamieszanie zaczęło się od manipulacji PO, która chciała obsadzić wolne miejsca w TK nie tylko w poprzedniej, ale i obecnej kadencji Sejmu. Wołanie, że oto teraz dokonuje się zamach stanu, a demokracja umiera, to histeryczna przesada, której nie warto ulegać
 </blockquote>
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2015, 17:32:15 wysłana przez Zorro »

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #147 dnia: Grudnia 09, 2015, 17:53:32 »
Masakra,Kempa gadała jak do papieża( co najmniej),czekałem tylko aż podejdzie,za łaskawym przyzwoleniem oczywiście, i pocałuje go w dupę
.O przepraszam,miałem na myśli rękę ;)
Przecież to jest wysoki urzędnik państwowy....
Na razie nie ma podpisu......

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #148 dnia: Grudnia 09, 2015, 18:19:48 »
kombinują jak zmusić kaczystów do respektowania wyroków Trybunału Konstytucyjnego za pomocą protestów ulicznych
lepsze to, niż oscentacyjne tupanie nóżką, obrażanie się na cały świat i wychodzenie podczas głosowania bronić konstytucji, z którą samemu się majstrowało
co do dudokukły - najpóźniej w 2019 za to odpowie karnie.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2015, 18:21:50 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Zorro

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #149 dnia: Grudnia 09, 2015, 18:29:02 »
Masakra,Kempa gadała jak do papieża( co najmniej),czekałem tylko aż podejdzie,za łaskawym przyzwoleniem oczywiście, i pocałuje go w dupę
.O przepraszam,miałem na myśli rękę ;)
Przecież to jest wysoki urzędnik państwowy....


Wystarczyło skorzystać z pilota i zmienić kanał.
Nie przeszkadzało ci jak politycy PO określali Polskę słowami: "ch.., d..a i kamieni kupa"? Oni też byli wysokimi urzędnikami państwowymi.
Nie zazdrość, a spróbuj coś zrobić dla innych. Z pewnością zdobędziesz szacunek i poważanie. Może nawet pokażą cię w TVN. :D