Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868153 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 18, 2015, 22:09:42 »
Za PO  już tęsknisz, ale w następnych wyborach oddasz głos na Petru

wiem ze PO zawiodła nie tylko młodych i nie zdecydowanych zawiodło nawet swoich wyborców, czy tęsknie chyba jeszcze nie, PO miało swoje złe strony ale było obliczalne i spokojne byli zapatrzeni w siebie,,, nie głosowałem ani na PO ani na NOWOCESNĄ, ani na PiS, doglądnie głosowałem na RAZEM dlatego bo byłem pewny ze nie wejdą do parlamentu,,, a tak uczciwie to obecnie nie ma partii na która bym chciał z pełnym przekonaniem mógł głosować


Post Merge: Listopada 19, 2015, 08:16:49
no dalsze czystki idą w najlepsze i całą parą,,, dziś w nocy odwołano 3 generałów  ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2015, 08:16:49 wysłana przez piotrzpl »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 20, 2015, 15:19:27 »
Za PO  już tęsknisz, ale w następnych wyborach oddasz głos na Petru

wiem ze PO zawiodła nie tylko młodych i nie zdecydowanych zawiodło nawet swoich wyborców, czy tęsknie chyba jeszcze nie, PO miało swoje złe strony ale było obliczalne i spokojne byli zapatrzeni w siebie,,, nie głosowałem ani na PO ani na NOWOCESNĄ, ani na PiS, doglądnie głosowałem na RAZEM dlatego bo byłem pewny ze nie wejdą do parlamentu,,, a tak uczciwie to obecnie nie ma partii na która bym chciał z pełnym przekonaniem mógł głosować


Post Merge: [time]Listopad 19, 2015, 08:16:49 [/time]
no dalsze czystki idą w najlepsze i całą parą,,, dziś w nocy odwołano 3 generałów  ;)
Odwołanie generałów to mały pikuś w odniesieniu do pogardy dla konstytucji jaką zaprezentowali wyposzczeni kaczyści usiłując sparaliżować Trybunał
Konstytucyjny.Jeśli ktokolwiek miał watpliwości,że PiS jest partią działająca w interesie Polski a zwłaszcza,że będzie szanowac prawo, to niech się dokładnie przyjrzy ostatnim godzinom w sejmie,senacie oraz działającego jak sługa Kaczyńskiego dudapomocy.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 20, 2015, 15:31:40 »
. Tak czy siak ja przyszedłem dzisiaj do pracy tak jak każdego dnia i nie zauważyłem, aby Polska wywróciła się do góry nogami - jak to przewidywali niektórzy domorośli prorocy.
Minęły trzy tygodnie. Zaczynasz już coś zauważać?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline TomaszTokarczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 20, 2015, 16:29:09 »
Ja zauważyłem - początek naprawy państwa.
Zapraszam na mój blog o sprawach Powiatu Police: www.tomasztokarczyk.wordpress.com

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 20, 2015, 16:31:09 »
Jak Komorowski ułaskawiał przestępców z powiązaniami mafijnymi i gangsterów z gangów takich jak Pruszków to nikt nie komentował tego.
 

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 20, 2015, 16:45:59 »
Jak widać niektórzy potrzebują więcej aby ogarnąć co tu się wyprawia. Za miesiąc się wam przypomnę. A tak z innej beczki - przypominacie mi pewne stworzonka - nazywają się chyba lemingi  ;D :P
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 20, 2015, 17:15:03 »
Lemingi nie inaczej     .Dla mnie zaczęło się Państwo bezprawia ,ośmieszamy się przed całym światem.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 20, 2015, 17:47:21 »
Minęły trzy tygodnie. Zaczynasz już coś zauważać?

W moim życiu dalej nic się nie pogarsza, więc powodów do narzekań w dalszym ciągu nie mam.  :D

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 20, 2015, 18:54:17 »
Minęły trzy tygodnie. Zaczynasz już coś zauważać?

W moim życiu dalej nic się nie pogarsza, więc powodów do narzekań w dalszym ciągu nie mam.  :D
To może poprośmy kaczystów aby ustawowo "zamrozili"Trybunał Konstytucyjny,wprowadzili sądy ludowe i reaktywowali ORMO.Wtedy również będzie można powiedzieć,że nic złego się nie stało.Nie będzie dobrze w Polsce dopóki się nie zamknie 100000 łajdaków,a jeśli zabraknie ? - nie szkodzi
dobierze się z uczciwych.Coś to Panu mówi?
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 20, 2015, 20:31:55 »
Ja zauważyłem - początek naprawy państwa.


naprawiajcie, naprawiajcie. coś mi się zdaje że 25 lat pójdzie w pisdu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2015, 20:58:06 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline TomaszTokarczyk

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 20, 2015, 21:42:29 »
Panie Wojtku, nie wiem czy zakładając ten wątek liczył Pan na taki poziom dyskusji... myślę, że na wyższy... A może to tylko niefortunne nazwanie tematu przyciąga osoby o specyficznym nastawieniu, tj. wieszczących apokalipsę, ewentualnie przekopujących internet w celu uzasadnienia wieszczenia apokalipsy?  :)
Zapraszam na mój blog o sprawach Powiatu Police: www.tomasztokarczyk.wordpress.com

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 20, 2015, 21:52:52 »
Oj tam, oj tam.
Apokalipsa nastała. W dniu powołania rządu !


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 20, 2015, 21:58:17 »
tj. wieszczących apokalipsę, ewentualnie przekopujących internet w celu uzasadnienia wieszczenia apokalipsy?
nic nie trzeba przekopywać - wnioski nasuwają się same szanowny kolego lemingu.
wciąż mało przykładów na rząd fachowców??? proszę bardzo - jeszcze jeden - pierwszy lepszy z łapanki ( w porę zatrzymany)
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Gabriela-Tomik-wiceminister-z-zarzutami-w-nowym-rzadzie-PiS-00014805
fachowcy w pisdu. pan wojtek tu nie pomoże
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 20, 2015, 22:14:57 »
Ja zauważyłem - początek naprawy państwa.

Panie Tomaszu, czy mówiąc o "naprawie państwa" ma pan na myśli, ułaskawienie Pana Kamińskiego? nocne obrady sejmu podczas, których ogranicza się pluralizm polityczny? , a może o fakcie "naprawy państwa" świadczy oświadczenie wystosowane przez
Helsińską Fundację Praw Człowieka, w którym czytamy na temat noweli ustawy o TK cyt. "Wejście w życie ustawy zachwieje funkcjonowaniem najważniejszego organu władzy sądowniczej i może mieć bezpośrednio negatywny wpływ na poziom ochrony praw i wolności w Polsce"?

Panie Wojtku, nie wiem czy zakładając ten wątek liczył Pan na taki poziom dyskusji... myślę, że na wyższy... A może to tylko niefortunne nazwanie tematu przyciąga osoby o specyficznym nastawieniu, tj. wieszczących apokalipsę, ewentualnie przekopujących internet w celu uzasadnienia wieszczenia apokalipsy?   

Panie Tomaszu, mam Pana za naprawdę rozsądną osobę, ale proszę spróbować merytoryczne bronić działań pańskiego ugrupowania, rozumiem, że niektóre z nich są ciężkie do obrony, ale naprawdę po Panu spodziewam się nieco więcej niż spłycanie dyskusji takim wpisami

Pozdrawiam.

 


 
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2015, 22:17:42 wysłana przez liścik »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 20, 2015, 22:25:24 »
Dla mnie to nic nowego, odeszła banda przekrętów i złodziei, a wróciła banda, która traktowała i dalej traktuje Polskę jak swój prywatny folwark. Jak to się ma do słów (koniec z butą i arogancją władzy) nowej pani premier? Zobaczycie, jak zacznie się (w zasadzie już się zaczęło) wygryzanie urzędowych stanowisk i obsadzanie nich "swoimi" miernotami, których głównym atutem jest partyjna legitymacja PiSu. Rozumiem, że pewne cwaniackie chwyty pod koniec kadencji PO trzeba wyprostować, ale ponowne  polityczne tanie rozgrywki są wobec Polaków najzwyczajniej nie w porządku, do tego dochodzi jeszcze ponowne rozpoczynanie tańca na smoleńskich trumnach... To jest po prostu żałosne.