Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1  (Przeczytany 16003 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #30 dnia: Października 20, 2015, 09:18:03 »
Manipulujesz wypowiedziami

Mistrzem manipulacji jestes ty, i nie ty bedziesz mi wyznaczal jak mam pisac i co mam pisac. Pamietam cie z paru poprzednich dyskusji, jeszcze na starym skrypcie tego forum, przyznales sie wtedy do bycia SJ. Dzis juz nie pamietasz? Czy sie wstydzisz? Jako awatara uzywales wtedy znaczka Mitsubishi, no i musze przyznac, ze wtety nie lgales tak chamsko jak teraz.

Offline lio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #31 dnia: Października 20, 2015, 09:21:26 »
To chyba coś Ci się pokręciło. A ja nie wyznaczam Tobie nic, a raczej prawo. Nie masz prawa Obrażać, ani nikomu grozić. Dziękuję, dobranoc. Nie ma sensu dalsza rozmowa z Tobą. Po prostu zignoruje, co do.mnie mówisz.
\'Opinia większości - często mylona z prawdą...\'

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #32 dnia: Października 20, 2015, 09:27:38 »
To chyba coś Ci się pokręciło. A ja nie wyznaczam Tobie nic, a raczej prawo. Nie masz prawa Obrażać, ani nikomu grozić.

Nic mi sie nie pokrecilo, pamiec mam dobra. ;) Nikogo nie strasze, bron Boze uprzedzam tylko. Na szczescie dzis wiele rzeczy mozna zalatwic w literze prawa. :)

Nie ma sensu dalsza rozmowa z Tobą. Po prostu zignoruje, co do.mnie mówisz.

Dokladnie takiej reakcji sie spodziewalem. :) Dobranoc.
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2015, 09:29:46 wysłana przez DEtonator »

piotrzpl

  • Gość
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #33 dnia: Października 20, 2015, 13:16:01 »
Dzwonek do moich drzwi brzmi tak samo gdy dzwonią osoby które chcą mi opowiedzieć o swojej religii, osoby, które chcą mnie zachęcić do kupna ich towarów, gdy dzwoni listonosz, kurier, a nawet osoby, które roznoszą ulotki i proszą o otwarcie drzwi, a NAWET, gdy mój dom chce odwiedzić jakiś zabłąkany polityk :P
Jeżeli dzwonią o cywilizowanych porach, szanując moje prawo do wyspania się w sobotę i niedzielę oraz położenie spać dzieci około 20:00, to nie mam nic przeciwko temu, że do mnie przychodzą.

Każdego traktuję z równą życzliwością i uprzejmością.

Gdyby jednak sprawiałoby mi to taki dyskomfort jak Pani Annie, to szukałbym sposobu przekazania swojej opinii władzom lokalnej wspólnoty religijnej(list, telefon, mail).

telefon do domu na ul. Robotniczej 091 317 01 20

najlepsza wypowiedz w tym temacie, i chyba co można dodać ze  siedzibę mają  ul.Robotnicza 9 A i jeszcze ze jeżeli jest to dla pani az tak bardzo uciążliwe to trzeba troche chęci i problem ustanie

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #34 dnia: Października 20, 2015, 16:06:25 »

Po co ta dyskusja? Co komu ona da? :D






Post Merge: Października 20, 2015, 16:15:17
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 19, 2015, 12:15:44 »
Cytuj (zaznaczone)
co tydzień mówię grzecznie, że nie życzę sobie ich wizyt w domu i nękania mnie a za tydzień nowa ekipa przychodzi:)
Świadkowie nigdy nie chodzą co weekend do tych samych drzwi :)
« Ostatnia zmiana: Października 20, 2015, 16:15:17 wysłana przez grubcia1982 »
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #35 dnia: Października 20, 2015, 16:29:38 »
Ja grzecznie zawsze odmawialem. Nachodzili mnie dalej aż czarę goryczy przelalo jak polozylem sie spac po nocce a o 9 dzwonili do drzwi. Jak powiedziałem ze jezeli jeszcze raz do mnie przyjdą to wezwę policje badz straż miejska i od tamtej pory mam spokoj :)

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #36 dnia: Października 20, 2015, 18:35:55 »
Po co ta dyskusja? Co komu ona da? 


Kolejny pretekst do obrzucanie się błotkiem.

Prawda jest taka, że nie można pchać wszystkich w jedno wiadro pomyj. Wszystko zależy bowiem od ludzi, od tego jacy są i co sobą reprezentują. W każdej wierze, kulturze są ludzie kulturalni oraz ci, z którymi już po pierwszym spotkaniu nie chce nam się rozmawiać.
Jeśli chodzi o przedstawicieli tej grupy wyznaniowej to miałam możliwość spotkania różnych osób. Niektórzy byli grzeczni i nie trzeba było używać siły perswazji aby zrozumieli, że nie mam ochoty z nimi rozmawiać na proponowane przez nich tematy. Byli też tacy, którym niestety dość kategorycznie trzeba było przedstawić swoje stanowisko. Muszę jednak przyznać, że ostatnio jest jakby lepiej. bardzo rzadko pukają do drzwi. Mają swoje małe kramiki, które absolutnie mi nie przeszkadzają. Nie mam potrzeby to nie podchodzę i tyle. To co uważam na temat wiary ich czy innej religii to moje prywatne zdanie, moja ocena i forum to raczej nie miejsce abym je głosiła. Myślę też, że to tak delikatny temat, że lepiej już go zostawić.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt