Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1  (Przeczytany 15996 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #15 dnia: Października 19, 2015, 12:32:53 »
Widzialem kolo targowiska na Wilczej stanowisko Swiadkow Jehowy, dokladnie takie samo jakie widuje w Niemczech, gdzie nachodzenie w domu jest nie do pomyslenia. Takie rozwiazanie jest super, kto bedzie zainteresowany, podejdzie, popyta, porozmawia. I wlasnie o to chodzi, bo po co robic sobie wrogow?

piotrzpl

  • Gość
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #16 dnia: Października 19, 2015, 12:35:55 »
Widzialem kolo targowiska na Wilczej stanowisko Swiadkow Jehowy
podobne stanowisko mają na przeciw CH Kinga

Offline anna.kupiec

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #17 dnia: Października 19, 2015, 13:33:18 »
pod biedronka kolo mostu też mają stanowisko, więc po co szwędać się po domach? Po co ludzi negatywnie do siebie nastrajać? Każdy zainteresowany może podejść do stoiska, porozmawiać, wziąć gazetkę....  Po co wiec wałesać się po osiedlach jak jacyś stręczyciele? Przez takie zachowanie sprawiają , że ludzie tracą nerwy i negatywnie nastawiają się do nich. A są to ludzie oczytani, z reguły grzeczni i uprzejmi, schludnie ubrani - należałoby przemyśleć takie niegrzeczne i niesmaczne postępowanie i wyciægnąc adekwatne wnioski. Przecież na ulicach mogą wystawiać co 100 metrów stoiska swoje i wtedy nikt nikomu nie przeszkadza i szanuje swoje prywatne życie przede wszystkim...


Oni sie kierują tym....
Jezus polecił swoim naśladowcom: „Czyńcie uczniów z ludzi ze wszystkich narodów” (Mateusza 28:19, 20). Kiedy wysyłał do tej działalności swoich pierwszych uczniów, powiedział, żeby odwiedzali ludzi w ich domach (Mateusza 10:7, 11-13). Po jego śmierci chrześcijanie w I wieku kontynuowali to dzieło, głosząc „publicznie i od domu do domu” (Dzieje 5:42; 20:20). Trzymamy się tego wzorca i przekonujemy się, że głoszenie od domu do domu jest skutecznym sposobem docierania do ludzi.




Ale dlaczego nie biorą pod uwagę, że tego, że dla wielu ludzi jest to uciążliwe, przeszkadzające a przy namolnym odwiedzaniu niegrzeczne? Rozumu własnego nie mają, czy zaślepieni są swoimi nakazami? Nie czaje tego jak można nie czuć zwykłej przyzwoitości.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2015, 13:45:19 wysłana przez anna.kupiec »

Offline lio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #18 dnia: Października 19, 2015, 13:53:31 »
Każdy ma prawo do wolności i do decydowania o sobie. Pani Aniu, proszę następnym razem im powiedzieć, żeby wyraźnie zaznaczyli, żeby nie przychodzili. Koniec tematu. Chodzić będą dalej. Jak już Pani przeszkadza, że chodzą do innych, to już tylko Pani kłopot.
\'Opinia większości - często mylona z prawdą...\'

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #19 dnia: Października 19, 2015, 14:00:12 »
Koniec tematu. Chodzić będą dalej. Jak już Pani przeszkadza, że chodzą do innych, to już tylko Pani kłopot.

I tutaj wlasnie wychodzi to cale ich ukryte chamstwo i natarczywosc. To ludzie o kilku twarzach, o czym najlepiej wiedza ci, ktorzy mieli z nimi blizej do czynienia, albo ci, ktorzy zdolali oposcic szeregi tej organizacji.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2015, 14:02:14 wysłana przez DEtonator »

Offline lio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #20 dnia: Października 19, 2015, 14:15:33 »

Koniec tematu. Chodzić będą dalej. Jak już Pani przeszkadza, że chodzą do innych, to już tylko Pani kłopot.

I tutaj wlasnie wychodzi to cale ich ukryte chamstwo i natarczywosc. To ludzie o kilku twarzach, o czym najlepiej wiedza ci, ktorzy mieli z nimi blizej do czynienia, albo ci, ktorzy zdolali oposcic szeregi tej organizacji.
Akurat chamstwo wychodzi tu z kogoś innego. Nie obrażaj nikogo.
\'Opinia większości - często mylona z prawdą...\'

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #21 dnia: Października 19, 2015, 14:20:52 »
Akurat chamstwo wychodzi tu z kogoś innego.

Niech ocenia to czytajacy ten watek, a nie ty.

Bo w okolicach świąt, to jest dopiero inwazja Katolicka. Nie wspominając już o telewizji, sklepach....

I kto tutaj kogo obraza?

Offline lio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #22 dnia: Października 19, 2015, 14:35:36 »
Niech ocenia to czytajacy ten watek, a nie ty
Hehe, a czy ja tego nie czytam?
Bo w okolicach świąt, to jest dopiero inwazja Katolicka. Nie wspominając już o telewizji, sklepach....

I kto tutaj kogo obraza?
Dziwnie się z Tobą rozmawia. Mam nadzieję, że jednak z kimś potrafisz się porozumieć. Ja już nie próbuję. Trzymaj się.
\'Opinia większości - często mylona z prawdą...\'

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #23 dnia: Października 19, 2015, 15:02:46 »
Hehe, a czy ja tego nie czytam?

Typowa manipulacja faktami polaczona z ignorancja, tak, w tym to jestescie mistrzami. :)

Dziwnie się z Tobą rozmawia. Mam nadzieję, że jednak z kimś potrafisz się porozumieć. Ja już nie próbuję. Trzymaj się.

Z porozumiewaniem sie nie mam problemow, znowu po raz kolejny probujesz mnie obrazic. Brak argumentow to tez argument do zakonczenia dyskusji. Moze i tak bedzie lepiej. 

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #24 dnia: Października 19, 2015, 22:01:55 »
Przeczytaj raz jeszcze od góry do dołu to co napisałeś i zastanów się ile osób obraziłeś/uraziłeś w temacie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #25 dnia: Października 19, 2015, 22:21:28 »
Przeczytaj raz jeszcze od góry do dołu to co napisałeś i zastanów się ile osób obraziłeś/uraziłeś w temacie.

Nie znasz moich doświadczeń z tymi ludźmi, więc się nie baw się tutaj w sędziego. Nikogo nie chciałem obrażać, wręcz przeciwnie, to mnie (i nie tylko) tutaj obrażano. Domyślam się, że także masz problem z Kościołem Katolickim i jego członkami, więc nie będziesz obiektywny w swojej ocenie.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #26 dnia: Października 19, 2015, 22:24:28 »
Dzwonek do moich drzwi brzmi tak samo gdy dzwonią osoby które chcą mi opowiedzieć o swojej religii, osoby, które chcą mnie zachęcić do kupna ich towarów, gdy dzwoni listonosz, kurier, a nawet osoby, które roznoszą ulotki i proszą o otwarcie drzwi, a NAWET, gdy mój dom chce odwiedzić jakiś zabłąkany polityk :P
Jeżeli dzwonią o cywilizowanych porach, szanując moje prawo do wyspania się w sobotę i niedzielę oraz położenie spać dzieci około 20:00, to nie mam nic przeciwko temu, że do mnie przychodzą.

Każdego traktuję z równą życzliwością i uprzejmością.

Gdyby jednak sprawiałoby mi to taki dyskomfort jak Pani Annie, to szukałbym sposobu przekazania swojej opinii władzom lokalnej wspólnoty religijnej(list, telefon, mail).

telefon do domu na ul. Robotniczej 091 317 01 20

Offline lio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #27 dnia: Października 20, 2015, 07:06:02 »
to mnie (i nie tylko) tutaj obrażano.
Jakiś taki ludzki odruch jest, że kiedy ktoś czuje się obrażany, to po prostu wychodzi... To że ktoś się z Tobą spiera, to nie znaczy że jest: antyreligijny, że jest Świadkiem albo ma problem w kościele. A pierwszym kto tu kogokolwiek obraził, byłeś TY i Tylko Ty!!! Poczytaj tak jak rbk radził, wszystkie swoje posty jeszcze raz.
\'Opinia większości - często mylona z prawdą...\'

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #28 dnia: Października 20, 2015, 08:50:33 »
A pierwszym kto tu kogokolwiek obraził, byłeś TY i Tylko Ty!!! Poczytaj tak jak rbk radził, wszystkie swoje posty jeszcze raz.

Piszac o swiatecznej inwazji, ktora jest totalna bzdura, bo zyjemy w kraju, gdzie te tradycje pielegnuje sie od wiekow, a to ze zyjecie w znacznej mniejszosci nie daje wam praw do tego, by takimi stwierdzeniami obrazac uczucia innych. Jestescie natarczywi i bardzo czesto bezczelni, nie szanujecie prywatnosci innych osob, malo tego, chamsko i ignorancko odnosicie sie do prosb, by ludzi w ich prywatnych domach pozostawic w spokoju. Z uporem maniaka twierdzicie, ze dalej bedziecie to robic. Na szczescie sa na to skuteczne sposoby. Nikt wam nie broni wyznawania swoich przekonan, ale robcie to w taki sposob, by nie naruszac prywatnej strefy innych ludzi, ktorzy niekoniecznie sa zainteresowani waszymi pogladami.

Offline lio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Inwazja Świadków Jehowy na Mieszka I 1
« Odpowiedź #29 dnia: Października 20, 2015, 09:04:26 »
Piszac o swiatecznej inwazji, ktora jest totalna bzdura
Wkładasz swoje słowa w moje usta. Nigdzie tak nie napisałem że to bzdura.
Jestescie natarczywi i bardzo czesto bezczelni, nie szanujecie prywatnosci innych osob, malo tego, chamsko i ignorancko
"Wy", czyli kto? Ja nigdzie nie napisałem kim jestem. A po za tym w dalszym ciągu obrażasz ludzi.
Na szczescie sa na to skuteczne sposoby.
Grozisz???!!!
Manipulujesz wypowiedziami, obrażasz od samego początku, Twoje wypowiedzi brzmią nieco jak groźby, segregujesz ludzi. Nie wypowiadaj się w tym temacie już, bo nie potrafisz tego robić w sposób normalny.
\'Opinia większości - często mylona z prawdą...\'