Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo  (Przeczytany 12116 razy)

Offline mocny

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« dnia: Marca 18, 2015, 10:51:24 »
Chodzi o auto Volvo V70 III który niedawno sprowadziłem. Rocznikowo jest to 2012 rok. Myślicie, że opłaca się do 3-latka wykupować AC? Czy to prawda, że ubezpieczenie auta to około 10% wartości samochodu? Jak oni to ustalają? No i które towarzystwo ubezpieczeniowe polecacie?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 18, 2015, 11:56:54 »
rankomat.pl - tam masz wszystko
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 18, 2015, 12:02:56 »
Najlepiej podejdź do jakiegoś dobrego agenta ubezpieczeniowego, który posiada w ofercie wielu ubezpieczycieli to Ci odpowie na twoje wszystkie pytania.

Offline johny

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 19, 2015, 13:09:42 »
Kiedyś w centrum była taka kobieta - prowadziła pośrednictwo ubezpieczeniowe. Zawsze się u niej ubezpieczałem. Ale teraz widzę, że zamknęła ten biznes. Nie wiem co się z nią stało? Czy wyjechała czy co.
Ale w internetach masz też tego dużo. Symulatory, kalkulatory ubezpieczenia itd. Wystarczy się rozejrzeć.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 20, 2015, 14:46:05 »
Zanim ubezpieczysz auto popatrz na to:

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 20, 2015, 16:41:31 »
Parian: ale to ma znaczenie tylko przy AC. OC sie jak najtansze bierze :)

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 20, 2015, 22:19:11 »
Ale wątek jest o AC.
A tak z ciekawości, chciałbyś żeby Ci rozbił auto ktoś z najtańszym OC?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 20, 2015, 22:34:06 »
ja co roku wyszukuję najtańsze oc. raz żona miała nie groźną stłuczkę z jej winy i wszystko (wypłata odszkodowania dla poszkodowanego) odbyło się bez zastrzeżeń. dlatego jakieś dywagacje że tańsze oc jest gorsze od droższego jest nie na miejscu. oc to oc i koniec.
« Ostatnia zmiana: Marca 20, 2015, 22:37:30 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 20, 2015, 23:37:43 »
Ja nie pisze, że jest gorsze, ale duża szansa na to, że będzie. Nie życzę Ci dapol, ale posiadanie oc w przyzwoitej firmie zaczyna się doceniać jak trafi się na kogoś z ubezpieczeniem takim jak Twoje. Jeden dostanie 300 zł, a drugi w sądach będzie się bujał żeby odzyskać 30 000.
ps. oc najtańsze od renomowanego (powiedzmy) dzieli często raptem kilkadziesiąt zł. Warto?

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 21, 2015, 02:51:46 »
Parian: nie mam wplywu na to jakie kto ma OC. I owszem: wisi mi to kto ma jakie bo i tak trzeba sie bedzie szarpac o kase w moim przypadku. Mialem do czynienia z roznymi ubezpieczalniami i kazda leci w kulki. A roznica w OC potrafi wyniesc ladnych pare stowek. Teraz mam Benefie na oba auta bo wyszla mi najtaniej. Nie mam zamiaru przed kupnem OC kopac w internetach w poszukiwaniu zestawien na jaka ubezpieczalnie jesr najmniej skarg :) Zakres ubezpieczenia jest taki sam w kazdym przypadku wiec po co przeplacac?

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 21, 2015, 21:04:15 »
No widzisz, u mnie roznica miedzy najtanszym Axxa, a tym co mam (allianz) wynosila 50 zeta. Jesli byloby to 500 to pewnie bym olal, a tak to sie nawet nie zastanawialem.
A jesli chodzi o skargi - dlaczego mam wspierać dziadowska firme? Poza tym karma kilofownikownia, karma ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2015, 21:06:34 wysłana przez parian »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 21, 2015, 21:49:10 »
Parian, Allianz to dziady od dawna, ci to dopiero kombinuja z wyplatami odszkodowan z OC, nie tylko w Polsce, co innego AC, tutaj fakt, dbaja o klientow.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 21, 2015, 22:14:22 »
No widzisz, u mnie roznica miedzy najtanszym Axxa, a tym co mam (allianz) wynosila 50 zeta.
na moim przykładzie (całe życie jeździłem służbowymi samochodami i miałem to całe oc w d.u.pi.e.). pierwsze auto kupiłem na siebie dwa lata temu (prawko od 1997) - ubezpieczyłem w link4 - koszt 760 zł. w kwietniu bieżącego roku muszę kupić nowe oc - wchodzę na rankomat.pl i jak widzę ofertę axa 340 zł to powiedz mi jak z tego nie skorzystać???
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2015, 22:16:41 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Ubezpieczenie Auto Casco do 3 letniego Volvo
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 22, 2015, 07:13:36 »
Parian: wtedy to jeszcze nie mogła być karma bo miałem auta ubezpieczone w HDI :P I coś podobnie jak dapol miałem potem: różnica w cenie prawie dwukrotna. Więc rachunek jest prosty. I z mojego prywatnego OC jeszcze nigdy się nikt naprawiać nie musiał.