Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dyskusje około kościelne  (Przeczytany 95640 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Dyskusje około kościelne
« dnia: Marca 07, 2015, 08:52:57 »
którym naprawdę o wiele lepiej rozmawia się z kimś, kto kulturalnie stara się dojść do porozumienia.


Przypomniało mi się to... :D

#t=45

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 07, 2015, 09:11:38 »
Oto prawdziwi chrześcijanie...... 
Na razie nie ma podpisu......

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 07, 2015, 09:28:33 »
Nie, to sekta ojca "derektora".

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 07, 2015, 10:00:45 »
Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z tego, że do nagrania tego materiału specjalnie wybrano z kilkudziesięciotysięcznego zgromadzenia kilkanaście osób, które nie potrafią się zachować, i które nie powinny wypowiadać się w mediach. Ciekaw jestem, ile kulturalnych wypowiedzi do kamery nie załapało się do tego materiału ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 07, 2015, 21:48:45 »
kuba - z całym szacunkiem dla twojej religii i w to co wierzysz - na tym filmiku jakoś nie rzuciło mi się w oczy aby chociaż promil z całej reszty jak to nazwałeś kilkudziesięciotysięcznego tłumu próbował oponować wobec wypowiedzi tych ludzi. nie twierdzę, że wszyscy katolicy są tacy - ale coś w tym jest - oczywiście z mojego punktu widzenia
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 07, 2015, 22:13:23 »
No to dziwne, że tego typu znane mi osoby mogę spokojnie policzyć na palcach jednej dłoni i pewnie średnio rozgarnięty drwal na moim miejscu też by dał radę ;) . A trochę katolików, jakby nie patrzeć, znam :P .

PS.
A teraz wracamy do tematu ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 07, 2015, 22:42:45 »
może i drwali i może i leśniczy. ale ja tam na filmiku takowych nie widzę :P . wróćmy do tematu, bo widzę e dyskusja o prawdzie jest bardzo nie wygodna :-X :-X :-X
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 08, 2015, 00:30:37 »
wróćmy do tematu, bo widzę e dyskusja o prawdzie jest bardzo nie wygodna

Ok, odpowiem Ci ostatni raz na ten temat, po czym idę spać ;). Nie unikam, jak to próbujesz usilnie insynuować, dyskusji o prawdzie, ale unikam bezcelowej offtopowej dyskusji opartej na perfidnej manipulacji medialnej - i to mimo tego, że do rozgłośni z Torunia bardzo mi daleko. Zdecydowanie nie należę do jej targetu, ale nie mam nic przeciwko jej istnieniu. EOT.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 08, 2015, 12:31:33 »
Jak ktoś uznaje, że potrzebuje Kościoła, to go utrzymuje, a jak nie, to nie płaci i nie korzysta. Wszystko na ten temat.
jakże ciekawe i nie prawdziwe jest to o czym mówisz, zwłaszcza w kontekście wydania 16 mln zł na budowę świątyni opatrzności bożej z budżetu niby świeckiego państwa. jestem daleki od zabraniania komukolwiek czegokolwiek i dlatego jeżeli macie potrzebę wierzenia w cokolwiek to byłbym wdzięczny abyście robili to za swoje pieniądze - np. w formie opodatkowania kościoła. szybciutko by się okazało jak to z tym chrześcijaństwem u nas w kraju jest.
« Ostatnia zmiana: Marca 08, 2015, 12:34:17 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 08, 2015, 12:45:30 »
zwłaszcza w kontekście wydania 16 mln zł na budowę świątyni opatrzności bożej z budżetu niby świeckiego państwa.

Te pieniądze zostały przekazane na stworzenie muzeum, a nie na budowę świątyni. Analogiczna sytuacja jest przy tworzeniu muzeum żydowskiego w Warszawie.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 08, 2015, 15:19:59 »
tworzeniu muzeum żydowskiego w Warszawie.
a to jest jeszcze większa patologia
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline bodzio

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 09, 2015, 11:08:00 »
Idąc tym tropem państwo nie powinno na nic dawać pieniędzy. Nie każdy z nas ma dzieci, a na szkoły dajemy wszyscy, nie każdy zachoruje poważnie, a szpitale utrzymujemy, nie wszyscy jeździmy autostradami, a państwo takowe wybudowało, niektórzy nigdy nie przekroczą progu muzeum, teatru, filharmonii itd., itp. Czy mam wymieniać więcej :D ?

Offline sake

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #12 dnia: Marca 09, 2015, 13:35:01 »
Sprawa prosta opodatkujmy kościół. Wszystko będzie jasne. Skoro można wprowadzić kasę fiskalną w kiosku gdzie dochód na czysto wynosi około 1200 zł to może i w kościele powinna być? nie fajnie by było dostać kwit-paragon za komunię św., chrzest, pogrzeb itp? skończyło by się "co łaska ale nie mniej niż 500 zł". Wierzycie w Boga? czy w Kościół?
Widziałeś Boga? Nie? Widocznie jeździsz za wolno...

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #13 dnia: Marca 09, 2015, 13:55:11 »
sake, ok. Jestem 100% za. Tylko co zrobić z takimi Jaruzelskim czy Kiszczakiem? Całe życie zwalczali Kościół katolicki a przed śmiercią ponoć się zmienili. I co ma powiedzieć ksiądz takiemu na łożu śmierci "Nie wyspowiadam cię bo nie zapłaciłeś w zeszłym roku podatku"? Ale wtedy dopiero by dalpol, matroszka i cała reszta zawyli, że taka niesprawiedliwość, że tylko kasa się liczy.

Offline sake

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
Odp: Dyskusje "około kościelne"
« Odpowiedź #14 dnia: Marca 09, 2015, 13:59:47 »
Jak nie będzie płacił nie będzie chciał się spowiadać, sprawa prosta! Jeśli wierzysz to płać tak jest u naszego zachodniego sąsiada.
Widziałeś Boga? Nie? Widocznie jeździsz za wolno...