Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Na kogo zagłosujecie?

Bronisław Komorowski (PO)
Andrzej Duda (PiS)
Magdalena Ogórek (SLD)
Janusz Korwin Mikke (KORWiN)
Paweł Kukiz (Bezpartyjny)
Janusz Palikot (Twój Ruch)
Adam Jarubas (PSL)
Marian Kowalski (Ruch Narodowy)

Autor Wątek: Wybory prezydenckie 2015  (Przeczytany 111585 razy)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #180 dnia: Maja 28, 2015, 21:37:20 »
2/3 głosujących na dudacuda to podstawówka i zawodówka.Możliwe,że Benon pochodzi z tego klanu.

Z jakiego klanu Ty pochodzisz, że nie umiesz liczyć?
Ten klan nazywa się firma badająca preferencje w dniu wyborów - nazwę można znależć przy odrobinie intelektualnego wysiłku w internecie.
Wg niej na Dudaobiecujecuda głosowało 65,7 % ludzi z wykształceniem podstawowym i gimnazjalnym,62 %wieś,59,9% to gówniarzeria Kukiza 18-29 lat.Ta sama firma ogłosiła o dziwo uznany przez PiS sondaż przewidujący 2% przewagi głosów oddanych na Dudę nad Komorowskim.
jestem gorszego sortu

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #181 dnia: Maja 28, 2015, 22:16:19 »
No to pozostańmy w temacie statystyk. Wyniki z zakładów karnych. Komor prawie 83 procent, Duda 14. Te dane mówią same za siebie i tym twoje rezimowe media się nie chwalą :D PO od zawsze robiło furrore wsrod kryminalistów. Czemu mnie to nie dziwi ? ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2015, 22:29:54 wysłana przez ona »

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #182 dnia: Maja 28, 2015, 22:49:49 »
proponuje, aby PO dopoki WSIok jest prezydentem wprowadzilo ustawe mowiaca, ze glosy ludzi z wykształceniem podstawowym i gimnazjalnym, ludzi ze wsi i ludzi 18-29 lat powinny byc nie wazne! Moze uda im sie przetrwac bez uciekania do partii balcerowicza!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #183 dnia: Maja 28, 2015, 23:04:47 »
Ten klan nazywa się firma badająca preferencje w dniu wyborów
Oj słabiutko. Nawet nie rozumiesz co piszesz. Gdzieś usłyszysz i powtarzasz. Pomyśl jeszcze raz czy te dane to odpowiedź na Twoje twierdzenie: "2/3 głosujących na dudacuda to podstawówka i zawodówka."

Ja właśnie w poprzednim poście pokazałem Ci dane od tej firmy na zdjęciu byś nie musiała szukać .

Zresztą nie martw się i obserwuj jak zaraz zaczną uciekać szczury z tonącej platformy.


Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #184 dnia: Maja 28, 2015, 23:14:45 »
2/3 głosujących na dudacuda to podstawówka i zawodówka.Możliwe,że Benon pochodzi z tego klanu.

Z jakiego klanu Ty pochodzisz, że nie umiesz liczyć?
Ten klan nazywa się firma badająca preferencje w dniu wyborów - nazwę można znależć przy odrobinie intelektualnego wysiłku w internecie.
Wg niej na Dudaobiecujecuda głosowało 65,7 % ludzi z wykształceniem podstawowym i gimnazjalnym,62 %wieś,59,9% to gówniarzeria Kukiza 18-29 lat.Ta sama firma ogłosiła o dziwo uznany przez PiS sondaż przewidujący 2% przewagi głosów oddanych na Dudę nad Komorowskim.

. Jezat jako policki chrzesniak kiszczaka musisz dopuscic mysl, ze ten twoj bronek BYLY:)Prezydent i ta cala PO to obciach.
PO,tylko dla idiotów.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #185 dnia: Maja 29, 2015, 07:04:37 »
To jak tam dudowiercy? Zaczynamy budowę polski od nowa, znaczy się od tematu najważniejszego - pomnik
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #186 dnia: Maja 29, 2015, 08:39:52 »
Lepszy taki pomnik niz ten, ktorego budowe zainicjowal komuchowski - poleglym zolnierzom bolszewickim.....

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #187 dnia: Maja 29, 2015, 08:42:34 »
chcę być prezydentem wszystkich polaków, chcę łączyć, a nie dzielić - a najlepszym sposobem na to jest rozgrzebywanie starych konfliktów ;D ???
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #188 dnia: Maja 29, 2015, 09:11:51 »
Czyim prezydentem byl w takim razie komorowski? Chyba tylko kolesi z WSI dzieki ktorym mamy najdrozsze autostrady, stadiony i mosty, ktore zaraz po budowie trzeba remontowac?
A moze prezydentem tych polakow ktorych wszystkie inicjatywy obywatelskie ignorowal?
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2015, 10:10:06 wysłana przez m8z »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #189 dnia: Maja 29, 2015, 09:20:47 »
Bronek byl prezydentem przede wszystkim bogatych. Biednych, slabszych i ich reprezentantow okreslal jako awanturnikow, ktorych trzeba zepchnac na margines. Kazdy, kto potrafi wyciagac samodzielnie wnioski to zauwazyl, i tutaj juz nie chodzi o bycie zwolennikiem PiSu, a o dobro zwyklego obywatela, ktorego zauwaza sie jedynie przed wyborami. Ten cwaniacki system przestaje dzialac. Cekawy jestem jak wypadna jesienne wybory. ;)

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #190 dnia: Maja 29, 2015, 09:43:09 »
Obiecuję że będę prezydentem niezależnym, a za moimi plecami stoi tylko moja żona i córka. Acha - jeszcze tylko tak rzutem na taśmę i po starej znajomości odpicuję ten pomnik - tak dla jarka, żebym na starcie za bardzo się nie wychylił z tą niezależnością. ;D
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #191 dnia: Maja 29, 2015, 10:04:13 »
zacznij zbierac juz podpisy przeciwko pomnikowi, ktorego budowe poparl sam komorowski jakis czas temu :)

zeby nie bylo, ze walcze o pomnik - mam go gdzies. na oczy go nigdy nie zobacze. chorych pomnikow mamy pelno, wiec nie widze problemu w pomniku bylego prezydenta i reszty ofiar...


poza tym sprawa bardzo pieknie rozdmuchana przez 'wolne' media :) trzeba troche szumu zrobic przed jesienia ;)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #192 dnia: Maja 29, 2015, 10:15:35 »
poza tym sprawa bardzo pieknie rozdmuchana przez 'wolne' media 

Dokladnie, juz zaczelo sie opluwanie, jeszcze czlowiek nominacji nie odebral. Do tej pory pierwsze podsumowywujace oceny prezydentow, czy premierow padaly po 100 dniach ich urzedowania, tym razem "BUL" dupy nie pozwala na danie czlowiekowi szansy wykazania sie.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #193 dnia: Maja 29, 2015, 12:12:07 »
przypominanie obietnic = opluwanie i ból dupy ??? ??? ??? ??? jak do tego doszedłeś?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Wybory prezydenckie 2015
« Odpowiedź #194 dnia: Maja 29, 2015, 12:23:38 »
przypominanie obietnic

Zeby spelniac obietnice trzeba objac urzad, o ktory sie ubiegalo. Jasne jak slonce, stad moj wniosek o "BULU". Utarto w koncu nosa chamstwu i arogancji, jak widac niektorzy nie moga sie z tym pogodzic i zaczeli rzucac blotem na prawo i lewo.