Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Budżet obywatelski - propozycje  (Przeczytany 161604 razy)

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #165 dnia: Lutego 15, 2015, 10:26:22 »
Ważne, że koncepcja ścieżek rowerowych dla Polic powstanie w Szczecinie, trzeba teraz pilnować aby ścieżka z Polic do Trzebieży była tam dokładnie opisana razem ze sprawami własnościowymi gruntów i wariantami alternatywnymi. Nie będzie to pewnie żaden problem, bo Nasz Burmistrz i Krzystek mają stosunki przyjacielskie i wspierają się wzajemnie.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #166 dnia: Lutego 18, 2015, 14:16:36 »
Ruszyła akcja informacyjna i promująca policki BO

http://www.bo.police.pl/


Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #167 dnia: Lutego 18, 2015, 23:26:13 »
Ja z kolei jestem za wybiegami dla psów, edukacją w sprawie sprzątania psich kup przez właścicieli, a na koniec ich karaniem. Więc: wybiegi, czipowanie, nalepki przypominające o sprzątaniu, sterylizacja, walka z bezdomnością, nieco większe dotowanie PTOnZ, może też dystrybutory z woreczkami. Podoba mi się program Grzegorza Ufniarza. Uwzględnia wszystkie problemy związane z bezpańskim psami i tymi, które mają właścicieli. Jestem zdecydowanie za!

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #168 dnia: Lutego 19, 2015, 10:27:33 »
Ja tam jestem za oświetleniem drogi do ZCH i nie mówię o nie wiadomo jakim oświetleniu. Wystarczyło by co większy odstęp (niż normalnie się stawia) postawić lampę. Solarne lampy uliczne i było by ok. Po tych drogach jeździ pełno rowerzystów i przechadza się pełno zwierząt a szczególnie dzików więc i bezpieczniej by było.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #169 dnia: Lutego 19, 2015, 10:33:17 »
Ja z kolei jestem za wybiegami dla psów,
Ja tam jestem za oświetleniem drogi do ZCH
to na co czekacie??? 3 posty wyżej jest podane jak się za to zabrać.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Wild-Dog

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #170 dnia: Lutego 23, 2015, 20:47:10 »
Zaden z waszych pomyslow za mna nie przemawia. Ludziska oryginalniej!

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #171 dnia: Lutego 23, 2015, 22:35:10 »
Zaden z waszych pomyslow za mna nie przemawia. Ludziska oryginalniej!
Może galeria handlowa? :)
PS. Ty też możesz dać jakiś pomysł

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #172 dnia: Lutego 24, 2015, 07:06:24 »
Ja tam jestem za oświetleniem drogi do ZCH
Bobry pomysł , w stronę Głębokiego można było oświetlić
nic dodać nic ująć

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #173 dnia: Lutego 25, 2015, 19:48:10 »
dapol, za walkę z psimi kupami wziął się Grzegorz Ufniarz. Napisał świetny program walki z bezdomnością, czipowania zwierząt, stworzenia infrastruktury i wybiegów, szacunkowo wyliczył koszta. Ujął w nim wszystko, co potrzeba. Podoba mi się ten program. Poprę go obiema rękami i nogami.  Dlatego nie biorę się za pisanie projektu, bo ten już jest. Nie wymyślę nic mądrzejszego.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #174 dnia: Lutego 25, 2015, 20:37:32 »
za walkę z psimi kupami wziął się Grzegorz Ufniarz. Napisał świetny program walki z bezdomnością, czipowania zwierząt, stworzenia infrastruktury i wybiegów,
chciałbym mieć tyle wiary i nadziei, że te psie wybiegi zmienią cokolwiek. widząc codziennie srające psy po trawnikach i miny ich właścicieli śmiem wątpić. karać, karać i jeszcze raz karać!
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kvaser

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #175 dnia: Lutego 25, 2015, 22:14:20 »
1. parkingi na osiedlach
2. kosze z torebkami dla srających wszędzie psów lub pampersy dla nich i psychoanaliza dla właścicieli
3. kosze dla żuli okolicznych lasach (na skraju miasta i lasu) i psychoanaliza dla tych śmieciarzy

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #176 dnia: Lutego 26, 2015, 18:19:13 »

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #177 dnia: Lutego 26, 2015, 18:23:39 »
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,17487698,Rower_miejski_bedzie_w_calym_Szczecinie_i_byc_moze.html
Idea polickiego roweru miejskiego traci przy w/w propozycji sens. Moim zdaniem lepiej poczekać na pieniądze z UE, a potem rozbudowywać taki system ze Szczecinem, Nowym Warpnem oraz gminami naszego zachodniego sąsiada.
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #178 dnia: Lutego 26, 2015, 18:39:35 »
W sumie ten artykuł to być może pokłosie mojej działalności, Szczecin jest informowany o mojej działalności i osobiście znam inicjatorów Szczecińskiego Roweru.
Ja osobiście choć działam w temacie to nie sugeruje we wniosku Gospodarzom Miasta jak pomysł zrealizować.

Naturalnym byłoby zamówić stacje z rowerami w Szczecinie czyli być częścią Roweru Szczecińskiego i opłacać funkcjonowanie do budżetu Szczecina. Scieżka jest przecierana już przy Karcie Dużej Rodziny.

Niemniej warto wiedzieć: Warszawa zażyczyła sobie tak wysokie stawki od okolicznych Gmin, że te Gminy zrezygnowały.

Offline radoslaw_mik

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 80
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Budżet obywatelski - propozycje
« Odpowiedź #179 dnia: Lutego 26, 2015, 18:53:14 »
Ale wydając 90% środków BO na policki rower miejski, który to może być prowadzony przez innego operatora niż ten szczeciński ma sens? Skoro za dwa-trzy lata może powstać taki system w wymiarze transgranicznym? Możemy mieć później problemy z dołączeniem do takiego systemu jeżeli nasz będzie obsługiwany przez inną firmę. Do tego czasu możemy poprawić naszą infrastrukturę wykorzystując BO. ;)
MŚCIĘCINO, NIE Mjesięcino