Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej  (Przeczytany 124777 razy)

Offline politycznie podejrzany

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 07, 2015, 00:06:30 »
to po kiego grzyba tam leziesz??? zrobiliby lunapark, autostradę, czy kosmodrom - też byś marudził. przybij sobie piąteczkę z koowalskim`ą.

Nie ciskaj się tak. Chodziłem po tych "balonach" latem, nie wiedziałem, że ta atrakcja generuje takie koszta. Wiem o tym teraz i uważam, że jest to duża rozrzutność, tym bardziej, że wzdłuż linii brzegowej jest kilkusetmetrowy pomost, który podnosi bardzo atrakcyjność tego miejsca ( taka inwestycja jest ok.) Uzasadnij mi logicznie racjonalność wydatkowania 100.000 złotych rocznie na składanie i rozkładanie takiej fanaberii. Zastanawia mnie też wysokość tej kwoty, czy nie było tańszych ofert? Mam nadzieję, że radny składający tę interpelację dopyta o szczegóły. Coś mi mówi, że to będzie kolejny przykład na "postawę służby".
"Politycznie podejrzani. Wy nie jesteście podejrzani, wy jesteście winni przestępstw politycznych!.... Oto dlaczego potrzebna jest praca oświatowa, ten żołnierz nie tylko nie zrozumiał swojej winy, ale jeszcze ma do tego poczucie krzywdy".

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 07, 2015, 08:06:50 »
Może w PECu nie wiedzieli, że pan Andrzejek jest radnym ?
PEC to jedno, ale dla czego przewodniczący rady miejskiej przez osiem lat nie zwrócił na to uwagi? W każdym oświadczeniu majątkowym radny sumiennie wpisywał, że jest w radzie nadzorczej i jakie z tego tytułu ma wynagrodzenie. Wróble ćwierkają, że p. Andrzej jest w niełasce w Gryfie, więc może jest to "odstrzał kontrolowany"?
Pytanie należy rozszerzyć.Prezesem PECu jest przecież wieloletni przewodniczący Rady Powiatu.Dlaczego nie poinstruował swojego człowieka z Gryfa będącego pracownikiem w jego firmie???
Pytanie należy rozszerzyć jeszcze bardziej. Członków Gryfa (i ich rodzin) dotyczą co najmniej trzy ustawy, które nie pozwalają im za bardzo rozwijać postawy służby... Ciekawe, czy już zaczęli je czytać. Bo z gminnego czy powiatowego serwisu można różne rzeczy usunąć, ale z sądowego rejestru już niekoniecznie :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Bigben

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 07, 2015, 08:21:18 »
Ktoś próbuje zmienić temat, skoro dyskusja przenosi się na pomosty a nie jest w jej centrum radny Andrzejek.
Mam pytanie: czy uchwały rady nadzorczej PEC, w których głosowaniu brał nieważny członek Andrzejek są ważne czy nie? I jakie tego mogą być konsekwencje dla PEC i pracowników.

Offline bronek917

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 07, 2015, 13:34:58 »
Właśnie przejrzałem strony internetowe polickich mediów, tych najbardziej aktywnych w wyszukiwaniu afer i błędów poprzednich władz powiatowych. I co? I nic. W polityce polickiej nic ważnego się nie zadziało. W gminie miód i słodycz od baranków ze słodką dupką. Gdzie są ci tzw dziennikarze śledczy z ogniem w oczach relacjonujący i wyszukujący afer za poprzedniej władzy. Dziennikarze, gdzie wasza niezależność. Jest chyba pytanie retoryczne!!!

Offline Panu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 07, 2015, 14:16:22 »
Rekomendowany przez policką koalicje i Burmistrza Polic Sołtys Dębostrowa przy okazji prac budowlanych świetlicy wiejskiej  przyjął łapówkę w wysokości ponad 30.000 zł.
 tzw. Komisja Rewizyjna Polickiej Rady Miejskiej badająca tą sprawę niczego się nie dopatrzyła.
Na szczęście innego zdania była Prokuratura. Mimo to nasi włodarze próbują przepchnąć Pana Sołtysa na następną kadencję.

Offline zatroskany

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 07, 2015, 17:11:59 »
Mimo to nasi włodarze próbują przepchnąć Pana Sołtysa na następną kadencję.
Jak ogólnie wiadomo to nie włodarze wybierają sołtysa, tylko mieszkańcy danego sołectwa. Z tego co wyczytałem na stronie Gminy to właśnie jutro są wybory w tym sołectwie, dziwne że dopiero dziś ktoś o tym pisze, a nie wtedy gdy ta sytuacja miała miejsce, jeśli miała?

Offline vwpolice

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 08, 2015, 06:49:07 »
Rekomendowany przez policką koalicje i Burmistrza Polic Sołtys Dębostrowa przy okazji prac budowlanych świetlicy wiejskiej  przyjął łapówkę w wysokości ponad 30.000 zł.
Z tego co wiem, a wiem  obecny Sołtys G. M. nie miał nic z remontem  świetlicy bo on jeszcze nie był Sołtysem , tylko poprzedni Pan K. P. Więc ktoś tu szczura puszcza i to strasznego
nic dodać nic ująć

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 08, 2015, 18:41:34 »
http://policebezcenzury.pl/index.php/pl/aktualnosci/44-szambo-zaczyna-sie-wylewac
W Gryfie najwidoczniej brakuje fachowców... Ciekawe o którego radnego tym razem chodzi...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline marcello

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 09, 2015, 11:07:50 »
Ciekawe o którego radnego tym razem chodzi...

Podobno o tego najbardziej czarującego. ;D
                     
                  
                  
                     
                     
                     
                        

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 10, 2015, 10:44:42 »
A tymczasem Jan Antoni stawia dobre pytania. Prawnie może niezbyt umocowane, ale sensowne.
http://www.magpol.cba.pl/?p=634#more-634
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 10, 2015, 12:44:19 »
Wg mnie w jednym przypadku odpowiedzialność spada na Komitet Wyborczy WS "Gryf" a w drugim na tych, którzy złożyli podpisy pod: umową o zatrudnieniu w RN PEC-u, oraz   rekomendacją swojego przedstawiciela do RN. W jednym i drugim przypadku pośrednia odpowiedzialność spada również na samego radnego, który wypełniając swój mandat przez tyle lat, niejako z urzędu powinien poznać regulacje prawne w tym zakresie. Jakiekolwiek tłumaczenie, że ktoś czegoś nie wiedział jest tu wybitnie nie na miejscu!

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #192 dnia: Kwietnia 10, 2015, 17:45:39 »
Tak to jest jak pozwala się rządzić jednej partii, w tedy robią co chcą i tylko przypadek sprawił że wszystko wyszło na jaw. Ale oczywiście konsekwencji nie będzie z tego żadnych, bo sprawa ucichnie a kasy i tak nikt nie wyegzekwuje. Dobrze napisane że "szambo zaczyna się wylewać"

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 10, 2015, 17:54:22 »
Panie Partyka, człowiek honoru wie co powinno się zrobić w takiej chwili.

Offline marcello

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Odp: Gryf XXI - wygrywa wybory do Rady Miejskiej
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 10, 2015, 17:56:23 »
Jak pokazały badania Fundacji Batorego, duża część radnych, szczególnie powiatowych i wojewódzkich, to są po prostu urzędnicy albo pracownicy lokalnych instytucji. Podstawowa funkcja organów stanowiących, czyli kontrola, nie jest realizowana. Jeśli dodać do tego bierność mieszkańców i tendencję do tworzenia się brudnych lokalnych wspólnotek, to mamy pole ryzyka korupcji i miejsce do działania dla takiej instytucji jak CBA – tłumaczy.

http://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/korupcja-w-samorzadach-dane-cba-mowia-ze-rosnie,69393.html

Panowie oficerowie, a może (parafrazując hasło wyborcze) to już <Czas na Police ?> Jak widać, jest co kontrolować, skoro z samego BIPu i oświadczeń radnych wylewa się taka ilość szamba ?