Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół  (Przeczytany 42162 razy)

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 07, 2014, 09:38:56 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Cytat: "czarna_301"
moze mature tegoroczni uczniowie tez napisza na zasadzie kopiuj wklej pani Koowalski?

Jeśli prawo tego nie zabrania proszę bardzo!



Myślę Kowalski, że tak naprawdę to popierasz starą panią dyrektor i jesteś przeciwniczką decyzji powiatu o zmianie dyrektora.
To co piszesz i jak piszesz jako pseudo zwolenniczka zmiany dyrektora jest tak głupie i mierne, że dyskredytujesz cały ten obóz popleczników PO w powiecie.
Chyba o to ci tak naprawdę chodzi, żeby ludzi jeszcze bardziej podpuścić na nową dyrektor i  na cały zarząd PO w powiecie.

Nie podoba mi się zmiana dyrektora, i całe działanie PO w powiecie- ich działalność przeciw lokalnej społeczności.
Chyba jednak wymknęło się to spod kontroli - bo zaczęło się dosłownie polowanie na nową dyrektor: gdzie wyszła, o której wyszła, co powiedziała.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 07, 2014, 10:22:49 »
Cytat: "andrexx"

Chyba jednak wymknęło się to spod kontroli - bo zaczęło się dosłownie polowanie na nową dyrektor: gdzie wyszła, o której wyszła, co powiedziała.

Nikomu racjonalnie myślącemu mobilizacja do atakowania jednej osoby i dynamizacja agresywnych zachowań się nie podoba.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 07, 2014, 10:48:41 »
Cytat: "Daria"
andrexx napisał/a:           

Chyba jednak wymknęło się to spod kontroli - bo zaczęło się dosłownie polowanie na nową dyrektor: gdzie wyszła, o której wyszła, co powiedziała.   

Nikomu racjonalnie myślącemu mobilizacja do atakowania jednej osoby i dynamizacja agresywnych zachowań się nie podoba.

 
Daria, Ty piszesz o atakowaniu jednej osoby, a ja widzę ataki tej jednej osoby w kierunku wielu- stąd reakcje, które Tobie mogą się nie podobać.
Zgadza się Dario- nie możemy tu mówić o rozsądku, lecz bardziej o desperacji.
Brak rozsądku w tym miejscu przejawia się również tym, że sami się narażamy.
Ja przynajmniej mam cywilną odwagę powiedzieć, co mi się nie podoba(oczywiście Ty masz prawo mieć inne zdanie na ten tematy), w przeciwieństwie do drugiej strony, która pocichutku kopie dołki pod innymi.

Offline observer

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 07, 2014, 11:06:45 »
W dzisiejszych czasach osoby decydujące się na stanowiska publiczne powinny być przygotowane na ponadprzeciętne zainteresowanie swoją osobą.

Do życia prywatnego nowej pani dyrektor nikt na razie nie zagląda, ale przy dalszej prowokacyjnej postawie wspomniana pani musi się liczyć i z takimi sytuacjami.

Zresztą dzisiaj to norma - wystarczy otworzyć jakąkolwiek gazetę.

Zawsze lepiej jest rozmawiać "face to face", ale jak ktoś ignoruje wszystkie gremia to ludzie się pienią i nie się co dziwić.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 07, 2014, 12:52:08 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Cytat: "czarna_301"
moze mature tegoroczni uczniowie tez napisza na zasadzie kopiuj wklej pani Koowalski?

Jeśli prawo tego nie zabrania proszę bardzo!

Cytat: "andrexx"
Myślę Kowalski, że tak naprawdę to popierasz starą panią dyrektor i jesteś przeciwniczką decyzji powiatu o zmianie dyrektora.

Czyżbyśmy kiedykolwiek pili bruderschaft?


Cytat: "andrexx"
To co piszesz i jak piszesz jako pseudo zwolenniczka zmiany dyrektora jest tak głupie i mierne, że dyskredytujesz cały ten obóz popleczników PO w powiecie.
Chyba o to ci tak naprawdę chodzi, żeby ludzi jeszcze bardziej podpuścić na nową dyrektor i  na cały zarząd PO w powiecie.
.
Bardzo odkrywcze stwierdzenia.Nawet o tym nie wiedziałam.

Cytat: "andrexx"
Nie podoba mi się zmiana dyrektora, i całe działanie PO w powiecie- ich działalność przeciw lokalnej społeczności.
Chyba jednak wymknęło się to spod kontroli - bo zaczęło się dosłownie polowanie na nową dyrektor: gdzie wyszła, o której wyszła, co powiedziała.

Nowa dyrektor została wybrana decyzją komisji ,której skład jest podobno określony przepisami.Ktoś tutaj napisał że stosunkiem głosów 5 :4.
Polowanie na nową dyrektor prowadzi określona grupa osób powiązana jak przypuszczam towarzysko,finansowo i emocjonalnie ze starą dyrektorką. Nad całością czuwa jednak TWA
(towarzystwo wzajemnej adoracji GRYF) i koalicjanci z PiSu - sprawą interesował się nawet wielki poseł Joachim B . Wiadomo nadchodzą wybory trzeba kosy ostrzyć.Efekt jest - nazywa się nagonka.
jestem gorszego sortu

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 07, 2014, 13:05:58 »
Cytat: "MrW"
Daria, Ty piszesz o atakowaniu jednej osoby, a ja widzę ataki tej jednej osoby w kierunku wielu- stąd reakcje, które Tobie mogą się nie podobać.

No nie, jedna osoba zagraża wielu... Ta osoba? Takiś tego pewny?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 07, 2014, 13:11:52 »
[quote="KOOWALSKI
Czyżbyśmy kiedykolwiek pili bruderschaft?


Zwyczajowo jest przyjęte , że w necie wszyscy jesteśmy na "ty"

Proszę nie upolityczniaj tu dyskusji, że koalicja GRYF i PiS uwzięła się na biednych Platformersów z powiatu.
To jest po prostu niezadowolenie społeczne wynikające z głupich decyzji władz powiatu.
To niezadowolenie nie ma żadnego podłoża partyjnego.
Wkurzeni są rodzice, uczniowie, absolwenci, mieszkańcy Polic a nie zwolennicy Gryf-u, PiS-u.
Ja np. byłem wcześniej zwolennikiem PO ( byłem), co nie znaczy , że teraz popieram drugą stronę

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #97 dnia: Lutego 07, 2014, 13:17:30 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Polowanie na nową dyrektor prowadzi określona grupa osób powiązana jak przypuszczam towarzysko,finansowo i emocjonalnie ze starą dyrektorką. Nad całością czuwa jednak TWA


Znowu pomowienia.

Cytat: "KOOWALSKI"
(towarzystwo wzajemnej adoracji GRYF) i koalicjanci z PiSu - sprawą interesował się nawet wielki poseł Joachim B . Wiadomo nadchodzą wybory trzeba kosy ostrzyć.Efekt jest - nazywa się nagonka.


A PO jest biedne, zaszczute i niewinne... Robienie z ludzi debili predzej, czy pozniej sie zemsci. Dobrze, ze istnieja lokalne stowarzyszenia, bo to one wyznaczaja kierunek dzialania kierujac sie dobrem lokalnej spolecznosci. Oczywiscie ogolnopolskie partie probuja sie podczepiac, co rowniez mi sie nie podoba. GRYF byl w koalicji z PO, jak to sie skonczylo, wszyscy wiemy, a najlepiej sam Burmistrz, ktory za SBecki cyrk zaplacil swoim zdrowiem wysoka cene.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #98 dnia: Lutego 07, 2014, 13:23:14 »
Polowanie na nową dyrektor prowadzi określona grupa osób powiązana jak przypuszczam towarzysko,finansowo i emocjonalnie ze starą dyrektorką. Nad całością czuwa jednak TWA
(towarzystwo wzajemnej adoracji GRYF) i koalicjanci z PiSu

to bardzo źle Pani przypuszcza, nie dociera ciagle, ze to uczniowie i rodzice, i nie polowanie, ale prosby o normalnosc i o utrzymanie tej szkoły w takiej formie jaka była dotychczas! jedynej takiej w Policach! nie każdy ma mozliwosc uczenia sie w Szczecinie. A juz stwierdzenie  o powiązania finansowe to z Pani strony, to obrzydliwa wręcz insynuacja.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #99 dnia: Lutego 07, 2014, 13:54:22 »
Cytat: "KOOWALSKI"

Czyżbyśmy kiedykolwiek pili bruderschaft?

Cytat: "andrexx"
Zwyczajowo jest przyjęte , że w necie wszyscy jesteśmy na "ty"

Może dla ludzi pozbawionych elementarnych zasad tak.Ja ich nie akceptuję,więc proszę się dostosować do mojego poziomu

Cytat: "andrexx"
Proszę nie upolityczniaj tu dyskusji, że koalicja GRYF i PiS uwzięła się na biednych Platformersów z powiatu.
To jest po prostu niezadowolenie społeczne wynikające z głupich decyzji władz powiatu.
To niezadowolenie nie ma żadnego podłoża partyjnego.
Wkurzeni są rodzice, uczniowie, absolwenci, mieszkańcy Polic a nie zwolennicy Gryf-u, PiS-u.
Ja np. byłem wcześniej zwolennikiem PO ( byłem), co nie znaczy , że teraz popieram drugą stronę

Nie ja upolityczniam NAGONKĘ na wybraną zgodnie z przepisami nowa dyrektorkę tylko przedstawiciele wymienionych przeze mnie towarzystw.
Niezadowolenie grupy osób jest niezadowoleniem tej właśnie grupy osób i proponuję nie uogólniać demagogicznym"wkurzeni są rodzice"(ilu?),"uczniowie"(w ramach protestu nie przychodzą do szkoły),"absolwenci"(piszą nieustannie petycje do tego złego rządu)a mieszkańcy Polic blokują nowej dyrektorce gabinet.I najważniejsze stwierdzenie,że mieszkańcy Polic nie są zwolennikami Gryfa.Jasne!Dzięki temu Gryf jest w głębokiej opozycji.
jestem gorszego sortu

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #100 dnia: Lutego 07, 2014, 14:18:17 »
Cytat: "KOOWALSKI"
KOOWALSKI napisał/a:

Czyżbyśmy kiedykolwiek pili bruderschaft?


      andrexx napisał/a:
Zwyczajowo jest przyjęte , że w necie wszyscy jesteśmy na "ty"

Może dla ludzi pozbawionych elementarnych zasad tak.Ja ich nie akceptuję,więc proszę się dostosować do mojego poziomu




Jako osoba pozbawiona elementarnych zasad, która nie jest w stanie osiągnąć "odpowiedniego " poziomu kończę dialog z "Panią" posługującą się nickiem : KOOWALSKI

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #101 dnia: Lutego 07, 2014, 15:03:12 »
Cytat: "KOOWALSKI"

Cytat: "andrexx"
Zwyczajowo jest przyjęte , że w necie wszyscy jesteśmy na "ty"

Może dla ludzi pozbawionych elementarnych zasad tak.Ja ich nie akceptuję,więc proszę się dostosować do mojego poziomu

A to dobre  :lol2: Można uchylać się od powszechnego tykania, ale tu (na forum) mieć problem z tolerowaniem poufałości...
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #102 dnia: Lutego 07, 2014, 15:51:30 »
a mieszkańcy Polic blokują nowej dyrektorce gabinet  :rotfl:
coś mnie ominęło ?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #103 dnia: Lutego 07, 2014, 20:12:47 »
??
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #104 dnia: Lutego 07, 2014, 20:38:26 »
no Koowalski napisała ze mieszkańcy cos blokowali :D ale kiedy ? serio pogubiłąm sie :D