Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1622548 razy)

Offline natka

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
  • Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2910 dnia: Listopada 11, 2016, 07:24:12 »
Mieszkańcy Wróblewskiego zwrócili się z prośbą o zamontowanie uchwytów na flagi przy okazji stawiania zadaszeń klatek (wiem, bo byłam przy tym, niestety nie ma śladu na papierze). W odpowiedzi (na odczepnego) usłyszeli, że nie ma to sensu, bo zaraz ktoś ukradnie. Na tamtym osiedlu, w niektórych blokach nie ma flag w ogóle, nie mówiąc nawet, że w co drugiej klatce. Pewnie teraz odpowiedzią będzie, że nie ma flag, bo nie ma uchwytów na wejściu do klatek  ;)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2911 dnia: Listopada 11, 2016, 09:48:46 »
Według mnie to czy jest powieszona jedna a nie trzy flagi jest szukaniem dziury w całym i szukanie tematu aby się czepić RN bo jak widać z postów to ją się oskarża , chociaż jest to zadnie zarządu. Dla mnie jest obojętne czy wisi jedna czy trzy. Dla wszystkich mających z "flagami" problem powiem jedno to nie spółdzielnia ma pokazywać wasz patriotyzm tylko wy sami, i tu zapytam a przypiąłeś jedne z drugim kotylion w narodowych barwach do ubrania, albo wywiesiłeś chociaż flagę na balkonie. ::) ;)
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2016, 09:50:58 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2912 dnia: Listopada 11, 2016, 10:59:09 »
Tak wywiesiłem flagę na balkonie.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2913 dnia: Listopada 11, 2016, 13:18:58 »
Według mnie to czy jest powieszona jedna a nie trzy flagi jest szukaniem dziury w całym i szukanie tematu aby się czepić RN bo jak widać z postów to ją się oskarża , chociaż jest to zadnie zarządu. Dla mnie jest obojętne czy wisi jedna czy trzy. Dla wszystkich mających z "flagami" problem powiem jedno to nie spółdzielnia ma pokazywać wasz patriotyzm tylko wy sami, i tu zapytam a przypiąłeś jedne z drugim kotylion w narodowych barwach do ubrania, albo wywiesiłeś chociaż flagę na balkonie. 
Polak przestań sypać frazesami z d.... To co mam na balkonie/oknie to moja prywatna sprawa. Klatką zajmuje się SM (nie obchodzi mnie czy to RN czy Zarząd). Kasę co miesiąc moją biorą więc coś się oczekuje w zamian.
PRL był jaki był ale tam nie trzeba było robić o to burdy.

Offline krycha

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2914 dnia: Listopada 11, 2016, 17:49:59 »
Przepraszam, ale czy problem flag ,da nam odpowiedz na tematy poruszane z ogrzewaniem c.o? Chyba nie ta strona!!! Podzielniki są i jest ok? Ponawiam  pytanie co kurcze z wymianą głowic!!Ryczałt, ryczałtem, ale nadal jestem niewolnicą własnego mieszkania, gotując w kuchni nie sposób nie otwierać okna.Grzejnik zaczyna
zapierdzielać.Zamykam okno i robi się "STOłÓWKA".Jak długo???????????????????????????????

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2915 dnia: Listopada 11, 2016, 18:00:23 »
chyba troche przesadzasz z tym zapierdzielaniem licznika zanim się dobrze schłodzi termostat to trochę to trwa i zanim się dobrze nagrzeje kaloryfer i załączy podzielnik to też nie kilka sekund tylko kilkanaście minut trwa.

Offline krycha

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2916 dnia: Listopada 11, 2016, 18:34:23 »
Jeżeli nie będą wymienione głowice będziemy dalej "niewolnikami własnego mieszkania"



Post Merge: Listopada 11, 2016, 19:08:15
Może nie jestem taka bystra jak Ty ,ale jak mam zamknięty zawór to po co mi się pcha to ciepło na siłę!!!!
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2016, 19:08:15 wysłana przez krycha »

Offline kanapowiec

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2917 dnia: Listopada 12, 2016, 02:26:39 »
Mam takie pytanie. Grzejniki startują wam po ustawieniu 2 no dobra 3 na głowicy. U mnie w 2 pomieszczeniach dopiero od liczby 5, chyba jest coś nie tak.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2918 dnia: Listopada 12, 2016, 08:38:10 »
Przy zamkniętych czy otwartych oknach i -6°C za nimi?

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2919 dnia: Listopada 12, 2016, 11:36:18 »
Klatką zajmuje się SM (nie obchodzi mnie czy to RN czy Zarząd)
No to jeszcze tak na koniec w temacie tych flag, jakby nie było spółdzielnia wywiesiła flagi np u mnie w bloku na każdym wejściu do klatki po jednej i według mnie i wielu mieszkańców wystarczy nie musi być aż 3.

Kasę co miesiąc moją biorą więc coś się oczekuje w zamian.
Jak przypuszczam jak była poprzednia rada tez płaciłeś i jakoś nie domagałeś się aby wisiało więcej flag.
 
Ponawiam  pytanie co kurcze z wymianą głowic
W tym roku nie będzie z  braku kasy która jest zamrożona z powodu  nie przyjęcia sprawozdania finansowego na trzech osiedlach (przyjęło tylko C ) czyli sprawa musi poczekać do przyszłego roku.

Grzejnik zaczyna
zapierdzielać.Z
No chyba cie poniosło ja mam w domu non stop uchylone i jakoś nie startuje. Jakoś tez nie mogę zrozumieć co niektórych jak była poprzednia rada nikt nie marudził tak jak teraz i czepiał się wszystkiego.

No idzie  zauważyć ze obecna rada   zaczyna się upodabniać do poprzedników, milczy nie odpowiada na zadane pytania ignoruje swoich wyborców. Wystarczy wejść i odpowiedzieć na zadane pytania a spowoduje to ze wzrośnie liczba zwolenników, bo jak na razie to jest odwrotnie i rada robi wszystko aby zrazić ludzi do siebie. Dalej nie ma odpowiedzi jak długo pan Szostak będzie prezesem i emerytem zarazem. :o ::)  i nie musi odpowiadać sam p.Wojtek odpowiedzi może udzielić obojętnie który członek rady, przypominam trasparentność
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2016, 11:39:20 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2920 dnia: Listopada 12, 2016, 14:35:41 »
Raczej na TEJ Stronie "pozostali członkowie RN" nie wypowiadaja się a jak sie wypowiedzą to zapewne taka drogą przekazu aby wiadomości dotarły do jak najszerszej liczby mieszkańców zasobów SM Chemik. Tę stronę odwiedzają tylko nieliczni.
 

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2921 dnia: Listopada 14, 2016, 12:46:45 »
Jeszcze jedna podobna informacja, tym razem ze śląska: http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/katowice/a/zarzuty-korupcyjne-dla-prezesow-spoldzielni-mieszkaniowych-z-woj-slaskiego,11444461/
Dlatego w naszej spółdzielni konieczny jest audyt z ostatnich lat.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2922 dnia: Listopada 14, 2016, 13:40:22 »
Można zrobić akcję.Można.
http://warszawa.onet.pl/cba-zatrzymalo-czlonkow-zarzadu-sm-kolo-w-warszawie/70hw0x

A u nas?
Czy wszystkie dokumenty są jeszcze w SM CHEMIK od początku jej istnienia od 1993 roku.

Jakie powiązania miał stary zarząd?
Na te pytania nikt już nie odpowie

Może odpowie 8)

Post Merge: Listopada 14, 2016, 13:48:40
Jeszcze jedna podobna informacja, tym razem ze śląska: http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/katowice/a/zarzuty-korupcyjne-dla-prezesow-spoldzielni-mieszkaniowych-z-woj-slaskiego,11444461/
Dlatego w naszej spółdzielni konieczny jest audyt z ostatnich lat.

To teraz dopiero będzie cisza :-X
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2016, 13:48:40 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline zrównoważona

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2923 dnia: Listopada 14, 2016, 14:01:55 »
Aby Zarzad się zmienił wpierw musi być zmiana Prezydium RN, która przy pomocy "popleczników" wyhamowuje działania reszty członków RN zmierzające do radykalnych zmian w Naszej Spółdzielni. Utworzyła sie silna grupa ; Prezes + radca prawny + Prezydium RN z niektórymi jej członkami. Reszta się nie liczy - wnioski nieuznawane, nieumieszczane w porządkach obrad, niepoddawane pod głosowanie chociaż składane przez grupę ponad 50% członków RN. Stąd takie efekty a nie inne. Szkoda, ze na tej stronie pojawiaja sie nieprzyjemne uwagi pod adresem całej Rady ale podejrzewam, że są to "umówieni" z tą w/w "czapą" osoby do lansowania Prezydium RN.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #2924 dnia: Listopada 14, 2016, 14:22:26 »
ponad 50% członków RN. Stąd takie efekty a nie inne. Szkoda, ze na tej stronie pojawiaja sie nieprzyjemne uwagi pod adresem całej Rady ale podejrzewam, że są to "umówieni" z tą w/w "czapą" osoby do lansowania Prezydium RN.

Powiększyłem, co było maczkiem... napisane ;) ;) ;)
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!